Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

hightop

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0
θα ηθελα να ροτισω παιδια εχει κλεισει κανεις online εισιτηρια με την     gulf air γιατι δε το εχω ξανακανει κ ψιλοκολαω.η τιμη ειναι φτηνοτερη απο οτι αν παρεις τηλ. ευχαριστωωωωωωωωω 

Μολις επεστρεψα απο Ταυλανδη (Πατταγια), πηγα για 19 μερες με gulf air, εκλεισα τα εισητηρια μεσω airtickets.gr με gulf air (πιστωτικη καρτα) , εφυγα 11 σεπτεμβρη και γυρισα 30, η τιμη ηταν 630 ευρω, αθηνα - μπαχρεην - μπανγκοκ, το εισητηριο ηταν ηλεκτρονικο που σημαινει οτι boarding card επαιρνα στο καθε αεροδρομιο, δεν ειχα εισητηριο στα χερια μου, ολα καλα πολυ καλη εταιρεια, το μονο κακο ηταν οτι αντι να φυγουμε στις 3 το μεσημερι στις 11 σεπτεμβρη φυγαμε στις 6 με καθυστερηση με αποτελεσμα να χασουμε την ανταποκριση στις 8:20 μμ απο μπαχρεην στην μπανγκοκ, και αναγκαστικα μας πληρωσαν την διαμονη και το φαγητο και μειναμε στο μπαχρεην ενα βραδυ, σε αυτο το κρατος ειδα τις πιο ασχημες φατσες σε ανδρες και γυναικες και θυμαμε οτι οταν κατεβαινα απο το αεροπλανο - γυρω στα μεσανυχτα - στο μπαχρεην ενοιωσα οτι με χτυπησε τουρμπινα απο αεροπλανο, πρεπει να ειχε γυρω στους 40 c , το καλο ηταν οτι το αεροπλανο απο μπαχρεην στην μπανγκοκ ηταν αδειο με αποτελεσμα να αραξω σε 5 καθισματα λεγοντας στην ασιατησα αεροσυνοδο να με ξυπναει μονο στο φαγητο και οταν ροχαλιζω... ευγενεστατη η γλυκια ανατολιτισα μου εκανε το χατιρι... :dancing:

Υ.Γ. Ξεχασα να αναφερω οτι απο την airtickets.gr oταν διαπιστωθηκε η καθυστερηση στον ελ.βενιζελο με πηραν τηλ. και στο κινητο και στο σταθερο - απο οτι με ειπαν οι δικοι μου - , αν και βεβαια εγω ειμουν ενημερος αφου ειμουν στο αεροδρομιο απο νωρις,οντως ευγενικοι αλλα εγω ειχα τα νευρα μου αφου ουσιαστικα χασαμε 1 μερα στο μπαχρεην.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Περημένουμε εντυπώσεις απο Πατταγια !!!!!!!  :P :) :) :)
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά πετάω στις 12/10 gulf με στάση Bahrain και στις 7,30 ημερα 13/10 8a είμαι bkk για 10 μέρες και τις υπόλοιπες 13 8a γυρίζω.....
Ευχaριστw όλους για τις πληροφορίες σας.
Αν και μπόρεσα να διαβάσω μονο 400 σελίδες γιατί μετά έχασα τον μπούσουλα , ελπίζω να περάσω καλά .
μπούσουλα.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Οπως λενε και οι αμερικανοι αν ειχα ενα δολλαριο καθε φορα που καποιος φαρανγκ παντρευεται με Μπουλιλαμιοτισσα   :2funny:  θα ειχα λυσει το οικονομικο!

Ελα στον γαμο του doctortilac να εισπραξεις
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ολα καλα πολυ καλη εταιρεια, το μονο κακο ηταν οτι αντι να φυγουμε στις 3 το μεσημερι στις 11 σεπτεμβρη φυγαμε στις 6 με καθυστερηση με αποτελεσμα να χασουμε την ανταποκριση στις 8:20 μμ απο μπαχρεην στην μπανγκοκ, και αναγκαστικα μας πληρωσαν την διαμονη και το φαγητο και μειναμε στο μπαχρεην ενα βραδυ

και αυτοι θεωρουνται καλη εταιρεια?
για τα πανυγηρια ειναι, εχουν απ' οτι βλεπω καθιερωσει τις καθυστερησεις στο προγραμμα και παρατανε τον κοσμο στο μπαχρειν. τα ιδια και με μας το καλοκαιρι, ειχαμε κλεισει και εισητηρια εσωτερικων πτησεων κατω και μας εσκισαν το προγραμμα.
καμμια συνεπεια και πολλα apologise, δωστε κανα φραγκο παραπανω και πεταξτε με καμμια σοβαρη εταιρεια.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
σαββατο 27 σεπτ.....
11 πμ......σκαει μυτη η νογκ ( ;)) με την φιλη της ....η νογκ οπως παντα ηταν ενα ονειρο....ελαμπε.....Ειχαμε κανονισει ραντεβου στην πισινα στις 11 για καφε και υστερα ξεναγηση στην πολη......αφου αργησα ,ηρθε και με βρηκε στο δωματιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο  οκ λεω αρχιζει να σπαει......κατεβαινουμε πισινα για καφε και εγω ξαναρχιζω το μπαλαμουτι...αλλα τα ιδια....i'm athai lady ,i'm a thai lady κτλ.......και παιρνουμε ενα ταξι να παμε στον ποταμο κβαι για βολτα με το καραβακι......εκει αφου κλεισαμε ενα πριβε καραβακι για 4 ατομα,μονο για μας (60 ευρω συνολο) ξεκινησε η 3ωρη!!!!! βολτα.......πανεμορφα.....η αλλη οψη της μπανκοκ κ γενικα της ταυλανδης.....πλοηγηση αναμεσα στον πλουτο κ την απολυτη φτωχεια....τον πολιτισμο κ την ζουγκλα....τα παιδακια που κολυμπουσαν στον βρωμικο ποταμο αλλα και τις χρυσες βαρκες του βασιλια (δεν ξερω αν ηταν ολοχρυσες η χρυσες κατα ενα μερος)....εγω παραλληλα εβρισκα ευκαιρια να (ξανα)μπαλαμουτιαζω την νογκ η οποια ελαμπε πιο πολυ απ'την χαρα της γιατι ηταν η πρωτη της βαρκαδα...!!!!!!!!.Εκει εβρισκα ευκαιρεια να δινω μερικα φιλακια στα χερακια....οχι δλδ κατι ιδιαιτερο,αλλα παντα υπηρχε αντιδραση οπως αγκωνιες κτλ ...οι οποιες ακομη κ αυτες οι αγκωνιες για μενα ηταν αισθησιακες.......Ακομη και ο φιλος μου που ηταν με την δικια του ξετρελαθηκε με την νογκ....και μου το λεγε συνεχεια......."την παντρευομαι τωρα.......την θελω τωρα....και διαφορα τετοια μεχρι που τον πηρε γραμμη η δικια του και καλμαρε πρωσορινα......καπου εκει στο ποταμι βρηκα μια ευκαιρεια ,που ηταν αφηρημενη και της σκαω ενα φιλι στο λαιμο........και οποιος θελει το πιστευει......αλλα κοκκινισε και δεν εβγαλε σχεδον αλλη μιλια  για την υπολοιπη βολτα......πρασπαθησα να την ηρεμησω με χαδια κτλ αλλα δεν καταφερα και πολλα....προηγουμενως που ειχα ζητησει ενα φιλι,μου υποσχεθηκε για αργοτερα,και εγω με αυτην την υποσχεση οπως και το οτι μου εταξε πριβε μασαζ στο δωματιο μου αραξα γεματος χαρα ,αγωνια,ανυπομονισια.......που να (ξανα)ξερα τι με (ξανα)περιμενε......
Αφου τελειωσε η 3ωρη βαρκαδα και καθοτι ημασταν λιγο κουρασμενοι παιρνουμε ενα ταξι κ βουρ για το χοτελ....ανεβαινουμε πανω αλλα η νογκ αρνητικη σε ολα.......απομακρη παλι....αλλος ανθρωπος απο αυτην που ειχα πριν 2 ωρες στην βαρκα......ουτε ντουζ για να χαλαρωσει ,ουτε κατι να πιει (μονο νερο) τιποτα................παω να παρω φιλι.....τιποτα....
.....να δωσω.......αγκωνια.....
ρωταω τι γινεται????? αφου μου ταξες φιλι...και μου λεει το εξης κουφο......"το κανα για να το αποφυγω εκεινη την στιγμη"...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και αρχιζει την ιστορια παλι
      "Αι εμ α ται λειντυ.....ουτε αγκαλιες ...ουτε φιλια.....ουτε τιποτα.......μου αρεσεις πολυ αλλα πρεπει να κανεις υπομονη μεχρι να σε γνωρισω καλυτερα.Τοτε θα εχουμε και ερωτικη σχεση που σημαινει οτι εγω θα σου ανηκω και θα μπορεις να μου κανει οτι θελεις...σιγουρα δεν μπορεις να καταλαβεις πως σκεφτομαστε αλλα προσπαθησε να με καταλαβεις,θελω χρονο....."..........και κατι τετοια........
Εγω γρινιαξα πως ο φιλος μου ειναι διπλα και βγαζει τα ματια του με την δικια του και εγω μαζι σου παιζω τις κουμπαρες και αρχισα να εκνευριζομαι γιατι δεν μ'αρεσει να ειμαι καληνυχτακιας...........Τοτε μου λεει ενα ακομη κουφο....."ξερω πως εισαι εδω για να περασεις καλα,αλλα αυτο που θελεις εγω δεν μπορω να στο δωσω....αλλα μπορεις να εχεις σεξ με οποια γουσταρεις και παραλληλα εμεις να αναπτυσουμε την σχεση μας..........καπου εκει εγω (να με συγχωρειται) αλλα δεν κρατηθηκα και προσπαθησα με λιγη βια να κανω το αυτονοητο....αλλα αρχισε να πηδαει απο δω κ απο κει σαν αγριοκατσικο......καπου εκει χαλασαν τα παντα......εγω εκνευριστικα και τις ελεγα πως με δουλευεις και αυτη ειχε χαλαστει ασχημα.......Τελως παντων αφου δεν εγινε τιποτα.......ντυθηκα να παμε για φαγητο οπως ειχαμε κανονισει.Εγω εκει της λεω πως δεν θελω να ξαναβρεθουμε και οτι ληγει εκει αδοξα αυτη η ιστορια.........η αληθεια ειναι οτι ενοιωσε ασχημα και αβολα......μια που την ειρωνευομουν συνεχως λεγοντας πχ βλεπω τον  αστραγαλο σου....κρυψτον......και κατι τετοια χαζα.Βεβαια τωρα καταλαβαινω πως δεν ειχα δικιο μιας που μου τα χε πει ολα ντομπρα και ξεκαθαρα απο πριν........
Εδω εληξε αυτη η ιστορια......και την νογκ δεν θα την ξανααναφερω μεχρι το τελος της αφηγησης......

Αφου φαγαμε τα ψαρια μας και τις παπιες μας (απο εκει πηρα τηλεφωνο και τον φαντομα) σηκωνομαστε να φυγουμε και εγω εφυγα χωρις καν να χαιρητησω αλλα ημουν μεσ'τα νευρα.....

Η κοπελα του φιλου εστειλε ενα σμσ λεγοντας (και καλα) συγνωμη για την φιλη της την νογκ,οτι δεν ηταν σωστη ,οτι δεν ειναι και κολλητες για να την νουθετησει και ρωτησε τι θα θελα απ'αυτην ωστε να νοιωσω καλυτερα......... :2funny: :) ;) :grin: :cheesy: :boobies:
Βεβαια εγω δεν ηθελα τιποτα (γιατι τιποτα δεν συγκρινοταν με την νογκ.............................
anyway......βγαινουμε με τον φιλο μου το βραδυ,σολο, για ποτο και μωρα..........
Εκει να γινεται της πουτανας.....Πηγαμε σε ενα κλαμπ ,το bed η καπως ετσι.....οπου μεσα ηταν χαλια.Εννοω σχεδον ολοι τουριστες και τραβεστι και κατι λιγα ται κοριτσακια...ασε που ειχε 20 ευρω εισοδο......εκει ειχε και λιγο παιχνιδι αλλα οχι κατι ιδιαιτερο
Για οσους δεν σχουν παει ακομη ,καλυτερα να το αποφυγουν...
Ειχε και λιγο γελιο γιατι την πεφταμε σε κατι ευρωπαιες που ειχαν κατεβασμενα μουτρα και τρωγαμε τις γνωστες σε ολους χυλοπιτες.Εκει σε μια δοση εμεινα παγωτο για τι μια μουναρα (οχι σαν την νογκ) που ηταν μ'εναν νταγλαρα,οταν αυτος πηγε να πληρωσει με την gold visa του,και ενω εγω καθομουν στο μπαρ,ηρθε και εκατσε πανω στο ποδι μου χωρις να με κοιταει και ενω εγω την ψιλοαπωθουσα για να μην γινει χοντρη φαση με το γομαρι που ηταν σιγουρα 2  τετραγωνικα μετρα κ πανω απο 100 κιλα ...αλλα αυτη δεν ξεκολουσε με τιποτα..........
Τεσπα τιποτα το ιδιαιτερο........φευγουμε....περνουμε ενα ταξι και παμε σε ντισκο που ειχε προτεινει ο φαντομας ....σορυ αλλα μου διαφευγει το ονομα...αν το θυμηθω  θα το πω.....εκει........μουνοθυελλα...........
πολυ και καλο μουνι..........ξυπναει ο λυκος μεσα μου........αν και ηταν αργα (4 κ βαλε) αρχιζω τα κονε..........και μετα απο μια προεπιλογη πεφτω με τα μουτρα σε μια παρεα με 4-5 πιπινια

            συνεχιζεται.....................
 
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
σε γουσταρω γιατι εισαι αισθηματιας ,γιατι απο γαμιαδες εχουμε πολλους εδω μεσα :birdman:
(ηθελα να ριξω και γω ενα κωλοδαχτυλο) :grin: :grin: :grin:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
αυτο που επαθε ο hightop ειναι μια αποδειξη οτι  ΤΑΙ και παλι ΤΑΙ...
πας απευθειας και εχεις τον κωλο σου καλυμενο...παρολο που ειχε
αρκετο κενο στις ανταποκρισεις εφαγε πακετο...και οταν χανεις 1 μερα
ειναι 1 μερα ετσι? μονο η διαθεση που χαλαει φτανει!!!
Και ας σου πληρωνουν διαμονες κτλ κτλ...
Αξιζει να πληρωσεις το παραπανω και να ξερεις οτι μπαινεις,κοιμασαι,φτανεις.

Με αυτα που βλεπω και του χρονου με απευθειας πτηση θα παω...
πολυ δυσκολα θα αλλαζω 200 αεροπλανα!
 

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
τζονη τι θα γινει με το επομενο σχολιο  :think:?
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
60 ευροπουλα για μια βόλτα στον ποταμό αυτό είναι πιάσιμο κόλου. Γιατί κάνει μόνο 800 μπατ δηλαδή 17 ευροπουλα. Άλλα ξέχασα εσύ κατατοπίστηκες από τον ΦΑΝΤΟΜΑ αν διάβαζες και καμιά σελίδα δεν θα στον έπιαναν θα σε χάιδευαν.Ξέχασες να αναφερθείς και για το ταξί πόσα πλήρωσες και αν σε περίμενε. λογικά εφόσον ήσουνα καλά πληροφορημένος πλήρωσες 1500 μπατ. :jerking:
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
σε ευχαριστω gambino. οι τιμες για body to body ποσο ειναι? εχει διαφορα το body με το soappy αυτο δεν το χω ξεκαθαρισει ακομα :think:
thanasi τι ηθελες ρε φιλε και μου ειπες για το κρασακι του τσου :2funny: :2funny: :2funny:.βλεπω τα τραγουδια τους και μου ερχεται αυτο στο μυαλο και εμενα τωρα κατευθειαν.ρεζιλι θα γινω θα γελαω σαν τον μαλακα. απο τωρα γελαω που τα βλεπω
Στο body to body,εχει τρεις βιτρινες με 10-15 κοπελες η καθεμια περιπου.Η καθε βιτρινα εχει ξεχωριστη τιμη,αν θυμαμαι καλα οι τιμες ηταν 1500-2300-2600.Φυσικα με τα παζαρια πεφτουν,το ολο προγραμμα κραταει 1:30 ωρα.Το soappy μασαζ δεν ξερω πιο ειναι.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
και οταν χανεις 1 μερα
ειναι 1 μερα ετσι? μονο η διαθεση που χαλαει φτανει!!!
Και ας σου πληρωνουν διαμονες κτλ κτλ...

και να χασεις 1 μερα στην ΝΑ ασια να το δεχτω, κατι θα βρεις να γεμισεις τις ωρες σου..

να χασεις ομως μια μερα περιτρυγιρισμενος απο γιαχαμπιμπηδες και μαυροφορεμενες γυναικες(???), αυτο ειναι σαν τον εφιαλτη στο δρομο με τις μπουργκες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
για 500 ευρο διαφορα, καλυτερα να βλεπω τους αραβες για μια μερα. με 500 δεν θελω να φανταστω τι κανω στην πατταγια...
οσοι πανε μια φορα το χρονο να πανε με ται κατευθειαν.
οσοι πανε καθε διμηνο με γκαλφ.
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
για 500 ευρο διαφορα, καλυτερα να βλεπω τους αραβες για μια μερα. με 500 δεν θελω να φανταστω τι κανω στην πατταγια...
οσοι πανε μια φορα το χρονο να πανε με ται κατευθειαν.
οσοι πανε καθε διμηνο με γκαλφ.

και αυτοί που πάνε κάθε μήνα φίλε μου! :helpplea:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Αυτοί να πάψουν να το επαναλαμβάνουν συνεχώς και να μας κάνουν τα νεύρα κουρέλι  :headbang:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
αυτοι που πανε καθε μηνα Ντοκτορ καλυτερα να αγορασουν ενα BOING...
αχαχαχχαχα ποιο φτηνα θα σου ερχεται!

Ελπιζω εως Κυριακη φιλε th69 να γραψω το τελευταιο σχολιο μου
που θα ειναι μια απλη ανακεφαλαιωση στα πολυ συντομα και μερικες κουβεντες για μασαζ.

 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
σε ευχαριστω gambino. οι τιμες για body to body ποσο ειναι? εχει διαφορα το body με το soappy αυτο δεν το χω ξεκαθαρισει ακομα :think:
thanasi τι ηθελες ρε φιλε και μου ειπες για το κρασακι του τσου :2funny: :2funny: :2funny:.βλεπω τα τραγουδια τους και μου ερχεται αυτο στο μυαλο και εμενα τωρα κατευθειαν.ρεζιλι θα γινω θα γελαω σαν τον μαλακα. απο τωρα γελαω που τα βλεπω
Το soapy έχει πολύ πλάκα γιατί η γκόμενα τρίβεται πάνω σου με σαπουνάδες και γλυστράει από παντού. Πήρα στην Pattaya στο Sawadee Body Massage αλλά στο γαμήσι ξενέρωσα γιατί η γκόμενα δεν ήταν όσο GFE ήθελα.
Όσο για το "κρασακι του τσου" αυτό το youtube βιντεάκι από Έλληνες ακόμα γελάω και εγώ
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
60 ευροπουλα για μια βόλτα στον ποταμό αυτό είναι πιάσιμο κόλου. Γιατί κάνει μόνο 800 μπατ δηλαδή 17 ευροπουλα. Άλλα ξέχασα εσύ κατατοπίστηκες από τον ΦΑΝΤΟΜΑ αν διάβαζες και καμιά σελίδα δεν θα στον έπιαναν θα σε χάιδευαν.Ξέχασες να αναφερθείς και για το ταξί πόσα πλήρωσες και αν σε περίμενε. λογικά εφόσον ήσουνα καλά πληροφορημένος πλήρωσες 1500 μπατ. :jerking:
ρε ντοκτορ κατσε στην Παταγια, τι θελεις και ασχολεισαι με εμας τους Μπανγκοκ-βιτσιοζους.
Μαθε λοιπον γιατι μια ζωη πεταγεσαι εκει που δε σε παιρνει οτι το παλλικαρι με το ζορι το ειδα μια ωρα γιατι με περιμενε παρεα. Δεν προλαβα να του πω λεξη περι κρουαζιερας ασε που τα ειχε κανει ηδη μολις τον συναντησα. Η μονη συμβουλη που προλαβα να του δωσω ηταν να αποφυγει το bed supperclub και να την κανει σε αλλο αφτερ-αουρς και παλι με ξενους μεν αλλα σε λογικες τιμες. Δεν ειναι λογικο να στελνω ανθρωπους στο πρωτο τους ταξιδι στην Ταυλανδη σε μερος μονο με Ταυλανδους.

Ελα στον γαμο του doctortilac να εισπραξεις
σολφεζ εισαι και εσυ ενας απο τους λεγαμενους? αν ναι τα συλληπητηρια μου   :2funny:
αν και θυμαμαι η δικια σου ερχοταν απο μεγαλη πολη καπου αλλου αλλα ποιος ξερει απο τοτε εχει μπει πολυ νερο στο αυλακι και ισως εγινες και εσυ μπουλαλιμιωτης   :2funny:.

Πηγαμε σε ενα κλαμπ ,το bed η καπως ετσι.....οπου μεσα ηταν χαλια.Εννοω σχεδον ολοι τουριστες και τραβεστι και κατι λιγα ται κοριτσακια...ασε που ειχε 20 ευρω εισοδο......εκει ειχε και λιγο παιχνιδι αλλα οχι κατι ιδιαιτερο
Για οσους δεν σχουν παει ακομη ,καλυτερα να το αποφυγουν...
αααχχχχ και σου το ειχα πει οτι το bed supperclub ειναι για τουριστες δε με ακουσες  ;)  οπως και το γειτονικο Q-bar. Εξου και η εισοδος 700Β (στο Q-bar). Ποτε μου δεν εχω πληρωσει τοσα μονο και μονο για να μου κανουν την τιμη να μπω μεσα. Εχει μπολικες freelancers και στα δυο, οι οποιες δεν ψαχνουν πελατες σαν εμενα (αν κανω το λαθος και τους μιλησω Ταυλανδικα αμεσως μου κοβουν την κουβεντα και την κανουν για αλλου) αλλα τουριστες που πληρωνουν οσο-οσο. Χθες πληρωσα 500Β εισοδο στο καλυτερο ισως αφτερ-αουρς της Μπανγκοκ που ανακαινιστηκε προσφατα σε μερος ακριβως διπλα απο φημισμενο και πανακριβο member-club. Αλλα τα αξιζε και με το παραπανω γιατι πρωτον ειναι κυριλλε δευτερον συμπεριλαμβανει 2 ποτα και τριτον και σημαντικοτερον μου βγηκαν τα ματια! Παρα πολλες χορευτριες πανε εκει μολις τελειωσει η βαρδια τους...ομως η διαφορα με τα αλλα αφτερ-αουρς ειναι οτι εκει δεν ειναι freelancers η παλι ηταν και δεν το πηρα χαμπαρι!

Χθες κατα τις 3μιση η ωρα τα μεσανυχτα και ενω ημουν μεσα σε ταξι βλεπω ενα ξανθο φαρανγκ (?) αγορακι (πανω απο 7-8 δεν ηταν) να ερχεται και να καθαριζει τα πισω τζαμια του ταξι εκει που καθομουν. Για θυμηθειτε λιγο τα παιδια των φαναριων. Ψιλοεπαθα λιγο γιατι δεν εχω ξαναδει ποτε κατι παρομοιο...χωρια οτι με ψιλοχαλασε. Δε θελει και πολυ φαντασια να υποθεσει κανεις οτι ειναι τεκνο ξενου με Ταυλανδη οπου ο ξενος εξαφανιστηκε εν μια νυχτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom