Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Καλά μιλάμε, απίστευτη γυναίκα, 3 ταξίδια έχω κάνει μέχρι τώρα εκεί κάτω και πουθενά δεν συνάντησα τέτοιο όμορφο μωρό. Είσαι πολύ τυχερός, ιδίως από την στιγμή που την γνώρισες και στην Πατάγια....
Εντωμεταξύ, τόσες φορές μπήκα και βγήκα στο συγκεκριμένο εμπορικό, ήθελα να ήξερα, που κοιτούσα ο άνθρωπος???!!!!!!
Οπως λες ειναι τυχερο..αλλαζουνε και βαρδιες αλλαζουνε γενικα υπαληλους,τωρα αυτη η κοπελιτσα 23 ειναι οπου θελουν τα αφεντικα της την στελνουν...
 

antaeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
7 και σημερα εμειναν για το πρωτο ταξιδι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες.Χθες επεστρεψα απο ταυλανδη.Η παραμονη μου εκει κρινεται απολυτα επιτυχημενη.Ο φειλω αναλυσεις και λεπτομερειες στο thread με τα δεοντα....Ξερω πως δεν εχω αφηγηματικο χαρισμα αλλα θα προσπαθησω :)

Τα χαιρετισματα μου στον φαντομα που ευγεναστατα μπηκε στον κοπο να με επισκευτει στο ξενεδοχειο μου και να συνομιλησουμε για 1-1μιση ωρα.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
το ταξιδι αρχισε απο το αεροδρομιο του ντυσελντερφ,με εμιρατες μεσω ντουμπαι.Λογω του οτι βρηκα εισητηριο με 441 ευρω.Παιδια αλλο επιπεδο αυτη η εμιρατες.Πολυτελεια σερβις απολαυστικες οι 6μιση + 5μιση ωρες διαδρομης με καλο φαγητο (σολωμους) κτλ,πτηση τελεια κ οι εντυπωσιακες touch screen οθονες που εχει ο καθε επιβατης με προσωπικη επιλογη ταινιας (νεες ταινιες)εγω ειδα το wall-e με το ρομποτακι,προσωπικη επιλογη μουσικης ανα καλλιτεχνη, με tv games.H διαφορα ειναι στις live καμερες που βλεπεις απογειωση και προσγειωση και το τι γινεται απο κατω ακριβως.Οπως επισης οτι εχεις την δυνατοτητα να στειλεις sms k email απο το καθισμα σου ,με μια μικρη χρεωση.Το αποκορυφωμα ειναι οτι απο το καθισμα σου μπορεις να παρεις τηλεφωνο οπουδηποτε με δορυφορικο τηλεφωνο και με χρεωση 2 ευρω το λεπτο.....[ελα μαρια σε παιρνω απο τον ινδικο ωκεανο......τι θα μαγειρεψεις????] ο φιλος μου πηρε ετσι για την εμπειρια
Τα αεροδρομια τοσο του ντουμπαι οσο και της μπανκοκ τεραστια κ πολυτελεστατα....
Φτανοντας μπανκοκ κ τελειωνοντας με τις τυπικες διαδικασιες ,αγνωοντας ολους τους κραχτες πηραμε ενα απο τα shuttle bus και με 3ευρω  το ατομο μας πηγε στο ξενοδοχειο οπου καταλησαμε τελικα (στο οποιο μας επισκεφτηκε και ο φαντομας).Το νανα χοτελ με 1500 μπατ (περιπου 30 ευρω) ημερησιως αποδειχτηκε καλη επιλογη γιατι ειναι κεντρικοτατο,στο κεντρο της ακολασιας,στην τιμη περιλαμβανει πρωινο,πισινα,δωματιο με τριπλο κρεβατι,σειφ μποξ,οχι εξτrα λεφτα για την lady....
Στα υπερ η ντισκο που βρισκεται απο κατω,το πολυτελες εστατοριο με πολυ φτηνες τιμες,το οτι ακριβως απ εξω εχει νυφοπαζαρο.....κατεβαινεις ψωνιζεις ανεβαινεις,και η ασφαλεια-σεκουριτυ που καθε φορα που εφευγε μια κοπελα προτου τις επιστρεψουν την ταυτοτητα, μου τηλεφωνουσαν και λεγαν (everything is ok sir? missing something of your room?) ;)

      χ λ ι δ α    ;)

επιστρεφω πιο πικαντικος.......
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες.Χθες επεστρεψα απο ταυλανδη.Η παραμονη μου εκει κρινεται απολυτα επιτυχημενη.Ο φειλω αναλυσεις και λεπτομερειες στο thread με τα δεοντα....Ξερω πως δεν εχω αφηγηματικο χαρισμα αλλα θα προσπαθησω :)

Τα χαιρετισματα μου στον φαντομα που ευγεναστατα μπηκε στον κοπο να με επισκευτει στο ξενεδοχειο μου και να συνομιλησουμε για 1-1μιση ωρα.
:thumbsup:
Φιλε μου να σαι καλα, η χαρα δικη μου. Δωσε χαιρετισματα και στον Σερραιο! Την επομενη φορα θα κανουμε περισσοτερα αλλα μαλλον σε βλεπω για αλλου εσενα  :grin:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μετα που τακτοποιηθηκα στο χοτελ κ παρα την κουραση βγηκαμε για "ψωνια". Το τι γινεται εκει δεν περιγραφεται......Τελικα ειναι πιο ευκολο να πηδηξεις παρα να παρεις τσιγαρα......(Πολυ κ ποιοτικο τραβεστι για τους λατρεις του ειδους)
Μετα απο τις πρωτες αναγνωριστικες βολτες καταληγουμε σε ενα μπαρακι με δυο μετριοκαλα μωρα.Παρα την κουραση ηταν οτι επρεπε αυτα τα δυο μωρα και χωρις κοπο........Το μωρο ζητησε 2500 μπατ (50ευρω) αλλα τα βρηκαμε στα 1500 (30) για ολο το βραδυ με την προυποθεση οτι θα μου βγαλει γουστα αλλιως δεν παιρνει μια........Και αφου δεχτηκε αρχισε ο μαραθωνιος.......εχυσα 3 φορες.....καλο γαμησι...τελειο γλυψιμο......Το αστειο ειναι οτι ρωτωντας πως με λενε ειπα χωρις να το σκεφτω οτι λεγομαι "GAMAO" ......ονομα που μου εμεινε μεχρι τελους και απ'οτι βλεπω θα μου μεινει διοτι ο φιλος ηδη το "λανσαρει" και δω...... :)

σαββατο 26 σεπτ  2η μερα...

  αφου ξυπνησαμε και εριξα το τριτο βολι βγηκαμε για φαγητο,εννοειται ψαρι κ θαλλασινο.....το μωρο μας πηγε σε ενα ωραιο ρεστοραν οπου καθησαμε κ φαγαμε μεχρι σκασμου
Τελειωνοντας αποχαιρετησα το πρωτο μωρο παιρνοντας το τηλ με την υποσχεση οτι θα της τηλεφωνησω το βραδακυ.Πραμα που ΔΕΝ εγινε ,οπως δεν εγινε και με καμμια απο τις επομενες κοπελες γιατι οι πειρασμοι ειναι τοσοι πολλοι που δεν μπορεις ευκολα να κρατησεις μια σχεση.....Συνεχιζοντας πηγα για ενα ωραιο κουρεματακι απο μια αιθερια υπαρξη  που μου κοστισε 5-6 ευρω μαζι με λουσιμο και πολυ περιποιηση.......ο φιλος εριξε ξυρισμα......
Μετα το κουρεμα περπατωντας στους δρομους του κεντρου ψαχνωντας ωραιες  κοπελες  και με τον φιλο να χαμογελαει  με νοημα λεγοντας
    "ο gamao σε νεες περιπετειες" πεφτει το ματι μου σε μια αιθερια υπαρξη που ακομα δεν εχω καταφερει να ξεχασω (και ουτε θα τα καταφερω συντομα)...... με κουκλιστικο προσωπο,συμπεριφορα,χαρη,γοητεια,κορμι,και υψος 1,75 περιπου........ΠΡΟΣΟΧΗ

                      [size=10pt][size=10pt][/size][/size][size=10pt]ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ[/size]

οπως και καμμια κοπελα που θα διηγηθω αργοτερα.....προς αποφυγη παρεξηγησεων
Οχι οτι εχω κατι με τα τραβεστι αλλα δεν προτιμαω.......
Το συγκεκριμενο μωρο με το ονομα nhong einai το ενα απο τα δυο ονοματα που συγκρατησα και που εχω παρει κ τηλεφωνο.....
τελος παντων.....το μωρο εκανε μασαζ και για οσους ξερουν ,κρατανε ενα ταμπελακι με τις υπηρεσιες και τις τιμες,.........
..περνωντας απο κει και αφου ηθελα να παω σε διπλανο τουριστικο γραφειο για πληροφοριες σχετικα με καμποτζη.....μαγεμενος τις παιρνω το ταμπελακι απο τα χερια ,για να μην μπορει να τσιμπισει κανενας αλλος το μωρο μεχρι να γυρισω και αυτη να κοιταζει απορημενη μια εμενα και μια την συναδελφο της.......

    συνεχιζεται.........
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
το μωρο το πηρα με 350 μπατ (7 ευρω) για 2 ωρες μασαζ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγω για αυτο το μωρο εδινα τα παντα μονο για να ειναι διπλα μου.......και πηγαμε μεσα .Ο φιλος πηρε μια αλλη για το ιδιο προγραμμα.Η νογκ αφου γονατισε και μου επλυνε τα ποδια αρχισε το παραδοσιακο ται μασαζ....και εγω να απολαμβανω την καθε στιγμη.....(αφου μας ρωτησαν νωριτερα αν θελουμε,αποφασισαμε να παμε στο ιδιο δωματιο με τον φιλο)

Ειχα τρελαθει και μονολογουσα λεγοντας ευχαριστω στον βουδα κτλ,και αφου αρχισα τις πρωτες αναγνωριστικες κολακιες για να σπασει ο παγος αποφασισα οτι δεν φευγω απο κει χωρις αυτην και προτεινα στην νογκ να βγουμε για φαγητο η ποτο.Για να μην τα πολυλογω αφου για 1,45 λεπτα προσπαθουσα για να βγουμε εξω και υστερα απο συνεχομενες κ διαφορες ευγενικες δικαιολογιες αρχισα να απογοητευομαι, ξαφνικα αλλαζει γνωμη και συμφωνει  (μαλλον γιατι με γνωρισε λιγακι και για το χιουμορ μου)
ΠΡΟΣΟΧΗ    ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞ,ΣΧΕΣΗ,ΔΕΣΜΟ,ΦΙΛΙΑ,ΧΑΔΙΑ ΚΤΛ

Εγω δεχτηκα βεβαιως λεγοντας απο μεσα μου πως 'ΚΟΥΦΑΛΕΣ....ολες τα ιδια λετε....και ολες παρθενες ειστε"
και εφυγα με τον ,φιλο μου ο οποιος πηρε επισης την μασερ του κλεινοντας ραντεβου για τις 11 το βραδυ στο χοτελ.....

11 μμ

χτυπαει το τηλ στο δωματιο....ηταν τα κοριτσια απ το μασαζ...κατεβαινει ο φιλος να τις προτεινει να ρθουν λιγακι επανω μεχρι να ετοιμαστουμε......και γυριζει πισω λεγοντας πως μολις το προτεινε ,η νογκ τον κοιταξε εκπληκτη  λεγοντας οτι θα περιμενουν εκει στην ρεσεπσιον.....και οτι ειχαν κ μια φιλη τους,μπαζο,μαζι.......
Αφου γυριζει ο πουτσος (ζηλεψε και εβγαλε και αυτος nick) στο δωματιο και μου λεει το τι γινεται αρχισα να καταριεμαι την τυχη μου για τα παραξενα που με ακολουθουν σε καθε πλευρα του πλανητη.......και αφου προσπαθουσα να (βγαλω) προγραμα για μετα την εξοδο χωρις να βγαλω ακρη σκεφτομενος "ειναι που ειναι δυσκολη η νογκ...τωρα εχει και φιλη μαζι....τι γινεται.....θα δουμε....στο κατω κατω κοιμομαστε και οι 3 μαζι σκεφτηκα,λογαριαζοντας χωρις τον ξενοδοχο........και κατεβηκαμε κατω.......
...Η νογκ ελαμπε......η φιλη της μπαζο...το τι ειχε γινει ακομα το σκεφτομαι και γελαω......την ειχε διωξει ο αντρας της απο το σπιτι με μπουνια και κλεισιμο πορτας στα μουτρα......!!!!!!!!!!!!!!.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  και την ειχε παρει η νογκ για να κοιμηθει σπιτι της
  και γελαω γιατι αυτη ,η ιδια που εφαγε μπουνια ,2 ωρες αργοτερα επινε τεκιλες και χορευε.......
Μας πηγαν σε χλιδατο μαγαζι ,με ζωντανη μουσικη απο διασημους τραγουδιστες (μπουζουκια το λεγαμε εμεις) της ταυ ,και αφου καναμε εναν μεγαλο λογαριασμο, 70-80 ευρω ,με αφθονη γερμανικη μπυρα κ ψαρια αποφασισαμε να φυγουμε,γιατι η νογκ νυσταζε.
Βγαινοντας εξω και αφου ειχαμε κανονισει για την επομενη μερα να βρεθουμε στο χοτελ για τουρ στην πολη με ξεναγο την νογκ,αιφνιδιαστικα παιρνει την φιλη της και ενα ταξι και εξαφανιζεται......ευχαριστοντας προηγουμενως για την βραδυα.
Νωριτερα στο μαγαζι με ταιζε στο στομα στα κρυφα και αφου εγω λεγοντας ποσο πολυ μ'αρεσει και τα σχετικα......μου εξηγει το εξης ,το οποιο και καταλαβα σχετικα ευκολα λογω του οτι πηγα ταυλανδη διαβασμενος ,εχοντας διαβασει φαντομα εννοω,το οτι i am a thai lady.Thai ladies can't have relatioships with a farang.No kisses,no touches !!!!!!!!!!!You like to me but i need to much time to learn you.We cannot have relation.You are not my boyfriend,so you can't do nothing.If you'll be my boyfriend ,you can do EVERYTHING TO ME..........Ξαναλεω οτι ολα αυτα τα εχει εξηγησει ο φαντομας αλλα που να ξερα ο δολιος οτι θα τυχουν σε μενα....!!!!!!
Η κοπελα του φιλου μου γυρισε με το δικο μας ταξι,λεγοντας πως της βολευει η διαδρομη.Οταν φτασαμε στο χοτελ ο φιλος της προτεινε ενα ποτο και αυτη απο μονη της προσφερθηκε να ρθει στο δωματιο γιατι ηταν (και καλα) λιγο κουρασμενη.Καλοντας και εμενα.
Αμεσως καταλαβα οτι η συγκεκριμενη κοπελα ηταν μια εξυπνη ημι-εππαγγελματιας που ηθελε να μας παρει και τους δυο (και να τα αρπαξει και απο τους δυο εννοειται)
Αφου ανεβηκα πανω στο δωματιο του πουτσου απο περιεργεια πιο πολυ επαληθευτηκα.Η κοπελα αρχισε να μας χαλαρωνει (λεκτικα) με ομορφη και χαλαρωτικη κουβεντουλα.Και επειδη μπροστα στην νογκ αυτη δεν ελεγε μια σηκωθηκα και εφυγα παρα την ευγενικη της διαφωνια....λεγοντας οτι παω για υπνο....
Βεβαια εγω φευγοντας, μονο στο δωματιο δεν πηγα,......με τετοια ακολασια που επαιζε εξω......

τραβελια,πιπινια,μουνακια..........τιποτα που να συγκινεται σε καμμια περιπτωση με την νογκ (τα πρωτα συμπτωματα καψουρας)....
και αφου ριχνω 2 χαστουκια στον εαυτο μου ,υπενθυμιζοντας με οτι εκει ειμαι για φαν κ γουστα ....και οχι για καψουρες και τα λοιπα.........τσιμπαω ενα "κοντο" ...(που εμενα θα μου επιτρεψετε  να αποκαλω τα κοντα "γατακια" διοτι και πιο γλυκο ακουγεται και πιο χαδιαρικο....Τσιμπαω λοιπον ενα γατακι ακι αφου συμφωνησαμε στα 500 μπατ (10ευρω) το πηρα για ενα σορτ ταιμ.Το γατακι βγηκε σπαστικο....οχι αυτο ,,ουτε το αλλο οχι απο πανω, ουτε ετσι,....κτλ,οσπου εκνευριστηκα και λεω οτι αν θελεις να κανω εγω οτι λες εσυ ,τοτε εσυ εισαι αυτη που θα πληρωσει εμενα.......οποτε και συμορφωθηκε......πηρε το 500ρικο και εφυγε......

συνεχιζεται.....
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εισαι κορυφη-αναμενουμε επομενη αφηγηση...
 

koureli

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
παιδια ερωτηση.τα παζαρια που λετε,γινονται και στα μαγαζια με επωνυμα ειδη?
κι αλλη μια,οι τιμες που εχουν τα ποστ στις πρωτες σελιδες του 2006-2007 παραμενουν ιδιες,ρωταω πιο πολυ για πουκετ απο οτι λενε τα παιδια που πανε συχνα κατω κι εκει παιζονται ολα τα σκηνικα που γυνονται και στην μπανγκοκ,σωστα?
ευχαριστω.............
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
χαιρετω την ταιλανδοπληκτη παρεα.Ειμαι και εγω ενας γραφικος τυπος σαν τοσους αλλους, δλδ εχω ποσταρει ελαχιστα αλλα διαβαζω τα τεκτενομενα ανελλιπως. Σιγα σιγα τελειωνω με τον στρατο και σκεφτομαι να αναμειψω τον εαυτο μου με ενα ταξιδι στο πουκετ. Δεν ξερω γιατι,αλλα μου εχει κολλησει το μυαλο οτι το πουκετ ειναι μερος με περισσοτερη φυσικη ομορφια και παραλιες σε σχεση με την Παταγια.Εχω αδικο??Γιατι οσο να ναι με ενδιαφερει να μπορω να κανω κανα μπανακι οσο οι γνωστοι που εχουν μεινει ελλαδα γιορταζουν τα Χριστουγεννα μες το κρυο.
και για να μην σας πολυπριζω(προς το παρον γιατι σε κανα μηνα σας βλεπω να με κραζετε ω σαν δευτερο john666)αισθανομαι υποχρεος να φωναξω: TΙ ΜΩΡΟ EINAI AYTO ρε stefan?? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: εχασα το φως μου. Κατι τετοια βλεπει ο κοσμος και παντρευεται εκει κατω... Απιστευτο
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
παιδια ερωτηση.τα παζαρια που λετε,γινονται και στα μαγαζια με επωνυμα ειδη?
κι αλλη μια,οι τιμες που εχουν τα ποστ στις πρωτες σελιδες του 2006-2007 παραμενουν ιδιες,ρωταω πιο πολυ για πουκετ απο οτι λενε τα παιδια που πανε συχνα κατω κι εκει παιζονται ολα τα σκηνικα που γυνονται και στην μπανγκοκ,σωστα?
ευχαριστω.............
Παζαρια ΠΑΝΤΟΥ εκτος του φαγητου.Μια σελιδα πιο πισω λεω για τιμες στο Πουκετ...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Αφιερωμενο στους παντρεμενους με ladies απο το Μπουλιλαμ  ;)

Οπως λενε και οι αμερικανοι αν ειχα ενα δολλαριο καθε φορα που καποιος φαρανγκ παντρευεται με Μπουλιλαμιοτισσα  :2funny:  θα ειχα λυσει το οικονομικο!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
χαιρετω την ταιλανδοπληκτη παρεα.Ειμαι και εγω ενας γραφικος τυπος σαν τοσους αλλους, δλδ εχω ποσταρει ελαχιστα αλλα διαβαζω τα τεκτενομενα ανελλιπως. Σιγα σιγα τελειωνω με τον στρατο και σκεφτομαι να αναμειψω τον εαυτο μου με ενα ταξιδι στο πουκετ. Δεν ξερω γιατι,αλλα μου εχει κολλησει το μυαλο οτι το πουκετ ειναι μερος με περισσοτερη φυσικη ομορφια και παραλιες σε σχεση με την Παταγια.Εχω αδικο??Γιατι οσο να ναι με ενδιαφερει να μπορω να κανω κανα μπανακι οσο οι γνωστοι που εχουν μεινει ελλαδα γιορταζουν τα Χριστουγεννα μες το κρυο.
και για να μην σας πολυπριζω(προς το παρον γιατι σε κανα μηνα σας βλεπω να με κραζετε ω σαν δευτερο john666)αισθανομαι υποχρεος να φωναξω: TΙ ΜΩΡΟ EINAI AYTO ρε stefan?? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: εχασα το φως μου. Κατι τετοια βλεπει ο κοσμος και παντρευεται εκει κατω... Απιστευτο
Το ταξιδι αυτο φιλε afista να το κανεις ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ..ειναι το απολυτο δωρο καθε αρσενικου προς τον εαυτο του..τα μωρα ειναι χιλιαδες και εχει και πιο μετρια και καλυτερα και μπαζα,θελει υπομονη και ψαξιμο..φαντασου οτι εισαι σε ενα φανταστικο σουπερ μαρκετ(χωρις να θελω να μειωσω τισ δεσποινιδες)..δεν ειναι ομως αυτο το οποιο ειναι το κυριως ζητουμενο..η ουσια ειναι το πως φερονται στους πραγματικους αντρες,και οταν λεω πραγματικους ενοω ευγενικους καθαρους,αξιοπρεπεις και ολα αυτα που χαρακτιριζουν εναν συγχρονο προοδευμενο ανθρωπο..οι μαλακες και οι αναποδοι τρωνε και εκει Χ..πραγματικα φιλε μου αν τις κερδισεις εισαι βασιλιας για αυτες..οταν αποφασισεις να πας γραψε μου να σε κατευθυνω στα βασικα αν και ειναι τοσο ευκολα να τα ανακαλυψεις ολα μονος σου :thumbsup: :thumbsup:
 

Συνημμένα

  • PHUKET 7-2007.jpg
    PHUKET 7-2007.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • doo 7-2007.jpg
    doo 7-2007.jpg
    33,3 KB · Εμφανίσεις: 12

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Αντε και μπηκαμε στην τελικη ευθεια... :grin:
 

maka

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα να ροτισω παιδια εχει κλεισει κανεις online εισιτηρια με την    gulf air γιατι δε το εχω ξανακανει κ ψιλοκολαω.η τιμη ειναι φτηνοτερη απο οτι αν παρεις τηλ. ευχαριστωωωωωωωωω 
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
θα ηθελα να ροτισω παιδια εχει κλεισει κανεις online εισιτηρια με την     gulf air γιατι δε το εχω ξανακανει κ ψιλοκολαω.η τιμη ειναι φτηνοτερη απο οτι αν παρεις τηλ. ευχαριστωωωωωωωωω 
Αν και δεν έχω κλείσει από την ιστοσελίδα της Gulf Air, πάντα κοιτάζω τις τιμές στην ιστοσελίδα και μετά από τηλέφωνο βλέπω αν υπάρχει διαφορά. Μέχρι τώρα οι τιμές είναι οι ίδιες. Αν τώρα εσύ βρίσκεις φθηνότερη τιμή από την ιστοσελίδα, στη θέση σου θα το αγόραζα από την ιστοσελίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom