Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.082
Κριτικές
1
Like
33.082
Πόντοι
6.256
Στο δευτερο παγκοσμιο πολεμο εταχθησαν με το πλευρο των Ιαπωνων.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.003
Κριτικές
178
Like
39.616
Πόντοι
21.896
Στο δευτερο παγκοσμιο πολεμο εταχθησαν με το πλευρο των Ιαπωνων.
:2funny: :2funny: :2funny:
παραθετω απο την βικιπαιδεια τα στιχεια οτι ιαπωνια και ταυλανδη ηταν σ πολμο στο δευτερο παγκοσμιο πολεμο και οπως εβαλα τα αδτοιχεια περι αναπτυξης της χωρας μεσω βικιπαιδεια ετσι κ τωρα βασει βικιπαιδεια φαινεται οτι οι δυο χωρες ηταν σε διαμαχη και οι ιαπωνες κατεκτησαν τα κεντρικα σημεια του σιαμ στο δευτερο παγκοσμιο πολεμο αλλ ,ετεπειτα αφου οι ιπωνες τους κατεκτηασαν οι ταυλανδοι στραφηκαν εναντιων των συμμαχων
δλδ σαν κατεκτημενη απο τους ιαπωες εστραφηκαν εναντιων των συμμαχων

 επθσης απο την ταυλαμνδη ειναι οι αγαπημενες μου γατες-οι σιαμεζες που δεν ειδα στο δρομο καθολου -μαλλον θεωρουται βασιλικες γατες
και το δυσαρεστο ειναι οτι οταν λεμε αυτα ειναι σιαμαια δηλαδη με την ιατρικη παθηση αναφερομαστε ασφαλως στο σιαμ-ταυ αλλα δεν ξερω για ποιο λογο χρησιμοποιουμε την λεξη σιαμαια για ννα το αποδοσουμε στην παθηση-τερατογενεση αυτη?
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Η συγκεκριμένη εγκυκλοπαίδεια δεν είναι πανάκεια.

Ο τότε στρατάρχης Plaek Phibunsongkhram εξέδωσε κήρυξη πολέμου με  εναντίων της Βρετανίας και της Ηνωμένων Πολιτείων τον Ιανουάριο του 1942.

Σε αντίθεση με  τον  πρωθυπουργό Pridi Banomyong που με μερικές  χιλιάδες  Ταϊλανδούς σχημάτισε αντάρτικες ομάδες εναντίων των Ιαπώνων.
Το διάστημα  της  συμμαχίας  με την  Ιαπωνία η Ταΐλάνδη ανακατέλαβε  μεγάλα τμήματα εδαφών που είχε χάσει στον πόλεμο εναντίον των Βρετανών και των Γάλλων.
Ενώ μέσω της  συμφωνίας με την Ιαπωνία  συμμάχου των Γερμανών, αναγκάστηκε  η κατοχική  κυβέρνηση του Vichy  να υπογράψει την  επιστροφή μεγάλου τμήματος της  επαρχίας Μπαταμπάνγκ της σημερινής Καμπότζης.

Εδάφη τα οποία αναγκάστηκε να  επιστρέψει μετά την λήξη του πολέμου.
Ο δε στρατάρχης  Plaek Phibunsongkhram βρέθηκε κατηγορούμενος για εγκλήματα πολέμου.
Παρόλο που δεν καταδικάστηκε  για την αποφυγή περισσοτέρων εσωτερικών προβλημάτων στο τέλος

Μαθήματα ιστορίας Τέλος
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχ αυτο με θυμισατε ρε παιδια

Για παμεεεε 200 χαντρεντ ντολαρς...
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Θα προτιμούσα  την αμοιβή σε Μπάτ όχι σε  Δολάρια,  μην  χάνουμε  και στην μετατροπή.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Αυτό που εγώ υποστηρίζω είναι ότι σε όποια χώρα και να πας μέσα στο 20% ψάχνεις.

Αν είσαι ιδιαίτερα υπομονετικός και σου αρέσει γενικά το ''κυνήγι'' θα περιοριστείς και σε ακόμη μικρότερα ποσοστά.

Και θα βρείς γυναίκες όπως αυτή για παράδειγμα.

Οποιος περιμένει να του σερβίρουν τις εξαιρετικές περπτώσεις στο πιάτο πλανάται πλάνην οικτρά !!!

Εκτός αν γουστάρει να πληρώνει εξωπραγματικά ποσά.

Προσωπικά διασκεδάζω ιδιαίτερα με το ''κυνήγι'', σχεδόν όσο και με την απόλαυση του ''θηράματος'' !! :grin: :grin: :grin:
αυτη καλη φιλε Mind,το εχω ξαναπει οτι για τα δικα μου γουστα εχεις ποσταρει τις καλυτερες σε αυτο το θρεντ  :hi:

για το 20% διαφωνω ομως,σε α.ευρωπη αγγιζει ανετα το 40 να μην σου πω και 50% το ποσοστο των γυναικων που αξιζουν.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν και δεν ειναι του γουστου μου οι ταυλανδες διοτι προσωπιka μου φαινεται το 80% σε μαιμουδες--  κ στοχος μου ειναι το 20%--- σχετικα ομως με ta ladyboy οφειλω να πω αν κ δεν ειναι του γουστου μου οτι ειναι οι πιο ομορφες-οι trans k σε συναγωνιζονται τα τρανς στην περιοχη yeni kozly istanbul :grin: :grin:
ποιος εισαι εσυ ρε μουνοσκυλο που θα αποκαλεσεις ετσι ανθρωπους
που εχουν ισως τη μεγαλυτερη "ανθρωπιά" στη ψυχη τους απο ολους τους λαους του κοσμου
μαλακα σκαντζοχοιρε, γαμω το ρατσισμο σου γαμω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
@@ βολκανο
το μαιμουδες αν αναφερεσαι σε λαο ειναι λαθος κ κακοηχο..ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ασχημο... :S
τωρα απο την αλλη,κι  εγω λεω" διαβαζω οτι ζητανε αυτες οι μαιμουδες 100δολαρια" ,αυτο ειναι αλλο...καταδυκνυει την παρανοια του πραγματος,δηλ μπορω ναχω πει το ιδο κ μια ελληνιδα,,,"ζηταγε αυτη η μαιμου πχ 100ε" κ μιλαω για ελληνιδα
,θελοντας να πω οτι ειναι για τα μπαζα δηλ..
ααλο αυτο

αλλα οχι για το λαο μαιμουδες,ειναι πολυ αχημο κ σε μειωνει κ σεν α  πρωσωπικα
νομιζω καλο ειναι να επαναδιατυπωσεις... :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
ο τυπος ζει μια χαρά στην ταυλανδη αφου ποτε δεν εκδοθηκε πισω στην Ελλαδα.
διαβασα το αρθρο κ μου σηκωθηκε η τριχα.....
απο την αλλη ας μην τον βαζαν σπιτι τους  αυτον
κι οι γεροι αυτες τις γεωργιανες που τους  κανουν τα ιδια σε πολλες περιπτωσεις... :S
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
αυτη καλη φιλε Mind,το εχω ξαναπει οτι για τα δικα μου γουστα εχεις ποσταρει τις καλυτερες σε αυτο το θρεντ  :hi:

για το 20% διαφωνω ομως,σε α.ευρωπη αγγιζει ανετα το 40 να μην σου πω και 50% το ποσοστο των γυναικων που αξιζουν.

Ευχαριστώ φίλε !! :hi: :hi:

Μαλλον ταιριαζουν τα γουστα μας!! :hi: :hi:

Εχεις κατα πολυ μεγαλυτερη εμπειρια απο εμενα στην Ανατολικη Ευρωπη οποτε σεβομαι τη γνωμη σου !! :hi: :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ευχαριστώ φίλε !! :hi: :hi:

Μαλλον ταιριαζουν τα γουστα μας!! :hi: :hi:

Εχεις κατα πολυ μεγαλυτερη εμπειρια απο εμενα στην Ανατολικη Ευρωπη οποτε σεβομαι τη γνωμη σου !! :hi: :hi:
εχει  επισης κ το μεγαλυτερο στοκ σε πουτανες κισινιοφ σε τιμες υπερπροσφορας
μην τα ξεχναμε αυτα!!!! ;) :grin: :grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.082
Κριτικές
1
Like
33.082
Πόντοι
6.256
Αντικειμενικα οι ανατ. Ευρωπαιες ειναι ομορφοτερες αλλα δε χωρανε πανω σε σεμεδακι led tv οπως τα ται μπιμπελο.
Ειναι πρακτικο το θεμα ρε παιδια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.082
Κριτικές
1
Like
33.082
Πόντοι
6.256
ο τυπος ζει μια χαρά στην ταυλανδη αφου ποτε δεν εκδοθηκε πισω στην Ελλαδα.
Πριν γινει το υπερσυγχρονο σουβαρναμπουμι η ταιλανδη ηταν και εκτος ιντερπολ και μπαινοβγαιναν διαφορα κουμασια.
Τωρα με το σουβαρναμπουμι ειναι αλλιως, εχουν πιαστει διασημοι παιδεραστες εμποροι
οπλων κτλ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.003
Κριτικές
178
Like
39.616
Πόντοι
21.896
ποιος εισαι εσυ ρε μουνοσκυλο που θα αποκαλεσεις ετσι ανθρωπους
που εχουν ισως τη μεγαλυτερη "ανθρωπιά" στη ψυχη τους απο ολους τους λαους του κοσμου
μαλακα σκαντζοχοιρε, γαμω το ρατσισμο σου γαμω
το μουνοκυλο στο επιστρεφω
το ποιος ειμαι στειλε πμ να μαθεις αφυ ερωτας
το μαιμουδης δεν εχει μιωτικο χαρακτηρα περα απο εμφανησης και οχι σε  χαρακτηρα εξαλοου ημουν σαφεστατος οτι μιλουσα για ομοφια κ εγραψα οτι κ εμεις για τους ινδιανουςειμαστε χλωα προσωπα
εγραψα οτι ειχα σχεση με μαυρη -κανονικη σχεση και προσφατα γινομαι κουμπαρος(μαρτυρας) σε φιλο μου που παιρνει ταυλανδη οποτε νομιζω καταλαβαινεις

τι στο διαολο? ου γραφω αυτα φδιτοι εισαι χαμηλουβεπιπεδου κ ερειστικος πολυ -πολυ ευκολα βριζεις αλλα αυτοθι που βριζουν σημαινει οτι εχυν θεματ υπαρξιακο
επαναλαμβανω οτι απο την αρχη το τονισα για θεμα ομορφιας κ υπαρχουν τα ποσταρισματα κ οποιος δεν καταλαβαινει ελληνικα τοτε  να παει στη βουλγαρια ή στην ταυλανδη ;) ;) ;)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.003
Κριτικές
178
Like
39.616
Πόντοι
21.896
το μουνοκυλο στο επιστρεφω
το ποιος ειμαι στειλε πμ να μαθεις αφυ ερωτας
το μαιμουδης δεν εχει μιωτικο χαρακτηρα περα απο εμφανησης και οχι σε  χαρακτηρα εξαλοου ημουν σαφεστατος οτι μιλουσα για ομοφια κ εγραψα οτι κ εμεις για τους ινδιανουςειμαστε χλωα προσωπα
εγραψα οτι ειχα σχεση με μαυρη -κανονικη σχεση και προσφατα γινομαι κουμπαρος(μαρτυρας) σε φιλο μου που παιρνει ταυλανδη οποτε νομιζω καταλαβαινεις

τι στο διαολο? ου γραφω αυτα φδιτοι εισαι χαμηλουβεπιπεδου κ ερειστικος πολυ -πολυ ευκολα βριζεις αλλα αυτοθι που βριζουν σημαινει οτι εχυν θεματ υπαρξιακο
επαναλαμβανω οτι απο την αρχη το τονισα για θεμα ομορφιας κ υπαρχουν τα ποσταρισματα κ οποιος δεν καταλαβαινει ελληνικα τοτε  να παει στη βουλγαρια ή στην ταυλανδη ;) ;) ;)
εξάλλου εγώ αγαπώ τα μαιμουδακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom