Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36

Οπως ειπα αρχισα να μαζευω καποια λεφτα,ηδη εχω 1000 ευρω και σκεφτομαι να παω 25-30 μερες μετα το 2017.
Τωρα το που,αυτο ειναι που με δυσκολευει λιγο γιατι δεν ειμαι και χορτασμενος απο ταιλανδη.
Αρχικα σκεφτομαι να παω 3 μερες Βιετναμ,σιγουρα 13 μερες στην Bangkok που δεν μου αρκουν κιολας και θελω να συνδιασω λιγο με βορεια ταιλανδη και κανα νησι πχ koh kood η samui που δεν εχω παει.
Για pattaya περα οτι εχει καποια αξιοθεατα που θελω να δω δεν θα θελα να παω παραπανω απο 4 μερες η και καθολου.Να παω να κανω τι? Μονο για ενα ibar ,insomnia..? εξαλλου δεν ειμαι και πολυ του gogo.
Οταν ερθει ο καιρος και δεν μου τυχει καποιο απροοπτο θα δουμε πως θα γινει.
Θα διαθεσω το λιγοτερο ολα μαζι 3500 ευρω.Ξερω δεν φτανουν για 25-30 μερες ακομη και αν δεν πηδας και πολυ,και επισης στις πολλες μετακινησεις ξοδευονται και περισσοτερα...Πρεπει εως 3 προορισμους να συνδιασω.Η BKK ειναι το σιγουρο & ενα νησι για θαλλασα επισης.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.358
Πόντοι
2.406
Οπως ειπα αρχισα να μαζευω καποια λεφτα,ηδη εχω 1000 ευρω και σκεφτομαι να παω 25-30 μερες μετα το 2017.
Τωρα το που,αυτο ειναι που με δυσκολευει λιγο γιατι δεν ειμαι και χορτασμενος απο ταιλανδη.
Αρχικα σκεφτομαι να παω 3 μερες Βιετναμ,σιγουρα 13 μερες στην Bangkok που δεν μου αρκουν κιολας και θελω να συνδιασω λιγο με βορεια ταιλανδη και κανα νησι πχ koh kood η samui που δεν εχω παει.
Για pattaya περα οτι εχει καποια αξιοθεατα που θελω να δω δεν θα θελα να παω παραπανω απο 4 μερες η και καθολου.Να παω να κανω τι? Μονο για ενα ibar ,insomnia..? εξαλλου δεν ειμαι και πολυ του gogo.
Οταν ερθει ο καιρος και δεν μου τυχει καποιο απροοπτο θα δουμε πως θα γινει.
Θα διαθεσω το λιγοτερο ολα μαζι 3500 ευρω.Ξερω δεν φτανουν για 25-30 μερες ακομη και αν δεν πηδας και πολυ,και επισης στις πολλες μετακινησεις ξοδευονται και περισσοτερα...Πρεπει εως 3 προορισμους να συνδιασω.Η BKK ειναι το σιγουρο & ενα νησι για θαλλασα επισης.
3500 με εισητηρια μεσα η χωρις?αν ειναι χωρις ,130ε την μερα ,25 μερες,που θα τα χαλας?δωμ 25-35,φαγητο 10,και ??πουτανα χ 2 ,ποσο παει δηλ??απο 50  η ωρα δηλαδη????? :helpplea:
κι αφου ειπες δεν θα πολυγαμας..τοσα ακριβα ειναι τα εσωτερικα εισητηρια μετακινησεις??
σορρυ δηλ .αλλα με τετοιο μπατζετ γιατι δεν πας καπου αλλου,οπως Κουβα πχ??? :rockon:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
3500 με εισητηρια μεσα η χωρις?αν ειναι χωρις ,130ε την μερα ,25 μερες,που θα τα χαλας?δωμ 25-35,φαγητο 10,και ??πουτανα χ 2 ,ποσο παει δηλ??απο 50  η ωρα δηλαδη????? :helpplea:
κι αφου ειπες δεν θα πολυγαμας..τοσα ακριβα ειναι τα εσωτερικα εισητηρια μετακινησεις??
σορρυ δηλ .αλλα με τετοιο μπατζετ γιατι δεν πας καπου αλλου,οπως Κουβα πχ??? :rockon:

με τικετ μεσα βαζω γιαυτο ειπα δεν ειναι αρκετα. Τα λεφτα φευγουν ευκολα εκει και χωρις να πηδας αδερφε ..ειναι ολο πειρασμους η χωρα,εκδρομες ,αξιοθεατα,κερασματα,φαγητα,ποτα,ψωνια..δεν μπορω να ειμαι σφιγμενος.
Δεν ειμαι χορτασμενος απο thai στην κουβα δε ξερω τι γινεται αλλα δεν εχει το feeling της Ταιλανδης.Ασε που εχω καλα κονε στην Bkk και θα περασω πολυ καλα οπως εγω θελω.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.358
Πόντοι
2.406
με τικετ μεσα βαζω γιαυτο ειπα δεν ειναι αρκετα. Τα λεφτα φευγουν ευκολα εκει και χωρις να πηδας αδερφε ..ειναι ολο πειρασμους η χωρα,εκδρομες ,αξιοθεατα,κερασματα,φαγητα,ποτα,ψωνια..δεν μπορω να ειμαι σφιγμενος.
Δεν ειμαι χορτασμενος απο thai στην κουβα δε ξερω τι γινεται αλλα δεν εχει το feeling της Ταιλανδης.Ασε που εχω καλα κονε στην Bkk και θα περασω πολυ καλα οπως εγω θελω.
ετσι οντως ειναι λιγα ,για ζωη μιλιονερ χρειαζεσαι καποιες χιλιαδες .ακομα κ στην ταυλανδη κ την κουβα!!! :grin:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ετσι οντως ειναι λιγα ,για ζωη μιλιονερ χρειαζεσαι καποιες χιλιαδες .ακομα κ στην ταυλανδη κ την κουβα!!! :grin:
Ετσι...Στην Thai απλα περασαν και 3 χρονια που πηγα τελευταια φορα και θελω μερες και χρημα αυτη την φορα να χορτασω και να κανω πολλα πραματα.Θα δειξει ο καιρος πως θα το σχεδιασω,θελει μελετημενο πλανο η στο τελος θα γινει οτι κατσει παλι..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Κουβα;
Τι σχεση εχουν οι Κουβανες με τα πανεμορφα ασιατικα μπιμπελο;;
Ημαρτον,που λεει και ο Γεωργιου! :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Οπως ειπα αρχισα να μαζευω καποια λεφτα,ηδη εχω 1000 ευρω και σκεφτομαι να παω 25-30 μερες μετα το 2017.
Τωρα το που,αυτο ειναι που με δυσκολευει λιγο γιατι δεν ειμαι και χορτασμενος απο ταιλανδη.
Αρχικα σκεφτομαι να παω 3 μερες Βιετναμ,σιγουρα 13 μερες στην Bangkok που δεν μου αρκουν κιολας και θελω να συνδιασω λιγο με βορεια ταιλανδη και κανα νησι πχ koh kood η samui που δεν εχω παει.
Για pattaya περα οτι εχει καποια αξιοθεατα που θελω να δω δεν θα θελα να παω παραπανω απο 4 μερες η και καθολου.Να παω να κανω τι? Μονο για ενα ibar ,insomnia..? εξαλλου δεν ειμαι και πολυ του gogo.
Οταν ερθει ο καιρος και δεν μου τυχει καποιο απροοπτο θα δουμε πως θα γινει.
Θα διαθεσω το λιγοτερο ολα μαζι 3500 ευρω.Ξερω δεν φτανουν για 25-30 μερες ακομη και αν δεν πηδας και πολυ,και επισης στις πολλες μετακινησεις ξοδευονται και περισσοτερα...Πρεπει εως 3 προορισμους να συνδιασω.Η BKK ειναι το σιγουρο & ενα νησι για θαλλασα επισης.
ελα ρε τι λε ρε που δε φτανουν 3500 για 25 μερες αν δεν πηδας πολυ και δε τα τρως σε κωλαδικα και δε μενεις σε ακριβα....οι εσωτερικες και οι κοντινες πτησεις φτηνες ειναι τζαμπανταν μπες σκαισκανερ.....αντε ακουνε ανθρωποι εδω που με 3500 ζουνε 7 μηνες (που λενε δηλαδη)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
εκτος αμα πλακωθεις στα ψωνια , τοτε γεια σας
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.330
Κριτικές
1
Like
33.499
Πόντοι
6.256
Σου φτανουν τα λεφτα τεκιλα, αφου δε θα πας πουθενα εκτος απο βκκ πατταγια.
Ολοι ετσι σχεδιαζουν στην αρχη , να γυρισουν διαφορα μερη αλλα παλουκωνονται στα γνωστα.
Και πολυ καλα κανουν στο φιναλε.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Σου φτανουν τα λεφτα τεκιλα, αφου δε θα πας πουθενα εκτος απο βκκ πατταγια.
Ολοι ετσι σχεδιαζουν στην αρχη , να γυρισουν διαφορα μερη αλλα παλουκωνονται στα γνωστα.
Και πολυ καλα κανουν στο φιναλε.
Bkk δεν ειναι και οικονομικη και pattaya θα ειναι λιγες μερες αν παω κιολας,και τελευταια επιλογη,αν ειναι να καταληξω στα γνωστα προτιμω Patong beach με τα χιλια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom