Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:2funny: :2funny: :2funny:

Εκτιμώ οτι σε καποιους "πρωταρηδες" στη χώρα εχει σιγουρα συμβεί !!

:2funny: :2funny: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1476971976199.jpg
    FB_IMG_1476971976199.jpg
    25,2 KB · Εμφανίσεις: 11

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Μερικοί το προτιμούν μεγάλο.
Αλλά περί ορέξεως........
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.284
Κριτικές
178
Like
40.084
Πόντοι
21.896
:2funny: :2funny: :2funny:

Εκτιμώ οτι σε καποιους "πρωταρηδες" στη χώρα εχει σιγουρα συμβεί !!

:2funny: :2funny: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν και δεν ειναι του γουστου μου οι ταυλανδες διοτι προσωπιka μου φαινεται το 80% σε μαιμουδες--  κ στοχος μου ειναι το 20%--- σχετικα ομως με ta ladyboy οφειλω να πω αν κ δεν ειναι του γουστου μου οτι ειναι οι πιο ομορφες-οι trans k σε συναγωνιζονται τα τρανς στην περιοχη yeni kozly istanbul :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν και δεν ειναι του γουστου μου οι ταυλανδες διοτι προσωπιka μου φαινεται το 80% σε μαιμουδες-- κ στοχος μου ειναι το 20%--- σχετικα ομως με ta ladyboy οφειλω να πω αν κ δεν ειναι του γουστου μου οτι ειναι οι πιο ομορφες-οι trans k σε συναγωνιζονται τα τρανς στην περιοχη yeni kozly istanbul :grin: :grin:

Αυτό που εγώ υποστηρίζω είναι ότι σε όποια χώρα και να πας μέσα στο 20% ψάχνεις.

Αν είσαι ιδιαίτερα υπομονετικός και σου αρέσει γενικά το ''κυνήγι'' θα περιοριστείς και σε ακόμη μικρότερα ποσοστά.

Και θα βρείς γυναίκες όπως αυτή για παράδειγμα.

Οποιος περιμένει να του σερβίρουν τις εξαιρετικές περπτώσεις στο πιάτο πλανάται πλάνην οικτρά !!!

Εκτός αν γουστάρει να πληρώνει εξωπραγματικά ποσά.

Προσωπικά διασκεδάζω ιδιαίτερα με το ''κυνήγι'', σχεδόν όσο και με την απόλαυση του ''θηράματος'' !! :grin: :grin: :grin:


 

Συνημμένα

  • 20140729_132211.jpg
    20140729_132211.jpg
    82,7 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 20140807_232655.jpg
    20140807_232655.jpg
    49,8 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: 968

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Να  το πω άλλη μια φορά.
Το  βιοτικό επίπεδο   έχει αλλάξει  ένας  μισθός  και ιδιαίτερα   μιας δουλειάς με αξιοπρεπή προσόντα  δίνει  ένα  καλό επίπεδο διαβίωσης.
Τα καλά κομμάτια έχουν άλλες διεξόδους.
Μόντελινγκ, προμόσιον, mia noi σε κάποιον από την άρχουσα η την ανερχόμενη μεσαία τάξη
Τα υπέροχα σαββατοκύριακα  με τα  θεοκόματα  στην Παττάγια  από τα πανεπιστήμια  της Μπανγκόκ  και των γύρω περιοχών  περάσαν ανεπιστρεπτί.
Μην θεωρείτε  ότι παίζονται πολλά λεφτά.

Όσο και εάν δεν το πιστεύεται,  περισσότερο  νοιάζονται  για την συντροφικότητα, την  ασφάλεια,  την καλή συμπεριφορά.
Σίγουρα παίζει ρόλο και η σταθερή οικονομική κατάσταση, πράγματα που τους λείπουν  από τους Ταϊλανδούς ερωτικούς συντρόφους.
Αυτά τα κορίτσια δεν αναζητούν όλα αυτά   μέσα από την γνωριμία μιας εβδομάδας η  15 ημερών,  πόσο δε μάλλον μέσα  από της μιας  νύχτας.
Οι εκθεσιακοί χώροι, οι παρουσιάσεις  η ακόμα και τα  διάφορα  event  σε γνωστά μαγαζιά, είναι χώροι επαφής με τα κορίτσια αυτά.  
Προϋποθέτει  η όποια επαφή βεβαία τρόπο, κόπο  και   σταθερή διαμονή εδώ.

Στα γνωστά μέρη  κατεβαίνει ότι  παραπέσει η  ότι οι Ταϊλανδοί  και οι παροικούντες βαρεθούν.

Με ενοχλεί η λέξη μαϊμούδες,  για οπουδήποτε και οποιονδήποτε.

Αναδεικνύει έστω και αν δεν το θέλει ο  άλλος ρατσιστική συμπεριφορά και αποικιοκρατική άποψη.  
Ανθρώπινα  όντα είμαστε όλοι,  απλώς  προσαρμοσμένα σωματικώς στις συνθήκες  του  τόπου διαβίωσης.
Οι άνθρωποι στην Αφρική δεν είναι μαύροι γιατί ο θεός έπαιζε με τα χρώματα  η για να διακρίνονται ως  κατώτερα όντα.
Η μελανίνη σε αυτές της συνθήκες  παράγεται πολύ περισσότερο από κάποιον άλλο  που ζει στις βόρειες χώρες.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.169
Κριτικές
1
Like
33.205
Πόντοι
6.256
Αυτό που εγώ υποστηρίζω είναι ότι σε όποια χώρα και να πας

Προσωπικά διασκεδάζω ιδιαίτερα με το ''κυνήγι'', σχεδόν όσο και με την απόλαυση του ''θηράματος'' !! :grin: :grin: :grin:
Προσωπικα νομιζω σημασια εχει ο κυνηγοτοπος,
Κυνηγας κοτα σε κοτετσι η αλεπου στο δασος.
Κυνηγας σε μη τουριστικη πολη της ται η στη βκκ και στο πουκετ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.284
Κριτικές
178
Like
40.084
Πόντοι
21.896
Με ενοχλεί η λέξη μαϊμούδες,  για οπουδήποτε και οποιονδήποτε.

Αναδεικνύει έστω και αν δεν το θέλει ο  άλλος ρατσιστική συμπεριφορά και αποικιοκρατική άποψη.  
Ανθρώπινα  όντα είμαστε όλοι,  απλώς  προσαρμοσμένα σωματικώς στις συνθήκες  του  τόπου διαβίωσης.
Οι άνθρωποι στην Αφρική δεν είναι μαύροι γιατί ο θεός έπαιζε με τα χρώματα  η για να διακρίνονται ως  κατώτερα όντα.
Η μελανίνη σε αυτές της συνθήκες  παράγεται πολύ περισσότερο από κάποιον άλλο  που ζει στις βόρειες χώρες.
ε να υπαρχει κ κανενας αποικιοκρατης σε αυτο το σαητ :grin: πολυ καθαρα την βγαλανε χωρις αποικιοκρατια οι ταυλανδοι :grin:
εξαλου μαζι με την λιβερια ,η ταυλανδη εινai η μοναδικη απο τις χωρες ektoευρωπης κ ιαπωνιας που δεν ειχαν ποτε αποικιοκρατια αο οσο ξερω διοτι προφανως τα ειχαν κανει πλακακια οι βασιλεις με τους αγγλους
δε ξερω αν στο β παγκοσμιο τους κατελαβαν οι ιαπωνες για 2-3 χρονια?
επισης απο οσο ξεω η ταυλανδη μαζι με την αγγλια ειναι οι μονες χωρες που δεν εχουν national day παρα μονο τα γεννεθλια του εκαστοτε βασιλια τους
οσο για το μαιμουδες αφαλως κ δεν ειμαι ρατσιστης διοτι στη ζωη μου τα ειχα κ με μαυρη ευρωπαια σε κανονικη σχεση οπως και κ εντος ολιγου καιρο θα εχω και κουμπαρα ταυλανδη οποτε .....απλως εμφανησιακα κατα 80% δεν παυει ΓΙΑ ΜΕΝΑ να ειναι ασχημες σα μαιμουδες :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:οπβς κ εγω ειμια χλωμο προσωπο για τους ινδιανους διοτι τα προσςνυμια δεν ανυν τι διαφορα παρα οι πραξεις μας
επισης ξερι κανεισ να μου πει αν στα βορεια εχουν χιονοδρομικο κεντρο--αν κ δεν νομιζω αλλα ρωτω μηπως εχουν στα πολυ βορεια κ στα ψιλα τους βουνα χιονι κ χιονοδρομικο :think: :think: :think:
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Πολέμησαν τόσο εναντίον των Γάλλων (Γαλλική Ινδοκίνα)  όσο   και εναντίων των  Βρετανών (Μαλαισία - Βιρμανία).

Θα έφτιαχναν Χιονοδρομικό εκεί στα βουνά τους αλλά δεν βρίσκουν χιόνι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.284
Κριτικές
178
Like
40.084
Πόντοι
21.896
και γιατι  δεν φτιαχνουν τχνητο χιονι ?αρκει να εχουν κνενα βουνο πανω απο 1700 μετρα που νομιζω οτι εχουν
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Θέλει και την ανάλογη θερμοκρασία περιβάλλοντος
Ακόμη  και στην Doi Inthanon 2.565 μέτρα την υψηλότερη κορυφή,στο όρος Thanon Thong Chai στο Chang Μai  σπανίως η θερμοκρασία  κινείται κάτω από το μηδέν.
Εργαζόμενος  σε μένα που είναι από την περιοχή μου είπε  ότι χιόνι  μόνο μια φορά  έριξε στην περιοχή το 1955.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.284
Κριτικές
178
Like
40.084
Πόντοι
21.896
Θα μπορούσαν να κάναν κλειστό χώρο με χιόνι για νασυνδιαζουν καλοκαιρινές με χειμερινές διακοπές για τους λάτρεις του σκι κ όχι μονο του ξεσκι
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.169
Κριτικές
1
Like
33.205
Πόντοι
6.256
Δεν ειναι και πολυ φανατικοι του πολεμου οι ταιλανδοι, και οι ιαπωνες περιπατο εκαναν και οι αμερικανοι με το βιετναμ καλα περασαν.
Ειναι κατι σαν τους σουηδους ολλανδους δανους που αντι για οπλα εψαχναν βρακι να αλλαξουν, καθε λαος εχει το παρελθον του.
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Γρήγορα, άσκοπα και ανιστόρητα  συμπεράσματα.
Για  ένα λαό που έχει επικρατήσει  και επιβιώσει  εν μέσω αιματηρών πόλεμων.

Burmese–Siamese wars (1548–1855)
Tây Sơn rebellion
Laotian Rebellion (1826–1828)
Siamese–Vietnamese War (1831–34)
Le Van Khoi revolt (1833–1835)
Siamese–Vietnamese War (1841–45)
Haw wars (1865–1890)
Franco-Siamese War (1893)
World War I (1917–1918): see Siam in World War I
Franco-Thai War (1940–1941)
World War II (1942–1945): see Thailand in World War II
Japanese invasion of Thailand
Pacific War
Korean War (1950–1953)
Vietnam War (1965–1971)
Laotian Civil War
Vietnamese border raids in Thailand (1979–1989)
Thai–Laotian Border War (1987–1988)

Η στάση των Ταϊλανδών τόσο κατά τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο, όσο και  κατά  τον πόλεμο του Βιετνάμ, ήταν αποτέλεσμα της αντιπαλότητας τους με άλλες χώρες
Στον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο ετάχθησαν με το πλευρό των Ιαπώνων,  λόγο της  χρόνιας πολεμικής σύρραξης (από το 1893 έως την κήρυξη του δεύτερου παγκοσμίου πολέμου) με τους Γάλλους  από την πλευρά της Γαλλικής Ινδοκίνας (Βιετνάμ Λάος Καμπότζη ) και των  Βρετανικών κτήσεων ( Μπούρμα η Βιρμανία  η Μιανμάρ  σήμερα )  και της  βρετανικής τότε Μαλαισίας  .
Στον πόλεμο του Βιετνάμ  έδωσαν βάσεις  στους Αμερικανούς οι οποίοι  πολεμούσαν   έναν από τους παραδοσιακούς εχθρούς τις  χώρας τους.
 
Για την ιστορία και μόνο.
Οι πρώτοι  οίκοι ανοχής στη Παττάγια, λειτούργησαν με Βιετναμέζες  που μετέφεραν εκεί ως άμαχους τα  αμερικανικά στρατεύματα.
Ακόμη και σήμερα για τους γνωρίζοντες, οι αλλοδαπές  ιερόδουλες στη πόλη τείνουν να είναι  η πλειοψηφία.
 
Με χαρακτηριστικά ιδιώματα στην γλώσσα, ειδικά στην συνομιλία μεταξύ τους,  την  γλώσσα των Khmer, Laotian  και Burmese
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom