Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
:grin: :grin: Που νασαστε και εχθροι !! :grin: :grin:
οχι δεν κανω πλακα ειναι γαμω τα παιδια πολυ καλος φιλος και ειμουν τυχαιρος που τον γνωρισα και καναμε παρεα την τελευταια φορα , αλλα μαρεσει να τον πειραζω το κανει κιαυτος
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Τυχερος με εψιλον μεγαλε.Τα πακια καλυτερα γραφουν.
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
οκ εσυ της φιλολογικης σωζεις τα αμορφωτα πακια σαν και μενα δασκαλε χωρις συνορα
μας τα πρηξατε...μα τοσο ποντιοι ειστε? επιτελους...υπαρχουν και Π.Μ. παιξτε εκει ρε παιδια το πουλακι σας!
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
400
Like
113
Πόντοι
1
Μιλαω με πολλες Ταιλανδεζες μεσο fcb καθημερινος γιατι ετσι μαρεσει να εχω μια φιλικη επαφη χωρις σεξ υπονοουμενα και μλκιες.
Οταν δεν βαριεμε θα σας γραψω και εγω για το θεμα γαμου τι ζητανε κτλ.Γιατι πολλες φορες συζηταμε για πλακα για το θεμα αυτο.
Αν πχ σε παντρευομουν στο μελλον τι θα ζητουσες αΠτην ζωη μου και αλλες τετοιες μλκ.
Ειναι ενδιαφεροντα αυτα που με λενε και ειναι κοριτσια πιατσας και εκτος πιατσας.
Οταν εχω ορεξη θα σας τα αναφερω copy paste απο τις συζητησεις.

Ενα παραδειγμα μονο για μια Ταιλανδεζα εκτος πιατσας μου εχει πει για να ερθω Ελλαδα να ζησω μαζι σου πρεπει να με βρεις μια δουλεια πρωτα για να καταφερνω να στελνω στους δικους μου τουλαχιστον 10,000 baht.
Eγω την ανεφερα το μονο που μπορεις να εχεις με εμενα ειναι μια στεγη,φαι,αμαξι για βολτες,cinema,κανα εστιατοριο και που και που καμια εκδρομη και διακοπες.Δηλαδη μια normal ζωη στην Ελλαδα.
Λεει ολα καλα.Αλλα αν δεν μπορω να στελνω λεφτα στους γονεις μου δεν γινεται να ζησω μαζι σου.
Εχω παραδειγματα και για ποση προικα ζητανε.
Θα προσπαθησω μια μερα να τα ταξινομησω ολα.Αλλα πρεπει να ψαχνω τα μυνηματα απο τα τσατ που εκανα με ολες αυτες για να  θυμηθω καλυτερα και ειναι λιγο μανικι αυτο.

Παντως τα κοριτσια που ειναι της πιατσας απο agogo απο ibar και λοιπα ειναι οι λιγοτερες ομιλητικες στο fcb.Δηλαδη πολλες θα ασχοληθουν μονο αν δουν κατι το συμφερον.Ασε που αυτες εχουν και εκατονταδες μυνηματα απο τον καθενα falang καθημερινα.

Με τί ηλικίες μιλάς, πιο πολύ;
Συγνώμη κιόλας που ρωτάω αλλά νομίζω πως έχει σημασία.

Aντε να παμε και κανα 5ημερο Santorini να ανεβει το face Τις λιγο στις Φιλες.

Γενικότερα όταν δουν φωτογραφίες από ελληνικό νησί, πάντα θαυμάζουν την ομορφιά της χώρας μας, που μέχρι πρότινος τους ήταν άγνωστη στο χάρτη  :grin:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
μας τα πρηξατε...μα τοσο ποντιοι ειστε? επιτελους...υπαρχουν και Π.Μ. παιξτε εκει ρε παιδια το πουλακι σας!

:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειμαι ποντιος.Παλι καλα.
Αμαν ρε balos λιγο χαβαλε να κανουμε.
Πες για τι θες να μιλησουμε?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Όταν καταφέρεις να τους κάνεις να αισθανθούν ότι δεν σε κορόιδεψαν αλλά εσύ το πρόσφερες.
Όταν τους κάνεις να γελάσουν μαζί σου,  για τον τρόπο που προσπάθησαν να  στην φέρουν.
Τότε πραγματικά τους έχεις  κερδίσει.
Μέι πέ ράι
Οτι πιο έγκυρο έχω διαβάσει !!!   :rockon: :rockon:
Καμμιά φορά πρέπει να το διαβάσεις απο άλλον για να το συνειδητοποιήσεις.

Ταξιτζής μου ζήτησε απο τον σταθμό του λεωφορείου ( ερχόμενος απο Αεροδρόμιο ) στη south Patayia 200 μπάτ για μια διαδρομή 2-3 λεπτών μέχρι το ξενοδοχείο μου. Κατάλαβα ότι με έκλεβε αλλά δεν είχα διάθεση για φασαρία γιατί ήμουν σκοτωμένος απο το ξενύχτι του ταξιδιού. Του απάντησα '' I know you ask too much but take it '' και του έδωσα 200 χαμογελώντας. Αυτός χωρίς να απαντήσει έβαλε αρχικά τα γέλια μου γύρισε πίσω 50 μπάτ και μου κουβάλησε χαμογελόντας τις βαλίτσες μέχρι τη ρεσεπτιον του ξενοδοχείου.

Πολλές φορές απο μικρές λεπτομέρειες μπορείς να καταλάβεις πολλά πράγματα.

 

bill9999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
82
Like
3.459
Πόντοι
11.380
PAIDIA KALHSPERA. MPOREI NA BOHUHSH KAPOIOS SAS PARAKALV?? THN ERXOMENH EYDOMADA THA EIMAI GIA EPAGELMATIKO TAKSIDI BANGONK!! MPOREI NA MOY PEI KAPOIOS TI KALO PAIZEI EKEI?? PAO PROTH FORA.. THANKS
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Το 1995-1998 στη Καλλιθεα Χαλκιδικης απο το κεντρο της Καλλιθεας μεχρι τα club που ηταν 1 χιλιομετρο οι ταξιτζιδες περναν 3000-4000 χιλιαρικα που τοτε ειχα αξια τα λεφτα.
Οι απατεωνιες στην Ελλαδα δεν συγκρινονται ειδικα οταν τις κανουν στους ιδιους του Ελληνες.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Καλησπερα!
 

Συνημμένα

  • 10530822_10204585681055485_5340400707356649669_n.jpg
    10530822_10204585681055485_5340400707356649669_n.jpg
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 10

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Λάθος :think: :helpplea:
Της visa το slot είναι λίγο ποιό ψηλά, εκεί παίρνει μόνο  mastercard.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Kουβεντα να γινεται.
Tα αγγλικα μου ειναι λιγο τσομπανικα οκ.
 

Συνημμένα

  • Page1.jpg
    Page1.jpg
    88,3 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom