Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Το οτι αγαπαει και φροντιζει τους γονεις της ειναι απολυτα φυσιολογικο.το αντιθετο θα ηταν το παραξενο.δε νομιζω να διαφωνει κανεις.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
REAL LOVE....NEVER MAO
Meanwhile in Thaifriendly........

H συζητηση ξεκιναει απο εκει που λεω u have facebook απο κατω προς τα πανω και τελειωνει δεξια.
Η δεξια φωτο ειναι το fcb της που το βρηκα μετα απο το δευτερο προφιλ που εχω και τις το εστειλα.

Ε με το δινει το fcb μιλαμε λιγο με κανει 10 Like στις φωτο προφιλ μου και μετα με κανει delete και block.
Ξαναπηγαινω στο thaifriedly και την ρωταω τι πηγε στραβα και με διεγραψε και μου απανταει.........

 

Συνημμένα

  • Page1 (3).jpg
    Page1 (3).jpg
    380,6 KB · Εμφανίσεις: 12

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Ολες τα ιδια..
Ιδιες εκφρασεις...
Ιδιες συμπεριφορες...
Σκατοκαριολες Ταυλανδεζες..
Ρε ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΕΙΠΑΜΕ!!! :grin:
ΜΟΝΟ!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
σιγα ρε θυρα 7 εσυ απο πανω μη βαρας
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
αφου εδιωξες το μοναδικο καλο γκομενακι που ειδαμε μεχρι τωρα , τι να πω
γουστα ειναι αυτα
πάντως πρέπει να παραδεχτούμε ότι ήταν κατατοπιστικός και ειλικρινής.
μακάρι και άλλοι να γράφαν σάν τόν νίκο...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Ολες τα ιδια..
Ιδιες εκφρασεις...
Ιδιες συμπεριφορες...
Σκατοκαριολες Ταυλανδεζες..
Ρε ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΕΙΠΑΜΕ!!! :grin:
ΜΟΝΟ!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Αποτι καταλαβα, τελος η ταιλανδη για σενα, πρεπει να βρεις αλλη χωρα μαλλον.
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
Αποτι καταλαβα, τελος η ταιλανδη για σενα, πρεπει να βρεις αλλη χωρα μαλλον.
Τι τον θες εδω?τα ηξερε ολα ...παντογνωστης ξερολας,ειδικος σε ολα και ολους,εφαγε τη φολα του και δεν μπορει να την χωνεψει!
Αστον να παει πουθενα αλλου να παραμυθιασει τιποτα αλλους αφελεις!
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Ολες τα ιδια..
Ιδιες εκφρασεις...
Ιδιες συμπεριφορες...
Σκατοκαριολες Ταυλανδεζες..
Ρε ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΕΙΠΑΜΕ!!! :grin:
ΜΟΝΟ!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
αυτι παντου  ισχυεει μαν
οπου η πορνεια ειναι βασικο οπσιον
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
πάντως πρέπει να παραδεχτούμε ότι ήταν κατατοπιστικός και ειλικρινής.
μακάρι και άλλοι να γράφαν σάν τόν νίκο...
οχι καμια σχεση....μονο για το μωρο λεω που ηταν και το μοναδικο μωρο αναμεσα σε τοσα καπη στις τελευταιες 10 σελιδες , κατα τα αλλα μια χαρα τα λεει το παλικαρι
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Πεστα γερο π....η....γεροντομαγκα ηθελα να πω..που εισαι γνωστης ολων, ενω εχεις παει μονο BKK!

Πουσαι αγορι μου, αντρακλα μου σου περασε η μεσουλα ή θελεις ενα ladyboy να σε ισιωσει;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Νιαου νιαου λορδε.

Χρονια πολλα γερο γατε μου
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Αποτι καταλαβα, τελος η ταιλανδη για σενα, πρεπει να βρεις αλλη χωρα μαλλον.
Οχι.Η Ταυλανδη σα χωρα παραμενει στη καρδια μου.Αλλωστε εχει ωραιες ΠΟΥΤΑΝΕΣ για τα γουστα μου  :grin:

Τωρα,απο κει και περα...Αφου σας "τρωει"  :grin: με αφορμη την αναρτηση του φιλου Tequilla,θα ριξω αλλη μια αναλυση-σεντονι  :2funny:

Για να μη παρεξηγηθω,ΔΕΝ μιλαω για ολες τις Ταυλανδεζες,αλλα για μονο για αυτες "του επαγγελματος", γιατι εγω ο πορνοτουριστας,νταραβεριζομαι μονο με ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΑΥΛΑΝΔΕΣ.

Τη μεγαλυτερη επανασταση την εφερε το διαδικτυο και τα social media,που εγιναν "εργαλειο" στα χερια των περισσοτερων Ταυλανδεζων.
Παλια ο μοναδικος τροπος προσεγγισης του φαρανγκ-πελατη,ηταν δια ζωσης.Τωρα με το facebook και τα διαφορα site γνωριμιων,οι οριζοντες εχουν διευρυνθει.
ΟΜΩΣ το διαδικτυο (ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ φαρανγκ-κυνηγε),ΑΝ εχεις τις απαραιτητες γνωσεις για να το χειριστεις και εχεις εξυπναδα και υπομονη,ειναι ΑΝΟΙΧΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.
Ειδικα οταν εχεις να κανεις με ανθρωπους που το IQ τους ειναι περιορισμενο και η παιδεια τους ελλιπης...Δε χρειαζεται δηλαδη και ιδιαιτερη εμπειρια,η πολυχρονη συναναστροφη για να καταλαβεις πως σε γενικες γραμμες ο λαος αυτος ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ και προσπαθουν να αναπληρωσουν την πνευματικη και νοητικη ελλειψη ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ.

Μετα απο τη συνεχη και εμπεριστατωμενη λοιπον ενασχοληση μου με τα social media,εβγαλα τα εξης συμπερασματα.

-Οι πουτανιτσες μιλανε μεταξυ τους και μοιραζονται τις γνωσεις τους στο χειρισμο των social media και οτι ανακαλυπτει η μια το λεει στην αλλη..Η τελος παντων εχουν τον ιδιο μεντορα..Δεν εξηγειται αλλιως η πανομοιοτυπη συμπεριφορα τους και η χρησιμοποιηση κοινων εκφρασεων και νοηματων.

-ΟΤΑΝ τους πιασεις οτι ΛΕΝΕ ΨΕΜΜΑΤΑ,αφου θα χρησιμοποιησου αλλα ψεμματα για να το καλυψουν,σε περιπτωση που συνειδητοποιησουν πως η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη και δε μασας,λενε το κλασικο οτι "δε μπορω να σου αλλαξω γνωμη"..ΧΩΡΙΣ δηλαδη να μπορουν να στο εξηγησουν για ποιο λογο,σου πετανε το μπαλακι,οτι ξερεις εγω ειμαι ΠΑΡΘΕΝΑ και ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ,αλλα ΕΣΥ εχεις σκαλωμα στον εγκεφαλο και δε μπορεις να δεις τα πραγματα σωστα..
"I CANT CONTROL YOUR MIND"...

-ΑΝ σε εχουν ΨΗΛΑ στη λιστα με τους "υποψηφιους" για ΔΑΓΚΩΜΑ,χρησιμοποιουν και το αλλο τεχνασμα οταν τις πιασεις να ψευδονται,οτι ΝΑΙ εχεις δικιο..ΑΥΤΑ τα εκανα πριν,αλλα τωρα θα γινω καλο κοριτσι ΓΙΑ ΣΕΝΑ,γιατι μεχρι τωρα δεν ειχα γνωρισει καποιον τοσο σημαντικο στη ζωη μου..Και στο καπακι λενε το κλασσικο.."DON'T THINK TOO MUCH".

-Πολλες εχουν αναγαγει τις αναρτησεις στο facebook σε "επιστημη"..Κανουν μια αναρτηση,αλλα πριν την ανεβασουν χρησιμοποιουν τα εργαλεια του facebook και ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΝ το συγκεκριμενο περιεχομενο απο καποιους "φιλους"..Μπορουν δηλαδη να εχουν κι αλλους 3-4 φαρανγκ και να ανεβαζουν ποστ του στυλ,"i love you naka" και να φαινεται ΜΟΝΟ σε σενα και τις φιλες της και οχι στους αλλους φαρανγκ-κοροιδα.
ΒΕΒΑΙΑ δεν εχουν τη στοιχειωδη εξυπναδα,γιατι οπως προειπα εκτος απο ΠΟΥΤΑΝΕΣ ειναι και ΧΑΖΕΣ,να καταλαβουν πως εσυ μπορεις να εχεις και πολλα αλλα ψευτικα προφιλ και να παρακολουθεις τι γραφει..Ειναι επισης τοσο ηλιθιες και θελουν να κανουν "φιγουρα" στις φιλες τους πως "εχω ΤΑΔΕ αριθμο φαρανγκ" φιλους,και γι αυτο κανουν ADD αβερτα κι ας μη σε εχουν δει ποτε στη ζωη τους..Ετσι βρισκεται μια Ταυλανδη ΠΟΥΤΑΝΑ να εχει το ιδιο ατομο ως φιλο με 2-3 διαφορετικα ψευτικα προφιλ...

-Ειναι τετοια η "προσφορα" απο υποψηφιους φαρανγκ-αγαπητικους,που ενα "popular" a go go girl που εχω ως φιλη,διαμαρτυροταν πριν λιγες μερες,"μη με κανετε αλλοι add" και ανεβασε screenshot απο το κινητο που φαινονται 1100 (ΧΙΛΙΑ ΕΚΑΤΟ) νεα αιτηματα φιλιας!!!!!

-Εχω δει αλλη που "διαμαρτυροταν" οτι δε μπορει να απαντησει σε ολους γιατι τολμησε να κλεισει το κινητο για μια μερα και οταν το ανοιξε,ανεβασε screenshot με 235 ΑΔΙΑΒΑΣΤΑ μηνυματα στο LINE!!!!!

-Η μανια τους με το facebook ειναι τετοια,που ανεβαζουν δεκαδες ποστ καθε μερα,αναφεροντας μεχρι και το τι ωρα πηγαν για χεσιμο..

-Επισης ειναι τοσο ΧΑΖΕΣ που ΔΕΝ ελεγχουν ΤΙ φωτο και status ανεβαζει η παρεα τους..Μπορει ας πουμε να λενε οτι την εχω πεσει για υπνο και η κολλητη τους να ανεβαζει φωτο οτι τα πινουν στο ταδε μπαρ...Κι εσυ βεβαια που την εχεις κοινη φιλη,ΒΛΕΠΕΙΣ τη φωτο και καταλαβαινεις οτι σου πουλαει φουμαρα...

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ λοιπον...
Οι Ταυλανδες που ειναι ενεργες στα social media και τα site γνωριμιων,οταν βλεπετε να ειναι πηγμενη η λιστα φιλων τους απο φαρανγκ,ειναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ και ως τετοιες πρεπει να τις αντιμετωπιζετε.ΜΗΝ εχετε τη ψευδαισθηση πως μπορειτε να τη βγαλετε γκομενα η μεσω της "φιλικης" σχεσης που θα αναπτυξετε μεσω του chat,θα σας φερθουν καλυτερα απο τον τυχαιο φαρανγκ που φορτωσανε τη προηγουμενη βραδια.
Ειναι ΟΙ ΙΔΙΕΣ που δουλευουν στα πουτανομπαρα και τα φρηλανσεραδικα.
Ειναι μια ΣΥΝΔΙΑΛΛΑΓΗ..Αυτες πουλανε το μουνι τους κι εσεις πληρωνετε για να το γαμησετε.

ΜΗΝ μασατε απο το δηθεν GFE που πουλανε και ΜΗΝ τις λυπαστε οτι οι κακομοιρες πεσανε στη πουτανια επειδη ηταν φτωχες και δεν ειχαν αλλη λυση.
Με τη σημερινη (ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ) οικονομικη κατασταση της Ταυλανδης,ΚΑΘΕ Ταυλανδεζα που ΘΕΛΕΙ να εργαστει σε μια κανονικη δουλεια,ΜΠΟΡΕΙ με μινιμουμ 10-12 χιλιαδες μπατ (για να μη πω παραπανω)..Που τηρουμενων των αναλογιων,προσφερουν μια πιο αξιοπρεπη ζωη απο οτι τα 500 ευρω στην Ελλαδα..Αλλωστε αν δεν φτανανε,ΟΛΕΣ οι Ταυλανδες θα ηταν ΠΟΥΤΑΝΕΣ στις πουτανοπιατσες.
Ειναι θεμα λοιπον ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ των συγκεκριμενων κοριτσιων..Ειναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΨΥΧΗ...Ειναι ΤΕΜΠΕΛΕΣ,γουσταρουν το ευκολο χρημα,θελουν iphone,θελουν καθε μερα να κανουν party και να πινουν ενα μπουκαλι ουισκυ η βοτκα..Και μετα,να βρουν ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΦΑΡΑΝΓΚ να τους τα σκαει καθε μηνα,ειτε ως σπονσορας,ειτε ως ΣΥΖΥΓΟΣ που δε προκειται ΠΟΤΕ να αγαπησουν πραγματικα αυτον,αλλα το ΧΡΗΜΑ του.
Ειναι οπως ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ειπε ο φιλος newfan,οτι "Το  I love you   και το I care you τείνουν να γίνουν συνώνυμα".

Τελος,εχω επανειλημενα αναφερει πως ειμαι απο τους ελαχιστους που δεν στραβωνουν οταν η γκομενα μου λεει απο την αρχη ΘΕΛΩ ΤΟΣΑ για να με γαμησεις.Αν τη γουσταρω,κανω ενα μικρο παζαρι και αν πεσει στα λεφτα που πιστευω ΕΓΩ οτι αξιζει,τη φορτωνω.
Καλυτερα μια "καθαρη" συνδιαλλαγη,παρα ψευτικα αγαπητηλικια με σκοπο να σε τυλιξουν.
Οσοι ειναι αγαπουλησες και θελουν αγκαλιτσες και γουτσου-γουτσου στο κρεββατι,ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ το οταν σας το προσφερουν,αλλα μη πιστευετε ΛΕΞΗ απο οτι πανε να σας πουλησουν...
Παρτε το χαμπαρι...ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ...Γι αυτο ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΞΥΛΟ.. :2funny:
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
Πουσαι αγορι μου, αντρακλα μου σου περασε η μεσουλα ή θελεις ενα ladyboy να σε ισιωσει;
Εχει δει ο κωλος σου εσενα.....Γιαυτο τα ξερεις εεε? Πονηρουλη πορνοπαπε!!
Γιορταζεις κιολας σημερα!!αντε ποιος τη χαρη σου βρε??Νασαι καλα να μας ενημερωνεις αμεσα και αφ'υψηλου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom