Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
801
Πόντοι
361
Έχω παραλείψει να κάνω πολεμικη ανταπόκριση από το μέτωπο του Πουκε τις τελευταίες μέρες. Όπως είπα αν περνάω καλά δε θα γράψω. Χρειάζομαι έμπνευση για ωραία ποστ και αυτή τη στιγμή έχω ελάχιστο αίμα στον εγκέφαλο.

Αν είχα παλιά την πεποίθηση πως η πορνομεταναστευση στα εξωτικά μουνολιβαδα είναι μονόδρομος ,πλέον το χτυπάω και Τατου.

Η μοντέλα που είναι μαζί μου κανει το ντουζακι της τώρα και ο γλειφομουνιξ είναι σε αναμονή για πίπα. Έχω σχεδόν ξεμείνει από καποτες (όπως ξέρουν οι μύστες οι εδώ καποτες κάνουν μόνο για το μικρό δάχτυλο του ποδιού) αλλά παραμένω έτοιμος για κάθε μάχη.

Ζηλέψτε ελεύθερα.
Σεβαστό αυτό που λες αλλά άμα δεν δούμε το προϊόν δύσκολα να ζηλέψουμε lol
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.205
Πόντοι
18.565
Έχω παραλείψει να κάνω πολεμικη ανταπόκριση από το μέτωπο του Πουκε τις τελευταίες μέρες. Όπως είπα αν περνάω καλά δε θα γράψω. Χρειάζομαι έμπνευση για ωραία ποστ και αυτή τη στιγμή έχω ελάχιστο αίμα στον εγκέφαλο.

Αν είχα παλιά την πεποίθηση πως η πορνομεταναστευση στα εξωτικά μουνολιβαδα είναι μονόδρομος ,πλέον το χτυπάω και Τατου.

Η μοντέλα που είναι μαζί μου κανει το ντουζακι της τώρα και ο γλειφομουνιξ είναι σε αναμονή για πίπα. Έχω σχεδόν ξεμείνει από καποτες (όπως ξέρουν οι μύστες οι εδώ καποτες κάνουν μόνο για το μικρό δάχτυλο του ποδιού) αλλά παραμένω έτοιμος για κάθε μάχη.

Ζηλέψτε ελεύθερα.
Οι Ταυλανδεζικες καποτες είναι 3 διαφορετικών διαστάσεων. Να κοιτάς από πίσω να γράφουν 56 mm. διάμετρο και όχι 52 ή 48. Για τις durex λέω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
702
Πόντοι
81
Πάρτε το κόκκινο κουτάκι από τις δικές τους για πιο φτηνά και νορμαλ μέγεθος
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Γεια σας απο Πατταγια....Χτες με την κυρα βγηκαμε εξω...Πηγαμε στο Stones(Live rock and Thai Music)...σε μια δοση πηγε τουαλετα και τοτε βρηκα την ευκαιρια και τραβηξα το παρακατω βιντεο.....2 "μπουμπουκακια" και ενα Ladyboy(η "Παολα" της Ταυλανδης) μαζι με κατι νεαρους Farangs μπηκαν στο μαγαζι.....

τα κοριτσακια ηταν να τα πιεις στο ποτηρι!!!!το Ladyboy μου εβγαζε το αισθημα για "σκληρα" και "τρελλα" πραγματα!!

απολαυστε


 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
204
Πόντοι
0
Για να μη με πιάσουν κότσο έχουμε τιμοκατάλογο :P ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.518
Like
13.488
Πόντοι
3.656

Στο 13,03 η κοπελα με την μασκα και το στρογγυλο τσαντακι. Η Νιγκ. Μιλφακι με πολυ συντηρητικο ντυσιμο αλλα οταν γδυνοταν ειχε τελειο σωμα. Πολυ καλο σερβις με το καλυτερο μεσα στην μπανιερα. Την πηρα 5 φορες στην αρχη, μετα εφυγε με καποιον σπονσορα σε νησι.
Αν δεν κάνω λάθος, από σήμερα είναι η Law Season. Πόσο κάνει το Short Time τώρα;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.205
Πόντοι
18.565

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Οκτώβριο θα είμαι ταυλανδη θα είναι κάνα άλλο αλανι από εδώ.θα το χωρίσω σε 5μέρες Μπανγκόνγκ 3 μέρες παταγια και 7 μέρες πουκετ.θα είναι χαμηλή σεζόν και αυτό είναι καλό.οποιος είναι και αυτός Οκτώβριο ας στείλει πμ
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Αν δεν κάνω λάθος, από σήμερα είναι η Law Season. Πόσο κάνει το Short Time τώρα;
Αγαπητε Μποκολος....νομιζω οτι δεν ειναι Low season ακομα.....ακομα ειμαστε στην High.....η Low ξεκιναει απο τελη Μαιου-Αρχες Ιουνιοου....ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος.....
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
απο την βραδυνη μου Βολτα σε soi LK Metro kai soi diana χτες Σαββατο 01-04-2023.....να πω την αληθεια περιμενα περισσοτερο κοσμο...

 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Πλήρωνε φαλάνγκ σου λέει!!
Αυτο ειναι γνωστο στην Ταυλανδη...ο Φαλανγκ να πληρωνει αλλες τιμες σχεδον σε ολα!!!!δεν το εχουν για κακο.....σε εμας φαινεται καπως "περιεργο" αλλα στους Ταυλανδους ειναι φυσιολογικο...αν πας ειδικα σε αξιοθεατα,το λενε και το γραφουν αρκετα.....Thai residents 50 baht , Non Thai residents 100 baht(φερνω ενα παραδειγμα)....επισης μου δινεται η ευκαιρια να ω κατι....στην αγορα(υπαιθρια και μη)αν δειτε Προιοντα ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΩ(Π.χ. Τσαντες,Βαλιτσες,εσωρουχα,παπουτσια,καλτσες,Μπλουζες....οτιδηποτε) να Ξερετε οτι εκει εχουμε 2πλες τιμες!!!!ο Thai θα πληρωσει πολυ λιγοτερα απο οτι ο Φαλανγκ....γιατι εκει εχουμε το λεγομενο "παζαρι"....εκει παζαρευεις τις τιμες....εκτος να εισαι πολυ καλος στα παζαρια ...συνεβει πριν λιγες μερες σε μενα και την γυναικα μου στο Nυχτερινο παζαρι απεναντι απο το Central Mall στην Παταγια.....ειδα ενα τσαντακι που μου αρεσε και δεν ειχε τιμη πανω...Ρωτωντας ποσο κανει η τιμη αρχισε απο τα 1500 Μπατ!!!!Εννοειτε εφυγα....Οταν πηγε η γυναικα μου να το παρει(εννοειτε οτι δεν μας ειδαν μαζι!!) η τιμη ξερετ απο ποσο αρχιζε???απο 600 μπατ!!!τελικα το πηρε 500!!!
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Κατι διαφορετικο σημερα.....βιντεο απο την βολτα μου με την συζυγο sto Night Market στην οδο Theprasit......απο τις μεγαλυτερες Night Market στην Παταγια.....Μπορεις να βρειες σχεδον τα παντα και σε καλες τιμεσ.....ειναι καθε μερα απο τις 17.00 ως τις 23.00 νομιζω αλλα τα ΣΚ ειναι ολα τα stands ανοιχτα....τις καθημερινες τα μισα ειναι κλειστα....

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.994
Κριτικές
178
Like
39.608
Πόντοι
21.896
Αυτο ειναι γνωστο στην Ταυλανδη...ο Φαλανγκ να πληρωνει αλλες τιμες σχεδον σε ολα!!!!δεν το εχουν για κακο.....σε εμας φαινεται καπως "περιεργο" αλλα στους Ταυλανδους ειναι φυσιολογικο...αν πας ειδικα σε αξιοθεατα,το λενε και το γραφουν αρκετα.....Thai residents 50 baht , Non Thai residents 100 baht(φερνω ενα παραδειγμα)....επισης μου δινεται η ευκαιρια να ω κατι....στην αγορα(υπαιθρια και μη)αν δειτε Προιοντα ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΩ(Π.χ. Τσαντες,Βαλιτσες,εσωρουχα,παπουτσια,καλτσες,Μπλουζες....οτιδηποτε) να Ξερετε οτι εκει εχουμε 2πλες τιμες!!!!ο Thai θα πληρωσει πολυ λιγοτερα απο οτι ο Φαλανγκ....γιατι εκει εχουμε το λεγομενο "παζαρι"....εκει παζαρευεις τις τιμες....εκτος να εισαι πολυ καλος στα παζαρια ...συνεβει πριν λιγες μερες σε μενα και την γυναικα μου στο Nυχτερινο παζαρι απεναντι απο το Central Mall στην Παταγια.....ειδα ενα τσαντακι που μου αρεσε και δεν ειχε τιμη πανω...Ρωτωντας ποσο κανει η τιμη αρχισε απο τα 1500 Μπατ!!!!Εννοειτε εφυγα....Οταν πηγε η γυναικα μου να το παρει(εννοειτε οτι δεν μας ειδαν μαζι!!) η τιμη ξερετ απο ποσο αρχιζε???απο 600 μπατ!!!τελικα το πηρε 500!!!
Έτσι είναι σε όλον τον κόσμο απλώς είσαι Έλληνας κ δε. Το νιώθεις στην Ελλάδα ..σκέψου πριν λίγα χρόνια κ το αντίτιμο για ελληνες κ ξένους ήταν διαφορετικό στην Ακρόπολη ...
Ειδικά σε μη ευρωπαϊκές και άλλες 5-10.φυτικες χώρες οι τιμές πάντα διαφέρουν από ντόπιο σε ξένο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.760
Κριτικές
15
Like
11.402
Πόντοι
3.846
Έτσι είναι σε όλον τον κόσμο απλώς είσαι Έλληνας κ δε. Το νιώθεις στην Ελλάδα ..σκέψου πριν λίγα χρόνια κ το αντίτιμο για ελληνες κ ξένους ήταν διαφορετικό στην Ακρόπολη ...
Ειδικά σε μη ευρωπαϊκές και άλλες 5-10.φυτικες χώρες οι τιμές πάντα διαφέρουν από ντόπιο σε ξένο
Σε τι αναφέρεσαι για Ακρόπολη;
Τιμη εισόδου;
Σουβενίρ στο μαγαζί;
Γιατί εκεί παντού υπάρχουν ίδιες τιμές για όλους.

Επίσης στην Ταϋλάνδη, όλα είναι υπό διαπραγμάτευση.
Μόνο τα λεωφορεία και αεροπλάνα δεν έπαιρναν παζάρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom