Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.508
Κριτικές
178
Like
40.388
Πόντοι
21.896

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Μαν εσυ είσαι πλούσιος. Νιώθω πιο παρακατιανος και από κάτι μετανάστες που έχουν ένα παλιό Φολκσβάγκεν ,μένουν σε χρεπι,γαμάνε μογγολες και φεύγουν με τα πόδια νύχτα να γλιτώσουν επιστράτευση.
Όχι ρε φίλε...μακάρι να ήμουν πλούσιος. Γιατί, επειδή είχα 900 ευρώ στο πορτοφόλι; Τα σήκωσα την προηγούμενη για να τα έχω μαζί και να τ αλλάξω Ταϋλάνδη με το που θα έφτανα.
Δεν κυκλοφορώ με τόσα λεφτά στα καλά καθούμενα. Στην πραγματικότητα, στο πορτοφόλι δεν έχω σχεδόν ποτέ ούτε δεκάευρο. Πληρώνω με την κάρτα συνήθως.:glasses:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Υπάρχει και το άλλο όμως. Δύο εβδομάδες σε ξενοδοχείο στη Βάθης, τρία γεύματα με πιτογυρα, και μπουμ-μπουμ στο Μεταξουργείο.
Ζωαρα.:grin:
Δεν λέω. ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ με το να πηγαινοέρχεσαι Μπάνγκλα και να πίνεις τις μπύρες σου στο Hard Rock Cafe
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Τύπε είχα πάει Αύγουστο με μουνετο στο Σουνιο,στα Λεγραινά κοντά ,για τριήμερο, για να μείνει «κρυφό»

3 μέρες ,450 ευρώ το δωμάτιο μόνο. Δε βάζω φαγια μπιτς μπαρ κλπ.

Πουκε, 10 μέρες μου βγαίνει 420. Και σε 3-4 αστέρια όχι σε εξωχικο κάποιου μπάρμπα
Αυτό ακριβώς εννοώ. Τα λεφτά που έδωσα στο Πούκετ, για να απολαύσω αυτά που περιέγραψα, ήταν λιγότερα από όσα θα έδινα στο Τολό, πίνοντας μπύρες σε μπαρ της συμφοράς κι όχι εκεί που χορεύουν αμέτρητα μουνάκια στις μπάρες, και χωρίς πήδημα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Μαγκες δεν συγκρίνουμε όμοια πράγματα οπότε το χρήμα μόνο δεν λέει την αλήθεια... Ελλάδα και Ταϊλάνδη είναι χώρες σε άλλο πλανητη

Αλλο φρούτο το μάνγκο... και άλλο το ξυλαγκουρο ...!
ναι, όταν συγκρίνεις και την ποιότητα. Χρησιμοποίησα το Τολό επίτηδες, γιατί είναι πασιφανές ακόμα και για όποιον δεν έχει πάει, ότι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να έχει τα μπαρ που υπάρχουν στο Πουκέτ, ότι δεν μπορείς να πας εκδρομές σε Εξωτικά νησιά με Φοίνικες και Κοραλιογενή Ύφαλο, κι ότι δεν έχει αμέτρητα κορίτσια να σου κάνουν μασάζ και να τα πηδήξεις. Η Σύγκριση είχε την έννοια ότι θα ξοδέψεις λιγότερα, ενώ θα απολαύσεις πολλά περισσότερα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
871
Κριτικές
1
Like
1.809
Πόντοι
206
Υπάρχει και το άλλο όμως. Δύο εβδομάδες σε ξενοδοχείο στη Βάθης, τρία γεύματα με πιτογυρα, και μπουμ-μπουμ στο Μεταξουργείο.
Ζωαρα.:grin:
χα χα χα, 530 ευρω πουκετ με σκουτ ,εβγαλε για 12 δεκεμβρ, με 12 ιανουαριου ..κα;να μ250 το μηνα το διαμμερισμα ,100 το μηχανακι πες 400 και 530 ,συνολο 930.Και απο εκει και περα οπως θιελει κανεις..Καθολου ακριβα αν ξερεις να κινηθεις και δεν θελεις λουσα , αρχιζω τις αγαπεσ με το μωρο που εχω στα σοσιαλ , να ειναιο ετοιμη για την συγκεκριμενη περιοδο ..Ταιλανδη αππως θεικά ...
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
3.025
καλημερα παιδες...χτες το βραδυ πηγα walking street....Σαββατο Βραδυ,,,,να πω την αληθει δεν ειδα πολυ κοσμο αλλα μαλλον πηγα νωρις(γυρψ στις 21.00).τελος παντων....ειχα μαζι μου την καμερα και τραβηξα καποια πλανα απο την walking street....θα τα μοιραστω μαζι σας!!

WALKING STREET PART 1

 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
Α ρε φίλε Λάκη ,τι μου θύμησες που διασκεδάζαμε ινσομνια πριν 13 χρόνια με τον Γιώργο με τα μωρά να μας τραβάνε από παντού .Τοτε δεν ηξεραν τα κοριτσια απο facebook και tinder.Είχες και ένα όπλο με μπουρμπουλήθρες και έκανες πλάκα στα κορίτσια στα bars.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
Eχω ηδη κλεισει με Καταρ airways για μετα το 15γουστο για 2 βδομαδες τωρα. Οποιος θα ειναι κατω στο ψαροχωρι ας στειλει.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Όταν ένα σύμβολαιο λέει housing and insurance allowance σημαίνει ότι πληρώνουν όλο το ποσό η μέρος σαν επιδομα;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.769
Κριτικές
36
Like
35.635
Πόντοι
18.565

Στο 13,03 η κοπελα με την μασκα και το στρογγυλο τσαντακι. Η Νιγκ. Μιλφακι με πολυ συντηρητικο ντυσιμο αλλα οταν γδυνοταν ειχε τελειο σωμα. Πολυ καλο σερβις με το καλυτερο μεσα στην μπανιερα. Την πηρα 5 φορες στην αρχη, μετα εφυγε με καποιον σπονσορα σε νησι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.953
Like
10.350
Πόντοι
2.406
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Δλδ λες αν τα έχω στο κουτί τους και στην βαλίτσα κάτω δεν θα έχω θέμα ;;
Θεμα θαχεις αν σου ζηταν 100ε για 2 ωρες τιποτα θείες 1.59 με αναταση. Κατα τ αλλα στα @@τους βιαγκρα η καμαγκρα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.282
Like
7.127
Πόντοι
1.056
Έχω παραλείψει να κάνω πολεμικη ανταπόκριση από το μέτωπο του Πουκε τις τελευταίες μέρες. Όπως είπα αν περνάω καλά δε θα γράψω. Χρειάζομαι έμπνευση για ωραία ποστ και αυτή τη στιγμή έχω ελάχιστο αίμα στον εγκέφαλο.

Αν είχα παλιά την πεποίθηση πως η πορνομεταναστευση στα εξωτικά μουνολιβαδα είναι μονόδρομος ,πλέον το χτυπάω και Τατου.

Η μοντέλα που είναι μαζί μου κανει το ντουζακι της τώρα και ο γλειφομουνιξ είναι σε αναμονή για πίπα. Έχω σχεδόν ξεμείνει από καποτες (όπως ξέρουν οι μύστες οι εδώ καποτες κάνουν μόνο για το μικρό δάχτυλο του ποδιού) αλλά παραμένω έτοιμος για κάθε μάχη.

Ζηλέψτε ελεύθερα.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
20
Έχω παραλείψει να κάνω πολεμικη ανταπόκριση από το μέτωπο του Πουκε τις τελευταίες μέρες. Όπως είπα αν περνάω καλά δε θα γράψω. Χρειάζομαι έμπνευση για ωραία ποστ και αυτή τη στιγμή έχω ελάχιστο αίμα στον εγκέφαλο.

Αν είχα παλιά την πεποίθηση πως η πορνομεταναστευση στα εξωτικά μουνολιβαδα είναι μονόδρομος ,πλέον το χτυπάω και Τατου.

Η μοντέλα που είναι μαζί μου κανει το ντουζακι της τώρα και ο γλειφομουνιξ είναι σε αναμονή για πίπα. Έχω σχεδόν ξεμείνει από καποτες (όπως ξέρουν οι μύστες οι εδώ καποτες κάνουν μόνο για το μικρό δάχτυλο του ποδιού) αλλά παραμένω έτοιμος για κάθε μάχη.

Ζηλέψτε ελεύθερα.
Σοβαρά υσχίει αυτό ? ¨ Έλεγα να αγόραζα απο εκει γιατί αν ξαφνικά παω και αδειάσω το Supermarket θα με κοιτανε κάπως :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom