Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (6 μέλη και 27 επισκέπτες)

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
αν αυτο δεν ειναι ανταποκριση απ τον παραδεισο,τοτε τι ειναι?????πολυ καλη δουλεια φιλε,ευχαριστουμε πολυ!!κ για να χουμε καλο ρωτημα,ποσο περιπου παει το μαλλι για να περασεις καλα??
 

Επισκέπτης
φιλε πληροφοριακα ποσο σου στοιχισε ολο το σκηνικο (αεροπλανο hotel γαμησια κτλ) γιατι μας καβλωσες νυχτιατικα!!!!!! και ισως το τιμησω και εγω....
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ωραία τα λέει ο σύντροφος και έτσι ακριβώς ήταν και πριν 7 χρόνια που είχα πάει με τη κοπέλα μου στο πούκετ  :headbang:
Υπάρχαν τόσες πολλές γυναίκες που μας είχε κάνει εντύπωση, αλλά η πορνεία στην Ταιλάνδη είναι κάτι εντελώς αποδεκτό...όπως λέμε εδώ δημόσιος υπάληλος!
Πάντως είχαμε συναντήσει τότε έλληνες που έμεναν για μεγάλα χρονικά διαστήματα στην Ταιλάνδη, και μας έλεγαν ότι το aids θερίζει, λόγω του μεγάλου ποσοστού πορνείας, οπότε χρειάζεται προσοχή.
Όσο για τα φαγητά τους, ότι έχει πόδια και κινείται, το τρώνε, εκτός από ανθρώπους  ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
ξεχασα να αναφερω 10 μερες με το ταξιδι, 1400 ευρο, αεροπορικα μεσα , ανετα ομως περναγες πολυ καλα και με 300 ευρο λιγοτερα, αν κλεισεις ξεν. θα ειναι ποιο φθηνο, εμεις δεν θελαμε τσιγγουνιες και τα γαμησαμε γενικως, αστακους πολλα κερασματα, αφου πηγαιναμε με τις ταυλ. για φαγητο και συναντουσαν φιλες τους στο δρομο και τις παιρναμε και αυτες μαζι για φαγητο, ψυχικο κανεις ομως, μονο που σου γελανε γλυκα και σου λενε ευχαριστω με υποκλιση και τις παλαμες ενωμενες στο σαγονι, ειναι ολα τα λεφτα, μην ξεχνατε οτι ζουμε σε χωρα που δεν υπαρχει χαμογελο και ευχαριστω
 

Επισκέπτης
φιλε τωρα που γυρισες απο τον παραδεισο στην μιζερη ελληνικη πραγματικοτητα ,που πληρωνουμε σκλεναρικοβα και γαμαμε την γεωργια βασιλιαδου που το παιζει και ντιβα, πως νοιωθεις???? α!!!!! οταν λες 1400 ευρω και οι δυο μαζι ( δηλ 700 το ατομο) οι ο καθενας χωριστα?
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
ξεχασα να αναφερω 10 μερες με το ταξιδι, 1400 ευρο, αεροπορικα μεσα , ανετα ομως περναγες πολυ καλα και με 300 ευρο λιγοτερα, αν κλεισεις ξεν. θα ειναι ποιο φθηνο, εμεις δεν θελαμε τσιγγουνιες και τα γαμησαμε γενικως, αστακους πολλα κερασματα, αφου πηγαιναμε με τις ταυλ. για φαγητο και συναντουσαν φιλες τους στο δρομο και τις παιρναμε και αυτες μαζι για φαγητο, ψυχικο κανεις ομως, μονο που σου γελανε γλυκα και σου λενε ευχαριστω με υποκλιση και τις παλαμες ενωμενες στο σαγονι, ειναι ολα τα λεφτα, μην ξεχνατε οτι ζουμε σε χωρα που δεν υπαρχει χαμογελο και ευχαριστω
δεν ειναι ακριβα.αν σκεφτεις τι εκανες στην αλλη ακρη του κοσμου,κ  ποσα ξοδευεις σε ενα ελληνικο νησι χωρις να πληρωνεις για να #αμας ειναι καλη φαση.αρκει να βρεις καλη παρεα,κ να εχεις κ καλες πληροφοριες!!
 

Επισκέπτης
δεν ειναι ακριβα.αν σκεφτεις τι εκανες στην αλλη ακρη του κοσμου,κ  ποσα ξοδευεις σε ενα ελληνικο νησι χωρις να πληρωνεις για να #αμας ειναι καλη φαση.αρκει να βρεις καλη παρεα,κ να εχεις κ καλες πληροφοριες!!
σκεψου επισης οτι μετα απο αυτες τις διακοπες θα γυρισεις καθαρος απο αγχος στρες κτλ ενω στο νησι θα σου σπασουν και τα @@ιδια ενω εκει θα πας να χαλαρωσεις.. μονο που το σκεφτομαι τρελενομαι , σκεψου να γαμας και να βγαινεις συνεχεια με ομορφα thai πλασματακια.......
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
και χωρις παρεα ανετα πας, χιλιαδες μουνακια οχι ελληνοντιβες..  1400 ευρο το ατομο φυσικα,
savalas πολυ ναζι... ειχαν κατι μυτουλες μικρες, τις επιανα και τις φιλουσα συνεχεια και γαργαλιοντουσαν.
θεωρω οτι οπουδηποτε στην ελλαδα ειναι πολυ ακριβα, ετσι " μενουμε ελλαδα" μονο για τους πλουσιους.  εξαλλου βαρεθηκα μυκονο σαντορινη αραχωβα ναυπλιο πηλιο, ποσες φορες πια, μια βραδια στην αραχωβα εχει 250 ευρο μονο ο υπνος, με 250 ευρο στην ταυλ.περνας 5 μερες, 20 το ξενοδ. 20 το μουνακι 10 ο αστακος. συνολο 50 ευρο, επι 5 μερες 250. ειμαι φτωχος για να παω στην αραχωβα, θα παω thai που εχει και κοντες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
ειμαι σιγουρος οτι ο πανος  θα διαβασει αυριο το forum και θα στενοχωρηθει που ηταν απων, ισως ομως ειναι σε τσαρκα, λιωνει σολες...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
αντε τωρα να γινει στην ται αιρλαινσ οτι γινεται στο σαλονακι της ντενιζ.............................

ενας ενας ρε !!!!!!!!!!!
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικά, η Ταυλάνδη είναι εμπειρία. Αυτά που βλέπεις εκεί δεν ξέρω αν μπορείς να τα δεις κάπου αλλού και δεν εννοώ μόνο τα μουνιά, αλλά και τις φυσικές ομορφιές τις χώρας. Όταν κατέβηκα στην επιστροφή από το αεροπλάνο στο Ελ. Βενιζέλος μου ήρθε να βάλω τα κλάματα. Η εμπειρία ήταν τρομερή. Ακόμη θυμάμαι χαρακτηριστικά δύο από τις αρκετές γκόμενες που γνώρισα, η μία Ταυλανδοκινέζα (είχε πιο σκιστά μάτια και πιο λευκό δέρμα) με ένα πρόσωπο αγγελικό και η άλλη 1,70+(μία από τις λίγες εξαιρέσεις, αφού οι περισσότερες είναι πολύ κοντές), η οποία είχε δουλέψει ως μοντέλο εσωρούχων στην Σιγκαπούρη, ένα πλάσμα τροπικής ομορφιάς....(άντε βρες στην Ελλάδα, ένα οποιαδήποτε ανθυπομοντέλο να γυρίσει να καταδεχτεί έστω και να σε κοιτάξει... :idiot:)
Επιβεβαιώνω και εγώ αυτά που έγραψε ο φίλος πιο πάνω (ούτε ίχνος λίπους στο σώμα τους, απίστευτο στενό μουνάκι, πολύ περιποιητικές ) και ναι, με το που έφευγες  έκλαιγαν.
Αυτό βασικά μάλλον έχει να κάνει και με την θρησκεία τους που πρεσβεύει το δόγμα "τίποτε δεν είναι ανήθικο εκτός και αν βλάπτει τον συνάνθρωπό σου), γεγονός που τους κάνει πολύ ανοιχτούς, ευγενικούς, δεκτικούς και δοτικούς ανθρώπους.
Γενικά όντας Έλληνας, παθαίνεις κυριολεκτικά πολιτισμικό σοκ με την νοοτροπία των ανθρώπων της Νοτιοανατολικής Ασίας.
Και για όσους το στιγματίζουν αυτό ως πορνεία, αντιτείνω ότι τουλάχιστον το επιτρέπει η θρησκεία τους αφού δεν βλάπτουν τουλάχιστον κανένα συνάνθρωπό τους, ενώ απεναντίας, στον δυτικό κόσμο υπάρχουν πολύ πιο αναίσχυντες μορφές συγκαλυμμένης πορνείας(δες πρώτα και πάνω από όλα τον γάμο...).
Τελοσπάντων, συνιστώ σε όσους δεν έχουν πάει ακόμη, να το εντάξουν στα άμεσα σχέδιά τους. Εξάλλου, το κλίμα στην Ταυλάνδη είναι τροπικό και ενδείκνυται για διακοπές όλες τις μέρες του χρόνου.
Εγώ έχοντας πάει στο Πόύκετ, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για Κο Σαμούι, αν και η Πατάγια φημίζεται ως πιο underground πρόκληση....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
γραψε μας και αλλα μεγαλε ....τιμες ξενοδοχεια   ποσο στοιχιζει το πακετο με γαμησια ???αν και μας εχουν γραψει και αλλοι η διασταυρωση πληροφοριων χρειαζετε παντα  μας βλεπω ολους στην ταιλανδη μια ομαδικη εκδρομη να διοργανωσουμε 1000 ατομα θα μας ελθει και ποιο φτηνο το πακετο...μας τρελανες μεσημεριατικα ...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
ωραια τα ειπες markhsie, απιστευτος λαος, εμεινα εκπληκτος και εγω,  οταν γυρισα δεν μπορουσα να προσαρμοστω, ηταν σαν να εζησα εκει για χρονια, γυρισα εδω και 4 μερες, και πριν λιγο εψαχνα για εισητηρια και ξενοδοχεια για τον απριλη, νομιζω αυτες οι γυναικες ειναι για μενα, εκτος απο κοντες ειναι και ανθρωπινες, τοσα χρονια εβλεπα μονο αρνητικες ελληνιδες.
να πατε ολοι μια φορα, ειναι μεγαλη ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ειναι πολιτισμικο ΣΟΚ
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Φτάνει ρε Kostasf16....μας γάμησες...
Κάθομαι εδώ στο γραφείο τόση ώρα και διαβάζω προσεκτικά την ιστορία σου... Και συλλογίζομαι... Μήπως να πάρω τις ψωρο-οικονομίες μου καμιά 3.500 ευρώ, και να φύγω όπως είμαι για Ταυλάνδη???? :sunglasses:
Να αφήσω πίσω μου τη μιζέρια, το stress και τις ακριβοπληρωμένες Ελληνίδες πουτάνες??? 
Και τις ακόμα πιο ακριβοπληρωμένες Ελληνίδες Μαλακο-μπουχεσιάρικες-Ντιβογκόμενες??? Που νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον παπά από τα αρχίδια???
Που νομίζουν ότι κάτι προσφέρουν στον σημερινό άντρα....????

ʼσε με σου λέω.... Τσαντίστηκα τώρα... :headbang:
Παλιοκαριόλες.- :huh:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κωστα με πεθανες!!
οι καλοκαιρινες μου διακοπες φετος θα ειναι ταυλανδη.
10 μερουλες παρεα με σχιστοματικα θυληκα.. τρελλααα!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
παω αυριο μπανγκοκ και απο εκει παταγια. ξερεις κανεις να μου προτεινει ξενοδοχειο το οποιο δεν εχει χρεωση για τις γκομενες που βαζεις μεσα. επισης γνωριζεται ποσα λεφτα ειναι για το ταξι απο το αεροδρομιο μεχρι παταγια. σας ευχαριστω προκαταβολικα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
να βαλει το σαιτ πτήση τσαρτερ για τα μέλη εδω και τώρα :dancing:
admins ,mods και τιμιμένοι στην πρώτη θεση....
μαλαμα και ειδήμονες businnes class
και οι υπόλοιποι στρατιώτες του έρωτα πίσω μαζι με την ντενίζ για ασκήσεις πριν τη μάχη
το αεροπλάνο επίσης θα ειναι βαμένο με την Ελληνική σημαία και τα χρώματα και το logo του bourdela.com :dancing:

σαβαλα ασε τα εξωτερικα "γαμησοδρωμενα" και μαθε να πινεις φραπεδακι σε κανα στριπ πρωτα....ετσι γινονται τα ποκεμον...ανδρες....χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom