Νέα

Τα μεγάλα λάθη των μεγάλων αντρών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Αυτό που έβαλα σε bold σηκώνει πολλή συζήτηση. Δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα πώς το εννοείς. Πχ με το να αποκτήσεις visibility άλλοτε προωθείς την ατζέντα σου κι άλλοτε γίνεσαι στόχος.
Ναι, ισχυει. Ειναι ρισκο. Αν θες να βγεις μπροστα ομως δε γινεται χωρις ρισκο
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.
Καλά το ξεκίνησες φιλε αλλά τώρα αυτά περί έρωτα ρωτά κ κανέναν καμένο και χαρα είναι τα μπουρδελα και οι πουτανες ,έτσι κι αλλιώς αυτές οι κάργες όσο ερωτευμένες και να δείχνουν είναι συναίσθημα που για τις γυναίκες κρατάει από την ηλικία των 12 μέχρι τα 22-25 βαριά,μετά με το μπουνε παιδιά δουλειά σπίτια οικογένεια σε γράφει στο μουνιβτης και ξεκινάει η μιζέρια η γκρίνια τα μούτρα και οι απαιτήσεις , την τρως στην μάπα σου γαμαει τη ζωή και αρχίζει να σε χώνει στο βούρκο σαν οι περισσότερες γυναίκες δεν έχουν επαφή με το περιβάλλον έχεις καβατζάρει τα 50 σε έχει δέκα δεκαπέντε χρόνια στην πίεση σε καταντάει έρμαιο να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου αφού εσυ φταις για όλα έτσι κι αλλιώς και μετά σε κράζει κιόλας που δε μπορείς να την ξεπατώσεις στην πουταα που δεν είσαι ανέμελος που δεν κανείς σεξ σαν πορνοστάρ που είσαι τσιγκούνης (ενώ αυτή και οι απαιτήσεις της σε έχουν καταντήσει έτσι )και βρίσκει κανένα πιτσιρικά (αν μετράει η μπογιά της ) και ότι λάθη και μαλακιες έκανε με εσένα τα αποφεύγει να τα κάνει σε αυτόν γιατί έχει δει πως καταντάει ο άνθρωπος μετά από τέτοια συμπεριφορά ο πιτσιρικάς περνάει σούπερ αρχίζει να αγαπάει τις γυναίκες να την βρίσκει μαζί τους να ερωτεύεται το γυναικείο φύλο αλλά λόγω διαφοράς ηλικίας με τη δικιά σου δεν μπορεί ν κάνει τίποτα κ ψάχνει απεγνωσμένα μα ζευγαρώσει με μια κοπελίτσα να κάνουν όλα αύττα που ονειρευόσουν και εσυ , ερχετε δηλαδή στη θέση σου και η ιστορία επαναλαμβάνετε αυτές οι σμέρνες περνάνε όπως θέλουν και οι άντρες γαμάνε τις ζωές τους για ένα όνειρο σαν το δικό σου ,,
Γιαυτο μια χαρα είναι τα μπορδελα
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.
Αυτο με τη γυμναστικη ειναι κατι που και εγω το μετανιωσα. Στα 20κατι μου εδωσα σημασια σε δουλειες κλπ, ενω μπορουσα να ημουν σε καλυτερη κατασταση.

Για τους ερωτες, μια πλανη ειναι ολα. Δε ξερω κανεναν που να ειναι τρελα ερωτευμενος και να ειναι και η γκομενα. Ξερω πολλους που ηταν ερωτευμενοι και παθανε τεραστια ζημια απο γκομενες που το εκμεταλευτηκαν.

Θα ακουστω Μποκολης, αλλα οι γκομενες προτιμουν να ειναι οι ιδιες ερωτευμενες και να κυνηγανε τον αντρα για συναισθημα, παρα το αντιθετο. Σπανια σε σχεση να νιωσουν και οι δυο το ιδιο για τον αλλο.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Με κυνηγαει τα τελευταια 10 χρονια ο δαιμονας του δεν μπορω να αντισταθω στη μασα και η ζυγαρια παιρνει φωτια οποτε το θυμαμαι να ανεβω!Καθε καλοκαιρι ενα νουμερο μεγαλυτερο στα ρουχα!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Αυτο με τη γυμναστικη ειναι κατι που και εγω το μετανιωσα. Στα 20κατι μου εδωσα σημασια σε δουλειες κλπ, ενω μπορουσα να ημουν σε καλυτερη κατασταση.

Για τους ερωτες, μια πλανη ειναι ολα. Δε ξερω κανεναν που να ειναι τρελα ερωτευμενος και να ειναι και η γκομενα. Ξερω πολλους που ηταν ερωτευμενοι και παθανε τεραστια ζημια απο γκομενες που το εκμεταλευτηκαν.

Θα ακουστω Μποκολης, αλλα οι γκομενες προτιμουν να ειναι οι ιδιες ερωτευμενες και να κυνηγανε τον αντρα για συναισθημα, παρα το αντιθετο. Σπανια σε σχεση να νιωσουν και οι δυο το ιδιο για τον αλλο.
Έχεις δίκαιο. Εγώ μια φορά έχω ερωτευτεί στο λύκειο. Από τότε ποτέ ξανά. Και γενικός βλέπω ότι οι γυναίκες καψουρευονται πιο εύκολα άσχετα αν μετά καταλήγουν να είναι πουτανες με απαιτήσεις. Στο θέμα του αθλητισμού είμαστε αρκετοί αλλά στο ελλαντα θέλει βυσμα και μπαμπά με λεφτά και άκρες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.

Συμφωνώ απόλυτα στο τελευταίο.Όμως και να ήθελες να ερωτευτείς,δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι σου

Κι εγώ θα'θελα στο σχολείο να'χα γκόμενες,αλλά τότε αν ήσουν ντροπαλός και ήσυχος,δεν είχες.Θα ήθελα να'χα γκόμενα πχ στην πενταήμερη.Να είχα γκόμενα όταν πήγα στρατό.Ή να παω με γκόμενα διακοπές ή ταξίδι στα 18 και να ήταν η πρώτη φορά και για τους δύο.Αυτά είναι που τα θυμάσαι μια ζωή.

Πουτάνες όσες φορές και να πας δεν τις θυμάσαι μετά από λίγο,εκτος από την πρώτη φορά.
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Το μεγαλύτερο λάθος μου... Γαμήθηκε πουτάνα μαζί μου βγάζοντας πάθος και την αμέσως επόμενη μέρα, της έστειλα SMS, ζητώντας της να φέρει την κολλητή της που δούλευε outcall κι αυτόνομη, στο σπίτι της, να την πηδήξω.

Τό τί έγινε μετά, θα μπορούσε ανετότατα να είναι σαπουνόπερα στην TV, ξεπερνώντας ακόμη και τα τούρκικα σήριαλ στην τηλεθέαση! Επίσης, ποτέ δεν ζητάς από μία κοπέλα να σου φέρει κάποια άλλη, μακάρι να είναι και ξαδέρφες. Κι επειδή το δις εξαμαρτείν ούκ ανδρός σοφού: έ ναι, ζήτησα και από ξαδέρφη πουτάνας να μου κλείσει ραντεβού, με την ξαδέρφη της.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Συμφωνώ απόλυτα στο τελευταίο.Όμως και να ήθελες να ερωτευτείς,δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι σου

Κι εγώ θα'θελα στο σχολείο να'χα γκόμενες,αλλά τότε αν ήσουν ντροπαλός και ήσυχος,δεν είχες.Θα ήθελα να'χα γκόμενα πχ στην πενταήμερη.Να είχα γκόμενα όταν πήγα στρατό.Ή να παω με γκόμενα διακοπές ή ταξίδι στα 18 και να ήταν η πρώτη φορά και για τους δύο.Αυτά είναι που τα θυμάσαι μια ζωή.

Πουτάνες όσες φορές και να πας δεν τις θυμάσαι μετά από λίγο,εκτος από την πρώτη φορά.
Δεν αναιρω τις πουτανες για όλα αυτά που έγραψες.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Μονο για το Μαρακι μετανιωνω που δεν του μιλησα ωραια. :P
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.070
Κριτικές
62
Like
40.596
Πόντοι
8.530
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.
Συναγωνιστη αν ξεκινας να γαμας στα 14 στα 24 εχεις καει ηδη και νομιζεις οτι ολες μπορει να σου κατσουν με 20 αντε με 30 € κατι
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.
Δεν ειναι υγιες για ενα 14 χρονο να κανει σεξ ειτε ειναι αγορακι ειτε κοριτσακι...στα 24 θα το εχει καψει το θεμα σεξ...το να ερωτευθεις δεν λεει πολλα ιδιως αν αυτο δεν ειναι αμοιβαιο.Εκανες ο,τι εκανες , προχωρα και κρατα το μυαλο στην θεση του.
Fuck it all and no regrets-METALLICA -Saint Anger.Μην λυπασαι για τιποτα αρκει να κανεις το σωστο.Μην λυπασαι γιατι οι γκομενες μιζεριαζουν...οι ανδρες προχωρανε!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.070
Κριτικές
62
Like
40.596
Πόντοι
8.530
Συμφωνώ απόλυτα στο τελευταίο.Όμως και να ήθελες να ερωτευτείς,δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι σου

Κι εγώ θα'θελα στο σχολείο να'χα γκόμενες,αλλά τότε αν ήσουν ντροπαλός και ήσυχος,δεν είχες.Θα ήθελα να'χα γκόμενα πχ στην πενταήμερη.Να είχα γκόμενα όταν πήγα στρατό.Ή να παω με γκόμενα διακοπές ή ταξίδι στα 18 και να ήταν η πρώτη φορά και για τους δύο.Αυτά είναι που τα θυμάσαι μια ζωή.

Πουτάνες όσες φορές και να πας δεν τις θυμάσαι μετά από λίγο,εκτος από την πρώτη φορά.
Στρατος και γκομενα ειναι τελειως ακυρο...εχω ριξει πολυ γελιο με την φρικη που εφαγε ενας ταλαιπωρος που εμαθε οτι η γκομενα του κυκλογορουσε εξω συνεχεια ενω προφανως ο ιδιος ειχε την απαιτηση να τον περιμενει με σταυρωμενα χερια-ενδεχομενως και ποδια-στο σπιτι.Ο βλαξ...
!
Οι πουτανες αν αξιζουν μενουν εξισου αξεχαστες για μια ζωη!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Συναγωνιστη αν ξεκινας να γαμας στα 14 στα 24 εχεις καει ηδη και νομιζεις οτι ολες μπορει να σου κατσουν με 20 αντε με 30 € κατι

Δεν ειναι υγιες για ενα 14 χρονο να κανει σεξ ειτε ειναι αγορακι ειτε κοριτσακι...στα 24 θα το εχει καψει το θεμα σεξ...το να ερωτευθεις δεν λεει πολλα ιδιως αν αυτο δεν ειναι αμοιβαιο.Εκανες ο,τι εκανες , προχωρα και κρατα το μυαλο στην θεση του.
Fuck it all and no regrets-METALLICA -Saint Anger.Μην λυπασαι για τιποτα αρκει να κανεις το σωστο.Μην λυπασαι γιατι οι γκομενες μιζεριαζουν...οι ανδρες προχωρανε!
Γιατι ρε τυπε τι επαθα που απο τα 14 ειμαι στις τανες?Εγω διαλεξα τον δρομο του περναω καλα ειτε ειναι με τανες στα ρδελα ειτε με κοπελες απο δω και απο κει.Ποτε δεν ημουν ανθρωπος της σχεσης,διοτι το θεωρουσα σε μεγαλο βαθμο σπαταλη χρηματος,χρονου και ψυχικη κατάποση.Γουσταρα παντοτε φιλους,μπυρες,χαβαλε,ευκαιριακα γαμησια, και γενικοτερα οτιδηποτε δεν με εχει δεσμευμενο η να με κανει να νιωθω σαν παντρεμενος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.070
Κριτικές
62
Like
40.596
Πόντοι
8.530
Γιατι ρε τυπε τι επαθα που απο τα 14 ειμαι στις τανες?Εγω διαλεξα τον δρομο του περναω καλα ειτε ειναι με τανες στα ρδελα ειτε με κοπελες απο δω και απο κει.Ποτε δεν ημουν ανθρωπος της σχεσης,διοτι το θεωρουσα σε μεγαλο βαθμο σπαταλη χρηματος,χρονου και ψυχικη κατάποση.Γουσταρα παντοτε φιλους,μπυρες,χαβαλε,ευκαιριακα γαμησια, και γενικοτερα οτιδηποτε δεν με εχει δεσμευμενο η να με κανει να νιωθω σαν παντρεμενος.
Στα 14 δεν ειναι κανενας ανδρας.Ειναι απλως ενα χαζεμενο παιδακι...δεν ειναι μαγκας επειδη ετυχε να μενει στην Αθηνα και εριξε στα μπουρδελα ενα η δυο δεκαευρα.Ειναι απλα τυχερος που δεν μενει αλλου.Και αν νομιζει οτι ειναι κατι αλλο πλαναται πλανην οικτραν.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Αυτο με τη γυμναστικη ειναι κατι που και εγω το μετανιωσα. Στα 20κατι μου εδωσα σημασια σε δουλειες κλπ, ενω μπορουσα να ημουν σε καλυτερη κατασταση.

Για τους ερωτες, μια πλανη ειναι ολα. Δε ξερω κανεναν που να ειναι τρελα ερωτευμενος και να ειναι και η γκομενα. Ξερω πολλους που ηταν ερωτευμενοι και παθανε τεραστια ζημια απο γκομενες που το εκμεταλευτηκαν.

Θα ακουστω Μποκολης, αλλα οι γκομενες προτιμουν να ειναι οι ιδιες ερωτευμενες και να κυνηγανε τον αντρα για συναισθημα, παρα το αντιθετο. Σπανια σε σχεση να νιωσουν και οι δυο το ιδιο για τον αλλο.
Εγραψες ... και οταν γινεται κραταει για μικρο χρονικο διαστημα μερικων μηνων , μετα ο ενας απο τους δυο σταματαει να ειναι ερωτευμενος.
Αυτο "και των δυο" ομως ειναι απιστευτο ως συναισθημα οταν το βιωνουν , νομιζω οτι μου εχει τυχει δυο φορες ολο και ολο με μεγαλη ενταση που φυσικα ακομα τις θυμαμαι.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλα. Κουμπαρα θα το κανετε το μουνι των εργαζομενων; :confused:

Δικο τους ειναι το μουνι οπως κι οι (πενιχρες) εισπραξεις που μας εφερναν.

Ας τις κρατησουν μαζι με τον κωλο και το στομα τους.

Απογοητευτηκαμε. Θα φτιαξουμε Red Light District στην Αθηνα.

Μπουρδελα και μαλακιες...φθηνα πραγματα!

:hi:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Λοιπον,εχω μετανιωσει που επελεξα την εργασια απο τη μορφωση αλλα και γιατι σε μια κρισιμη αποφαση που επρεπε να παρω επελεξα με γνωμονα τη φιλια,πολυ κακως,γενικα αφησα για μια μεγαλη περιοδο της ζωης μου να με επηρρεαζουν οι παρεες!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Στρατος και γκομενα ειναι τελειως ακυρο...εχω ριξει πολυ γελιο με την φρικη που εφαγε ενας ταλαιπωρος που εμαθε οτι η γκομενα του κυκλογορουσε εξω συνεχεια ενω προφανως ο ιδιος ειχε την απαιτηση να τον περιμενει με σταυρωμενα χερια-ενδεχομενως και ποδια-στο σπιτι.Ο βλαξ...
!
Οι πουτανες αν αξιζουν μενουν εξισου αξεχαστες για μια ζωη!

Αν μια σχέση είναι όπως τη θες,δε συγκρίνεται με καμία πουτάνα.

Κανεις πιστεύω δεν είναι ευτυχισμένος μόνο με πουτάνες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.070
Κριτικές
62
Like
40.596
Πόντοι
8.530
Αν μια σχέση είναι όπως τη θες,δε συγκρίνεται με καμία πουτάνα.

Κανεις πιστεύω δεν είναι ευτυχισμένος μόνο με πουτάνες.
Αν καποιος πεσει σε σχεση χωρις απαιτησεις ειναι τυχερος.Επειδη ομως αυτο ειναι σχεδον ανεφικτο καλυτερα πουτανες που ολα ειναι ξεκαθαρα...
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Δεν τα έφτιαξα με το Ευάκι στο γυμνάσιο ενώ ήξερα οτι με γούσταρε και όταν έγινε υπερμούναρος στο λύκειο πηδιόταν με εξωσχολικό

εννοείτε ότι την ωθήσατε σε αυτήν την εκδικητική όσο και αυτοκαταστροφική ενέργεια με την απόρριψη σας και το φέρνετε βαρέως

ή

την "μαγάρισε" άλλος και δεν την θέλατε μετά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom