Νέα

Τα μεγάλα λάθη των μεγάλων αντρών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Συμφωνω για Ελλαδα αλλα που ειδες να γραφω κατι τετοιο?
για προσωπικες μου εμπειριες αναφερομουν στην Μολδαβια πριν αρκετα χρονια που εμενα για μεγαλα χρονικα διαστηματα ... δεν εχασα λοιπον :2funny:

Οχι, δεν εγραψες για Ελλαδα. Εγω το ανεφερα για να μεγενθυνω το καραγκιοζιλικι μας.

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο μονος τροπος για να καταλαβεις αν μια γυναικα ειναι οκ μαζι σου και σε θελει
ειναι η συμπεριφορα της. Τα λογια της μας αγγιζουν μεχρι τα 18 μας για παραδειγμα. :2funny:
Επειτα μετραει η συμπεριφορα και μονο.
Η γυναικα οταν αλλαζει συμπεριφορα προς το χειροτερο σημαινει οτι κατι συμβαινει
αλλα κι αν απλως αλλαζει συμπεριφορα, παλι κατι συμβαινει.
Δεν ψαχνουμε να βρουμε τι. Η περιεργεια δεν κανει καλο.
Κοιταμε μονο οτι μας δειχνει. Αν δεν περναμε ωραια, την σουταρουμε.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προσωπικά για απόλυτος τίποτα. Ίσως για κάποια γκομενάκια που με γούσταραν και δεν τα γαμησα, διότι ήμουν ψηλό πιτσιρικάς και φλώρος. Ίσως μετανιώνω που δεν έδωσα πιο γερά θεμέλια στον αθλητισμό και κυρίως στο ποδόσφαιρο που ήμουν καλός και ανταγωνιστικος αλλα λόγο εφηβείας και μαλακιας στον εγκέφαλο το ψηλό έπαιρνα στο χαβαλέ και δεν κατάφερα να κάνω το κάτι παραπάνω. Από κει και πέρα στο σεξουαλικο κόμματι ειμαι από τα 14 μου στα ρδελα και έχω γαμησει απειρες πουτανες. Εάν θα άλλαζα κάτι σε μια άλλην ζωή θα ήταν να προσπαθήσω να ερωτευτώ, να μην γαμαω σε ρδελα και να περάσω ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου με μια γυναίκα με την οποία θα ήμουν τρελά ερωτευμένος και θα γουστάραμε τρελά ο ένας τον άλλο. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή σε ένα άλλο σύμπαν.

Ποια εσωτερικη αναγκη σε σταθεροποιησε μονο στα μπουρδελα τοσα χρονια;

βρες την (που την ξερεις, δεν μπορει) και ολα καλα.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Συμφωνώ απόλυτα στο τελευταίο.Όμως και να ήθελες να ερωτευτείς,δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι σου

Κι εγώ θα'θελα στο σχολείο να'χα γκόμενες,αλλά τότε αν ήσουν ντροπαλός και ήσυχος,δεν είχες.Θα ήθελα να'χα γκόμενα πχ στην πενταήμερη.Να είχα γκόμενα όταν πήγα στρατό.Ή να παω με γκόμενα διακοπές ή ταξίδι στα 18 και να ήταν η πρώτη φορά και για τους δύο.Αυτά είναι που τα θυμάσαι μια ζωή.

Πουτάνες όσες φορές και να πας δεν τις θυμάσαι μετά από λίγο,εκτος από την πρώτη φορά.

Εσυ δεν ριχνεσαι οποτε εισαι αξιος της μοιρας σου.
Η αλλιως ηθελες να ριχτεις και να σου πουν ναι. Δεν παει ετσι μεγαλε.
Επρεπε να φας πολυ ακυρο για καιρο μεγαλωνοντας οπου μεσα σε αυτα θα υπηρχαν επιτυχιες
και σιγα σιγα θα μαθαινες, θα εφτανες στην βαρια αυτοπεποιθηση και στην αναισθησια στο πεσιμο.
Θα σου ελεγαν οχι κι εσυ θα ακουγες σχεδον ναι.
Και τωρα μπορεις δηλαδη. Μπορεις επισης να καις προσπαθειες για να παιρνεις ωθηση.
Πηγαινε τωρα σε μια που ξερεις και πες θολα μεταξυ καθημερινης μαλακοσυζητησης:

"θα ηθελα σημερα που βρεχει να ειχα μια παθιασμενη βραδια με σοβαρο θηλυκο, εσυ τι λεει; ολα καλα;"

Αυτη ακουσε: αυτος θελει να γαμησει σημερα με λυσσα, ωραιο αυτο, αχ καλε ανδρας.
Χμμμ, καλα μονο σημερα θελει; ειπε ομως την λεξη σοβαρη, σοβαρη και μονο για σημερα;
Με μπερδεψε τωρα ο μαλακας. Τι εννοει και γιατι με ρωτησε αν ολα καλα; με θελει η ρωτησε ετσι;

Το εκαψες κατα το ημισυ αλλα φευγοντας θα νιωσεις καλυτερα.
Δεν την επεσες καθαρα, δεν εφαγες ακυρο οποτε μην αγχωνεσαι.

Καντο. Ευκολη κινηση 5 λεπτων με το ρολοι ειναι!

Επειτα θα ριχνεσαι και στα ισα. Το θες; αν το θες αυτο, γινεται και γινεται διοτι ειναι στο χερι σου.

Αν βρισκεις γκομενα μια στο τοσο, μια χαρα ειναι. Περνας ωραια για καποιο καιρο και βλεπεις.
Καθε μερα κι αλλη δεν γινεται αλλα και να γινοταν, εχουμε κι αλλες υποχρεωσεις.

:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.238
Πόντοι
7.636
Εσυ δεν ριχνεσαι οποτε εισαι αξιος της μοιρας σου.
Η αλλιως ηθελες να ριχτεις και να σου πουν ναι. Δεν παει ετσι μεγαλε.
Επρεπε να φας πολυ ακυρο για καιρο μεγαλωνοντας οπου μεσα σε αυτα θα υπηρχαν επιτυχιες
και σιγα σιγα θα μαθαινες, θα εφτανες στην βαρια αυτοπεποιθηση και στην αναισθησια στο πεσιμο.
Θα σου ελεγαν οχι κι εσυ θα ακουγες σχεδον ναι.
Και τωρα μπορεις δηλαδη. Μπορεις επισης να καις προσπαθειες για να παιρνεις ωθηση.
Πηγαινε τωρα σε μια που ξερεις και πες θολα μεταξυ καθημερινης μαλακοσυζητησης:

"θα ηθελα σημερα που βρεχει να ειχα μια παθιασμενη βραδια με σοβαρο θηλυκο, εσυ τι λεει; ολα καλα;"

Αυτη ακουσε: αυτος θελει να γαμησει σημερα με λυσσα, ωραιο αυτο, αχ καλε ανδρας.
Χμμμ, καλα μονο σημερα θελει; ειπε ομως την λεξη σοβαρη, σοβαρη και μονο για σημερα;
Με μπερδεψε τωρα ο μαλακας. Τι εννοει και γιατι με ρωτησε αν ολα καλα; με θελει η ρωτησε ετσι;

Το εκαψες κατα το ημισυ αλλα φευγοντας θα νιωσεις καλυτερα.
Δεν την επεσες καθαρα, δεν εφαγες ακυρο οποτε μην αγχωνεσαι.

Καντο. Ευκολη κινηση 5 λεπτων με το ρολοι ειναι!

Επειτα θα ριχνεσαι και στα ισα. Το θες; αν το θες αυτο, γινεται και γινεται διοτι ειναι στο χερι σου.

Αν βρισκεις γκομενα μια στο τοσο, μια χαρα ειναι. Περνας ωραια για καποιο καιρο και βλεπεις.
Καθε μερα κι αλλη δεν γινεται αλλα και να γινοταν, εχουμε κι αλλες υποχρεωσεις.

:rockon:
Ποιος βρίσκει κάθε μέρα άλλη?μόνο κάνας μεγιστάνας...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ποιος βρίσκει κάθε μέρα άλλη?μόνο κάνας μεγιστάνας...

Ουτε μεγιστανας γιατι πολυ απλα πληρωνει.

Μιλαμε για πεσιμο.

Κινηση - αμεση η εμμεση απαντηση - βολτιτσα η μη - γαμησι.

:rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.633
Κριτικές
62
Like
41.413
Πόντοι
8.530
Μόνο αν μάζευες λεφτά στις γιορτές από παππούδες και γιαγιάδες μπορούσες να το κάνεις.
Ο σωστος συναγωνιστης εστω ετσι θα το κανει το χτυπημα...ομως τονιζω οτι οσοι εχουν τα ιδρυματα στα ποδια τους σε αποσταση βολης θεωρουν δεδομενο οτι θα κανουν κατι.Οι συναγωνιστες της επαρχιας αξιζουν ιδιαιτερης μνειας λογω του επιπλεον κοστους σε χρονο, χρημα και ενεργεια που πρεπει να πληρωσουν.Αυτοι ειναι οι μαγκες...οχι αυτοι που τα ειχαν ολα στα ποδια τους.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εντάξει Ναι μπορεί και έτσι.

Ναι. Θες να γαμησεις;

θα πληρωνεις και θα γαμας συχνα εως συχνοτατα αλλα θα σε βλεπουν πορτοφολι
αρα γαμησι τουμπανο θα βγαινει εξαιρετικα σπανια κι υπο πολλες προυποθεσεις.

Δεν θα πληρωνεις και θα γαμας αραια αλλα θα γουσταρουν εσενα οποτε θα παιρνεις σκαλπ
και συνηθως γαμισαρες. Εκτος αν πεσεις σε αχρηστη που απλα βγει μετριο η καλο το γαμησι.

Αλλη περιπτωση δεν εχει.

Μαυρο - ασπρο!

:hi:
 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Απο τυχη μενει ενας 14 χρονος στην Αθηνα και γινεται μαγκας στα εκει ιδρυματα.
Η πραγματικη μαγκια ειναι να μενεις ΑΛΛΟΥ και να πας σε Αθηνα, Πατρα η Θεσσαλονικη για να εκτονωθεις και να μην παρακαλας την Σουλα απο το Κορδελιο και να διατηρεις μια αξιοπρεπεια.Υφισταμενος και το κοστος και τον χρονο των μετακινησεων...αυτη ειναι η μαγκια.Οχι ζμπρωχνω και σε 10' ειμαι σπιτι...μονο ετσι εκτιμας αυτο που γινεται.Γιατι αλλιως το θεωρεις δεδομενο και δεν εχεις καθαρη εικονα για τα πραγματα.Ισως καποιοι να νομιζουν οτι ολα λυνονται με 10€....οσο ενα ζμπρωξιμο στο βρωμοΜεταξι.
Μία ερώτηση για να καταλάβω δηλαδή ένας άντρας χάνει την αξιοπρέπεια του εάν την πέσει στην Σούλα και την κυνηγάει;και έχει αξιοπρέπεια εάν πηγαίνει στα μπουρδελα να πληρώνει ;
 

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.238
Πόντοι
7.636
Ναι. Θες να γαμησεις;

θα πληρωνεις και θα γαμας συχνα εως συχνοτατα αλλα θα σε βλεπουν πορτοφολι
αρα γαμησι τουμπανο θα βγαινει εξαιρετικα σπανια κι υπο πολλες προυποθεσεις.

Δεν θα πληρωνεις και θα γαμας αραια αλλα θα γουσταρουν εσενα οποτε θα παιρνεις σκαλπ
και συνηθως γαμισαρες. Εκτος αν πεσεις σε αχρηστη που απλα βγει μετριο η καλο το γαμησι.

Αλλη περιπτωση δεν εχει.

Μαυρο - ασπρο!

:hi:
Δεν έχω πάρα να συμφωνήσω στα λεγόμενα σου!ωραίος
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Θεωρώ το μεγαλύτερο λάθος στην ζωή μου ότι στο βιογραφικό δεν διάλεξα κάποια σχολή που να εξασφαλίζει θέση στο δημόσιο απευθείας,όπως αξιωματικων αστυνομίας ναυτικού κτλπ. Ημουν μικρός και έφαγα το παραμύθι των γραμμάτων και των σπουδών,το 2008 τότε αδύνατον να δείς το τί ερχόταν τουλάχιστον απο την θέση την δικιά μου ενός σχολιαρόπαιδου. Απο εκεί και πέρα δεν μπορούσα να κάνω και πολλά στην ελλάδα είναι πάνω κάτω προδιαγεγραμμένη η πορεία σου αν δεν είσαι δημόσιος υπάλληλος.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Λυπάμαι που μεγάλωσα σε μία οικογένεια που με έμαθαν να πηγαίνω με το σταυρό στο χέρι,να είμαι τίμιος,να με νοιάζει η υστεροφημία μου,κ.λ.π.
Στην Ελλάδα όλα τα παραπάνω σε καθιστούν κορόιδιο και χρήσιμο ηλίθιο του κάθε κηφήνα βύσματος.
Αν ήμουν ξανά παιδί,δε θα τους άκουγα καθόλου και θα προσπαθούσα να χωθώ κάπου με κάθε μέσο
και να γελάω με τα ελάχιστα κορόιδα που δουλεύουν ενώ οι άλλοι κάθονται

Έχω μετανιώσει που σπούδασα σε ελληνικό πανεπιστήμιο και δεν πήγα να το παίξω φοιτητής-μεγιστάνας σε καμιά ωραία σλαβική πρωτεύουσα,να έβγαινα "γιατρός" και μετά λόγω Ε.Ε. να πήγαινα σε καμιά προηγμένη δυτική χώρα να εργαστώ.

Έπρεπε αμέσως μετά τη σχολή,να επιλέξω χώρα μετανάστευσης με μοναδικό κριτήριο τις γυναίκες που μου αρέσουν.

Έπρεπε να είχα φύγει νωρίτερα από Ελλάδα,αν και ευτυχώς δεν άργησα όσο άλλοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.238
Πόντοι
7.636
Θεωρώ το μεγαλύτερο λάθος στην ζωή μου ότι στο βιογραφικό δεν διάλεξα κάποια σχολή που να εξασφαλίζει θέση στο δημόσιο απευθείας,όπως αξιωματικων αστυνομίας ναυτικού κτλπ. Ημουν μικρός και έφαγα το παραμύθι των γραμμάτων και των σπουδών,το 2008 τότε αδύνατον να δείς το τί ερχόταν τουλάχιστον απο την θέση την δικιά μου ενός σχολιαρόπαιδου. Απο εκεί και πέρα δεν μπορούσα να κάνω και πολλά στην ελλάδα είναι πάνω κάτω προδιαγεγραμμένη η πορεία σου αν δεν είσαι δημόσιος υπάλληλος.
Υπάρχουν και ιδιωτικοί υπάλληλοι πολύ δυνατοί.Με καλές θέσεις σε εξέλιξη
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Λυπάμαι που μεγάλωσα σε μία οικογένεια που με έμαθαν να πηγαίνω με το σταυρό στο χέρι,να είμαι τίμιος,να με νοιάζει η υστεροφημία μου,κ.λ.π.
Στην Ελλάδα όλα τα παραπάνω σε καθιστούν κορόιδιο και χρήσιμο ηλίθιο του κάθε κηφήνα βύσματος.
Αν ήμουν ξανά παιδί,δε θα τους άκουγα καθόλου και θα προσπαθούσα να χωθώ κάπου με κάθε μέσο
και να γελάω με τα ελάχιστα κορόιδα που δουλεύουν ενώ οι άλλοι κάθονται

Έχω μετανιώσει που σπούδασα σε ελληνικό πανεπιστήμιο και δεν πήγα να το παίξω φοιτητής-μεγιστάνας σε καμιά ωραία σλαβική πρωτεύουσα,να έβγαινα "γιατρός" και μετά λόγω Ε.Ε. να πήγαινα σε καμιά προηγμένη δυτική χώρα να εργαστώ.

Έπρεπε αμέσως μετά τη σχολή,να επιλέξω χώρα μετανάστευσης με μοναδικό κριτήριο τις γυναίκες που μου αρέσουν.

Έπρεπε να είχα φύγει νωρίτερα από Ελλάδα,αν και ευτυχώς δεν άργησα όσο άλλοι.
Οποίος έχει πάει μπλοκ έστω και ημιμονιμα και δεν είναι βύσμα τα ίδια λεει

να σπούδαζα μέσα στο μουνι και να έφευγα από το γκριχενλαντ,τον παράδεισο των βυσμάτων και των ψωλαδων
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.064
Like
1.499
Πόντοι
216
Το ons ειναι σχεδον ανυπαρκτο στην Ελλαδα.
Προυποθετει εντελως αγνωστες συνθηκες μεταξυ ανδρα και γυναικας (στην νορμαλ εκδοση). :2funny:

Kαι γαμησι χωρις πολλα πολλα.

Που το εχετε δει αυτο; εκτος αν θεωρειτε ons, την περιπτωση να γαμηθουν μετα απο ραντεβου.
Οχι, δεν μετραει αυτο. Χασατε κυριοι.
Γαλονια δινουμε μονο αν βρεις καποια και την γαμησεις επι τοπου μεσα σε λιγη ωρα.
Ακομα κι αν πρωτομιλησετε πρωι και την γαμησεις βραδυ, δεν λεγεται ons.

Πετυχαινει αρκετα ως γαμησι διοτι ειναι ζωωδες.
Αν μαλιστα η γυναικα σκαμπαζει μιας που ειναι λιγο αμυντικο διποδο, ειναι γαμησαρα.
Βεβαια δεν μπορει να πιασει χημεια οπως γαμησι σχεσης.

Και παμε εδω. Γαμησι σχεσης. Τα πρωτα 300-500 (ως παραδειγμα) ειναι οκ.

Μετα αρχιζει η φθορα. Τι φταιει; τιποτα. Ο ανδρας βαριεται οπως κι η γυναικα.

Εκει πλεον, μετραει το συναισθημα που φτιαχνει την φαση. Επιδιορθωτης.
Μεχρι που καποια στιγμη κι αυτο δε φτανει σαν επιδιορθωτης αλλα απλως υπαρχει.
Γιατι; τι γιατι; γιατι τα πουλια πετανε κι ο ουρανος ειναι γαλανος;
ετσι ειναι, ετσι τα βρηκαμε.

Ολα τεινουν στο μηδεν. Περναμε ωραια μεχρι εκει που παει η καθε περιπτωση.

Επειτα ζεις με την αλλη οκ αν σας βγει καλη φαση η τυπικα και γαμας αλλες
η το ανατιναζεις. Κι αυτη ετσι σκεφτεται. Οκ, ειναι λιγο αλλιως σε αυτες αλλα καπως ετσι.

Παιζει ρολο να τις μαθουμε; οχι βεβαια.
Δεν ξερουν ουτε οι ιδιες τον εαυτο τους.

Λογοι: κυκλοθυμια, διαφορετικη αντιληψη των παντων, συναισθηματικη ανασφαλεια κτλ
που ουτε καν πρεπει να μας ενδιαφερει να λυσουμε.

Απλα συνυπαρχουμε, αλλιως τσακωνομαστε.

:hi:
Άμεσος, απλός, δωρικός, λιτός!
...
Χομπίστας!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tnt

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456
Ολοι κανουμε λαθη. Αρκει να μην επιμενουμε σε αυτα και να προσπαθουμε να τα διορθωσουμε.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.344
Like
7.631
Πόντοι
2.356
Ναι. Θες να γαμησεις;

θα πληρωνεις και θα γαμας συχνα εως συχνοτατα αλλα θα σε βλεπουν πορτοφολι
αρα γαμησι τουμπανο θα βγαινει εξαιρετικα σπανια κι υπο πολλες προυποθεσεις.

Δεν θα πληρωνεις και θα γαμας αραια αλλα θα γουσταρουν εσενα οποτε θα παιρνεις σκαλπ
και συνηθως γαμισαρες. Εκτος αν πεσεις σε αχρηστη που απλα βγει μετριο η καλο το γαμησι.

Αλλη περιπτωση δεν εχει.

Μαυρο - ασπρο!

:hi:
Υπαρχει και το γκρι ...

διαμονη ημιμονιμη/μονιμη στο Ανατολικο μπλοκ που εχει απειρες σεμιπρος και ερχονται σπιτι σου με ενα χαρτζιλικι αν ξερεις να το χειριστεις λιγακι ... το γαμησι δεν ειναι επαγγελματικο και μερικες καθονται για ολο το βραδυ.

Ελλαδα βεβαια η πουτανες η σχεση ... ons ουτε για πλακα :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Καλά αυτά με τους φοιτητές που γαμούσανε αβέρτα ήτανε και ψιλομύθος.Αμα δεις Τσεχία από όσους σπουδάσανε ούτε το 5% δεν έμαθε τσέχικα που σημαίνει οτι δεν είχαν Τσέχα γκόμενα.Πολωνία τις καλές εποχές δεν υπήρχαν αγγλόφωνα πανεπιστήμια και Ρωσία,Ουκρανία,Λευκορρωσία δεν αναγνωρίζονταν τα πτυχία οπότε πάπαλα.Ουγγαρία σιγά τα γαμήσια που ρίχνανε οι τύποι.
Αρα μένουν μόνο τα Βαλκάνια πρακτικά δηλαδή η Ρουμανία όπου ισχυρίζονται οτι έπεφταν τα απίστευτα γαμήσια από φοιτητές τη δεκαετία του 90.
Εγώ μετάνιωσα που δεν πήγαινα π.χ. Τσεχία ή Πολωνία τα καλοκαίρια.Τότε μπορούσες να νοικιάσεις στις εστίες τα δωμάτια που αφήναν οι ντόπιοι φοιτητές το καλοκαίρι πάμφθηνα μιλάμε για 2-5 ευρώ ημερησίως σε καλές πόλεις.Θα άραζα π.χ. όλο το καλοκαίρι Πράγα,Πίλσεν,Μπρνο ή Βρότσλαβ,Πόζναν ψώλαρχος κι έτσι.Τότε το καμάκι ήταν πανεύκολο οι γκόμενες απίστευτα προσιτές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom