Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
98
Κριτικές
4
Like
493
Πόντοι
300
Περσινά ξινά σταφύλια. Μετά από τόοοσο καιρό θυμήθηκες την κουβέντα μας. Τι έγινε νεαρέ; Βγάζεις κόμπλεξ; Εσύ ήσουν που έγραψες για κάτι Παρίσια με κακό τρόπο. Κάποια στιγμή πρέπει να μεγαλώσεις.

Λοιπόν, είχα πει ότι καλά κάνει η Μαργαρίτα και φέρεται σε κάποιους από εσάς με αυτό τον τρόπο, καθώς είστε για τα πανηγύρια. Και αναφέρθηκα και σε σένα συγκεκριμένα εκείνη τη μέρα.

Κάποια στιγμή έρχεται, και όλα αποκαλύπτονται. Εάν γράφουν, ποιοί γράφουν, τι γράφουν, κτλ. Έρχονται διάφοροι στο μαγαζί σαν τις βρεγμένες γάτες, και στο πληκτρολόγιο κάνουν τους μάγκες βγάζοντας όλα τα κόμπλεξ τους.
Άντε γειάααα!!
Καλά ραντεβού δεν έχεις εσύ και κάθεσαι στο νήμα; :tooth:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.654
Πόντοι
3.246
Περσινά ξινά σταφύλια. Μετά από τόοοσο καιρό θυμήθηκες την κουβέντα μας. Τι έγινε νεαρέ; Βγάζεις κόμπλεξ; Εσύ ήσουν που έγραψες για κάτι Παρίσια με κακό τρόπο. Κάποια στιγμή πρέπει να μεγαλώσεις.

Λοιπόν, είχα πει ότι καλά κάνει η Μαργαρίτα και φέρεται σε κάποιους από εσάς με αυτό τον τρόπο, καθώς είστε για τα πανηγύρια. Και αναφέρθηκα και σε σένα συγκεκριμένα εκείνη τη μέρα.

Κάποια στιγμή έρχεται, και όλα αποκαλύπτονται. Εάν γράφουν, ποιοί γράφουν, τι γράφουν, κτλ. Έρχονται διάφοροι στο μαγαζί σαν τις βρεγμένες γάτες, και στο πληκτρολόγιο κάνουν τους μάγκες βγάζοντας όλα τα κόμπλεξ τους.
Άντε γειάααα!!!!!
Ρε τραβά μέχρι Λαγουμιτζή να δεις αν έρχομαι! Εσύ είσαι η κομπλεξικη που βάζεις ανθρωπο να σου γράφει τα ποστ. Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι Αλβανίδα και γράφεις μόνο με greeklish στο Viber... :2funny::jerking:
Γενικά, η Αλβανική σου καταγωγή σε κάνει άριστη στο κωλογαμησι και στην κατάποση σπέρματος. Αλλά για κάτι παραπάνω, να ξέρεις ότι δεν κάνεις. Και κάπου εδώ λήγει η συζήτηση.

Μου είπες "άντε γειά". Κι εγώ σου απαντώ: ΤΕ ΤΣΙΦΣΑ ΡΟΠΤ! :rockon::zfuck::birdman:
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Ρε τραβά μέχρι Λαγουμιτζή να δεις αν έρχομαι! Εσύ είσαι η κομπλεξικη που βάζεις ανθρωπο να σου γράφει τα ποστ. Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι Αλβανίδα και γράφεις μόνο με greeklish στο Viber... :2funny::jerking:
Γενικά, η Αλβανική σου καταγωγή σε κάνει άριστη στο κωλογαμησι και στην κατάποση σπέρματος. Αλλά για κάτι παραπάνω, να ξέρεις ότι δεν κάνεις. Και κάπου εδώ λήγει η συζήτηση.

Μου είπες "άντε γειά". Κι εγώ σου απαντώ: ΤΕ ΤΣΙΦΣΑ ΡΟΠΤ! :rockon::zfuck::birdman:
γραφει στο βαιμπερ,αρα ξερεις το τηλ της??
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Ρε τραβά μέχρι Λαγουμιτζή να δεις αν έρχομαι! Εσύ είσαι η κομπλεξικη που βάζεις ανθρωπο να σου γράφει τα ποστ. Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι Αλβανίδα και γράφεις μόνο με greeklish στο Viber... :2funny::jerking:
Γενικά, η Αλβανική σου καταγωγή σε κάνει άριστη στο κωλογαμησι και στην κατάποση σπέρματος. Αλλά για κάτι παραπάνω, να ξέρεις ότι δεν κάνεις. Και κάπου εδώ λήγει η συζήτηση.

Μου είπες "άντε γειά". Κι εγώ σου απαντώ: ΤΕ ΤΣΙΦΣΑ ΡΟΠΤ! :rockon::zfuck::birdman:
Πάντως απογοητευτικό το τόσο χαμηλό επίπεδο σου. Μέχρι τόσο μπορείς δλδ.; Δεν μπορείς λίγο πιό πάνω;

Δεν έκρυψα ποτέ την καταγωγή μου. Είμαι περήφανη γι αυτό.
Κάποιες άλλες είναι που δηλώνουν Ελληνίδες ή Τσέχες, Σέρβες κτλ, ενώ είναι Αλβανίδες.

Όσον αφορά τα greeklish που τα τονίζεις, να σου πω κάποια πράγματα, αφού φαίνεται δεν τα ξέρεις:
1) πολλοί τα πληκτρολογούν επίτηδες, δεν αλλάζεις πληκτρολόγιο, διαβάζονται από τους υπολογιστές, κτλ. Είναι σίγουρα βολικά χρήσιμα.
2) Μιλάμε στο τηλέφωνο ελληνικά, και γράφει αυτόματα με ελληνικά γράμματα. Εκεί δεν παίζουν τα greeklish.
3) Μιλώ στα αλβανικά, και μεταφράζονται αυτόματα στα ελληνικά. Πού είναι το πρόβλημα λοιπόν;

Έχεις να μάθεις πολλά ακόμη, για να ανέβεις επίπεδο
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
921
Πόντοι
86
Πάει πέρασε το Σάββατο και δυστυχώς δεν μάθαμε τίποτα για τις σημερινές βάρδιες μπας και τρώγαμε κανένα κουλουράκι. Θα ψάξουμε αύριο μήπως και γίνει κάτι.
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
79
Like
206
Πόντοι
20
Πάντως απογοητευτικό το τόσο χαμηλό επίπεδο σου. Μέχρι τόσο μπορείς δλδ.; Δεν μπορείς λίγο πιό πάνω;

Δεν έκρυψα ποτέ την καταγωγή μου. Είμαι περήφανη γι αυτό.
Κάποιες άλλες είναι που δηλώνουν Ελληνίδες ή Τσέχες, Σέρβες κτλ, ενώ είναι Αλβανίδες.

Όσον αφορά τα greeklish που τα τονίζεις, να σου πω κάποια πράγματα, αφού φαίνεται δεν τα ξέρεις:
1) πολλοί τα πληκτρολογούν επίτηδες, δεν αλλάζεις πληκτρολόγιο, διαβάζονται από τους υπολογιστές, κτλ. Είναι σίγουρα βολικά χρήσιμα.
2) Μιλάμε στο τηλέφωνο ελληνικά, και γράφει αυτόματα με ελληνικά γράμματα. Εκεί δεν παίζουν τα greeklish.
3) Μιλώ στα αλβανικά, και μεταφράζονται αυτόματα στα ελληνικά. Πού είναι το πρόβλημα λοιπόν;

Έχεις να μάθεις πολλά ακόμη, για να ανέβεις επίπεδο
Καταρχην δεν σε ξερω και καλα κανεις και υπερασπιζεσαι την καταγωγη σου γιατι ετσι πρεπει,, και σαν Ελληνας το ιδιο θαεκανα,,, ερωτικα δε η εμεπιρια μου ειναι πολυ εκρηκτικη με την κοπελλα που εβγαινα απο Αλβανια ισως ετυχε αλλα σιγουρα πετυχε,,,,,, καλα κρεβατια να εχουμε,,,και πανω απολα υγεια
 

Συνημμένα

  • 1699687595566334.jpeg
    1699687595566334.jpeg
    195,6 KB · Εμφανίσεις: 40

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Καταρχην δεν σε ξερω και καλα κανεις και υπερασπιζεσαι την καταγωγη σου γιατι ετσι πρεπει,, και σαν Ελληνας το ιδιο θαεκανα,,, ερωτικα δε η εμεπιρια μου ειναι πολυ εκρηκτικη με την κοπελλα που εβγαινα απο Αλβανια ισως ετυχε αλλα σιγουρα πετυχε,,,,,, καλα κρεβατια να εχουμε,,,και πανω απολα υγεια
Συμφωνω κι εγω τι σημασια εχει μια καταγωγη αν η κοπελα σου κανει απολυτα μες στο δωματιο κ εχεις ωραια χημεια στο σεξ μαζι της? Δεν εχω περασει με Μαρινα παρεπιπτοντως..θα το θελα ομως πολυ διαβαζω τα καλυτερα!
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Πάει πέρασε το Σάββατο και δυστυχώς δεν μάθαμε τίποτα για τις σημερινές βάρδιες μπας και τρώγαμε κανένα κουλουράκι. Θα ψάξουμε αύριο μήπως και γίνει κάτι.
Έτσι, επί της ουσίας, δηλαδή! Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε, να έχουμε να πούμε !!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Ρε τραβά μέχρι Λαγουμιτζή να δεις αν έρχομαι! Εσύ είσαι η κομπλεξικη που βάζεις ανθρωπο να σου γράφει τα ποστ. Λες και δεν ξέρουμε ότι είσαι Αλβανίδα και γράφεις μόνο με greeklish στο Viber... :2funny::jerking:
Γενικά, η Αλβανική σου καταγωγή σε κάνει άριστη στο κωλογαμησι και στην κατάποση σπέρματος. Αλλά για κάτι παραπάνω, να ξέρεις ότι δεν κάνεις. Και κάπου εδώ λήγει η συζήτηση.

Μου είπες "άντε γειά". Κι εγώ σου απαντώ: ΤΕ ΤΣΙΦΣΑ ΡΟΠΤ! :rockon::zfuck::birdman:
Ασχημη συζητηση παντως...δεν επρεπε καν να επιτρεπονταν τετοιοι διαλογοι..λιγο ντροπη ισως?? Υπαρχει λογος να εκτιθονται ετσι ανθρωποι οποιοι κι αν ειναι..κοπελες που κανουν τη δουλεια αυτη, πελατες των μαγαζιων κλπ..??
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.080
Κριτικές
2
Like
8.777
Πόντοι
2.456
E καλα λιγες φορες εχω μπει εκει..μια φορα την ειδα..που να μουν σιγουρος..μια Σοφια επαιρνα μονο εκει..που ηταν ομως φωτια και λαυρα!!
Που να είναι το Σοφάκι;
Θα κάνει πάλι φέτος επανεμφάνιση ή θα πετάξει μαύρη πέτρα;
 

Ps 24100

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Στο συγκεκριμένο μαγαζί όλες οι κοπέλες ιδρώνουν την φανέλα τους ..το μόνο κακό δεν υπάρχει πάρκινγκ εκεί κοντά και χορταίνεις κύκλους ..ένα που είχε από πίσω έκλεισε κάνουν εργασίες ,πιο κάτω είναι πάντα γεμάτο ..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Που να είναι το Σοφάκι;
Θα κάνει πάλι φέτος επανεμφάνιση ή θα πετάξει μαύρη πέτρα;
Ποιος ξερει..θα ταν ενδιαφερον παντως...να κανουμε και λιγο κουλουρι..με αυτην ηταν τελειο...ειδομεν
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Ασχημη συζητηση παντως...δεν επρεπε καν να επιτρεπονταν τετοιοι διαλογοι..λιγο ντροπη ισως?? Υπαρχει λογος να εκτιθονται ετσι ανθρωποι οποιοι κι αν ειναι..κοπελες που κανουν τη δουλεια αυτη, πελατες των μαγαζιων κλπ..??
Έχεις δίκιο. Ψάχνεις λογική εκεί που κάποιες φορές απουσιάζει.
Αλλά ο καθένας εκθέτει τελικά τον εαυτό του πάνω από όλα. Το μυαλό του και τις αρχές του με αυτά που γράφει.
Δυστυχώς σε αυτή τη δουλειά ενώ πάω να εξυπηρετήσω και η συμπεριφορά που βγάζουν κάποιοι είναι αχαρακτήριστη. Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες. Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Έχεις δίκιο. Ψάχνεις λογική εκεί που κάποιες φορές απουσιάζει.
Αλλά ο καθένας εκθέτει τελικά τον εαυτό του πάνω από όλα. Το μυαλό του και τις αρχές του με αυτά που γράφει.
Δυστυχώς σε αυτή τη δουλειά ενώ πάω να εξυπηρετήσω και η συμπεριφορά που βγάζουν κάποιοι είναι αχαρακτήριστη. Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες. Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών.
"Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες" = Σωστό.
"Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών" = Λάθος.
Ας είμαστε όλοι πιο cool, επειδή τόσο οι λαδοκόρες, όσο και οι λαδοπελάτες στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Τη χοντρή τη Μαργαρίτα την εκθειάζουν παραδόξως όλες οι κοπέλες που έχω ρωτήσει. Κρίμα που δεν έχω τα μηνύματα από το Viber της Μαρίνας να βγάλω στη φόρα αυτά που έλεγε :angry:. Ότι καλά μας κάνει αυτό το κωλοζωο που μας συμπεριφέρεται έτσι κτλ.

Επίσης, η Κάτια (νυν Ντάρια) λέει κι αυτή καλά λόγια για τη χοντρή! Υποτίθεται ότι έφυγε από το μασατζιδικο λόγω μιας Ουκρανης Έλενας που έλεγε κρυφά άσχημα λόγια για τους Ρώσσους. Ακόμα λέει ότι πήγε στον γαστρεντερολογο κι έκοψε τελείως το πρωκτικό λόγω προβλήματος. Εμένα μου φαίνονται όλα αυτά μπούρδες, οπότε δεν αξίζει να ασχοληθούμε με τις ψευτρες λαδοκορες στην τελική.
καλά εσύ τώρα σοβαρολογείς με αυτά που γράφεις???? ξέρεις σε βάθος ετών πόσες αλλαγές μπορεί να υπάρξουν στις σχέσεις εργοδότη-εργαζόμενου ή μεταξύ συνεργατών???? βέβαια και εγώ δεν την πάω την Μαργαρώ...και μάλλον κανείς μας αλλά με αυτό που έγραψες δηλ. σε τί αποσκοπείς???? να δημιουργήσεις ίντριγκα στο μαγαζί>?
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
"Δεν χρειάζονται τέτοιοι κακοί πελάτες" = Σωστό.
"Και το αποτέλεσμα είναι κάποιες φορές να την πληρώνουν και άλλοι εξαιτίας των αυτών των κακών" = Λάθος.
Ας είμαστε όλοι πιο cool, επειδή τόσο οι λαδοκόρες, όσο και οι λαδοπελάτες στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
1) Φυσικά, και είναι σωστό ότι δεν χρειάζονται τέτοιοι!
2) Φυσικά και είναι λάθος να την πληρώνουν αυτοί που δεν φταίνε. Αυτό είπα. Δυστυχώς όμως, στην πραγματική ζωή, σε όλες τις καταστάσεις της, θα συμβούν τέτοιες ατυχίες.
3) Ναι κινούμαστε στους ίδιους χώρους, όμως δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι, στη δουλειά στη ζωή, παντού. Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Σήμερα είναι ευκαιρία για να πάμε. Ξέρει κανείς ποιές είναι από εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom