Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Έχει εμμονή και έχει και εμμονές και με τις μέτριοκοπελες , βέβαια έχει εμμονή γιατί γαμαει μόνο Μουναρομουναρες και ψολοΛατινες και δεν δέχεται να γαμισει κάτι μετριοκαλο με καλές υπηρεσίες , anyway δεν πειράζε ας τον αφήσουμε να γαμαει τα διαστημικά μουνια αυτός κι ας γαμαμε εμείς τις μέτριες και τις Βαλεντίνες , έλεος πια ..... σε μια αγορά που έχει μείνει ότι έχει μείνει αυτός ψάχνει την 2μετρη Σκλεναρικοβα που δίνει κωλο και πίνει φλοκια από μπαρμπαδια σε καθημερινή βάση , τα φιλιά μου απλα γελαω κι ελπίζω να μας γράψει όταν τις βρει της μουναρες που αναζητά
Έλεος δε λές τίποτα. Μωρέ δίκιο έχεις μόνο που δεν γαμάω μουναρορουμάνες(πού τέτοια τύχη?) αλλά σχετικά μετριοκαλής ή αρκετά καλής ή πολύ καλής εμφάνισης με υπηρεσίες της προκοπής και πάνω!!!!!!! εσύ ίσως δε δίνεις τόση βάση στις υπηρεσίες της προκοπής και όταν λέω υπηρεσίες της προκοπής μιλάω για αυστηρό PSE κατά 90%(αφήνω ένα 10 για gfe που και πού και αν λάχει και κάτσει η φάση έτσι που λέει ο λόγος). Για να σου ξεκαθαρίσω την "οπτική" μου λίγο πιο αναλυτικά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
αλλά όταν διαβάζω για κάτι Βίκες για κάτι κάτιες που είναι κυριολεκτικά ένα χτικιό σαν τον σμήγκολ από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών(και μάρτυρες μου όλοι όσοι την έχουν δει από κοντά) για κάτι πάμελες από στουρνάρη και για κάποιες άλλες από...δάφνη μεριά εεεεε εκεί συγχίζομαι.......τουλάχιστον η Βαλεντίνη που "έκραξα" μία δύο φορές έχει μια Α εμφάνιση και προφανώς μέσα είναι αρκετά ως πολύ καλή έστω για GFE πρόγραμμα αγαπουλίστικο.....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.951
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Τβν ειδα αυτη τη βικυ στη συγγρου..δεν εχω αποψη γιατι δε περασα μαζι της..αλλα δε μου βγαζει κατι...κατι αναλογο με Κατια...
Ρε παιδιά, η Βίκυ δεν είναι μια ελληνίδα με μέτρια εμφάνιση;
Και εγώ την έχω δει 2,3 φορές και ποτέ δε μου γέμισε το μάτι να τη πάρω.
Τόσο καλό κρεβάτι κάνει που τη συζητάτε 2 μέρες;
Ή να το πω και αλλιώς, τόσο χάλια είναι οι ουκρανες και Ρωσίδες που έχει το μαγαζί και ασχολείστε τόσο με μια ελληνίδα;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Χαλαρά κύριοι! Χαλαρά! Με την πολλή βαβούρα πάνω από ένα όριο δεν νομίζω ότι προσφέρουμε στους αξιότιμους συναδέλφους που μας διαβάζουν.

Εάν μιλάμε ΜΟΝΟ για υπηρεσίες, παραμερίζοντας εμφάνιση, ηλικία, περιποίηση, καθαριότητα, κτλ.:
-Η καθεμιά έχει το στυλ της.
-Πρέπει να ταιριάζει το δικό μου στυλ με το δικό της.
-Επίσης, πρέπει αυτό που ζητώ, και που μπορεί να διαφέρει/αλλάζει κάθε φορά, να ταιριάζει με το στυλ της. ΔΕΝ θέλω κάθε φορά τα ίδια.
-Ακόμη, άλλο πράγμα το στυλ και άλλο πράγμα το πόσο πετυχημένα το εκτελεί . Performer είναι. Κάνει καλό gfe?, pse?, μικτό?, κτλ….
-Επιπλέον, άλλο πράγμα οι ονομαστικές υπηρεσίες: π.χ. owo, cob, cim, dfk, dt, ισπανικό, anal, ….. ποιες κάνουν? Με ποιο τρόπο? Με ποιές προϋποθέσεις? Κτλ.. όλες ΔΕΝ τα κάνουν όλα.
-Και το βασικότερο: ξεπετούν? Τρώνε χρόνο? Σε τελειώνουν πολύ νωρίτερα από την προϋπολογισμένη διάρκεια της συνεύρεσης και μετά γίνονται καπνός?

Κλασική περίπτωση που μπορεί να ξεγελαστείς: οι διαφημίσεις στο ιντερνετ των cg και των ct. Γράφουν για υπηρεσίες, αλλά ΕΑΝ/ΤΙ/ΠΩΣ το κάνουν? Ξεπετούν? , κτλ…. είναι ένα ρίσκο που μπορεί και να το πληρώσεις πανάκριβα.

Η ουσία είναι ότι θα χάσεις χρόνο και χρήμα αναπόφευκτα με αυτό το χόμπυ. Θα έχεις το παλμαρέ σου, και θα έχεις τα στανταράκια σου. Εμείς οι ίδιοι βάζουμε την προσωπική μας ισορροπία στο «παλμαρές-στανταρντάκιας».

Άλλη γνώμη έχω εγώ, άλλη ο κάθε άλλος. Και για να έρθω στα πρακτικά:
Μιλώντας για υπηρεσίες ΜΟΝΟ, διάβασα π.χ. για Τζέσικα και Μαίρη. Ναι, ήταν πολύ καλές και οι δύο, και vfm! Συμφωνώ.
Διαφωνώ για Μόνικα και Λία, Ντιάνα για το παλμαρέ μόνο, αλλά εγώ μέχρι εκεί.
Κάτι λατινοποκαχόντας που κυκλοφορούν στη μασαζοπιάτσα, ούτε να περάσω απέξω.
Στην στουντιοπιάτσα υπήρχε μια πολύ καλή λατίνα η Πατρίτσια που έχει εξαφανιστεί εδώ και χρόνια.

Κάτι πολύ σημαντικό που εγώ κάνω είναι, ότι ξεκινώ τη συνεύρεση πριν καν χτυπήσω το κουδούνι και το συνεχίζω μέχρι να μου έρθει στο δωμάτιο η κοπέλα. Είναι το μυαλό που ξεκινάει πριν το σώμα τη συνεύρεση.

Τα πράγματα ΔΕΝ είναι άσπρο-μαύρο. Για αυτό λέω χαλαρά, και να περνάτε καλά.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.806
Πόντοι
4.130
Χαλαρά κύριοι! Χαλαρά! Με την πολλή βαβούρα πάνω από ένα όριο δεν νομίζω ότι προσφέρουμε στους αξιότιμους συναδέλφους που μας διαβάζουν.

Εάν μιλάμε ΜΟΝΟ για υπηρεσίες, παραμερίζοντας εμφάνιση, ηλικία, περιποίηση, καθαριότητα, κτλ.:
-Η καθεμιά έχει το στυλ της.
-Πρέπει να ταιριάζει το δικό μου στυλ με το δικό της.
-Επίσης, πρέπει αυτό που ζητώ, και που μπορεί να διαφέρει/αλλάζει κάθε φορά, να ταιριάζει με το στυλ της. ΔΕΝ θέλω κάθε φορά τα ίδια.
-Ακόμη, άλλο πράγμα το στυλ και άλλο πράγμα το πόσο πετυχημένα το εκτελεί . Performer είναι. Κάνει καλό gfe?, pse?, μικτό?, κτλ….
-Επιπλέον, άλλο πράγμα οι ονομαστικές υπηρεσίες: π.χ. owo, cob, cim, dfk, dt, ισπανικό, anal, ….. ποιες κάνουν? Με ποιο τρόπο? Με ποιές προϋποθέσεις? Κτλ.. όλες ΔΕΝ τα κάνουν όλα.
-Και το βασικότερο: ξεπετούν? Τρώνε χρόνο? Σε τελειώνουν πολύ νωρίτερα από την προϋπολογισμένη διάρκεια της συνεύρεσης και μετά γίνονται καπνός?

Κλασική περίπτωση που μπορεί να ξεγελαστείς: οι διαφημίσεις στο ιντερνετ των cg και των ct. Γράφουν για υπηρεσίες, αλλά ΕΑΝ/ΤΙ/ΠΩΣ το κάνουν? Ξεπετούν? , κτλ…. είναι ένα ρίσκο που μπορεί και να το πληρώσεις πανάκριβα.

Η ουσία είναι ότι θα χάσεις χρόνο και χρήμα αναπόφευκτα με αυτό το χόμπυ. Θα έχεις το παλμαρέ σου, και θα έχεις τα στανταράκια σου. Εμείς οι ίδιοι βάζουμε την προσωπική μας ισορροπία στο «παλμαρές-στανταρντάκιας».

Άλλη γνώμη έχω εγώ, άλλη ο κάθε άλλος. Και για να έρθω στα πρακτικά:
Μιλώντας για υπηρεσίες ΜΟΝΟ, διάβασα π.χ. για Τζέσικα και Μαίρη. Ναι, ήταν πολύ καλές και οι δύο, και vfm! Συμφωνώ.
Διαφωνώ για Μόνικα και Λία, Ντιάνα για το παλμαρέ μόνο, αλλά εγώ μέχρι εκεί.
Κάτι λατινοποκαχόντας που κυκλοφορούν στη μασαζοπιάτσα, ούτε να περάσω απέξω.
Στην στουντιοπιάτσα υπήρχε μια πολύ καλή λατίνα η Πατρίτσια που έχει εξαφανιστεί εδώ και χρόνια.

Κάτι πολύ σημαντικό που εγώ κάνω είναι, ότι ξεκινώ τη συνεύρεση πριν καν χτυπήσω το κουδούνι και το συνεχίζω μέχρι να μου έρθει στο δωμάτιο η κοπέλα. Είναι το μυαλό που ξεκινάει πριν το σώμα τη συνεύρεση.

Τα πράγματα ΔΕΝ είναι άσπρο-μαύρο. Για αυτό λέω χαλαρά, και να περνάτε καλά.
Συμφωνώ σχεδόν σε ολα, πρώτα απο ολα στην αρχική προτροπή....φάνηκε ποςο διαφορετικά είναι τα ζητούμενα του καθενός, να προσθεσω μόνο ότι για κάποιους παιζει σημαντικό ρόλο και το μασαζ, που λίγο αναφέρθηκε και κυρίως στο μεσαίο χαλαρωτικό μέρος, αλλα όχι μόνο, καθώς και οι συνθήκες υγιεινής του μαγαζιού και της κοπέλας (πλένεται φανερά, μαζί σου, εχει χαρτιά, κλπ). Και σιγουρα όπως παραπάνω αναφέρθηκε το πως προσφέρονται οι υπηρεσιες γιατί στο τέλος-τέλος προσφορά υπηρεσιών είναι....
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Συμφωνώ σχεδόν σε ολα, πρώτα απο ολα στην αρχική προτροπή....φάνηκε ποςο διαφορετικά είναι τα ζητούμενα του καθενός, να προσθεσω μόνο ότι για κάποιους παιζει σημαντικό ρόλο και το μασαζ, που λίγο αναφέρθηκε και κυρίως στο μεσαίο χαλαρωτικό μέρος, αλλα όχι μόνο, καθώς και οι συνθήκες υγιεινής του μαγαζιού και της κοπέλας (πλένεται φανερά, μαζί σου, εχει χαρτιά, κλπ). Και σιγουρα όπως παραπάνω αναφέρθηκε το πως προσφέρονται οι υπηρεσιες γιατί στο τέλος-τέλος προσφορά υπηρεσιών είναι....
Τι ακριβώς από όλα τα παραπάνω σε χάλασε στη μαρίνα;;;βασικά την έχεις συναντήσει την κοπέλα;;;εγώ έχω να πω ότι υπάρχει πολύ μπαζιλα και μετριότητα στο σάιτ γενικά ειδικά στις ανεξάρτητες….αν εξάιρεσεις μια δυο πχ Νικολ οι υπόλοιπες χάλια και έχουν και άπειρη υποστήριξη και σαλιάρισμα…είναι κρίμα σε μια κοπέλα όπως η μαρίνα π δεν τις βλέπει όλες αυτές και ζητάει και πιο λίγα χρήματα να την υποβιβάζουμε…ελπίζω να συμφωνείς μαζί μ
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Τι ακριβώς από όλα τα παραπάνω σε χάλασε στη μαρίνα;;;βασικά την έχεις συναντήσει την κοπέλα;;;εγώ έχω να πω ότι υπάρχει πολύ μπαζιλα και μετριότητα στο σάιτ γενικά ειδικά στις ανεξάρτητες….αν εξάιρεσεις μια δυο πχ Νικολ οι υπόλοιπες χάλια και έχουν και άπειρη υποστήριξη και σαλιάρισμα…είναι κρίμα σε μια κοπέλα όπως η μαρίνα π δεν τις βλέπει όλες αυτές και ζητάει και πιο λίγα χρήματα να την υποβιβάζουμε…ελπίζω να συμφωνείς μαζί μ
Σαν τι να τον χαλάει; Αφού δεν με έχει δει ποτέ του. Εμπάθεια είναι που με ψάχνει τόσο καιρό. Συμπεριφέρεται έτσι, επειδή του είπαν έτσι.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
46
Like
2.210
Πόντοι
1.076
Παιδιά-αδέρφια-σύντροφοι να πω κάτι??? όταν πληρώνουμε ένα σεβαστό ποσό ο καθένας μας και ανάλογα το τι ζητάει ο καθένας μας , θέλουμε να λαμβάνουμε και τις σωστές υπηρεσίες, σωστά? σωστά......ακόμη όμως και αυτοί που δεν αποζητούν "δυνατές-πορνοσταρικές" συγκινήσεις από τις "συνεδρίες" τους, όταν δοκιμάσουν τα πολύ δυνατά...χαρτιά των όποιων ιδρυμάτων μυοπεοχαλάρωσης, ή νυχτερινών κέντρων πριβεδοπεοχαλάρωσης ή cg , ανεξάρτητες κλπ....και πάνε και δοκιμάσουν μετά τις όποιες.....βίκες κλπ....εεεε μια ψιλοξενέρα θα την φάνε μέσα στα κεφάλια τους....γιατί αυτόματα θα έρθει αυτή η γαμήμενη σύγκριση μεταξύ των 2.....οπότε ναι μεν φίλτατε αλλά για ποιά Βίκυ τώρα μιλάμε???
Απ οτι καταλαβα σχολιαζουν μια βικυ στο συγγρου 40-42
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Τι ακριβώς από όλα τα παραπάνω σε χάλασε στη μαρίνα;;;βασικά την έχεις συναντήσει την κοπέλα;;;εγώ έχω να πω ότι υπάρχει πολύ μπαζιλα και μετριότητα στο σάιτ γενικά ειδικά στις ανεξάρτητες….αν εξάιρεσεις μια δυο πχ Νικολ οι υπόλοιπες χάλια και έχουν και άπειρη υποστήριξη και σαλιάρισμα…είναι κρίμα σε μια κοπέλα όπως η μαρίνα π δεν τις βλέπει όλες αυτές και ζητάει και πιο λίγα χρήματα να την υποβιβάζουμε…ελπίζω να συμφωνείς μαζί μ
Σωστότατος.
Στις βίζιτες μία ώρα = 50 λεπτά. Έτσι και βάλεις και τα πλυσίματα και τα φτιασιδώματα πάμε σχεδόν στη μισή ώρα. Πανάκριβα έρχεται η ώρα. Εάν βάλω και τα έξτρα +20ρικα εκεί να δεις... του κουτρούλη ο γάμος....
Ε και για κερασάκι στην τούρτα τα φολιάσματα. Κακό service σε ότι υποτίθεται δηλώνει ότι κάνει. Τη φώναξες εσύ μεν αλλά δεν κάνει πια αυτά που έκανε και κακώς το γράφουν στο site στη διαφήμιση. Α είναι και μεγάλο. Και τα λοιπά και τα λοιπά...
Καμιά φορά άλλη να βλέπεις στις φωτογραφίες στο site του γραφείου και άλλη να σου έρχεται ... Είτε να είναι η ίδια αλλά με fake φωτογραφίες είτε η ίδια με παραπάνω κιλά και τα λοιπά..... Και έχεις πληρώσει και ξενοδοχεία και θα σου ζητάει ταξί 20 ευρώ έτσι και τη διώξεις.
Τι να λέμε τώρα....

Από την άλλη αυτά στο μαγαζί με το κατενάτσιο με τους χρόνους και τα πλυσίματα και τα λοιπά δεν τα έχεις. Ο χρόνος είναι καθαρός και πέντε λεπτά δηλαδή λιγότερος να είναι πάλι αξίζει τον κόπο γιατί ξεκινάς και με λιγότερα λεφτά έτσι κι αλλιώς.

Όπως τα λες είναι φίλε.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Σωστότατος.
Στις βίζιτες μία ώρα = 50 λεπτά. Έτσι και βάλεις και τα πλυσίματα και τα φτιασιδώματα πάμε σχεδόν στη μισή ώρα. Πανάκριβα έρχεται η ώρα. Εάν βάλω και τα έξτρα +20ρικα εκεί να δεις... του κουτρούλη ο γάμος....
Ε και για κερασάκι στην τούρτα τα φολιάσματα. Κακό service σε ότι υποτίθεται δηλώνει ότι κάνει. Τη φώναξες εσύ μεν αλλά δεν κάνει πια αυτά που έκανε και κακώς το γράφουν στο site στη διαφήμιση. Α είναι και μεγάλο. Και τα λοιπά και τα λοιπά...
Καμιά φορά άλλη να βλέπεις στις φωτογραφίες στο site του γραφείου και άλλη να σου έρχεται ... Είτε να είναι η ίδια αλλά με fake φωτογραφίες είτε η ίδια με παραπάνω κιλά και τα λοιπά..... Και έχεις πληρώσει και ξενοδοχεία και θα σου ζητάει ταξί 20 ευρώ έτσι και τη διώξεις.
Τι να λέμε τώρα....

Από την άλλη αυτά στο μαγαζί με το κατενάτσιο με τους χρόνους και τα πλυσίματα και τα λοιπά δεν τα έχεις. Ο χρόνος είναι καθαρός και πέντε λεπτά δηλαδή λιγότερος να είναι πάλι αξίζει τον κόπο γιατί ξεκινάς και με λιγότερα λεφτά έτσι κι αλλιώς.

Όπως τα λες είναι φίλε.
Όλες οι ανεξάρτητες βγάλε 1-2 κοπέλες και όλες οι κοπέλες των μασάζ βγάλε και εκει 1-2 είναι πραγματικά χάλι…τώρα ποιος πάει μαζί τους και γιατί είναι άλλο θέμα…η μαρίνα όλες αυτές τις έχει για πρωινό…σορυ αν τη χαλάω σε καποιους αλλά αυτή είναι η αλήθεια… όλα τα αλλά είναι να είχαμε να λέγαμε …στενοχωριέμαι ιδιαίτερα π εμείς οι ίδιοι οι άντρες έχουμε γίνει τόσο μαλακες και σαβουρογαμηδες.(όχι όλοι νταξει) ακόμα έχει κάποιους εδώ μέσα με γούστο και μυαλό
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.951
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Όλες οι ανεξάρτητες βγάλε 1-2 κοπέλες και όλες οι κοπέλες των μασάζ βγάλε και εκει 1-2 είναι πραγματικά χάλι…τώρα ποιος πάει μαζί τους και γιατί είναι άλλο θέμα…η μαρίνα όλες αυτές τις έχει για πρωινό…σορυ αν τη χαλάω σε καποιους αλλά αυτή είναι η αλήθεια… όλα τα αλλά είναι να είχαμε να λέγαμε …στενοχωριέμαι ιδιαίτερα π εμείς οι ίδιοι οι άντρες έχουμε γίνει τόσο μαλακες και σαβουρογαμηδες.(όχι όλοι νταξει) ακόμα έχει κάποιους εδώ μέσα με γούστο και μυαλό
Ποιο το νόημα να συζητάτε για κοπέλες που τη συναντάει πλέον ένας στις 100;
Έχετε να σχολιάσετε τίποτα για τις κοπέλες που είναι πραγματικά διαθέσιμες;

Αλλιώς το βρίσκω ανούσιο να γράφετε τόσα σχόλια για κάτι που οι περισσότεροι δεν έχουν τη δυνατότητα να δοκιμάσουν.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Ποιο το νόημα να συζητάτε για κοπέλες που τη συναντάει πλέον ένας στις 100;
Έχετε να σχολιάσετε τίποτα για τις κοπέλες που είναι πραγματικά διαθέσιμες;

Αλλιώς το βρίσκω ανούσιο να γράφετε τόσα σχόλια για κάτι που οι περισσότεροι δεν έχουν τη δυνατότητα να δοκιμάσουν.
Κανείς μεγάλο λάθος...μια χαρα μπορεις να τη συναντήσεις τη μαρινα...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.951
Κριτικές
15
Like
11.725
Πόντοι
3.846
Κανείς μεγάλο λάθος...μια χαρα μπορεις να τη συναντήσεις τη μαρινα...
Σοβαρά τυπε;
Άρχισες και εσυ τα παραμύθια;
Πώς να τη συναντήσεις όταν οπότε έχω πάει δεν είναι ποτέ διαθέσιμη;
Και μη μου πεις χαζομάρες ότι θα έπρεπε να είχα το τηλέφωνο της.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Για να χαλαρώσουμε λίγο, βλέποντας μια φωτογραφία της Βατιδου σήμερα σκεφτόμουν ποια μου θυμίζει….. την Μαρίνα φυσικά!
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
70
Like
137
Πόντοι
0
Για να χαλαρώσουμε λίγο, βλέποντας μια φωτογραφία της Βατιδου σήμερα σκεφτόμουν ποια μου θυμίζει….. την Μαρίνα φυσικά!
Η Μαρίνα , είναι πολύ πιο όμορφη και αριστοκρατική από την Κα Βατιδου !
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Σοβαρά τυπε;
Άρχισες και εσυ τα παραμύθια;
Πώς να τη συναντήσεις όταν οπότε έχω πάει δεν είναι ποτέ διαθέσιμη;
Και μη μου πεις χαζομάρες ότι θα έπρεπε να είχα το τηλέφωνο της.
Εντάξει παραδέχομαι ότι υπαρχει μια δυσκολία στο να τη συναντήσεις αν δεν την ξέρεις ...δεν έχεις άδικο...αυτό ομως δε σημαίνει ότι πρέπει να την κράζουν κάποιοι η να αμφισβητούν το ποσο δυνατό χαρτί ειναι....ειδικά με τη μπαζιλα π κυκλοφορεί στο σάιτ και ζητάει διαμερίσματα για να γαμηθει .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom