Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Tην Αλέσια όταν την πρωτοείδα σαν Λίντα στης Γιάννας, μου ήρθε να βάλω τα γέλια. Μια φορά που ήταν όλες busy, είπα να δοκιμάσω. Η όρεξή της ήταν πρωτοφανής, οπότε άλλη μια φορά που βρέθηκα στο Σ40-42 μετά από χρόνια και ήταν διαθέσιμη έκανα μια επανάληψη, πολύ πειστική για ό,τι γράφω. Δεν ξέρω αν θα την ξανάπαιρνα μετά από τόσα χρόνια, αλλά για μένα παραμένει ένα τίμιο λαδοκόριτσο για μια ευθεία βολή μέσα στη ροδέλα κι έξω, δεν το συζητώ για 80άρια. Ούτε αγκαλίτσες ούτε ομορφιές. Και η Έλενα στο Μπακνανά που αναφέρετε είναι τουφέκι, μασάζ και β μέρος. Παραπατωντας φευγεις απ' τα χερια της και το γαμήσι της είναι άριστο. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν προσπαθούν κι άλλα κορίτσια με τις υπηρεσίες τους.
πάντως η 'Ελενα μπροστά στην Λίντα/Αλέσια είναι σούπερμόντελ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Κάποιες υπηρεσίες θέλουν σακούλα για να τις απολαύσεις όπως πρέπει φίλε . Η Έλενα είναι ωραίο κοράσιο, μπροστά στην Αλέσια είναι θεά. Αν είχε και λίγο βυζάκι ακόμη, θα έπρεπε να βάζει τη Λινταλεσια να της σκουπίζει τα πόδια με τα δάκρυά της.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Κύριοι τά γούστα και οι προτιμήσεις τού καθενός μας ή από εμφάνιση ή από υπηρεσίες που θέλει και ψάχνει νά βρει είναι σεβαστές , δεν γίνεται νά έχουμε όλοι τά ίδια γούστα .
Όπως την βρίσκει ό καθένας αρκεί να μην είναι παπατζης και κάνει τό άσπρο μαύρο σέ σχολια και κριτικές.
Αν κάποια δεν μας αρέσει σε εμφάνιση γούστο μας, αλλά δεν θά κράζουμε ή προσβάλλουμε κάποιον που τού αρέσει με προσχήματα ( πώς την γαμάς αυτή τί τής βρήκες τί μαλάκας είσαι κλπ....)
Όπως και οι χαρακτηρισμοί προς μία κοπέλα άσχημης εμφάνισης, δεν την προσβάλλουμε αποκαλοντας τη με διάφορα κοσμητικά επίθετα, δεν μας αρέσει πάμε παρακάτω σέ άλλη.

Σαφώς σέ ένα δημόσιο φόρουμ έχουμε τό δικαίωμα τής άποψης ή γνώμη μας νά την πούμε, αλλά μέχρι εκεί χωρίς νά προσβάλλουμε μειώνουμε κανέναν.
Σαφώς και θά υπάρχουν διαφωνίες και έντασης μεταξύ απόψεων αλλά κύριοι νά μήν κάνουμε σάν τίς κατινες τής γειτονιάς.
Στο κάτω κάτω ό καθένας γαμάει με τά λεφτά τού και τά ξοδεύει όπως γουστάρει.
όχι... διαφωνώ... τουλάχιστον όσον αφορά την σχέση ποιότητας τιμής...
να το εξηγήσω...
το να πληρώνουμε μία κακής εμφάνισης γυναίκα 60-80 ευρώ επειδή έχει αποφασίσει να μας ικανοποιεί κάποια ακραία γούστα απλά καταστρέφει την πιάτσα... έτσι οι νεότερες και ομορφότερες στα ίδια λεφτά θα κάτσουν κομοδίνα, κάποιες άλλες θα βρούνε πάτημα να ζητάνε 140-160 και τέλος τα μαγαζιά επαναπαύονται και δεν ψάχνουν για ποιοτικό υλικό με καλές υπηρεσίες...
δεν έχει να κάνει με τον σεβασμό στα γούστα μερικών ή τον σεβασμό στα κορίτσια...
η δικές μας απαιτήσεις καθορίζουν την αγορά... αν εμείς είμαστε πρόθυμοι να τα ακουμπάμε για μέτριο προιόν, η κατάσταση δεν θα αλλάξει ποτέ...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
όχι... διαφωνώ... τουλάχιστον όσον αφορά την σχέση ποιότητας τιμής...
να το εξηγήσω...
το να πληρώνουμε μία κακής εμφάνισης γυναίκα 60-80 ευρώ επειδή έχει αποφασίσει να μας ικανοποιεί κάποια ακραία γούστα απλά καταστρέφει την πιάτσα... έτσι οι νεότερες και ομορφότερες στα ίδια λεφτά θα κάτσουν κομοδίνα, κάποιες άλλες θα βρούνε πάτημα να ζητάνε 140-160 και τέλος τα μαγαζιά επαναπαύονται και δεν ψάχνουν για ποιοτικό υλικό με καλές υπηρεσίες...
δεν έχει να κάνει με τον σεβασμό στα γούστα μερικών ή τον σεβασμό στα κορίτσια...
η δικές μας απαιτήσεις καθορίζουν την αγορά... αν εμείς είμαστε πρόθυμοι να τα ακουμπάμε για μέτριο προιόν, η κατάσταση δεν θα αλλάξει ποτέ...
Για ποιότητα καί τιμή ταυτόχρονα σε λαδομαγαζο πλέον αρκετά δύσκολο, άντε μέχρι κάποιες καλές υπηρεσίες μέ σχετικά καλή εμφάνιση καί τέλος.

Κάποιοι πελάτες έχουν και αυτά τα γούστα σε πχ Αλέσια και κάθε Αλέσια, μπορεί μειοψηφία λογικά αλλά υπάρχουν, αυτοί ή μικρή μερίδα πελατών όμως δέν καθορίζει τήν αγορά και ζήτηση.
Οι πλειοψηφία καθορίζει τήν αγορά καί ζήτηση.

Αν δέν την ζητούσαν τήν συγκεκριμένη κοπέλα δέν τραβούσε ή θά είχε σταματήσει ή θά έκανε τόν γυρολογο.

Από τήν άλλη αν κάποιος δίνει 140αρια καί βάλε με υπηρεσίες κομοδίνου μέ μόνο κριτήριο τήν εμφάνιση ή το αντίθετο διαφωνώ κάθετα καί σίγουρα χαλάει τήν πιάτσα, αλλά δέν έχω κανένα δικαίωμα νά τόν κρίνω ποία γαμαει καί πόσα ξοδεύει.

Έξαλλου τακτική του κάθε μαγαζιού είναι νά μπορεί να προσφέρει από υπηρεσίες καί εμφάνισης για όλα τα γούστα, προτιμήσεις πελατών.
Ωραίο θά ήταν νά υπήρχαν μόνο μουναρες καί από υπηρεσίες τοπ καί εμένα θά μού άρεσε απλά δέν γίνετε.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
Θα συμφωνήσω απόλυτα με professor , σίγουρα η Αλεσια δεν είναι στις τοπ επιλογες οπτικά ( διότι στο δωμα δεν συζητάμε καν για το σούπερ πορνοδιαστροφικο γάμησι) και εγώ πλέον δεν την διαλέγω αλλά δεν θα κάθομαι να γράφω για πατσες και κυτταριτιδες , είναι λίγο αγένεια κ ξεφτίλα να κραζεις από το πληκτρολογιο κοπέλες , κραζουμε μονο για συμπεριφορες κ τις καργιες , επίσης σίγουρα έχει κάποιο κοινό για να είναι ακόμα εκεί μερακλήδες μεν αλλά σίγουρα έχει ακόμα το κοινό της , και επίσης το άλλο σωστό που θα συμφωνήσω με professor είναι ότι είναι μέγαλο fail να κυνηγάς μουναρες στα 140 και 150 που είναι ωραία μούνια οπτικά και κομοδίνα στα υπόλοιπα , και είναι πολύ λίγες οι μουναρες οι οποιες είναι VFM στα 140αρια τους
 
Τελευταία τροποποίηση:

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Παληκάρια ένα θα σας πω...δεν είναι τυχαίο ότι εγώ που ήμουν από τους πιο φαν των λαδομάγαζων στην επικράτεια, έχω σταματήσει να πηγαίνω και βρίσκω τις υπηρεσίες και την εμφάνιση που ζητάω στα κωλ γκέρλια και μόνο εκεί πλέον....βέβαια θα μου πεί κάποιος έχεις την οικονομική δυνατότητα μεγάλε...εμείς τί κάνουμε???? και η απάντηση είναι ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα, απλά κλείνω δύο σούπερ συνεδρίες τον μήνα, δύο δυωράκια με κωλ γκέρλια της επιλογής μου και δεν δίνω 6 80αρια σε "πτώματα" τύπου λαγουμτζή-φραντζή-καλλιρόης-συγγρού-στουρνάρη και δε συμμαζεύεται.....πλέον η μπαζοποίηση σε συνδυασμό με τις μέτριες(στην καλύτερη) υπηρεσίες δεν παλεύεται πλέον για μύστες που έχουν κάποιο παρελθόν(μικρομεσαίο ή μεγάλο) και θέλουν ταυτόχρονα πολύ καλές υπηρεσίες και εμφάνιση
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
και υπάρχουν πολύ καλά κωλ γκέρλια πλέον και από γραφεία αλλά κυρίως ανεξάρτητες με πολύ καλό vfm πχ στα 70-80 με 2 εκτονώσεις......
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
Θα συμφωνήσω απόλυτα με professor , σίγουρα η Αλεσια δεν είναι στις τοπ επιλογες οπτικά ( διότι στο δωμα δεν συζητάμε καν για το σούπερ πορνοδιαστροφικο γάμησι) και εγώ πλέον δεν την διαλέγω αλλά δεν θα κάθομαι να γράφω για πατσες και κυτταριτιδες , είναι λίγο αγένεια κ ξεφτίλα να κραζεις από το πληκτρολογιο κοπέλες , κραζουμε μονο για συμπεριφορες κ τις καργιες , επίσης σίγουρα έχει κάποιο κοινό για να είναι ακόμα εκεί μερακλήδες μεν αλλά σίγουρα έχει ακόμα το κοινό της , και επίσης το άλλο σωστό που θα συμφωνήσω με professor είναι ότι είναι μέγαλο fail να κυνηγάς μουναρες στα 140 και 150 που είναι ωραία μούνια οπτικά και κομοδίνα στα υπόλοιπα , και είναι πολύ λίγες οι μουναρες οι οποιες είναι VFM στα 140αρια τους
τόχασες πάλι μπούλη... θα μου πεις δεν τόχες και ποτέ...
δεν κράζω την Αλέσια αλλά κάτι σαβουρογάμηδες σαν κι εσένα που προφανώς την έχετε πληρώσει στο παρελθόν...
τράβα τώρα πίσω στην τρύπα πούχες κρυφτεί τώρα τελευταία και είχαμε ησυχάσει από την μαλακία...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.362
Πόντοι
2.846
τόχασες πάλι μπούλη... θα μου πεις δεν τόχες και ποτέ...
δεν κράζω την Αλέσια αλλά κάτι σαβουρογάμηδες σαν κι εσένα που προφανώς την έχετε πληρώσει στο παρελθόν...
τράβα τώρα πίσω στην τρύπα πούχες κρυφτεί τώρα τελευταία και είχαμε ησυχάσει από την μαλακία...
Αυτό κατάλαβες από αυτά που έγραψα ? Πρέπει να σου πήρε πολύ ωραία λογικά για να απαντήσεις με αυτή τη παπαρια , λοιπόν για την ώρα παίξε με την χούφτα σου και σαλτα και γαμησου ναυάγιο της ζωής , όσο ασχολησε μαζί μου θα σε πηγαίνω τρένο ναυάγιο μικροψωλι !!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
τόχασες πάλι μπούλη... θα μου πεις δεν τόχες και ποτέ...
δεν κράζω την Αλέσια αλλά κάτι σαβουρογάμηδες σαν κι εσένα που προφανώς την έχετε πληρώσει στο παρελθόν...
τράβα τώρα πίσω στην τρύπα πούχες κρυφτεί τώρα τελευταία και είχαμε ησυχάσει από την μαλακία...

μέγιστε μην ασχολείσαι με λουζερ ναυάγια.
δύο περιστατικά θα σου πω για αυτό το νούμερο (όχι πως δεν τον έχεις πάει χαμπάρι βέβαια)
- στο παρελθόν γύριζε στα μασάζ και ρωτάγε υπηρεσίες και κοπέλες αν πήγα από εκεί αν με ξέρουν κτλ....
-ειχε στήσει καραούλι έξω απο γνωστό χοτελ στο Μεταξουργείο για να πάρει από πίσω ανεξάρτητη που τον είχε μαυρίσει και
του είχε κάνει αποκλεισμό στο τηλ (πόση ξεφτίλα να σε βάζει πουτανα σε Μπλάκ Λιστ) . την πήρε λοιπόν από πίσω και της φώναζε στο δρόμο μέχρι που για κακη του τύχη έφαγε τραμπουκα από τον γκόμενο αυτής που περίμενε εκεί κοντά.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.354
Πόντοι
5.946
μέγιστε μην ασχολείσαι με λουζερ ναυάγια.
δύο περιστατικά θα σου πω για αυτό το νούμερο (όχι πως δεν τον έχεις πάει χαμπάρι βέβαια)
- στο παρελθόν γύριζε στα μασάζ και ρωτάγε υπηρεσίες και κοπέλες αν πήγα από εκεί αν με ξέρουν κτλ....
-ειχε στήσει καραούλι έξω απο γνωστό χοτελ στο Μεταξουργείο για να πάρει από πίσω ανεξάρτητη που τον είχε μαυρίσει και
του είχε κάνει αποκλεισμό στο τηλ (πόση ξεφτίλα να σε βάζει πουτανα σε Μπλάκ Λιστ) . την πήρε λοιπόν από πίσω και της φώναζε στο δρόμο μέχρι που για κακη του τύχη έφαγε τραμπουκα από τον γκόμενο αυτής που περίμενε εκεί κοντά.
ρε συ Ζήρο... μπας και σε ξέρουν και στα μασάζ? ε ρε γέλια ο ψωλαρχιδίτο.... βίος και πολιτεία
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Μαρινα γαμησε κανείς τωρα τελευταία?καμια καλη παρτουζα κάνει ρε παιδιά?μονη της την εχω γαμησει αρκετά αλλα θα ήθελα με μια φίλη ....έχει κανείς να προτείνει κατι?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μαρινα γαμησε κανείς τωρα τελευταία?καμια καλη παρτουζα κάνει ρε παιδιά?μονη της την εχω γαμησει αρκετά αλλα θα ήθελα με μια φίλη ....έχει κανείς να προτείνει κατι?
Χωρίς να είμαι σίγουρος αλλά δεν κάνει παρτουζες. Πρέπει να μου το είχε πει κάποτε. Αλλά δεν είμαι σίγουρος.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Παληκάρια ένα θα σας πω...δεν είναι τυχαίο ότι εγώ που ήμουν από τους πιο φαν των λαδομάγαζων στην επικράτεια, έχω σταματήσει να πηγαίνω και βρίσκω τις υπηρεσίες και την εμφάνιση που ζητάω στα κωλ γκέρλια και μόνο εκεί πλέον....βέβαια θα μου πεί κάποιος έχεις την οικονομική δυνατότητα μεγάλε...εμείς τί κάνουμε???? και η απάντηση είναι ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα, απλά κλείνω δύο σούπερ συνεδρίες τον μήνα, δύο δυωράκια με κωλ γκέρλια της επιλογής μου και δεν δίνω 6 80αρια σε "πτώματα" τύπου λαγουμτζή-φραντζή-καλλιρόης-συγγρού-στουρνάρη και δε συμμαζεύεται.....πλέον η μπαζοποίηση σε συνδυασμό με τις μέτριες(στην καλύτερη) υπηρεσίες δεν παλεύεται πλέον για μύστες που έχουν κάποιο παρελθόν(μικρομεσαίο ή μεγάλο) και θέλουν ταυτόχρονα πολύ καλές υπηρεσίες και εμφάνιση
Φιλε μου δεν εχεις άδικο

Ομως τα λαδομαγαζα εχουν ενα πλεονέκτημα σημαντικό :

Δεν κλείνεις ραντεβου με οτι αυτο σημαίνει (άγχος μήπως δεν εισαι στην ωρα σου, δεν την βρίσκεις την ωρα που την θες) και επιπλεον ο χρόνος αναμονής που δεν γινεται να τον αποφυγεις

Οταν λοιπον εχεις περιορισμένο χρονο τοτε το πλεονέκτημα αυτών των καταστημάτων ειναι σημαντικό
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Μαρινα γαμησε κανείς τωρα τελευταία?καμια καλη παρτουζα κάνει ρε παιδιά?μονη της την εχω γαμησει αρκετά αλλα θα ήθελα με μια φίλη ....έχει κανείς να προτείνει κατι?
Αδελφέ προκαλείς .
Εδώ άλλοι παλεύουν να την πετύχουν μόνη της με νύχια και με δόντια,εσύ την θες και με παρέα .:zombie:
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μαρινα γαμησε κανείς τωρα τελευταία?καμια καλη παρτουζα κάνει ρε παιδιά?μονη της την εχω γαμησει αρκετά αλλα θα ήθελα με μια φίλη ....έχει κανείς να προτείνει κατι?
ε δεν ρωτησες καποια φορα που πηγες;;;;;
γιατι;;;;;
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Φιλε μου δεν εχεις άδικο

Ομως τα λαδομαγαζα εχουν ενα πλεονέκτημα σημαντικό :

Δεν κλείνεις ραντεβου με οτι αυτο σημαίνει (άγχος μήπως δεν εισαι στην ωρα σου, δεν την βρίσκεις την ωρα που την θες) και επιπλεον ο χρόνος αναμονής που δεν γινεται να τον αποφυγεις

Οταν λοιπον εχεις περιορισμένο χρονο τοτε το πλεονέκτημα αυτών των καταστημάτων ειναι σημαντικό
μα αδερφέ πλέον όπως θα έχεις παρατηρήσει εδώ και καιρό για να βρείς λαδοκόρη άκλειστη είτε είναι τοπ(πχ μαρίνα) είτε είναι μετριάντζα αδιάφορη είτε είναι αίσχος, θες ραντεβού......άρα τί μου λές?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.981
Κριτικές
4
Like
7.374
Πόντοι
2.306
Μαρινα γαμησε κανείς τωρα τελευταία?καμια καλη παρτουζα κάνει ρε παιδιά?μονη της την εχω γαμησει αρκετά αλλα θα ήθελα με μια φίλη ....έχει κανείς να προτείνει κατι?
Ρώτα την ίδια, αλλά νομίζω επιλεκτικά κάνει. Δυστυχώς ατύχησα κι εγώ να βιώσω το απόλυτο δίδυμο κάποτε με τζεσικα..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
μα αδερφέ πλέον όπως θα έχεις παρατηρήσει εδώ και καιρό για να βρείς λαδοκόρη άκλειστη είτε είναι τοπ(πχ μαρίνα) είτε είναι μετριάντζα αδιάφορη είτε είναι αίσχος, θες ραντεβού......άρα τί μου λές?
Στο 40-42 και της Λαγουμιτζή εχει θεμα με τις διαθεσιμότητες , γνωστό.

Αιτία η εύκολη πρόσβαση σε αυτα…κατα τη γνώμη μου

Εγω που εχω καλη πρόσβαση λόγω εργασίας στο Σ29 , δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα. Οποία θελω τη βρισκω …και ποτε δεν εχω κλείσει ραντεβου.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Στο 40-42 και της Λαγουμιτζή εχει θεμα με τις διαθεσιμότητες , γνωστό.

Αιτία η εύκολη πρόσβαση σε αυτα…κατα τη γνώμη μου

Εγω που εχω καλη πρόσβαση λόγω εργασίας στο Σ29 , δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα. Οποία θελω τη βρισκω …και ποτε δεν εχω κλείσει ραντεβου.
Ναι, γιατι δεν γινεται νταβαντουρι σαυτο, οπως γινεται στο λαγουμτζη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom