Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Μαρινα και τζεσικα θα διαβάζουν και θα έχουν πεθάνει απο τα γέλια...τι πατσαβούρες ειναι όλες αυτές ρε παιδιά?
μα τι λες φίλε μου πατσαβούρες... σύμφωνα με τον Τζάκ η Αλέσια είναι κελεπούρι...!!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
μα τι λες φίλε μου πατσαβούρες... σύμφωνα με τον Τζάκ η Αλέσια είναι κελεπούρι...!!!
Εκτός απο αυτήν στη Σουλιου τις υπόλοιπες τις εχω δει....φυσικα δεν πηγα μαζί τους...κριμα ..αυτό εχω να πω μόνο...μαρινα δλδ τι ειναι?τζεσικα?θεες?δεν μπορώ μα πιστέψω ότι δίνουν 60 και 80 γι αυτές τις γυναίκες ρε συ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
να στο φτιάξω λίγο να μοιάζει με την πραγματικότητα γιατί προφανώς χρειάζεσαι την βοήθεια μου και στην γραφή πέρα από ένα καλό ζευγάρι γυαλιά μυωπίας....
Να πω και για Αλέσια. Εμφάνιση κα΄τω του χάλια, για προβληματικούς.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Εκτός απο αυτήν στη Σουλιου τις υπόλοιπες τις εχω δει....φυσικα δεν πηγα μαζί τους...κριμα ..αυτό εχω να πω μόνο...μαρινα δλδ τι ειναι?τζεσικα?θεες?δεν μπορώ μα πιστέψω ότι δίνουν 60 και 80 γι αυτές τις γυναίκες ρε συ
τι να σου πω... εγώ πχ με την Σοφία δεν την διαλέγω τώρα που πάχυνε επίσης... αλλά αν δεν υπήρχε άλλη και είχα καύλες θα πήγαινα μαζί της, με την Αλέσια δεν θα πήγαινα η τελευταία γυναίκα στον κόσμο να ήταν...
μάλλον κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους κάποιοι...
στα 10 ευρώ σε παρακμιακό στο μεταξουργείο για 70ρηδες χωρίς μασέλα να το κατανοήσω... στο μασατζίδικο για 60 και 80 ευρώ... απλά με ξεπερνάει
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.488
Πόντοι
2.306
Μαρινα και τζεσικα θα διαβάζουν και θα έχουν πεθάνει απο τα γέλια...τι πατσαβούρες ειναι όλες αυτές ρε παιδιά?
Τζέσικα δεν παίζει να διαβάζει.
Μαρίνα κορυφή αλλά δυσεύρετη.
Η συζήτηση είναι για τις υπολοιπες.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.488
Πόντοι
2.306
τι να σου πω... εγώ πχ με την Σοφία δεν την διαλέγω τώρα που πάχυνε επίσης... αλλά αν δεν υπήρχε άλλη και είχα καύλες θα πήγαινα μαζί της, με την Αλέσια δεν θα πήγαινα η τελευταία γυναίκα στον κόσμο να ήταν...
μάλλον κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους κάποιοι...
στα 10 ευρώ σε παρακμιακό στο μεταξουργείο για 70ρηδες χωρίς μασέλα να το κατανοήσω... στο μασατζίδικο για 60 και 80 ευρώ... απλά με ξεπερνάει
Επαναλαμβάνω, αγοράζουμε τη υπηρεσία ότι βγάζει γούστα και αυτά πληρώνουμε. Μπορεί να μη συμφωνείς, αλλα μην απαξιώνεις τις απόψεις των άλλων.. Μη ρίχνεις το επίπεδο τώρα με Μεταξουργείο..
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Εκτός απο αυτήν στη Σουλιου τις υπόλοιπες τις εχω δει....φυσικα δεν πηγα μαζί τους...κριμα ..αυτό εχω να πω μόνο...μαρινα δλδ τι ειναι?τζεσικα?θεες?δεν μπορώ μα πιστέψω ότι δίνουν 60 και 80 γι αυτές τις γυναίκες ρε συ
Επειδή είμαι προσεκτικός σε ότι λέω κ γράφω.... Ανεφερα ότι αν σε ενδιαφέρουν ΚΥΡΙΩΣ οι υπηρεσίες (άρα όχι έμφαση στην εμφάνιση) προτείνω αυτές. Τόνισα υπάρχουν κ άλλες. Αλλά αντικείμενικα κ με κριτήριο ότι χαρακτηριστικό της Αλεσια ήταν ότι μουλιαζε τα ΠΑΝΤΑ με το ατελείωτο γλυψιμο, η Ρούλα δεν το έχει κ αυτή σαν χαρακτηριστικό;;;; Η Σοφία είπε ποτέ πολλά όχι ή δεν έβγαζε πάντα απίστευτη καβλα;;; Η Ευαρα αν ξεπερνούσες την πρώτη εικόνα (ειδικά με τα γυαλιά που την αδικούσαν) δεν παρέδιδε μαθήματα πως μια εκδιδόμενη κάνει έναν άντρα να νιώθει πασάς στο χαρέμι;;; Ευχαριστώ πολύ για την αναφορά σε Τζέσικα κ Μαρίνα.... Μπορεί κάποιος να επαναφέρει την μία κ να μου βρίσκει οπότε θέλω την άλλη;;;να μιλήσουμε για την πραγματικότητα;;πόσες σήμερα συνδυάζουν εμφάνιση κ υπηρεσίες; Ήταν ή όχι η ερώτηση του φίλου ποια πλησιάζει την Αλεσια σε υπηρεσίες;; Να ακούσω μερικές άλλες προτάσεις από τους υπόλοιπους με κοπέλες που ΣΥΝΕΧΊΖΟΥΝ ακόμα κ θυμίζουν σε "όρεξη" την Αλεσια
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
539
Κριτικές
18
Like
2.155
Πόντοι
1.196
Επειδή είμαι προσεκτικός σε ότι λέω κ γράφω............................ Τζέσικα κ Μαρίνα.... Μπορεί κάποιος να επαναφέρει την μία κ να μου βρίσκει οπότε θέλω την άλλη;;; .................................................................................................................................................................
Αυτό φίλε petsaka θα ήταν πραγματικά θαυμα(σιο)!!
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
879
Πόντοι
361
Αυτό φίλε petsaka θα ήταν πραγματικά θαυμα(σιο)!!
Και τώρα ας "προσγειωθούμε" κ οι 2 στην σημερινή θλιβερή πραγματικότητα...Η λύση όμως δεν είναι το να αναπολούμε τα παλιά, αλλά να προσπαθήσουμε να βρούμε ότι αξιόλογο μπορεί να υπάρχει με τα σημερινά περιορισμένα δεδομένα
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
μα τι λες φίλε μου πατσαβούρες... σύμφωνα με τον Τζάκ η Αλέσια είναι κελεπούρι...!!!
Αυτό το λες εσυ. Εγώ δεν το είπα ποτέ.
Να το επαναλάβω με άλλα λόγια: ηλικία και εμφάνιση απορριπτέες. Σερβις καλύτερο από τις άλλες (πώς να το κάνουμε δλδ;). Να έχουμε το θάρρος να το λεμε
Το ότι κάποιες άλλες έχουν πλακωθεί στην πλαστικούρα εμένα δεν με κάνει να τις εγκρίνω εμφανισιακά. Οπως δεν θελω να πληρώνω για πατσάδες και ξεχειλώματα, ε δεν θελω να πληρώνω ούτε για σκυλόφατσες
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Και τώρα ας "προσγειωθούμε" κ οι 2 στην σημερινή θλιβερή πραγματικότητα...Η λύση όμως δεν είναι το να αναπολούμε τα παλιά, αλλά να προσπαθήσουμε να βρούμε ότι αξιόλογο μπορεί να υπάρχει με τα σημερινά περιορισμένα δεδομένα
Αυτό ξαναπέστο. Δυστυχώς αυτά έχουμε στο Ελλάντα. Και πάλι καλά δλδ εκεί που έχουμε πιάσει πάτο.

Εγώ πάντως πέτυχα πραγματικό κελεπούρι εδώ και ένα 6ωρο (όχι τάνα) και μου έφυγε η μαγκιά. Τωρα κοιμάται. Αλλά ήταν Τζόκερ
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Ανέφερα κοπέλες που συνεχίζουν ακόμα κ έχουν αντίστοιχα καλές υπηρεσίες. Υπάρχουν πολλές ακόμα. Πάντως η Σοφία όταν πρωτοήρθε ήταν βγαλμένη από τσόντα Dorcel κ μόνο μέτρια δεν την έλεγες. Σύγκριση εμφάνισης με Αλεσια ατυχής. Η Ελεναρα απλά κ μόνο για το μασάζ κ το nuru αποτελεί must. Η Εύα, σαφώς νεότερη από τις υπόλοιπες, σου δίνει μια μοναδική εμπειρία κ το duo με την Ρίτα παλαιότερα ήταν κάτι που όλοι θα έπρεπε να δοκιμάσουν. Η Ρούλα νομίζω θα μπορούσε να είναι η διάδοχος της , φοβερή ροδέλα κ αυτή!
Δινει ροδελα;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
884
Κριτικές
33
Like
2.636
Πόντοι
5.345
Καλημέρα σε όλους, κάθε γυναίκα έχει το στυλ της, μπορεί να μην είναι μοντέλα, το θέμα είναι αν καλύπτουν τις ανάγκες του εκάστοτε πελάτη και σε τι διάθεση μπορείς να τις βρεις και αν νιώθουν καλά με τον κάθε πελάτη, δεν είναι ρομπότ οι κοπέλες.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.049
Κριτικές
37
Like
20.931
Πόντοι
4.646
Κύριοι τά γούστα και οι προτιμήσεις τού καθενός μας ή από εμφάνιση ή από υπηρεσίες που θέλει και ψάχνει νά βρει είναι σεβαστές , δεν γίνεται νά έχουμε όλοι τά ίδια γούστα .
Όπως την βρίσκει ό καθένας αρκεί να μην είναι παπατζης και κάνει τό άσπρο μαύρο σέ σχολια και κριτικές.
Αν κάποια δεν μας αρέσει σε εμφάνιση γούστο μας, αλλά δεν θά κράζουμε ή προσβάλλουμε κάποιον που τού αρέσει με προσχήματα ( πώς την γαμάς αυτή τί τής βρήκες τί μαλάκας είσαι κλπ....)
Όπως και οι χαρακτηρισμοί προς μία κοπέλα άσχημης εμφάνισης, δεν την προσβάλλουμε αποκαλοντας τη με διάφορα κοσμητικά επίθετα, δεν μας αρέσει πάμε παρακάτω σέ άλλη.

Σαφώς σέ ένα δημόσιο φόρουμ έχουμε τό δικαίωμα τής άποψης ή γνώμη μας νά την πούμε, αλλά μέχρι εκεί χωρίς νά προσβάλλουμε μειώνουμε κανέναν.
Σαφώς και θά υπάρχουν διαφωνίες και έντασης μεταξύ απόψεων αλλά κύριοι νά μήν κάνουμε σάν τίς κατινες τής γειτονιάς.
Στο κάτω κάτω ό καθένας γαμάει με τά λεφτά τού και τά ξοδεύει όπως γουστάρει.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
539
Κριτικές
18
Like
2.155
Πόντοι
1.196
Κύριοι τά γούστα και οι προτιμήσεις τού καθενός μας ή από εμφάνιση ή από υπηρεσίες που θέλει και ψάχνει νά βρει είναι σεβαστές , δεν γίνεται νά έχουμε όλοι τά ίδια γούστα .
Όπως την βρίσκει ό καθένας αρκεί να μην είναι παπατζης και κάνει τό άσπρο μαύρο σέ σχολια και κριτικές.
Αν κάποια δεν μας αρέσει σε εμφάνιση γούστο μας, αλλά δεν θά κράζουμε ή προσβάλλουμε κάποιον που τού αρέσει με προσχήματα ( πώς την γαμάς αυτή τί τής βρήκες τί μαλάκας είσαι κλπ....)
Όπως και οι χαρακτηρισμοί προς μία κοπέλα άσχημης εμφάνισης, δεν την προσβάλλουμε αποκαλοντας τη με διάφορα κοσμητικά επίθετα, δεν μας αρέσει πάμε παρακάτω σέ άλλη.

Σαφώς σέ ένα δημόσιο φόρουμ έχουμε τό δικαίωμα τής άποψης ή γνώμη μας νά την πούμε, αλλά μέχρι εκεί χωρίς νά προσβάλλουμε μειώνουμε κανέναν.
Σαφώς και θά υπάρχουν διαφωνίες και έντασης μεταξύ απόψεων αλλά κύριοι νά μήν κάνουμε σάν τίς κατινες τής γειτονιάς.
Στο κάτω κάτω ό καθένας γαμάει με τά λεφτά τού και τά ξοδεύει όπως γουστάρει.
Αυτός είσαι μαν, από τα καλύτερα που έχω διαβάσει τελευταία! :hi:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
884
Κριτικές
33
Like
2.636
Πόντοι
5.345
Καλημέρα σε όλους, καλή Κυριακή
 

Συνημμένα

  • SmartSelect_20221204-104831_Twitter.gif
    SmartSelect_20221204-104831_Twitter.gif
    6,5 MB · Εμφανίσεις: 42
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ρούλα (Εθν Μακαρίου), νεότερη από Αλέσια, καθημερινή εμφάνιση, καλές υπηρεσίες, αλλά χειρότερες από την Αλέσια

Εύα (Σουλίου), νεότερη από Αλέσια, καθημερινή εμφάνιση με κάπως παραπάνω κιλά όταν είχα περάσει μαζί της, καλές υπηρεσίες, σαφώς χειρότερες από την Αλέσια

Σοφία (Φραντζή7), όχι νέα (αλλά μάλλον νεότερη από Αλέσια), μέτρια εμφάνιση ακόμη και με τα νορμάλ κιλά πριν καιρό, καλές υπηρεσίες, χειρότερες από Αλέσια

Ελενα (Μπακνανά 47), όχι νέα (όχι μεγάλη διαφορά από Αλέσια), μέτρια εμφάνιση, καλές υπηρεσίες, σαφώς χειρότερες από Αλέσια.
Δηλαδή φίλε , όλες που αναφέρεις εδώ που θεωρούνται πολύ καλές έχουν χειρότερες υπηρεσιες από της Αλέσιας ?? Μπράβο …
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
1.011
Tην Αλέσια όταν την πρωτοείδα σαν Λίντα στης Γιάννας, μου ήρθε να βάλω τα γέλια. Μια φορά που ήταν όλες busy, είπα να δοκιμάσω. Η όρεξή της ήταν πρωτοφανής, οπότε άλλη μια φορά που βρέθηκα στο Σ40-42 μετά από χρόνια και ήταν διαθέσιμη έκανα μια επανάληψη, πολύ πειστική για ό,τι γράφω. Δεν ξέρω αν θα την ξανάπαιρνα μετά από τόσα χρόνια, αλλά για μένα παραμένει ένα τίμιο λαδοκόριτσο για μια ευθεία βολή μέσα στη ροδέλα κι έξω, δεν το συζητώ για 80άρια. Ούτε αγκαλίτσες ούτε ομορφιές. Και η Έλενα στο Μπακνανά που αναφέρετε είναι τουφέκι, μασάζ και β μέρος. Παραπατωντας φευγεις απ' τα χερια της και το γαμήσι της είναι άριστο. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν προσπαθούν κι άλλα κορίτσια με τις υπηρεσίες τους.
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
209
Κριτικές
16
Like
788
Πόντοι
311
Ρε παιδιά που έχει χαθεί η Βίκυ!! Επίσης έχει κανείς το τηλ της??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom