Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Μύστη, άσχετο-σχετικο... Τη Λειλα πότε την πέτυχες? Αυτό το μήνα π.χ. ή μιλάς για αρκετούς μήνες πριν? Γενικότερα ξέρουμε εάν επέστρεψε η Λειλα στο ίδιο ή σε άλλο μαγαζί?:hi:
Η Νανσυ δεν υπαρχει μπροστά στη μαρινα....καμία σχέση απλά...τωρα αν η τζεσικα ηταν πιο κα
Καταλήξαμε πάλι στο ίδιο σκηνικό, δηλ να προσπαθούμε να καταλάβουμε αν δουλεύει η Μαρίνα, πως θα κλείσουμε ραντεβου ή καλύτερα πως δεν θα κλείσουμε κλπ. κλπ. Δεν βαρεθήκατε?
Εγω δεν θα παρακαλέσω για καμμία.....σε τελική εμφανιση ποςο καλύτερη είναι απο μια Νανσυ?
Οσο για την σύγκριση με Τζεσικα απο εργαζόμενη εκεί έμαθα ότι η Τζεσικα ηταν πολυ καλυτερο παιδί....εχει σημασία? Ίσως όχι απλά ειχα την κουβέντα προσφατα....
η νανσυ δεν υπαρχει μπροστά στη μαρινα...καμία σχέση απλά....τωρα αν η τζεσικα με τη οποία εχω παει άπειρες φορές και εχω μιλήσει και πολυ ηταν καλυτερο παιδι δεν μπορω να το πω....αλλα δεν εχει καμία σημασία...τωρα για τα υπόλοιπα με τα ραντεβού εχεις δικιο τι να πω
 
  • Like
Αντιδράσεις: zolie

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Φαντάζομαι Μαρίνα και Τζέσικα νά πίνουν το καφεδάκι τούς στήν Γλυφάδα συζητώντας τά σχολια εδώ.


:confused::confused::confused:
Σωστή παρατήρηση. Κολλητές είναι και το πιθανότερο να γελάνε, ειδικά με κάποια από τα σχόλια που γράφουμε εμείς εδώ.
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Εγώ λόγω της πατσαβούρας της υπεύθυνης Έχω ρίξει block σε αυτό το μαγαζί και δεν ξαναπάω Είναι ότι χειρότερο Έχω συναντήσει λες και δεν πληρώνουμε δεν είμαστε τίποτα σκουπίδια αλλά δεν φταίει αυτή. Εμείς φταίμε όλοι που καθόμαστε και ανέχομαστε την πατσαβούρα την υπεύθυνη να μας ξεφτιλίζει και να λέει ότι να πάρουμε οτι τη εχει ξεμείνει και από πίσω μας να γελάνε και εμείς οι μαλάκες να πηγαίνουμε να τις ακουμπάμε τα λεφτά. Η απόλυτη ξεφτίλα είναι αυτή. Εχτές πέρασα από γειτονικό μαγαζί με την Κατερίνα και πέρασα πάρα πολύ καλά ήταν μία απίστευτη εμπειρία πολύ καλό παιδί και όμορφη είναι μοντέλο κατάσταση. Λοιπόν γιατί να πάω εκεί πέρα να μπω στο σαλόνι και να χαλάστω ψυχολογικά Όχι πήγα μου μίλησε ωραία η υπεύθυνη είδα ολα τα κορίτσια πέρασα ωραία και έφυγα ευχαριστημένος όχι ξενερωμένος για την πατσαβούρα την υπεύθυνη. Ας μην ήταν η αδερφή του αφεντικού που έχει το μαγαζί και θα σου λεγα τη δρόμο θα είχε πάρει αλλά τώρα πια να διώξει την αδερφή του.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μύστη, άσχετο-σχετικο... Τη Λειλα πότε την πέτυχες? Αυτό το μήνα π.χ. ή μιλάς για αρκετούς μήνες πριν? Γενικότερα ξέρουμε εάν επέστρεψε η Λειλα στο ίδιο ή σε άλλο μαγαζί?:hi:
Αρκετούς μήνες πριν και όπως έγραψα δεν πρόλαβα να κάνω συνεδρία γιατί " ξέχασε ότι είχε ραντεβού " όταν είπε το ναι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγώ λόγω της πατσαβούρας της υπεύθυνης Έχω ρίξει block σε αυτό το μαγαζί και δεν ξαναπάω Είναι ότι χειρότερο Έχω συναντήσει λες και δεν πληρώνουμε δεν είμαστε τίποτα σκουπίδια αλλά δεν φταίει αυτή. Εμείς φταίμε όλοι που καθόμαστε και ανέχομαστε την πατσαβούρα την υπεύθυνη να μας ξεφτιλίζει και να λέει ότι να πάρουμε οτι τη εχει ξεμείνει και από πίσω μας να γελάνε και εμείς οι μαλάκες να πηγαίνουμε να τις ακουμπάμε τα λεφτά. Η απόλυτη ξεφτίλα είναι αυτή. Εχτές πέρασα από γειτονικό μαγαζί με την Κατερίνα και πέρασα πάρα πολύ καλά ήταν μία απίστευτη εμπειρία πολύ καλό παιδί και όμορφη είναι μοντέλο κατάσταση. Λοιπόν γιατί να πάω εκεί πέρα να μπω στο σαλόνι και να χαλάστω ψυχολογικά Όχι πήγα μου μίλησε ωραία η υπεύθυνη είδα ολα τα κορίτσια πέρασα ωραία και έφυγα ευχαριστημένος όχι ξενερωμένος για την πατσαβούρα την υπεύθυνη. Ας μην ήταν η αδερφή του αφεντικού που έχει το μαγαζί και θα σου λεγα τη δρόμο θα είχε πάρει αλλά τώρα πια να διώξει την αδερφή του.
Σωστά τα γράφεις , συμφωνώ και το έχω γράψει !
Γειτονικό εννοείς Λαγουμιτζή ?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Εγώ λόγω της πατσαβούρας της υπεύθυνης Έχω ρίξει block σε αυτό το μαγαζί και δεν ξαναπάω Είναι ότι χειρότερο Έχω συναντήσει λες και δεν πληρώνουμε δεν είμαστε τίποτα σκουπίδια αλλά δεν φταίει αυτή. Εμείς φταίμε όλοι που καθόμαστε και ανέχομαστε την πατσαβούρα την υπεύθυνη να μας ξεφτιλίζει και να λέει ότι να πάρουμε οτι τη εχει ξεμείνει και από πίσω μας να γελάνε και εμείς οι μαλάκες να πηγαίνουμε να τις ακουμπάμε τα λεφτά. Η απόλυτη ξεφτίλα είναι αυτή. Εχτές πέρασα από γειτονικό μαγαζί με την Κατερίνα και πέρασα πάρα πολύ καλά ήταν μία απίστευτη εμπειρία πολύ καλό παιδί και όμορφη είναι μοντέλο κατάσταση. Λοιπόν γιατί να πάω εκεί πέρα να μπω στο σαλόνι και να χαλάστω ψυχολογικά Όχι πήγα μου μίλησε ωραία η υπεύθυνη είδα ολα τα κορίτσια πέρασα ωραία και έφυγα ευχαριστημένος όχι ξενερωμένος για την πατσαβούρα την υπεύθυνη. Ας μην ήταν η αδερφή του αφεντικού που έχει το μαγαζί και θα σου λεγα τη δρόμο θα είχε πάρει αλλά τώρα πια να διώξει την αδερφή του.
Κοίτα δεν ξέρω εάν είναι αδελφή του αφεντικού ή συγγενής ή οτιδήποτε. Το σίγουρο είναι ότι για την κατάσταση του μαγαζιού ευθύνονται τα αφεντικά. Το έχουν γράψει πολλοί εδώ μέσα ότι φταίει η ιδιοκτησία.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Κοίτα δεν ξέρω εάν είναι αδελφή του αφεντικού ή συγγενής ή οτιδήποτε. Το σίγουρο είναι ότι για την κατάσταση του μαγαζιού ευθύνονται τα αφεντικά. Το έχουν γράψει πολλοί εδώ μέσα ότι φταίει η ιδιοκτησία.
Ρε παιδιά να ρωτήσω ....σίγουρα τα αφεντικά και η χοντρή δεν τα κάνουν καλα....εμείς ομως εδω μιλαμε για μαρινα,,,η γυναίκα δεν βλέπει άλλη μασατζου....τόσο απλά,,,,τα αλλα συμφωνώ ειναι εμπόδια να τη συναντήσεις....αυτό δεν αναιρει ότι ειναι κορυφή,,,,όπως η τζεσικα όταν δούλευε.....αυτό π λέω ειναι ότι ίσως αξίζει να ανεχτείς την χοντρή και την πολιτική του μαγαζιού για να δεις μαρινα....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
δούλευε.....αυτό π λέω ειναι ότι ίσως αξίζει να ανεχτείς την χοντρή και την πολιτική του μαγαζιού για να δεις μαρινα....

Δεν είναι το θέμα η χοντρή και η πολιτική του μαγαζιού , αλλά το γεγονός ότι ΔΕΝ βρίσκεις Μαρίνα σε ομαλές συνθήκες .
Το παράπονο είναι ότι πας εκεί , ρωτάς για Μαρίνα και δεν την παρουσιάζει με τιποτα , δήθεν έχει όλα τα ραντεβού κλειστά που συνήθως είναι γεγονός .
Δεν γίνεται να πηγαίνεις κάθε μέρα εκεί με την επιθυμία να δεις Μαρίνα και να μην γίνεται εφικτό
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Ρε μάγκες διαβάζω τα παραπονα όλων. Ναι είναι δικαιολογημένα, αλλά!
Αν θέλετε να βρεθείτε με Μαρίνα παίρνετε τηλέφωνο δυο μερες πριν και κλείνετε ραντεβού. Και δεν εννοώ το προσωπικο τηλέφωνο της Μαρίνας, εννοώ το τηλέφωνο του ελαιοτριβείου!!
Όσο για τη χοντρή μπαίνετε, δίνετε τον οβελο σας, σας δίνει σεντόνια πετσετες και πατε στο δωματιακι σας. Ουτε καλημερες δεν ανταλλάζετε. Μην την κοιτάξετε καν! Γιατί χαλιεστε; Ο χώρος του πληρωμένου σεξ είναι γεμάτος από σαπιες τσατσαδες (γιατί ΕΙΝΑΙ σαπια τσατσά) και καριοληδες νταβαδες! Ποιος κάνει αυτή τη δουλειά και δεν έχει ψυχολογικά προβληματα; Εσείς θα κάνατε αυτή τη δουλειά;; Δε νομίζω... Αν δεν σας αρέσει τότε βρείτε μια κοπέλα και καντε σχέση, ή ακόμα καλυτερα πατε αλλου. Η Αττική έχει 1000+ ιερόδουλες για όλα τα γουστα, σε όλες τις τιμές! Απλά αποδεχτείτε ότι ΜΑΡΙΝΑ και ΧΩΡΙΣ ραντεβού δεν παίζει!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.656
Πόντοι
3.246
Ρε μάγκες διαβάζω τα παραπονα όλων. Ναι είναι δικαιολογημένα, αλλά!
Αν θέλετε να βρεθείτε με Μαρίνα παίρνετε τηλέφωνο δυο μερες πριν και κλείνετε ραντεβού. Και δεν εννοώ το προσωπικο τηλέφωνο της Μαρίνας, εννοώ το τηλέφωνο του ελαιοτριβείου!!
Όσο για τη χοντρή μπαίνετε, δίνετε τον οβελο σας, σας δίνει σεντόνια πετσετες και πατε στο δωματιακι σας. Ουτε καλημερες δεν ανταλλάζετε. Μην την κοιτάξετε καν! Γιατί χαλιεστε; Ο χώρος του πληρωμένου σεξ είναι γεμάτος από σαπιες τσατσαδες (γιατί ΕΙΝΑΙ σαπια τσατσά) και καριοληδες νταβαδες! Ποιος κάνει αυτή τη δουλειά και δεν έχει ψυχολογικά προβληματα; Εσείς θα κάνατε αυτή τη δουλειά;; Δε νομίζω... Αν δεν σας αρέσει τότε βρείτε μια κοπέλα και καντε σχέση, ή ακόμα καλυτερα πατε αλλου. Η Αττική έχει 1000+ ιερόδουλες για όλα τα γουστα, σε όλες τις τιμές! Απλά αποδεχτείτε ότι ΜΑΡΙΝΑ και ΧΩΡΙΣ ραντεβού δεν παίζει!
Σωστά ελαλησες, μύστη Διανοούμενε! :rockon: Για να καταφέρω να συναντηθώ με Μαρίνα αναγκάστηκα να πληρώσω μισάωρο σε κενό της και μετά πήρα τηλέφωνο για να κανονίζω τα μετέπειτα ραντεβού μαζί της. Οπότε υπομονή κι επιμονή!:rockon::zfuck:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Σωστά ελαλησες, μύστη Διανοούμενε! :rockon: Για να καταφέρω να συναντηθώ με Μαρίνα αναγκάστηκα να πληρώσω μισάωρο σε κενό της και μετά πήρα τηλέφωνο για να κανονίζω τα μετέπειτα ραντεβού μαζί της. Οπότε υπομονή κι επιμονή!:rockon::zfuck:
Ε ναι ρε συ. Δε θέλει και πολυ μυαλό. Αμα είσαι ωραίος τυπάς και καθαρός η ΜΑΡΙΝΑΡΑ δίνει τηλέφωνο και μετά γίνονται όλα πιο ευκολα!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.656
Πόντοι
3.246
Ε ναι ρε συ. Δε θέλει και πολυ μυαλό. Αμα είσαι ωραίος τυπάς και καθαρός η ΜΑΡΙΝΑΡΑ δίνει τηλέφωνο και μετά γίνονται όλα πιο ευκολα!
Ειδικά αν κατέχεις την τεχνική της πινελαδας και την φέρεις σε οργασμό...:smitten:
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Ρε σεις, ηρεμήστε λίγο με τη Μαρίνα και την τσατσόγρια. Μια δουλειά κάνουν όλοι αυτοί οι άνθρωποι και τα βάζετε μέσα σας λες και θα αποφασίσει το φόρουμ για το πότε θα γαμήσει ο κάθε συναγωνιστής
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
νεα-νεα

στο μαγαζι σημερα Κατια και Βαλερια
ηλθαν απο το λαγουμιτζη 23
ευκαιρια για να ακουσω ντα ντα ντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
110
Like
17.720
Πόντοι
20.686
Ε ναι ρε συ. Δε θέλει και πολυ μυαλό. Αμα είσαι ωραίος τυπάς και καθαρός η ΜΑΡΙΝΑΡΑ δίνει τηλέφωνο και μετά γίνονται όλα πιο ευκολα!
Για να δώσει τηλέφωνο πρέπει να την συναντήσεις όμως.
Αυτό πως θα γίνει?
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.193
Πόντοι
4.646
νεα-νεα

στο μαγαζι σημερα Κατια και Βαλερια
ηλθαν απο το λαγουμιτζη 23
ευκαιρια για να ακουσω ντα ντα ντα
Αυτή ή μεταγραφή για τήν Κάτια είναι δεύτερης εθνικής κατηγορίας :confused:
Ρε πώς αλλάζουν οι καιροί.... καί ορισμένα πράγματα........
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Αυτή ή μεταγραφή για τήν Κάτια είναι δεύτερης εθνικής κατηγορίας :confused:
Ρε πώς αλλάζουν οι καιροί.... καί ορισμένα πράγματα........
Κανανε τις μεταγραφες γιατι ζηταν την Μαρινα δεν την εμφανιζε ξυνη,και συναδελφοι φευγαν!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Για να δώσει τηλέφωνο πρέπει να την συναντήσεις όμως.
Αυτό πως θα γίνει?
Το έχω αναφέρει ΧΙΛΙΕΣ φορές. Κλείνεις ραντεβού μέσω του ελαιοτριβείου. Τρία τηλέφωνα υπάρχουν στο ίντερνετ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom