Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
H αμετάκλητα ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορά που επισκέφτηκα το μαγαζί ήταν όταν μόλις είχα τελειώσει τον πρώτο γύρο με την κοπέλα κτύπησε την πόρτα η ανεκδιήγητη και έψαχνε ποιος της είχε δώσει ένα εικοσάρικο πλαστό , σκισμένο κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι είχα δώσει 2 πενηντάρικα. Θεωρούσα το εαυτό μου προνομιούχο που δε έχω πάει Μετάξι ή Φυλής να βιώσω τέτοιες cult καταστάσεις. Μαύρο από εμένα πιο σκοτεινό και απ αυτό του Καραβάτζιο.
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Η τσατσά είναι εντελώς γελοία και ακατάλληλη. Παίρνω τηλέφωνο, κλείνω ραντεβού, μετά από 15λ φτανω και μου λέει αααα μόλις μπήκε δωμάτιο. Έφαγε γερό κράξιμο και αποχώρησα. Ψόφο σκατογρια.
Τα έχω πει και εγώ με την εν λόγω τσατσά κάνει ότι μπορεί για να διώξει πελάτες ιδιετερα όσους θέλουν μαρίνα...εγώ δεν ξαναπατήσα στο μαγαζί από την τελευταία φορά που τσακοθηκα για τον ίδιο λόγο περνάμε καλά και αλλού..δόξα το Θεό το κέντρο έχει δυνατά τεμάχια και από εμφάνιση και υπηρεσίες!!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.935
Κριτικές
37
Like
20.245
Πόντοι
4.646
Τα έχω πει και εγώ με την εν λόγω τσατσά κάνει ότι μπορεί για να διώξει πελάτες ιδιετερα όσους θέλουν μαρίνα...εγώ δεν ξαναπατήσα στο μαγαζί από την τελευταία φορά που τσακοθηκα για τον ίδιο λόγο περνάμε καλά και αλλού..δόξα το Θεό το κέντρο έχει δυνατά τεμάχια και από εμφάνιση και υπηρεσίες!!!
Για ρίξε καμιά ενημέρωση αν θέλεις για κάτι ενδιαφέρον που έχεις δει περί κέντρου.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.320
Πόντοι
41.443

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.935
Κριτικές
37
Like
20.245
Πόντοι
4.646
ναι,μη χασεις εσυ.
αμεσως.
μη σου ξεφυγει καμμια. :2funny:
:2funny::2funny:
ασε ρε καμμια και για μας. :grin:

:hi:
Νά μην ενημερωθώ αν παίζει τίποτα καλό; μπα σε καλό σού. :grin:
Έξαλλου εσύ μαθαίνεις ρώσικα.... Αυτό τό διάστημα :tooth::tooth:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.320
Πόντοι
41.443
Νά μην ενημερωθώ αν παίζει τίποτα καλό; μπα σε καλό σού. :grin:
Έξαλλου εσύ μαθαίνεις ρώσικα.... Αυτό τό διάστημα :tooth::tooth:
οτι προλαβω.
σε λιγο σταματουν τα μαθηματα λογω διακοπων.
 

ProjectHedonism

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
313
Πόντοι
280
Καλημέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος πού έχει πάει η Λέιλα; Μου είπαν ότι σταμάτησε από το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.960
Κριτικές
7
Like
8.996
Πόντοι
1.336
Καλημέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος πού έχει πάει η Λέιλα; Μου είπαν ότι σταμάτησε από το συγκεκριμένο μαγαζί.
Έφυγε πάλι? Άντε να φύγει και η Μαρίνα να πάει κάπου αλλού να μην τρώμε την ξυνή στη μάπα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.234
Πόντοι
3.446

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Για ρίξε καμιά ενημέρωση αν θέλεις για κάτι ενδιαφέρον που έχεις δει περί κέντρου.
Το θέμα δεν είναι να κατευθύνω το κόσμο κάπου ..το θέμα είναι να μάθουμε να
Για ρίξε καμιά ενημέρωση αν θέλεις για κάτι ενδιαφέρον που έχεις δει περί κέντρου.
Το να κατευθύνω τον κόσμο κάπου είναι κάτι που το κράζω εγώ δεν θα το έκανα ποτέ βολταρουμε βλέπουμε και όταν δούμε κάποια στα γούστα μας βλέπουμε κριτικές έτσι για να αποφύγουμε τυχών φολες!! Τα γούστα του καθενός διαφέρουν φίλε μου !! Βολταρε και βρες αυτό που θέλεις!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.935
Κριτικές
37
Like
20.245
Πόντοι
4.646
Το θέμα δεν είναι να κατευθύνω το κόσμο κάπου ..το θέμα είναι να μάθουμε να

Το να κατευθύνω τον κόσμο κάπου είναι κάτι που το κράζω εγώ δεν θα το έκανα ποτέ βολταρουμε βλέπουμε και όταν δούμε κάποια στα γούστα μας βλέπουμε κριτικές έτσι για να αποφύγουμε τυχών φολες!! Τα γούστα του καθενός διαφέρουν φίλε μου !! Βολταρε και βρες αυτό που θέλεις!!
Κάπου τά μπερδεψες μάλλον, δεν ζήτησα νά με κατευθύνεις εσύ, ούτε νά με πάρεις από τό χεράκι νά με πάς για νά μάθω.
Ούτε χρειάζομαι κάποιον νά μου πει πώς θά κάνω την βόλτα μου.

Για ενημέρωση ρώτησα αν ξέρεις κατά την κρίση σού κάτι καλό, αλλιώς ποίο τό νόημα νά λες ότι έχει αξιόλογες περιπτώσεις σέ δυνατά τεμάχια στο κέντρο.
Και να έλεγες ή νά μοιραζοσουν για κάτι καλό πάλι θα έβλεπα και θά έκανα ανάλογος.

Οπότε νά χαμέ νά λέγαμε... πολλά λόγια και μεγάλες κουβέντες χωρίς ενημέρωση.
Έχουμε διαφορετικές απόψεις στο θέμα ενημέρωση.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.320
Πόντοι
41.443
Το θέμα δεν είναι να κατευθύνω το κόσμο κάπου ..το θέμα είναι να μάθουμε να

Το να κατευθύνω τον κόσμο κάπου είναι κάτι που το κράζω εγώ δεν θα το έκανα ποτέ βολταρουμε βλέπουμε και όταν δούμε κάποια στα γούστα μας βλέπουμε κριτικές έτσι για να αποφύγουμε τυχών φολες!! Τα γούστα του καθενός διαφέρουν φίλε μου !! Βολταρε και βρες αυτό που θέλεις!!
δεν σου ζητησε κανενας να τον κατευθυνεις συναδελφε. μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι.
εκανες ενα σχολιο πιο πισω το οποιο ειναι ανουσιο χωρις να αναφερθεις σε ονοματα.
σωστα σε ρωτησαν να προτεινεις καποιες αφου λες οτι ξερεις.
αν δεν θελεις να τα πεις εδω που ειναι οφτοπικ ειναι σεβαστο,πες τα στο γενικο νημα,αλλα χωρις ονοματα ειναι σαν να μην ειπες τιποτα.
εκτος παλι αν δεν υπαρχει τιποτα και ηταν απλα ενα κουφιο σχολιο.
η σωστη ενημερωση ειναι με ονοματα.
ο ενδιαφερομενος τα βλεπει,διαβαζει οτι αλλη πληροφορια υπαρχει και αποφασιζει.
ετσι ειναι το σωστο.
αν καναμε οπως λες εσυ τοτε θα επρεπε:
να πηγαιναμε στο εκαστοτε μαγαζι
να βλεπαμε
να φευγαμε
να διαβαζαμε κριτικες
να ψαχναμε σχολια
και μετα να επιστρεφαμε στο αναλογο μαγαζι και να προχωραγαμε ή οχι.
αρα καπως αναποδα μας τα λες συναδελφε με το συμπαθειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom