Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.000
Κριτικές
4
Like
7.491
Πόντοι
2.306
Ετοιμάζω κριτική για Σοφία που πήγα πριν καιρό και ξέχασα να ανεβάσω.
Ήταν βραδιά αδυναμίας γιατί γενικά αποφεύγω εντελώς το συγκεκριμένο ίδρυμα, αλλά τελικά μοναδική εμπειρία με φουλ κωλοφλυφαδα από την κυρία και 2 φορές τελείωμα στο στόμα με φουλ κατανάλωση φυσικής πρωτεΐνης που φαίνεται τη γουστάρει!! :bigdick: :erection:
Η Σοφία δουλευει ακόμη η σταμάτησε?
Όντως δυνατό χαρτί..
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Επειδή η κυρία στην υποδοχή είναι λίγο για τον πουτσο… έχει κάποιος το τηλ της μαρίνας να κλείσω απευθειασ ένα ραντεβού για σήμερα απόγευμα;
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
234
Κριτικές
19
Like
955
Πόντοι
311
Ετοιμάζω κριτική για Σοφία που πήγα πριν καιρό και ξέχασα να ανεβάσω.
Ήταν βραδιά αδυναμίας γιατί γενικά αποφεύγω εντελώς το συγκεκριμένο ίδρυμα, αλλά τελικά μοναδική εμπειρία με φουλ κωλοφλυφαδα από την κυρία και 2 φορές τελείωμα στο στόμα με φουλ κατανάλωση φυσικής πρωτεΐνης που φαίνεται τη γουστάρει!! :bigdick: :erection:
Σοφία δύναμη !!! Κάποιους χαλάει λίγο το πρόσωπο αλλά για μένα είναι μια χαρά, απίστευτα πόδια γυμνασμένα (μου φέρνουν στο μυαλό τις ποδάρες της μοναδικής Τζεσσικα), κωλάρα άψογη και διαθέσιμη, φουλ διάθεση και υπηρεσίες , οκ λίγο πεσμέμο βυζί αλλά οχι κάτι που κολλάς... για μένα VFM το κορίτσι, μακάρι να ήταν έτσι και κάποιες άλλες ξινές εκεί μεσα ...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.961
Κριτικές
15
Like
11.789
Πόντοι
3.846
Η Σοφία δουλευει ακόμη η σταμάτησε?
Όντως δυνατό χαρτί..
Όπως ανέφερα μια χαρά δούλευε
Σοφία δύναμη !!! Κάποιους χαλάει λίγο το πρόσωπο αλλά για μένα είναι μια χαρά, απίστευτα πόδια γυμνασμένα (μου φέρνουν στο μυαλό τις ποδάρες της μοναδικής Τζεσσικα), κωλάρα άψογη και διαθέσιμη, φουλ διάθεση και υπηρεσίες , οκ λίγο πεσμέμο βυζί αλλά οχι κάτι που κολλάς... για μένα VFM το κορίτσι, μακάρι να ήταν έτσι και κάποιες άλλες ξινές εκεί μεσα ...
Ε ναι φίλε, πραγματικά αξίζει.
Και επειδή λέμε την ειλικρινή άποψη μας, βγαίνουν κάτι κοπελιές από άλλα γραφεία και μας βαφτιζουν προμοτορες, αντί να κοιτάνε να φτιάξουν τις υπηρεσίες τους καλύτερα.
 

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0
Η τσατσά είναι εντελώς γελοία και ακατάλληλη. Παίρνω τηλέφωνο, κλείνω ραντεβού, μετά από 15λ φτανω και μου λέει αααα μόλις μπήκε δωμάτιο. Έφαγε γερό κράξιμο και αποχώρησα. Ψόφο σκατογρια.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Η τσατσά είναι εντελώς γελοία και ακατάλληλη. Παίρνω τηλέφωνο, κλείνω ραντεβού, μετά από 15λ φτανω και μου λέει αααα μόλις μπήκε δωμάτιο. Έφαγε γερό κράξιμο και αποχώρησα. Ψόφο σκατογρια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: νά κλάψει κάνεις ή νά γελάσει ιδού ή απορία.... Εγώ μόνο για γέλια τήν βλέπω τήν κατάσταση.
Αδελφέ δέν γελάω μαζι σού.
Απλά κάποιος άλλος πήγε 5 - 10 λεπτά πριν από εσένα ήθελε τήν ίδια (μπορεί και αγαπουλης τακτικός) καί πέρασε στο δωμάτιο μην χάσει τά σίγουρα ή όποια.... Σύνηθες τακτική.
Από περιέργεια με ποία έχεις κλείσει?
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Έκανα πέρασμα εχθές το μεσημέρι, μπαίνοντας είδα την Μαρινα να περπαταει στον διάδρομο προς τα δωμάτια και μου έπεσε το σαγόνι. Μόλις με είδε η μάνατζέρ μου είπε περιπαιχτικά," και εσύ για την Μαρίνα ήρθες??" Της απάντησα με απόλυτη φυσικότητα (η καρδούλα μου το ξέρει) ότι πήγα για την Σοφία και μου είχε ότι σταμάτησε τελείως από εκεί..... δηλαδή κάπου έλεος....
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Βέβαια μου απέκλεισε εξ αρχής την Μαρίνα, ήταν λέει κλεισμένη όλη μέρα.... Ψέμα
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Έκανα πέρασμα εχθές το μεσημέρι, μπαίνοντας είδα την Μαρινα να περπαταει στον διάδρομο προς τα δωμάτια και μου έπεσε το σαγόνι. Μόλις με είδε η μάνατζέρ μου είπε περιπαιχτικά," και εσύ για την Μαρίνα ήρθες??" Της απάντησα με απόλυτη φυσικότητα (η καρδούλα μου το ξέρει) ότι πήγα για την Σοφία και μου είχε ότι σταμάτησε τελείως από εκεί..... δηλαδή κάπου έλεος....
Ότι καί νά πούμε πλέον είναι λίγο με τά όσα γράφουν οι μύστες εδώ. Αντί νά τά φτιάξουν λίγο τά πράγματα σέ τέτοιο μαγαζί μέ ιστορία καί ενδοξες μάχες...... :knockinb:τά κάνουν χειρότερα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.422
Πόντοι
4.446
Πήρα τηλέφωνο τις προάλλες και ρώτησα για σοφία ή μαίρη ή μαρίνα και κάθε φόρα η απάντηση είναι ότι δεν δουλεύουν ενώ και οι 3 δούλευαν!!!!!!!!! Απίστευτη μαλάκω!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Επί της ουσίας, εύστοχες παρατηρήσεις διαβάζω. Υπάρχει ένα βασικό πρόβλημα δηλαδή. Η υπεύθυνη του 42 έχει στοχοποιήσει μόνη της τον εαυτό της. Έπρεπε με τους πελάτες να είναι πιο προσεκτική, ευγενική, υπομονετική, όχι απότομη, και να έχει και ανεκτικότητα στη συμπεριφορά της. Λείπουν αυτά, οπότε το αποτέλεσμα είναι κακό. Βασικά, είναι ακατάλληλη για τη θέση. Θα έπρεπε να αντικατασταθεί ήδη. Οι πελάτες καταλαβαίνουν ότι δεν τους σέβονται, αραιώνουν και εξαφανίζονται, ερημώνει το μαγαζί έτσι. Πώς θα δουλέψουν οι κοπέλες έτσι? Θα σβήσει! Κρίμα γιατί ήταν βαρύ όνομα. Δούλευε με τον κόσμο του. Είναι μεγάλο λάθος να χάνει μια επιχείρηση τον κόσμο της. Τα αφεντικά προφανώς δεν τα προσέχουν αυτά, και αδιαφορούν πλήρως. Αυτό είναι το συμπέρασμα. ΟΚ, είναι η Μαρίνα. Αλλά περιμένουν από μια Μαρίνα να βγάλει το φίδι από την τρύπα? Δεν γίνεται. Α!, και μην έχουμε αυταπάτες ότι θα αντικατασταθεί απόλυτα από το αδελφό 23. Το 23 δεν έχει καλό προσωπικό, είναι μεγάλο, θέλει καλές κοπέλες, και μάλιστα αρκετές. Οι σκάντζες δεν είναι αυτονόητες. Οι πελάτες φεύγουν από το 42, και πάνε αλλού, και όχι στο 23. Και δεν πρόκειται να ξαναγυρίσουν.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Φίλε Ίκαρε εκτιμώ την άποψη και ανάλυσή σου, αλλά κατά την υποκειμενική πάντα άποψή μου δεν έχουν πάντα έτσι τα πράγματα.

Οι σωστοί πελάτες πάνε εκεί που λαμβάνουν το καλύτερο "πακέτο". Επειδή είσαι και εσύ χρόνια στο χώρο, γνωρίζεις ότι η εμπειρία έχει δείξει ότι όλα τα μαγαζιά κάνουν κύκλους, και οι πελάτες μετακινούνται αντίστοιχα προς το συμφέρον τους. Άρα και το 40-42 θα δουλεύει όσο έχει αξιόλογες κοπέλες, έστω και 2-3. Το τι εστί "αξιόλογη κοπέλα" δεν θα το ορίσω εγώ, γιατί από γούστα άλλο τίποτα.

Και επίσης ας μην ασχολούμαστε πια με αυτήν την υπηρεσία (την Σοφία), αμάν πια. Πρωταγωνίστρια την κάναμε από κομπάρσα που είναι ο πραγματικός της ρόλος! Προσωπικά σε αυτό το μαγαζί όταν πάω απλά ζητώ να δω τις κοπέλες, και αν μου αρέσει κάποια διαθέσιμη προχωράω, αλλιώς φεύγω. Όπως δηλαδή κάνουμε όλοι σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά. Σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ πως με κοίταξε και πως μου μίλησε η υπηρεσία... Άλλωστε και σε άλλα μαγαζιά δεν υπάρχουν περίεργες υπηρεσίες; Για να την κρατάνε τόσον καιρό εκεί (χρόνια πια), σημαίνει ότι είναι συμβατή με τις οδηγίες και στόχους της διοίκησης... άρα τι να λέμε τώρα...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.961
Κριτικές
15
Like
11.789
Πόντοι
3.846
Τώρα που πιάσαμε την περιοχή καλό είναι να αναφέρουμε πιθανά αλλά σημεία που μπορούμε να πάμε με τα πόδια, αν παίξει φόλα από Σ42 ή μη διαθεσιμότητα από Λ23.

Εκτός από την άλλη φολα το Νιρβανα σε κοντινή απόσταση υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο στην περιοχή ως εναλλακτική;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Φίλε Ίκαρε εκτιμώ την άποψη και ανάλυσή σου, αλλά κατά την υποκειμενική πάντα άποψή μου δεν έχουν πάντα έτσι τα πράγματα.

Οι σωστοί πελάτες πάνε εκεί που λαμβάνουν το καλύτερο "πακέτο". Επειδή είσαι και εσύ χρόνια στο χώρο, γνωρίζεις ότι η εμπειρία έχει δείξει ότι όλα τα μαγαζιά κάνουν κύκλους, και οι πελάτες μετακινούνται αντίστοιχα προς το συμφέρον τους. Άρα και το 40-42 θα δουλεύει όσο έχει αξιόλογες κοπέλες, έστω και 2-3. Το τι εστί "αξιόλογη κοπέλα" δεν θα το ορίσω εγώ, γιατί από γούστα άλλο τίποτα.

Και επίσης ας μην ασχολούμαστε πια με αυτήν την υπηρεσία (την Σοφία), αμάν πια. Πρωταγωνίστρια την κάναμε από κομπάρσα που είναι ο πραγματικός της ρόλος! Προσωπικά σε αυτό το μαγαζί όταν πάω απλά ζητώ να δω τις κοπέλες, και αν μου αρέσει κάποια διαθέσιμη προχωράω, αλλιώς φεύγω. Όπως δηλαδή κάνουμε όλοι σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά. Σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ πως με κοίταξε και πως μου μίλησε η υπηρεσία... Άλλωστε και σε άλλα μαγαζιά δεν υπάρχουν περίεργες υπηρεσίες; Για να την κρατάνε τόσον καιρό εκεί (χρόνια πια), σημαίνει ότι είναι συμβατή με τις οδηγίες και στόχους της διοίκησης... άρα τι να λέμε τώρα...
Κοίτα γενικά ναι, τα μαγαζιά κάνουν κύκλους, και οι πελάτες επίσης. Αλλά όχι σίγουρα πάντα όμως. Διότι κάποιοι κύκλοι έχουν ζημιές, και στο τέλος μπορεί να μην κλείνουν οι κύκλοι, οπότε τα μαγαζιά κατεβάζουν ρολά. Σαφώς όμως, ένα μαγαζί δεν μπορεί να ανέβει εάν δεν έχει καλές. Ούτε ο χώρος, ούτε τα κεράσματα, ούτε τα γλειψίματα το σώνουν. Και ναι, οι κοπέλες πρέπει να πρωταγωνιστούν. Απλώς δυστυχώς το χάσαμε αυτό. Ρεαλιστικά δλδ αυτό βλέπω εδώ και καιρό. Δεν έρχονται οι πελάτες στις κοπέλες, διότι δεν τους διώχνει η συμπεριφορά της υπηρεσίας. ΟΚ, εσύ δεν επηρεάζεσαι, αλλά οι περισσότεροι έχουν παράπονα και δεν ξαναπατάνε γράφουν. Ε αυτό είναι παρακμή. Αυτό με τους στόχους δεν το καταλαβαίνω, δλδ οι στόχοι ήταν να φτάσει σε αυτό το σημείο το μαγαζί? Που να γράφουν τόσοι ότι αποφεύγουν να πάνε? Μετά τους πελάτες θα φύγουν και οι κοπέλες. Παράλογο μού φαίνεται όλο αυτό δλδ. Θνησιγενής κατάσταση. Αυτά έγραψα.

Απορία: γιατί ανέφερες το όνομα Σοφία?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Φίλε Ίκαρε εκτιμώ την άποψη και ανάλυσή σου, αλλά κατά την υποκειμενική πάντα άποψή μου δεν έχουν πάντα έτσι τα πράγματα.

Οι σωστοί πελάτες πάνε εκεί που λαμβάνουν το καλύτερο "πακέτο". Επειδή είσαι και εσύ χρόνια στο χώρο, γνωρίζεις ότι η εμπειρία έχει δείξει ότι όλα τα μαγαζιά κάνουν κύκλους, και οι πελάτες μετακινούνται αντίστοιχα προς το συμφέρον τους. Άρα και το 40-42 θα δουλεύει όσο έχει αξιόλογες κοπέλες, έστω και 2-3. Το τι εστί "αξιόλογη κοπέλα" δεν θα το ορίσω εγώ, γιατί από γούστα άλλο τίποτα.

Και επίσης ας μην ασχολούμαστε πια με αυτήν την υπηρεσία (την Σοφία), αμάν πια. Πρωταγωνίστρια την κάναμε από κομπάρσα που είναι ο πραγματικός της ρόλος! Προσωπικά σε αυτό το μαγαζί όταν πάω απλά ζητώ να δω τις κοπέλες, και αν μου αρέσει κάποια διαθέσιμη προχωράω, αλλιώς φεύγω. Όπως δηλαδή κάνουμε όλοι σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά. Σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ πως με κοίταξε και πως μου μίλησε η υπηρεσία... Άλλωστε και σε άλλα μαγαζιά δεν υπάρχουν περίεργες υπηρεσίες; Για να την κρατάνε τόσον καιρό εκεί (χρόνια πια), σημαίνει ότι είναι συμβατή με τις οδηγίες και στόχους της διοίκησης... άρα τι να λέμε τώρα...
Ωραία τα λέμε, αλλά πέρασε η ώρα, και έχουμε να βγάλουμε μεροκάματο αύριο... Αλλιώς δεν μπορούμε να πάμε σε ΚΑΝΈΝΑ μαγαζί! χαχαχα Οπότε καληνύχτα προς το παρόν συμφορουμίτη!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
Κοίτα γενικά ναι, τα μαγαζιά κάνουν κύκλους, και οι πελάτες επίσης. Αλλά όχι σίγουρα πάντα όμως. Διότι κάποιοι κύκλοι έχουν ζημιές, και στο τέλος μπορεί να μην κλείνουν οι κύκλοι, οπότε τα μαγαζιά κατεβάζουν ρολά. Σαφώς όμως, ένα μαγαζί δεν μπορεί να ανέβει εάν δεν έχει καλές. Ούτε ο χώρος, ούτε τα κεράσματα, ούτε τα γλειψίματα το σώνουν. Και ναι, οι κοπέλες πρέπει να πρωταγωνιστούν. Απλώς δυστυχώς το χάσαμε αυτό. Ρεαλιστικά δλδ αυτό βλέπω εδώ και καιρό. Δεν έρχονται οι πελάτες στις κοπέλες, διότι δεν τους διώχνει η συμπεριφορά της υπηρεσίας. ΟΚ, εσύ δεν επηρεάζεσαι, αλλά οι περισσότεροι έχουν παράπονα και δεν ξαναπατάνε γράφουν. Ε αυτό είναι παρακμή. Αυτό με τους στόχους δεν το καταλαβαίνω, δλδ οι στόχοι ήταν να φτάσει σε αυτό το σημείο το μαγαζί? Που να γράφουν τόσοι ότι αποφεύγουν να πάνε? Μετά τους πελάτες θα φύγουν και οι κοπέλες. Παράλογο μού φαίνεται όλο αυτό δλδ. Θνησιγενής κατάσταση. Αυτά έγραψα.

Απορία: γιατί ανέφερες το όνομα Σοφία?
Κακη συμπεριφορα της τσατσας, ο κοσμος ομως δεν φευγει
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.056
Κριτικές
37
Like
20.963
Πόντοι
4.646
Επί της ουσίας, εύστοχες παρατηρήσεις διαβάζω. Υπάρχει ένα βασικό πρόβλημα δηλαδή. Η υπεύθυνη του 42 έχει στοχοποιήσει μόνη της τον εαυτό της. Έπρεπε με τους πελάτες να είναι πιο προσεκτική, ευγενική, υπομονετική, όχι απότομη, και να έχει και ανεκτικότητα στη συμπεριφορά της. Λείπουν αυτά, οπότε το αποτέλεσμα είναι κακό. Βασικά, είναι ακατάλληλη για τη θέση. Θα έπρεπε να αντικατασταθεί ήδη. Οι πελάτες καταλαβαίνουν ότι δεν τους σέβονται, αραιώνουν και εξαφανίζονται, ερημώνει το μαγαζί έτσι. Πώς θα δουλέψουν οι κοπέλες έτσι? Θα σβήσει! Κρίμα γιατί ήταν βαρύ όνομα. Δούλευε με τον κόσμο του. Είναι μεγάλο λάθος να χάνει μια επιχείρηση τον κόσμο της. Τα αφεντικά προφανώς δεν τα προσέχουν αυτά, και αδιαφορούν πλήρως. Αυτό είναι το συμπέρασμα. ΟΚ, είναι η Μαρίνα. Αλλά περιμένουν από μια Μαρίνα να βγάλει το φίδι από την τρύπα? Δεν γίνεται. Α!, και μην έχουμε αυταπάτες ότι θα αντικατασταθεί απόλυτα από το αδελφό 23. Το 23 δεν έχει καλό προσωπικό, είναι μεγάλο, θέλει καλές κοπέλες, και μάλιστα αρκετές. Οι σκάντζες δεν είναι αυτονόητες. Οι πελάτες φεύγουν από το 42, και πάνε αλλού, και όχι στο 23. Και δεν πρόκειται να ξαναγυρίσουν.
Τά αφεντικά, το αφεντικό τά προσέχουν καί τά διαβάζουν νά είσαι σίγουρος φίλε μου. Τώρα γιατί δέν αλλάζει κάτι το ξέρουν μόνο οι ίδιοι ή ο ίδιος σαν ιδιοκτήτες, ιδιοκτήτης.
Επιχείρηση είναι μέ έσοδα καί έξοδα καί όταν συνεχίζουν νά υπάρχουν περισσότερα έσοδα από τά έξοδα μην περιμένετε να αλλάξει κάτι.
Όσον αφορά τούς πελάτες καί τήν σεριφισα γνωστό το έργο πλέον.... όταν πχ του αλλουνού του λέει ή σεριφισα καί εσύ για τήν τάδε... ήρθες; μέ τρόπο χλεβαστικο, ε χαλιέσαι μέ τις ξυνιλες όσο να ναι, τά λεφτά τού δίνει δέν πάει τσάμπα ούτε χάρη τού κάνουν. Καί επειδή νά το πω απλά πάμε νά πηδηξουμε νά δέν σημάνει ότι ο καθένας μάς σαν σωστός σε συμπεριφορά πελάτης πρέπει νά ανέχεται τήν κάθε ξινίλα.
Τώρα θες να πιάσουμε το λόγο πού κάποιοι πελάτες φεύγουν; πολλοί καί διάφοροι.... Από συμπεριφορά σεριφισσας, από επιλογή πελατών, από μη σωστή οργάνωση κλεισμένου ραντεβού, από πληροφορίες πού άλλες σού λένε ότι δουλεύουν καί μόλις πάς άλλες είναι η κάποιες εξαφανιστηκαν δια μαγιάς, από κοπέλες πού δέν ξέρουν τά στοιχειώδη σε επαφή με τόν πελάτη για νά τόν κρατισουν, θες καί αλλά ; είναι μεγάλη ή λίστα. Τά περισσότερα τά έχω δει. Φίλος μού καλός και μόνιμος τακτικός πελάτης του μαγαζιού μέ συνεχόμενα ραντεβού αλλού πάει τώρα... Αυτά είναι χαμένα έσοδα καί για το μαγαζί καί για τήν κοπέλα.
Καί για να μην παρεξηγηθώ σε εμένα ήταν το αγαπημένο μου μαγαζί από όλα πελάτης από εποχή 6ου ορόφου, αλλά με τις τελευταίες στραβές πού έγιναν καί σε εμένα το έχω στα υπόψιν για μαύρη λίστα.
Για την ταπεινή μού άποψη το μαγαζί χρειάζεται σωστή οργάνωση καί ή όποια υπεύθυνη νά είναι δίπλα στις κοπέλες καί στον πελάτη μέ σωστή συμπεριφορά καί σεβασμό.
Συγνώμη για το σεντόνι.
Νά περνάμε καλά καί νά λέμε τις γνώμες μάς σεβαστές όλες.
:hi:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.820
Πόντοι
4.130
Τώρα που πιάσαμε την περιοχή καλό είναι να αναφέρουμε πιθανά αλλά σημεία που μπορούμε να πάμε με τα πόδια, αν παίξει φόλα από Σ42 ή μη διαθεσιμότητα από Λ23.

Εκτός από την άλλη φολα το Νιρβανα σε κοντινή απόσταση υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο στην περιοχή ως εναλλακτική;
Φραντζή 7 ή στο Συγγρου 108 ή στο Καλιρροης 48.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom