Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
δεν σου ζητησε κανενας να τον κατευθυνεις συναδελφε. μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι.
εκανες ενα σχολιο πιο πισω το οποιο ειναι ανουσιο χωρις να αναφερθεις σε ονοματα.
σωστα σε ρωτησαν να προτεινεις καποιες αφου λες οτι ξερεις.
αν δεν θελεις να τα πεις εδω που ειναι οφτοπικ ειναι σεβαστο,πες τα στο γενικο νημα,αλλα χωρις ονοματα ειναι σαν να μην ειπες τιποτα.
εκτος παλι αν δεν υπαρχει τιποτα και ηταν απλα ενα κουφιο σχολιο.
η σωστη ενημερωση ειναι με ονοματα.
ο ενδιαφερομενος τα βλεπει,διαβαζει οτι αλλη πληροφορια υπαρχει και αποφασιζει.
ετσι ειναι το σωστο.
αν καναμε οπως λες εσυ τοτε θα επρεπε:
να πηγαιναμε στο εκαστοτε μαγαζι
να βλεπαμε
να φευγαμε
να διαβαζαμε κριτικες
να ψαχναμε σχολια
και μετα να επιστρεφαμε στο αναλογο μαγαζι και να προχωραγαμε ή οχι.
αρα καπως αναποδα μας τα λες συναδελφε με το συμπαθειο.
Όταν πάω σε μαγαζί φίλε κάνω ενημέρωση και κριτική για αυτά που βλέπω και ζω...εδώ εσύ έκανες ξεκάθαρα ερώτηση που να πάω και ποια να πάρω να πας Στουρνάρη και να πάρεις Ζάνα το καλύτερο μασάζ στην πιάτσα και από υπηρεσίες οι καλύτερες αν δεν σε ενοχλεί ότι κοντεύει τα 70 !! Οκ τώρα σε καλύψαμε;; Ξυπνήστε ώρα για ύπνο!!!
 

Ispanolatris

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με την τσατσά. Πριν κανα μήνα, παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω αν δουλεύει η Τζούλι. Παίρνω θετική απάντηση και της λέω, οκ, σε μισή ώρα είμαι εκεί. Όταν πήγα, μου είπε ότι η Τζούλι μόλις μπήκε δωμάτιο κι ότι έχει ήδη άλλους δυο πελάτες (!) αναμονή.

Εν τω μεταξύ έχω καιρό να πετύχω Αλέσια. Σταμάτησε?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με την τσατσά. Πριν κανα μήνα, παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω αν δουλεύει η Τζούλι. Παίρνω θετική απάντηση και της λέω, οκ, σε μισή ώρα είμαι εκεί. Όταν πήγα, μου είπε ότι η Τζούλι μόλις μπήκε δωμάτιο κι ότι έχει ήδη άλλους δυο πελάτες (!) αναμονή.

Εν τω μεταξύ έχω καιρό να πετύχω Αλέσια. Σταμάτησε?
Η τσατσά είναι εγγύηση. Για να σου σπάσει τα νεύρα και να σε ξενερώσει.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.983
Κριτικές
37
Like
20.542
Πόντοι
4.646
Όταν πάω σε μαγαζί φίλε κάνω ενημέρωση και κριτική για αυτά που βλέπω και ζω...εδώ εσύ έκανες ξεκάθαρα ερώτηση που να πάω και ποια να πάρω να πας Στουρνάρη και να πάρεις Ζάνα το καλύτερο μασάζ στην πιάτσα και από υπηρεσίες οι καλύτερες αν δεν σε ενοχλεί ότι κοντεύει τα 70 !! Οκ τώρα σε καλύψαμε;; Ξυπνήστε ώρα για ύπνο!!!
Παρτο αλλιώς γιατί θά βρεις....
Ο petergsp σού μίλησε όμορφα καί ξηγημένα.
Όσο για ενημέρωση άστο δέν το έχεις δέν είναι κακό....
Αλλά σού λένε αλλά κατάλαβες...
Δέν σε ρώτησε κανένας πού νά πάει καί ποία νά πάρει;
Από μόνος σού στο πουθενά ανάφερες για αξιόλογα κορίτσια μέ δυνατές υπηρεσίες....(δόξα το Θεό το κέντρο έχει δυνατά τεμάχια και από εμφάνιση και υπηρεσίες!!!) λογικό είναι να σε ρωτήσει κάποιος για πληροφορίες.

Πάμε παρακάτω.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.983
Κριτικές
37
Like
20.542
Πόντοι
4.646
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με την τσατσά. Πριν κανα μήνα, παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω αν δουλεύει η Τζούλι. Παίρνω θετική απάντηση και της λέω, οκ, σε μισή ώρα είμαι εκεί. Όταν πήγα, μου είπε ότι η Τζούλι μόλις μπήκε δωμάτιο κι ότι έχει ήδη άλλους δυο πελάτες (!) αναμονή.

Εν τω μεταξύ έχω καιρό να πετύχω Αλέσια. Σταμάτησε?
Κάποιες πληροφορίες λένε ότι είναι εκτός Αθηνών δουλεύει σε στούντιο. Δέν είναι καί σίγουρο όμως
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
4
Like
7.414
Πόντοι
2.306
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με την τσατσά. Πριν κανα μήνα, παίρνω τηλέφωνο και ρωτάω αν δουλεύει η Τζούλι. Παίρνω θετική απάντηση και της λέω, οκ, σε μισή ώρα είμαι εκεί. Όταν πήγα, μου είπε ότι η Τζούλι μόλις μπήκε δωμάτιο κι ότι έχει ήδη άλλους δυο πελάτες (!) αναμονή.

Εν τω μεταξύ έχω καιρό να πετύχω Αλέσια. Σταμάτησε?
Η αλεσια είναι η πιο σταθερή αξία εκεί.. Τι να σταματήσει..
Τελευταία θα φύγει.
Για όποιον ξεπερνατην εμφάνιση, δίνει πόνο μέσα..
Σε σημερινό πέρασμα ήταν εκεί.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Η αλεσια είναι η πιο σταθερή αξία εκεί.. Τι να σταματήσει..
Τελευταία θα φύγει.
Για όποιον ξεπερνατην εμφάνιση, δίνει πόνο μέσα..
Σε σημερινό πέρασμα ήταν εκεί.
Το θέμα είναι πως θα ξεπεράσεις την εμφάνιση?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
4
Like
7.414
Πόντοι
2.306
Το θέμα είναι πως θα ξεπεράσεις την εμφάνιση?
Τυπε έχει τα κιλά κια της στα πόδια ειδικά, και από εμφάνιση σε αρκετούς δεν αρέσει. Την έχεις δει? Αυτό λέω, αν είσαι οκ μέσα είναι σούπερ από υπηρεσίες.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Μαίρη σταμάτησε οριστικά. Μετά το καλοκαίρι. Ίσως μαζί με Λευλα
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Τυπε έχει τα κιλά κια της στα πόδια ειδικά, και από εμφάνιση σε αρκετούς δεν αρέσει. Την έχεις δει? Αυτό λέω, αν είσαι οκ μέσα είναι σούπερ από υπηρεσίες.
Την έχω δει γι'αυτό το λέω. Προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου. Μέσα ξέρω ότι κάνει παπάδες αλλά για μένα με τέτοια εμφάνιση είναι στα δεν.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Την έχω δει γι'αυτό το λέω. Προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου. Μέσα ξέρω ότι κάνει παπάδες αλλά για μένα με τέτοια εμφάνιση είναι στα δεν.

Δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο.. εγώ πάντως τελευταία πήρα ένα μισάωρο μαζί της και της είπα δεν κάνουμε σεξ, παίξε μπάλα μόνη σου. Με έλιωσε φίλε..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.603
Κριτικές
190
Like
48.560
Πόντοι
41.443
Όταν πάω σε μαγαζί φίλε κάνω ενημέρωση και κριτική για αυτά που βλέπω και ζω
μη σκονταψεις προσεξε απο την πολλη ενημερωση που κανεις τυπε.
με 107 μηνυματα που εχεις και με 9 κριτικες σε 15 χρονια που εισαι μελος,δεν το λες και ενημερωση.
αμα βγαλεις τα μισα μηνυματα που εχεις και θα ρωτας σιγουρα και καποια αλλα που ειναι καβλαντα σιγουρα,μενουνε 50 ολα κι ολα με ουσια. κι αν ειναι και τοσα δηλαδη.
3 και κατι το χρονο δηλαδη για ενημερωση. σκοτωνεσαι τυπε,προσεχε.
οσο για τις κριτικες σου αστο καλυτερα. 3-4 γραμμες με το ζορι.
για να μην πω για την τελευταια που εβαλες για τη Μαρινα. μας βγηκαν τα ματια με την ορθογραφια σου.
οκ δεν το εχεις με την ενημερωση,μην πουλας και φουμαρα κιολας.

...εδώ εσύ έκανες ξεκάθαρα ερώτηση που να πάω και ποια να πάρω
κι εδω κανεις λαθος. πηγαινε πιο πισω τα μηνυματα και δες. εγω δεν ρωτησα τιποτα. αλλος σε ρωτησε. και καλα εκανε δηλαδη μετα το σχολιο σου.
εγω σχολιασα το μηνυμα που του απαντουσες κι ελεγες αρλουμπες.
να πας Στουρνάρη και να πάρεις Ζάνα το καλύτερο μασάζ στην πιάτσα και από υπηρεσίες οι καλύτερες αν δεν σε ενοχλεί ότι κοντεύει τα 70 !!
να σε ενημερωσω οτι η Ζανα εχει σταματησει εδω και χρονια να μπαινει στο δωματιο τυπε. κι αν μπαινει με καποιους που μπορει να ισχυριστεις,ειναι μονο αν ειναι αναδρομος ο Ερμης,αν την παρακαλεσεις:confused: κι αν εχει και πανσεληνο ταυτοχρονα.
για να μην πω οτι η Ζανα πλεον (το ειπες και μονος σου κομψα) δεν βλεπεται. σαν μουμια ειναι.
αυτα ειναι τα ''δυνατα τεμαχια'' που μας ελεγες ''και σε εμφανιση και σε υπηρεσιες''?
δεν νομιζω.
αρα παλι καπου το εχεις χασει το θεμα.
προς υπενθυμιση ξαναβαζω το ποστ σου.
δόξα το Θεό το κέντρο έχει δυνατά τεμάχια και από εμφάνιση και υπηρεσίες!!!

Οκ τώρα σε καλύψαμε;; Ξυπνήστε ώρα για ύπνο!!!
αυτο το αφηνω ασχολιαστο. καποιος αλλος πρεπει να ξυπνησει.
να εισαι καλα τυπε. υγεια και μακροημερευση σου ευχομαι.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
20
Τηλέφωνο σήμερα στην ξυνή,εν το μεταξύ λέει τα ονόματα όσο πιο γρήγορα μπορεί και μετά στο κλείνει στην μαπα, συγκράτησα μόνο Αλίκη, Νάταλι και μάλλον και αλεσια ,δεν υπήρχε λόγος να ανέβω
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
20
Και μετά τηλέφωνο λαγουμιτζή.η μέρα με την νύχτα στην συνενόηση!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
42
Like
7.390
Πόντοι
4.446
Τηλέφωνο σήμερα στην ξυνή,εν το μεταξύ λέει τα ονόματα όσο πιο γρήγορα μπορεί και μετά στο κλείνει στην μαπα, συγκράτησα μόνο Αλίκη, Νάταλι και μάλλον και αλεσια ,δεν υπήρχε λόγος να ανέβω
ρε ακόμη παίρνετε στην κομπλεξική???? μαύρο τελείως!!!!!!! να μην πατάει κανείς!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: zolie

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
ρε ακόμη παίρνετε στην κομπλεξική???? μαύρο τελείως!!!!!!! να μην πατάει κανείς!!!!!
Αν και περνάω πολύ καλά με κάποιες κοπέλες από κει μέσα (Σοφία ,αλεσια)από την τελευταία φορά που πήγα πριν από κάνα μήνα ,αποφάσισα να μην ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί μέσα !ελπιζω μόνο να φύγει κάποια στιγμή από κει η Μαρίνα να την απολαύσουμε σε ένα σωστό μαγαζί
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.853
Πόντοι
441
Αν και περνάω πολύ καλά με κάποιες κοπέλες από κει μέσα (Σοφία ,αλεσια)από την τελευταία φορά που πήγα πριν από κάνα μήνα ,αποφάσισα να μην ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί μέσα !ελπιζω μόνο να φύγει κάποια στιγμή από κει η Μαρίνα να την απολαύσουμε σε ένα σωστό μαγαζί

Το μονο σιγουρο ειναι οτι η Μαρινα απο εκει θα φυγει οταν σταματησει να κανει αυτη την δουλεια... Θα με θυμηθειτε !!!

Υ.Γ. Τροφη για σκεψη...
Η Μαρινα εφυγε απο Σ 40-42 για το Λ 23 ( ιδια επιχειρηση ) και εφυγε τρεχοντας και γυρισε Σ 40-42 ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ !!!! Γιατι αραγε ;;;;;;;;;;;;;
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Το μονο σιγουρο ειναι οτι η Μαρινα απο εκει θα φυγει οταν σταματησει να κανει αυτη την δουλεια... Θα με θυμηθειτε !!!

Υ.Γ. Τροφη για σκεψη...
Η Μαρινα εφυγε απο Σ 40-42 για το Λ 23 ( ιδια επιχειρηση ) και εφυγε τρεχοντας και γυρισε Σ 40-42 ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ !!!! Γιατι αραγε ;;;;;;;;;;;;;
Όντως το υστερόγραφο σου με βάζει σε σκέψεις .Την τελευταία φορά που ζήτησα από την ξινή την Μαρίνα ,μου είπε ότι η Μαρίνα έχει πελάτες δεν θέλει άλλους .αλλά πιστεύω ότι είναι μαλακιες της ξινής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom