Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  θα σκασει  μυτη  καποια  στιγμη  και  η  βικυ.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Πέρασα προχτές Παρασκευή και είχε 3 λαδοκόρες.
Επέλεξα Ρωξάνη, ψιλή αδύνατη ξανθιά 23-25 χρονών. Πολύ ωραίο σώμα.
Μασάζ καλό. Στα υπόλοιπα σούπερ. Απίστευτη  :pipa2: και πάρα πολύ καλή συμμετοχή στο :knockinb:.
Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά.
Το οίκημα πολύ καλό με ντουζιέρα στο δωμάτιο.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πέρασα προχτές Παρασκευή και είχε 3 λαδοκόρες.
Επέλεξα Ρωξάνη, ψιλή αδύνατη ξανθιά 23-25 χρονών. Πολύ ωραίο σώμα.
Μασάζ καλό. Στα υπόλοιπα σούπερ. Απίστευτη  :pipa2: και πάρα πολύ καλή συμμετοχή στο :knockinb:.
Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά.
Το οίκημα πολύ καλό με ντουζιέρα στο δωμάτιο.

Γιατρέ μου,η κριτική σου επιβεβαιώνει την υποψία μου....δες και το σχετικό ποστ λιγο πριν...πρέπει να εμπιστευόμαστε το ένστικτό μας.....
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι σιγουρα...............οταν τελειωσει τον μηνα του μελιτος!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ετσι κανει  εδω και καιρο  η βικυ.    εμφανιζεται παλι ,  μονο  τοτε που  τελειωνει  το μελι των πηγων τηs.    ξυπνια κοπελα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
  ετσι κανει  εδω και καιρο  η βικυ.    εμφανιζεται παλι ,  μονο  τοτε που   τελειωνει  το μελι των πηγων τηs.    ξυπνια κοπελα.
ποσα ξερεις , ποσα ξερεις εσυ  ;)
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Γιατρέ μου,η κριτική σου επιβεβαιώνει την υποψία μου....δες και το σχετικό ποστ λιγο πριν...πρέπει να εμπιστευόμαστε το ένστικτό μας.....

Πολύ σωστά !
Εμπιστοσύνη στο πορνοένστικτο  :rockon:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μόλις επέστρεψα απο το ίδρυμα, το ρόστερ ήταν διαφορετικό από την προηγούμενη εβδομάδα, με εξαίρεση την Ρωξάνη.
Σύνολο 4 τεμάχια, και τα 4 αδύνατα πιπίνια.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μόλις επέστρεψα απο το ίδρυμα, το ρόστερ ήταν διαφορετικό από την προηγούμενη εβδομάδα, με εξαίρεση την Ρωξάνη.
Σύνολο 4 τεμάχια, και τα 4 αδύνατα πιπίνια.

πω πω.....την "εκαψα" αυτή που είχα πάρει εγω....η εντύπωσή μου είναι οτι δεν την πολυγούσταρε η Βέτα και βρήκε ευκαιρία να τη σουτάρει.....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Μόλις επέστρεψα απο το ίδρυμα, το ρόστερ ήταν διαφορετικό από την προηγούμενη εβδομάδα, με εξαίρεση την Ρωξάνη.
Σύνολο 4 τεμάχια, και τα 4 αδύνατα πιπίνια.
μπαααα...δεν γινεται η δουλεια να παει ετσι....θα τους πω να τρωνε κανενα κοτοπουλακι..μπας και βαλουν κανενα νουμερο παραπανω..... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
μπαααα...δεν γινεται η δουλεια να παει ετσι....θα τους πω να τρωνε κανενα κοτοπουλακι..μπας και βαλουν κανενα νουμερο παραπανω..... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Για βυζολάτρεις δεν προτείνεται.
Για πιπινολάτρεις όμως ...  :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
Μόλις επέστρεψα απο το ίδρυμα, το ρόστερ ήταν διαφορετικό από την προηγούμενη εβδομάδα, με εξαίρεση την Ρωξάνη.
Σύνολο 4 τεμάχια, και τα 4 αδύνατα πιπίνια.
ναι ηταν το πιπινι 1 το πιπινι 2 το πιπινι 3 κ το πιπινι 4.... :2funny: :2funny: :2funny:
ονοματα δεβ ειχαν τα πιπινια
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
ναι ηταν το πιπινι 1 το πιπινι 2 το πιπινι 3 κ το πιπινι 4.... :2funny: :2funny: :2funny:
ονοματα δεβ ειχαν τα πιπινια
Ακομα αβαπτιστα τα εχουν ???  :think: :think: :think:
Γιατι αραγε ???
Μαλλον, δεν περασα απο εκει για να ξερω !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Επισκεψη στο βετοσπιτο.
Παραλιγο θα εφευγα,η πορτα δεν ανοιγε αλλα με επιμονη τελικα ανοιξε η πυλη.Οταν μπηκα και μου ειπε οτι ειχε κοσμο στα δωματια καταλαβα το λογο της καθηστερησης.ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΑΛΗΤΗΡΙΟΙ :tickedoff:
Ωραιος χωρος καθοτι καινουργιος,με επιπλα ακομα φρεσκα.Η βετα επισης πολυ ανανεωμενη μου φανηκε...αντε βετοφιλοι valentinos,takis,anatolgami και σια καιρος για επισκεψη :cheesy:(αν δεν εχετε παει ακομα :S)
Τεσσερα κουριτσια ελευθερα,ονοματα δεν θυμαμαι sorry...ενα μιλφ ξανθο,ενα σκουρο τσιγγανομπαμπατσικο,ενα αλλο αδυνατο καστανομελαχρινο και χριστινα 19χρονο ρουμανακι μελαχρινο,ωραιο κωλαρακι και βυζι δυαρι(sorry vyzara :grin:) το οποιο και ετιμηθη.Επισης εθεαθη και μια μουνα μελαχρινη η οποια περνουσε σε δωματιο.
Χωρις να κανουμε κατι ιδιαιτερο και χωρις να υπαρχει ιδιαιτερη πειρα  απο μερια της,παραταύτα μπορω να πω οτι περασα πολυ καλα.Μαλλον ταιριαξε η χημεια.Μαλιστα κανοντας μπανακι μαζι στην αρχη,σε καποιες φασεις ειχα γινει τουρμπο.
Απο μασαζ και  :pipa1: θελει μαθηματα ακομα,αλλα ηταν απο τις φορες που δεν με πειραξε ιδιαιτερα καθοτι μου εβγαλε αρκετα gfe.
Αυτα...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Επισκεψη στο βετοσπιτο.
Παραλιγο θα εφευγα,η πορτα δεν ανοιγε αλλα με επιμονη τελικα ανοιξε η πυλη.Οταν μπηκα και μου ειπε οτι ειχε κοσμο στα δωματια καταλαβα το λογο της καθηστερησης.ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΑΛΗΤΗΡΙΟΙ :tickedoff:
Ωραιος χωρος καθοτι καινουργιος,με επιπλα ακομα φρεσκα.Η βετα επισης πολυ ανανεωμενη μου φανηκε...αντε βετοφιλοι valentinos,takis,anatolgami και σια καιρος για επισκεψη :cheesy:(αν δεν εχετε παει ακομα :S)
Τεσσερα κουριτσια ελευθερα,ονοματα δεν θυμαμαι sorry...ενα μιλφ ξανθο,ενα σκουρο τσιγγανομπαμπατσικο,ενα αλλο αδυνατο καστανομελαχρινο και χριστινα 19χρονο ρουμανακι μελαχρινο,ωραιο κωλαρακι και βυζι δυαρι(sorry vyzara :grin:) το οποιο και ετιμηθη.Επισης εθεαθη και μια μουνα μελαχρινη η οποια περνουσε σε δωματιο.
Χωρις να κανουμε κατι ιδιαιτερο και χωρις να υπαρχει ιδιαιτερη πειρα  απο μερια της,παραταύτα μπορω να πω οτι περασα πολυ καλα.Μαλλον ταιριαξε η χημεια.Μαλιστα κανοντας μπανακι μαζι στην αρχη,σε καποιες φασεις ειχα γινει τουρμπο.
Απο μασαζ και  :pipa1: θελει μαθηματα ακομα,αλλα ηταν απο τις φορες που δεν με πειραξε ιδιαιτερα καθοτι μου εβγαλε αρκετα gfe.
Αυτα...
ρε πουστη μου......δεν μπορει η βετα να φερει και μια βυζαρου?.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom