Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Της λέω, δεν μου έκανες καμιά χάρη, δεν σου ζήτησα εγώ να μπεις στο δωμάτιο, αν δεν ήθελες ας μην έμπαινες αλλά από τη στιγμή που μπήκες πρέπει να είσαι εντάξει. Ναι, μου λέει, αλλά με τους δικούς μου όρους! Της λέω, εσύ πληρώνεις; Μου λέει όχι, αλλά είπαμε να το κάνουμε κανονικά.

Έλα βρε συναγωνιστή.....  Αφού σου έκανε τη χάρη και μπήκε το κορίτσι στο δωμάτιο μαζί σου, θέλεις και ρέστα? :S :S :S

Έ, ρε jumbo που χρειάζονται μερικές!
 

potemilespote

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Να μου επιτρέψεις αγαπητέ, αλλά εδώ έχει δίκιο η γκόμενα. Όμως θα έπρεπε να αρνηθεί με ευγενικό τρόπο.
Εκτός αν έχει συμφωνηθεί από πριν, καμία δεν είναι υποχρεωμένη να πάρει τα φλόκια σου στο στόμα της, ε?
Ίσως δεν εκφράστηκα με μεγάλη σαφήνεια. Διευκρινίζω ότι της ζήτησα να τελειώσω στο στόμα της με το λάστιχο!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ίσως δεν εκφράστηκα με μεγάλη σαφήνεια. Διευκρινίζω ότι της ζήτησα να τελειώσω στο στόμα της με το λάστιχο!

....ακόμη μεγαλύτερο το λάθος σου. Έπρεπε να μην τελειώσεις καθόλου! :cheesy:

Τσόκαρα που είναι μερικές και τσόκαρο που τους πρέπει! :tickedoff:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
εγω προ-χυνω και μετα πληρωνω...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.854
Πόντοι
19.505
Επισκέφτηκα σήμερα το ίδρυμα και έζησα τη χειρότερη εμπειρία μου στο χώρο (και δεν είμαι νέος). Δεν γράφω συχνά, όμως δεν μπορώ να μην αναφέρω αυτή την εμπειρία! Στην είσοδο ήταν η Έμυ (ενδεχομένως έλειπε η σερίφισσα). Τη ρώτησα για τα προγράμματα και μου είπε πως  είναι ένα πρόγραμμα με 70 ευρώ. Μου παρουσίασε και άλλες 3 κοπέλες, που δεν ήταν του γούστου μου, και μου είπε πως το κάνει κι η ίδια. Αποφάσισα να πάρω την Έμυ. Όταν μπήκαμε στο δωμάτιο και πριν προλάβω να ξεντυθώ μου ζήτησε να την πληρώσω! (Μου συμβαίνει πρώτη φορά). Τη ρώτησα: έτσι γίνεται; Μου λέει θ κλείσουμε σε λίγο ( η ώρα ήταν 6.45΄) και θέλουμε να κάνουμε ταμείο!!! Την πλήρωσα. Έκανα το μπάνιο μου, ξάπλωσα και μετά από 5 περίπου λεπτά ήρθε. Ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα. Χωρίς να κάνει κουβέντα για μασάζ, άρχισε να μου φυλάει το δεξί βυζί και να μου χαϊδεύει τον Π. Δεν είπα τίποτα, σκέφτηκα θα έχει το σύστημά της. Κάποια στιγμή έκανα να την φιλήσω, τραβήχτηκε. Δε βαριέσαι λέω. Ίσως γλυτώνουμε κι από κάποιους κινδύνους. Και πριν καλά καλά ορθωθεί ο Π. μου φοράει το λάστιχο και αρχίζει τον πεοθηλασμό. Αυτό θα κράτησε δυο τρία λεπτά και μου λέει έλα από πίσω μου. Πράγματι την παίρνω από πίσω και αρχίζω το σφυροκόπημα. Όταν έφτασα σε ένα σημείο που ήμουν έτοιμος για εκτόξευση της λέω θέλω να τελειώσω στο στόμα σου. Γυρνάει τσαντισμένη και μου λέει: ποιος είσαι, ο άντρας μου;!!! Αν θες έλα από πάνω μου να τελειώσεις, σου έκανα τη χάρη να περάσω στο δωμάτιο, δεν θα κάνεις και ότι θέλεις!!! Το σπάσιμο ήταν μεγάλο, σκέφτηκα να φύγω, είχα πληρώσει κιόλας, τέλος πάντων τελείωσα κακήν κακώς, έφυγε, πλύθηκα κι όταν ξανάρθε μου λέει: όλα καλά; Της λέω: δεν θα τόλεγα. Γιατί μου κάνει; Της λέω, δεν μου έκανες καμιά χάρη, δεν σου ζήτησα εγώ να μπεις στο δωμάτιο, αν δεν ήθελες ας μην έμπαινες αλλά από τη στιγμή που μπήκες πρέπει να είσαι εντάξει. Ναι, μου λέει, αλλά με τους δικούς μου όρους! Της λέω, εσύ πληρώνεις; Μου λέει όχι, αλλά είπαμε να το κάνουμε κανονικά. Της λέω, τίποτα δεν είπαμε και εν πάσει περιπτώσει τι σημαίνει κανονικά; Δεν θυμάμαι τι άλλο είπαμε ακριβώς, ελπίζω να περιέγραψα την κατάσταση που έζησα. Και τα γράφω γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, και πρέπει να εντοπίζονται αυτές που δεν είναι επαγγελματίες και θέλουν να κάνουν αρπαχτές.

να σαι καλά Κώστα, μου γλίτωσες 70 ευρώ διότι την είχα βάλει στο μάτι
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.807
Πόντοι
8.360
Έκανα μια βόλτα σήμερα από το συγκεκριμένο μασατζίδικο - πρώην studio χτύπησα το κουδούνι,περίμενα περίπου 2 λεπτά ξαναχτύπησα αλλά καμία απάντηση.Γνωρίζει κανείς το ακριβές ωράριο;
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Έκανα μια βόλτα σήμερα από το συγκεκριμένο μασατζίδικο - πρώην studio χτύπησα το κουδούνι,περίμενα περίπου 2 λεπτά ξαναχτύπησα αλλά καμία απάντηση.Γνωρίζει κανείς το ακριβές ωράριο;
11-20:00 ειναι φιλαρακι...εβριντει
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
50 ευρω τα 30 λεπτά και 60 τα 45 λεπτα........
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Προς τους moderators......
γιατι δεν συγχωνευετε το νημα αυτό με το αλλο? ουτως η αλλως,το στουντιο επαψε να λειτουργεί και δουλευει μονον σαν μασατζίδικο.........
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365

Πω πω, ανοίγω το θρεντ και βλέπω λίγο πιο πάνω ποστ από τον "πάθος για τεμάχια" και νοστάλγησα τα αθώα μου πρώτα βήματα στις σωληνοκόρες!

Που είναι αυτό το παλικάρι, χάθηκε..
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πω πω, ανοίγω το θρεντ και βλέπω λίγο πιο πάνω ποστ από τον "πάθος για τεμάχια" και νοστάλγησα τα αθώα μου πρώτα βήματα στις σωληνοκόρες!

Που είναι αυτό το παλικάρι, χάθηκε..

χαχαχα........μεγάλες στιγμές........το νικνειμ πωλειται,αν ενδιαφερεσαι..........συλλεκτικό.........
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
χαχαχα........μεγάλες στιγμές........το νικνειμ πωλειται,αν ενδιαφερεσαι..........συλλεκτικό.........

Βασικά να είναι καλά το παιδί.. Κατά δεύτερον πολύ ευρηματικόν το νικνεημ, το αγοράζω  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom