Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

iperoxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια να καταλαβω, ενεκα πρωτη φορα στο ειδος αυτο
με 80 ευρω για 3 τεταρτα και περιεχει μασαζ μονο ή και σεξ?
 

iperoxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε daniel,να καταλαβω, ενεκα πρωτη φορα στο ειδος αυτο
με 80 ευρω για 3 τεταρτα και περιεχει μασαζ μονο ή και σεξ?
 

Επισκέπτης

μα καλά είσαι μέλος στο μπου από 18/02/2009 και δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι εστί μπριζόλα? :think: και ποστάρεις το πρώτο σου ποστ σήμερα και απευθύνεσαι στο δεύτερο ποστ σου προσωπικά σε εμένα να σου απαντήσω? :think:
 

iperoxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ok. δεν ηξερα ότι πρέπει να εισαι 2 χρονια και εδω στο φορουμ για να παιρνεις απαντησεις....οκ
να σαι καλα...
 

Επισκέπτης
ok. δεν ηξερα ότι πρέπει να εισαι 2 χρονια και εδω στο φορουμ για να παιρνεις απαντησεις....οκ
να σαι καλα...

το θέμα φίλε μου είναι ότι εσύ έκανες την πρώτη σου ερώτηση 2,5 χρόνια αφού έγινες μέλος στο φόρουμ :sunglasses:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μην τσακώνεστε άδικα....απο τον καιρό που κάποιος ενω είναι μέλος 2 χρόνια δεν μπαίνει καν στον κόπο να διαβάσει 2-3 σελίδες και να μάθει τα αυτονόητα,αδιαφορήστε...ούτε ενημέρωση ούτε τίποτα....εχει και η αγένεια τα όριά της.

Σημερινή επίσκεψη....το κτίριο ανακαινισμένο,δυστυχώς δεν υπάρχει ασανσέρ,οπότε ο ανήφορος λίγο δύσκολος για τους καπνίζοντες....οι χώροι αρκετά καλοι,ντους στα δωμάτια,κλπ.Η Βέτα ευγενική αν και λίγο αγχωμένη,το ρόστερ ειχε 5-6 κοπέλλες ανω του μετρίου εμφανισιακά.Διάλεξα Αφροδίτη 30-35 χρονων Ελληνίδα,ψηλή,καλό σώμα,καστανόξανθη.Οι υπηρεσίες τυπικές.Η κοπέλλα ευγενής,αλλά όλα λίγο υπερβολικά και λίγο προσποιητά.Δεν την λές κομοδίνο,δεν σου βγάζει και κάτι το ιδιαίτερο....

Κοινως,πεταμένο 80αρι....απο τέτοια μαγαζιά έχει γεμίσει η Αθήνα....η γνώμη μου,με τέτοια κορίτσια,η να το πάνε στο 60,η να χρεώνουν 100 και 120 και να φέρουν ωραίες γυναίκες και να επενδύσουν σε χαμάμ,τζακούζι και τέτοια...

Με λίγα λόγια για τους έμπειρους....η πας στα μαγαζιά της Στουρνάρη με 70-80 ευρώ και ξεσκίζεσαι,η πας στα μαγαζιά της Ελένης πληρώνεις παραπάνω και απολαμβάνεις άλλα πράγματα....τα υπόλοιπα μαγαζιά προσφέρουν ένα τυπικότατο μενού,που αν πας 2-3 φορές το βαριέσαι...τα κορίτσια ανακυκλώνονται,το πρόγραμμα είναι τυπικό χωρίς καμμία έκπληξη και ουσιαστικά καταντάει βαρετο μετά απο λίγο....τουλάχιστον,σε άλλα μαγαζιά (Φορμίωνος,Amnezia,Ζάνα,κλπ) παίζει ένα διαφορετικό concept και το διασκεδάζεις και λίγο.......
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,η Ρωξάνη πρέπει να είναι καλύτερη...και ωραία κοπέλλα είναι και κάτι το ευχάριστο εξέπεμπε....Βλακεία που δεν την προτίμησα....Η Αφροδίτη βέβαια είναι σαν γυναίκα πιο εντυπωσιακή....είναι και καινούργια στο χώρο,απ' ότι έμαθα....τέλος πάντων,όσοι πάτε μην έχετε υπερβολικές αξιώσεις απο τέτοια μαγαζιά.
Α,υπάρχει και μία Λάουρα,μελαχροινή προς το τσιγγάνικο....και αυτή καλή εμφανισιακά....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Διάλεξα Αφροδίτη 30-35 χρονων [size=10pt]Ελληνίδα[/size],ψηλή,καλό σώμα,καστανόξανθη.Οι υπηρεσίες τυπικές.Η κοπέλλα ευγενής,αλλά όλα λίγο υπερβολικά και λίγο προσποιητά.Δεν την λές κομοδίνο,δεν σου βγάζει και κάτι το ιδιαίτερο....

Κοινως,πεταμένο 80αρι....

Αυτό ήταν το λάθος στην επιλογή...όπως την πάτησα εγώ τις προάλλες ;)

Στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα...

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Αυτό ήταν το λάθος στην επιλογή...όπως την πάτησα εγώ τις προάλλες ;)

Στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα...

Παραθέτω αυτούσιο τον διάλογο με την Βέτα,για να δείτε ότι πρέπει να "διαβάζουμε" μέσα απο τις γραμμές...

"Ποιά διαλέγεις?"
"Αυτή την Αφροδίτη....καλή φαίνεται...εσυ τι λές?"
"ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ...."
"Η γνώμη σου ποια έιναι?"
"Κοίτα να δεις.....καινούργια είναι...απ' ότι μου έχουν πεί,πολύ καλή...."
"Δηλαδή να την πάρω?"
"Βέβαια..."

Παρέλειψα σκοπίμως κάποια τμήματα του διαλόγου,πολύ προσωπικά...ε,μην τα βγάζουμε όλα φόρα παρτίδα.....αλλά,είναι ενδεικτικός ο διάλογος για το τι θέλει να σου πει ο άλλος και το τι καταλαβαίνεις εσύ.....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Παραθέτω αυτούσιο τον διάλογο με την Βέτα,για να δείτε ότι πρέπει να "διαβάζουμε" μέσα απο τις γραμμές...

"Ποιά διαλέγεις?"
"Αυτή την Αφροδίτη....καλή φαίνεται...εσυ τι λές?"
"ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ...."
"Η γνώμη σου ποια έιναι?"
"Κοίτα να δεις.....καινούργια είναι...απ' ότι μου έχουν πεί,πολύ καλή...."
"Δηλαδή να την πάρω?"
"Βέβαια..."
...

:thumbsup:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αντε παλι...το εκανες το ρεπορταζ.....και μενα μου λες οτι εισαι δουλεια-σπιτι...τεσπα..... :-* :-*
     :think:   εγω σου εχω πει κατι τετοιο ?    ορεξη για διαστρεβλωση εχειs και εσυ ?   :2funny:            δεν μου λεs , εμαθα  οτι ειχεs  επισκεψη στο μαγαζακι σου απο την ιμιτασιον   μασαζο- ουγγαρεζα.     μονο  χαλι δεν εγινεs λεει, και οτι βαρεσεs καμμια 10ρια  υποκλισειs σαν κινεζοs.  :2funny: :2funny: :2funny:    ειδεs μαλακιεs που λενε ολεs τουs?       αποκλειεται να το εκανεs εσυ αυτο.   δεν μασαs.  
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σύμφωνα με τη Βέτα το ρόστερ θα έχει εμπλουτιστεί ως το τέλος της εβδομάδας και θα κλείσει περίπου στις αρχές Σεπτέμβρη.
 

Επισκέπτης
Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,η Ρωξάνη πρέπει να είναι καλύτερη...και ωραία κοπέλλα είναι και κάτι το ευχάριστο εξέπεμπε....Βλακεία που δεν την προτίμησα....Η Αφροδίτη βέβαια είναι σαν γυναίκα πιο εντυπωσιακή....είναι και καινούργια στο χώρο,απ' ότι έμαθα....τέλος πάντων,όσοι πάτε μην έχετε υπερβολικές αξιώσεις απο τέτοια μαγαζιά.
Α,υπάρχει και μία Λάουρα,μελαχροινή προς το τσιγγάνικο....και αυτή καλή εμφανισιακά....

μάπα όμως το καρπούζι ;)
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σύμφωνα με τη Βέτα το ρόστερ θα έχει εμπλουτιστεί ως το τέλος της εβδομάδας και θα κλείσει περίπου στις αρχές Σεπτέμβρη.
Οι υποσχέσεις για εμπλουτισμό της πραμάτειας με φρέσκο εμπόρευμα, είναι από τα αρχαιότερα κλισέ σε όλες τις μορφές του εμπορίου για να τσιμπάει ο πελάτης και να ξαναπερασει από το μαγαζάκι μας  ;)

Δε σημαίνει ότι ισχύει κιόλας...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Οι υποσχέσεις για εμπλουτισμό της πραμάτειας με φρέσκο εμπόρευμα, είναι από τα αρχαιότερα κλισέ σε όλες τις μορφές του εμπορίου για να τσιμπάει ο πελάτης και να ξαναπερασει από το μαγαζάκι μας  ;)

Δε σημαίνει ότι ισχύει κιόλας...

απο τα πλέον σοφά λόγια που έχω διαβάσει εδω μέσα.......εμένα η Βέτα δεν μου είπε κάτι τέτοιο,μάλιστα ευχαριστήθηκε οταν παρατήρησα ότι το μαγαζί διαθέτει πλειάδα θεραπευτριών...

Υ.Γ. Οταν λέει ο συνάδελφος ότι το ρόστερ θα "κλείσει" τον Σεπτέμβρη,εννοεί ότι τότε θα γίνουν οι τελευταίες μεταγραφές? η μήπως εννοεί οτι το μαγαζί θα κλείσει τον Σεπτέμβρη? διότι,υπάρχει και αυτή η πιθανότης.....(πλάκα κάνω.... :rockon:)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Κάπως έτσι είναι τα πράγματα μόνο που τώρα τουλάχιστον την προκάλεσα εγώ τη συζήτηση ρωτώντας την αν θα φέρει τη Βίκη του Καλλιρόης 48. Εμένα τουλάχιστο με ξέρει αρκετό καιρό και ξέρει και ότι θα ξαναπεράσω αφού αυτά που είδα αρχικά δεν ήταν κατάλληλα προς βρώσιν. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom