Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 365 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    644

Επισκέπτης
Τέσσερισ σελίδες και δεν έγινε αναφορά για το βασικό!!!
πρόβλημα που συνδέεται με τον αυνανισμό και αυτό είναι η ακμή εκτός και αν είστε όλοι απαλαγμένοι απο αυτό και διαθέτεται το τέλειο δέρμα.
Εγώ πάντως όταν το καταλαβαίνετε κάτι παραπάνω απο το νορμάλ έβγαζα σπυράκι με την μία...

Μεγαλύτερη βλακεία από αυτό δεν υπάρχει...Απλώς στην εφηβεία,το δέρμα υφίσταται πολλές αλλαγές και κυρίως στην λιπαρότητα με αποτέλεσμα να αναπτύσσεται ακμή.
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, σύμφωνα με έρευνες του Πανεπιστημίου των Τιράνων, η μαλακία περισσότερες από 18,7 φορές την εβδομάδα μπορεί να προκαλέσει αστάθεια στην οδήγηση ή στο χειρισμό βαρέων μηχανημάτων (άνω των 8 τόνων) ή ανυψωτικών μηχανημάτων (ανελκυστήρες πολυκατοικιών, σπιτιών, πολυκαταστημάτων και δημοσίων οργανισμών), όπως επίσης και στη χρήση ζυγών μπάνιου (όταν κατεβαίνεις).

Η Ένωση Υδραυλικών Μαγνησίας την απαγόρευσε στα μέλη της το Μάρτιο του 1988 (απόφαση που ανέτρεψε το νέο σχήμα του διοικητικού συμβουλίου τον περασμένο Νοέμβριο), ενώ ο Αναπληρωτής Διευθυντής της Β΄Κτηνιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ρίου Δρ. Ονούφριος Παπάρης συνέστησε στους ασθενείς του (σκύλους, καναρίνια και ασβούς) να μαλακίζονται άπαξ ημερησίως για υγεία και μακροημέρευση.

Πηγή: Περιοδικό "Η τρόμπα" (επίσημο όργανο του Συλλόγου Πωλητών Ποδηλάτων Κιλκίς).
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Στα 28 μου κανω σεξ περιπου 3 φορες τη βδομαδα και δεν αυνανιζομαι καθολου. Ο αυνανισμος ειναι το τραγικοτερο πραγμα που μπορει να συνεχιζει να κανει ενας αντρας ανω των 25 κι αυτο για διαφορους λογους που βαριεμαι να αναλυσω.

Τωρα... αν εσεις ειστε γεννημενοι μαλακες... που να καταλαβετε???
 

Επισκέπτης
Τα δύο τελευταία posts απεικονίζουν το βαθμό σοβαρότητας των "συγγραφέων"...
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
εγω ξερω οτι αν την κοβεις στην μεση τη μαλακια ασκεισαι ωστε να μην χυνεις γρηγορα,εγω ειμαι 22 αν και εχω σχεση την παιζω 2 φορες την μερα,τι να κανω καυλες ειναι αυτες.

Φιλαράκι πριν 500 χρόνια είχα διαβάσει ένα άρθρο που επιβεβαιώνει αυτό που λες (όχι ότι είσαι 22 και την παίζεις 2 φορές τη μέρα)..
Αν δηλαδή κατά τη διάρκεια της λακαμία, προσπαθείς να κρατηθείς πριν φέρεις στον κόσμο μερικά δις σπερματοζωάρια, μαθαίνεις σιγά σιγά να ελέγχεις την κατάσταση και αν δεν υπάρχει κάποιο σοβαρό προβλημα να λύσεις οριστικά και το θέμα της πρόωρης εκπερμάτωσης.
Το θέμα είναι (μάλλον το αναφέρεις και συ αλλά το κάνω πιο νιανια) ότι στο τέλος πρέπει να χύσεις και όχι να την "κόβεις" χωρίς να τελειώσεις.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Foot_Hunter γιατί στα 28 σου κάνεις sex 3 φορές την εβδομάδα;;
1)Μήπως δεν έχεις πολλές κάβλες;;;
2)Δουλεύεις πολύ και δεν προλαβαίνεις;;;
3)Δε σου αρέσει η συντροφός σου;;;

Επιπλέον αφού λες ότι δεν τραβάς μαλακία μάλλον δεν θα έχεις κάβλες.
Κάνε και καμία εξέταση τεστοστερόνης,δεν βλάπτει.
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Το προ-προτελευταίο ποστ απεικονίζει το βαθμό χιούμορ του "συγγραφέα".

Χιούμορ έκανα, βέβαια (η -περιττή- εξήγηση είναι για άλλους, παρόμοιους "χιουμορίστες"...).
 

Επισκέπτης
Foot_Hunter γιατί στα 28 σου κάνεις sex 3 φορές την εβδομάδα;;
1)Μήπως δεν έχεις πολλές κάβλες;;;
2)Δουλεύεις πολύ και δεν προλαβαίνεις;;;
3)Δε σου αρέσει η συντροφός σου;;;

Επιπλέον αφού λες ότι δεν τραβάς μαλακία μάλλον δεν θα έχεις κάβλες.
Κάνε και καμία εξέταση τεστοστερόνης,δεν βλάπτει.

η τεστοστερονη που βοηθαει?
κ ποιοι ειναι λογοι οι οποιοι μειωνουν την τεστοστερονη;
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Foot_Hunter γιατί στα 28 σου κάνεις sex 3 φορές την εβδομάδα;;
1)Μήπως δεν έχεις πολλές κάβλες;;;
2)Δουλεύεις πολύ και δεν προλαβαίνεις;;;
3)Δε σου αρέσει η συντροφός σου;;;

Επιπλέον αφού λες ότι δεν τραβάς μαλακία μάλλον δεν θα έχεις κάβλες.
Κάνε και καμία εξέταση τεστοστερόνης,δεν βλάπτει.

Aπο τα γραφομενα σου, πρεπει να εισαι μαλακας με διπλωμα... 3 φορες τη βδομαδα ειναι κανονικη συχνοτητα για τα 28, ρωτα οποιο σεξολογο θελεις... Ειναι πολυ κακο να τραβας μαλακια καθε φορα που εχεις καβλες... Θα στερεψεις γρηγορα απο ενεργεια, προσεξε το!
 

Επισκέπτης
Aπο τα γραφομενα σου, πρεπει να εισαι μαλακας με διπλωμα... 3 φορες τη βδομαδα ειναι κανονικη συχνοτητα για τα 28, ρωτα οποιο σεξολογο θελεις... Ειναι πολυ κακο να τραβας μαλακια καθε φορα που εχεις καβλες... Θα στερεψεις γρηγορα απο ενεργεια, προσεξε το!

η ενεργεια αυτη αναπληρωνεται;;;;;;
 

sexianathens

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά οι μαλάκες είναι το μόνο είδος που δεν έχει έλλειψη στην Ελλάδα...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
η ενεργεια αυτη αναπληρωνεται;;;;;;

Σιγουρα, ειδικα απο καποια ηλικια και μετα, πρεπει να προσεχεις να μην τη δαπανας ασυστολα... Μπορει να προκαλεσεις στον εαυτο σου ανικανοτητα σε σχετικα μικρη ηλικια.
 

Επισκέπτης
Σιγουρα, ειδικα απο καποια ηλικια και μετα, πρεπει να προσεχεις να μην τη δαπανας ασυστολα... Μπορει να προκαλεσεις στον εαυτο σου ανικανοτητα σε σχετικα μικρη ηλικια.

απο ποια ηλικια κ μετα να προσεχω; 23 ειμαι
ευχαριστω πολυ!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά οι μαλάκες είναι το μόνο είδος που δεν έχει έλλειψη στην Ελλάδα...
+1

Αυτα περι ενεργειας δεν υφιστανται! Αντε να παθεις τενοντιτιδα! Η κακη ζωη χαλαει την ποιοτητα του σπερματος και της στυσης!
Τρεις φορες την εβδομαδα ειναι ο μεσος ορος των 28 οχι το μεγιστο επιτρεπτο...

Εγω δηλωνω μαλακας αλλα τις μαλακιες αλλος τις λεει...
 

Επισκέπτης
+1

Αυτα περι ενεργειας δεν υφιστανται! Αντε να παθεις τενοντιτιδα! Η κακη ζωη χαλαει την ποιοτητα του σπερματος και της στυσης!
Τρεις φορες την εβδομαδα ειναι ο μεσος ορος των 28 οχι το μεγιστο επιτρεπτο...

Εγω δηλωνω μαλακας αλλα τις μαλακιες αλλος τις λεει...

εισαι σιγουροσ φιλε για αυτα περι ενεργειασ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom