Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εχω εφεύρει μία τεχνική μαλακίας που την ονόμασα ''ΤΟ ΑΚΟΥΝΗΤΟ ΧΕΡΙ''.

Η διαδικασία είναι ως εξής: Ξαπλώνεις ανάσκελα και κρατάς τον πούτσο σου με το δεξί ή το αριστερό χέρι.Μετά κρατάς το χέρι τελείως ακούνητο και κουνάς τη λεκάνη πάνω-κάτω.

Με αυτήν την τεχνική δεν τραβάς , ΓΑΜΑΣ.
 

Επισκέπτης
το προβλημα οργανικα χρηζει αναφορας απο τη στιγμη και μονο που αυνανιστει καποιος και δεν ολοκληρωσει με εκτονωση,αλλα την κοψει για πιο μετα για διαφορους λογους......τοτε ενοχλειται ο προστατης γιατι σημειωνεται παλινδρομικη κινηση των οσχεων υγρων και πιεζονται τα εσωτερικα ουροποιητικα οργανα!το βασικοτερο ομως προβλημα ειναι το ψυχολογικο......αυτα που ποσταριστηκαν απο καποιο φιλο σε οτι αφορα τα λεγομενα του κ.ασκητη ειναι η σιγουρη αληθεια!

δηλαδη τι μπορει να παθει οργανικα?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Προσεχετε μη βγαλετε τριχες στη παλάμη απο τη πολλη λαλακία.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αρθρο του Ασκητή :
επισης 1-2 ωρες πριν βγω με καμια που να την γουσταρω πολυ (ωστε το πανω κεφαλι να εχει τον πρωτο λογο στην αρχη του date, Και μετα να αναλαβει δραση το κατω κεφαλι). 

Και αν σταθεις τυχερός να μην σου σηκώνεται ε?
Η χειροτερη τακτικη. Γιατι να μην σκεφτεις με το κατω κεφάλι?
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Κοβεται φιλε μου η μαλακια?

Ναι, φιλε μου, κοβεται η μαλακια... Αλλα αν οντως εισαι 17, στην ηλικια αυτη δεν κοβεται παρα μονο αν κανεις σεξ καθε μερα. Αυτες οι εφηβικες καυλες ειναι το κατι αλλο!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Το 17 δεν εχει σχεση με την ηλικια! 24 ειμαι με παρα πολλες καυλες! Δεν θεωρω κακο την μαλακια! λογο δουλειας ομως αναγκαστικα καποιες φορες θα χρειαστει να την βγαλω μονος μου! Ασε που κρατιεμαι σε φορμα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν κοβεται η μαλακια, επιμενω...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    7,6 KB · Εμφανίσεις: 23

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Και καταλήγεις έτσι :
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    72,3 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
Ναι, φιλε μου, κοβεται η μαλακια... Αλλα αν οντως εισαι 17, στην ηλικια αυτη δεν κοβεται παρα μονο αν κανεις σεξ καθε μερα. Αυτες οι εφηβικες καυλες ειναι το κατι αλλο!

εγω που μετεφηβικες καυλες καθε πρωι και καθε μεσημερι και καθε απογευμα και καθε βραδυ......τι κανω?ξεκιναω με μαλακια πρωινη σκεφτομενος την μενεγακη......συνεχιζω με στουντιακι μεσημεριανο......απογευματινο κολατσιο στο dvd και μετα στριπτητζαδικο..........
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Διαβάζω κάποιους να λένε ότι η μαλακία κόβεται.
Πραγματικά υπάρχουν ατομα που την έχουν κόψεί;;;;
Με ποιά λογική;;;
Μήπως δεν τους άρεσε ή μήπως τους προκάλεσε κάποιο πρόβλημα (περιπτώσεις που δεν τις πιστεύω).
Εγώ προσωπικά ακόμα και μετά από γαμήσι τράβαγα καμία και ήταν και από τις πιό πετυχημένες.
 

spicer

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τέσσερισ σελίδες και δεν έγινε αναφορά για το βασικό!!!
πρόβλημα που συνδέεται με τον αυνανισμό και αυτό είναι η ακμή εκτός και αν είστε όλοι απαλαγμένοι απο αυτό και διαθέτεται το τέλειο δέρμα.
Εγώ πάντως όταν το καταλαβαίνετε κάτι παραπάνω απο το νορμάλ έβγαζα σπυράκι με την μία...
 

Επισκέπτης
Katarxhn h malakia einai fysiologikh diadikasia..Kai oi sexologoi synistoun 2 me 3 malakies th bdomada..Einai aparaithto, kai panw apola na teleiwneis.Gt diavasa se kapoio shmeio prohgoumenws oti mporei na travhkseis kai na stamathseis kai sth mesh? Ileos..Tespa Kardiopatheies,prostath panw ap'ola kai ourolimokseis giok ama akolouthoume syntagh sexologou:P To thema einai oti osoi lene oti thn exoun kopsei,h mlkies lene:P h gamane kathimerina  opote no prob;) Bebaia an gamas kai travas .. den yparxei prob:P
τι γινεται αν την κοβεισ στη μεση?
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
εγω ξερω οτι αν την κοβεις στην μεση τη μαλακια ασκεισαι ωστε να μην χυνεις γρηγορα,εγω ειμαι 22 αν και εχω σχεση την παιζω 2 φορες την μερα,τι να κανω καυλες ειναι αυτες.
 

Συνημμένα

  • ej103.jpg
    ej103.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 34

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom