Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 87K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 6 5,2%
  • ναι

    Ψήφοι: 33 28,4%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,7%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,4%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 35,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    116

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αυτό εννοείται μάγκα μου...αλλά πλέον υπάρχουν και οι οικονομικότερες λέμε επιλογές(δεν είναι και λίγες).
Για τους ΑΧΟΡΤΑΓΟΥΣ που είναι πιο τακτικοί :-)
όπως λες...οι αχόρταγοι ας πάνε αλλού... δεν θα αλλάξουν τα πάντα μόνο και μόνο για αυτούς!!!  ;) ;) ;) ;)

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Άσε ρε φίλε!
Μόνο ό χώρος αλλάζει στ στούντιο προς το καλλίτεο.
Για το χωροχρόνος είναι σχετικό, έχουμε δεί πολλούς να κλαίνε τα 120+
Οι κοπέλες είναι ίδιες και εδώ και εκεί, για να το σκεφτούν κάποιες στουντιούδες να ρίξουν μόνο αυτές την τιμή τη δική τους στα 30 και όχι τα στούντιος και θα σούλεγα μετά...
΄
¨οσο για τους μερικούς που θα πάνε με τα περισσότερα είτε δεν εχουν υπ όψη τους κάποιο σιτε ενημέρωσης είτε ηλικιακά είναι 50+ που δεν τους νοιάζει για μια φορά τον μήνα.
Διαφωνείς δηλαδή ότι στα στούντιο ΠΕΡΑ από την καλύτερη περιποίηση και τον περισσότερο χρόνο (λόγω 50ευρου) είναι συνήθως και πιο ωραίες οι κοπέλες??? ενώ στη φυλής βλέπεις διάφορα...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
......καλα το απολυτο καραγκιοζιλικι  που εχω συναντησει ειναι  στο  Κωνσταντινουπολεως 130........... μπουρδελο με λατιν κομματια , τα 30 Ε τα εδινα και μαλιστα πηγαινα τακτικα........ωσπου μια μερα παω και μου λενε 50 , και καλα την ειδαν στουντιο..........βεβαια καμια σχεση με στουντιο η ολη φαση..........απο τοτε δεν ξαναπατησα.......απο  οτι μαθαινω , δεν αλλαξαν μυαλα...........εντω μεταξυ τις ιδιες  κοπελες    μπορεις να τις βρεις στην Μαγνησιας(Αγ.Παντελεημονας) , προφανως ειναι ο ιδιος ιδιοκτητης.........παντως επειδη μιλαω και με αλλους , εχουν μαζευτει αρκετα , δεν το  δινουν το 50αρικο τοσο ευκολα ειδικα αν δεν την ξερεις την κοπελα και  υπαρχει κινδυνος οι πειραματισμοι να σε χαντακωσουν.........παντως  στα  μπουρδελακια  αν ψαξεις μπορεις να βρεις διαμαντια........αλλα θελει χρονο και περπατημα...........
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
παζαρι ειναι η καλυτερη λυση.
ποσο κανει ?
50!
40 εχω τα θες?
ναι -παιρναω
οχι -γειασας

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
παζαρι ειναι η καλυτερη λυση.
ποσο κανει ?
50!
40 εχω τα θες?
ναι -παιρναω
οχι -γειασας
Κι αυτό παίζει μεγάλε!Ακόμα καλύτερη λύση....αν και τα πράματα από μόνα τους εκεί πάνε.Αν πάει κανείς φυλής που γκρινιάζουν τελευταία όλο και πιο πολλές τσατσάδες που κόσμος μπαίνει κόσμος βγαίνει και ελάχιστοι πάνε "παραμέσα" θα το καταλάβει...και δεν λέμε για αλλοδαπούς ή μικρά που πάνε για το μάτι
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
όπως λες...οι αχόρταγοι ας πάνε αλλού... δεν θα αλλάξουν τα πάντα μόνο και μόνο για αυτούς!!!  ;) ;) ;) ;)
Ρε πάμε καλά? Θα αλλάξουν τα πάντα άμα ρίξουν κατά 10ε τις τιμές? Μόνο οι αχόρταγοι θα επωφεληθούν? Συνέλθετε ρε, αντί να πούμε πάμε να κάνουμε κάτι μαζικό να πέσουν οι τιμές προς οφελός μας εσύ λές να πηγαίνουμε μόνο όπου είναι φθηνά (δηλαδή εγώ αν θέλω να πάω αλλού να μην πάω γιατί οι άλλοι είναι εκτός τόπου και χρόνου με τη σημερινή εποχή) και ο άλλος να κάνουμε παζάρια. Ω ποία ξεφτίλα! Να πάς στο στούντιο να σου λέει η τσατσά 50ε και εσύ να λές 40ε. Και να το διαπραγματεύεσαι εκείνη την ώρα και με άλλους μπροστά! Ήμαρτον ρε!
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Ρε πάμε καλά? Θα αλλάξουν τα πάντα άμα ρίξουν κατά 10ε τις τιμές? Μόνο οι αχόρταγοι θα επωφεληθούν? Συνέλθετε ρε, αντί να πούμε πάμε να κάνουμε κάτι μαζικό να πέσουν οι τιμές προς οφελός μας εσύ λές να πηγαίνουμε μόνο όπου είναι φθηνά (δηλαδή εγώ αν θέλω να πάω αλλού να μην πάω γιατί οι άλλοι είναι εκτός τόπου και χρόνου με τη σημερινή εποχή) και ο άλλος να κάνουμε παζάρια. Ω ποία ξεφτίλα! Να πάς στο στούντιο να σου λέει η τσατσά 50ε και εσύ να λές 40ε. Και να το διαπραγματεύεσαι εκείνη την ώρα και με άλλους μπροστά! Ήμαρτον ρε!
αφού και από μόνες τους το παζαρεύονται τελευταία...
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
και ο άλλος να κάνουμε παζάρια. Ω ποία ξεφτίλα! Να πάς στο στούντιο να σου λέει η τσατσά 50ε και εσύ να λές 40ε. Και να το διαπραγματεύεσαι εκείνη την ώρα και με άλλους μπροστά! Ήμαρτον ρε!

ελα ρε μεγαλε
εσυ δηλ αν πας να αγορασεις ενα σπιτι ενα αυτοκινητο ενα παντελονι κτλ οτι σου λενε το πληρωνεις?
καλα μεγαλε μπραβο η χαρα των απανταχου πωλητων εισαι
στη τελικη οι τιμες που εχουν στα στουντιο δεν ειναι καθορισμενες απο πουθενα οπως σε διαφορα προιοντα που τις καθοριζει καποιο υπουργειο ή καποια επισημη αντιπροσωποια, οτι θελουν ζητανε και εσυ δικαιωμα σου ειναι οτι θελεις να δωσεις ειτε παραπανω ειτε παρακατω.
αμ το αλλο που λες για τους αλλους που ειναι μπροστα, εισαι και ντροπαλος ε? τα θελεις ολα ετοιμα στο πιατο
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
ελα ρε μεγαλε
εσυ δηλ αν πας να αγορασεις ενα σπιτι ενα αυτοκινητο ενα παντελονι κτλ οτι σου λενε το πληρωνεις?
καλα μεγαλε μπραβο η χαρα των απανταχου πωλητων εισαι
στη τελικη οι τιμες που εχουν στα στουντιο δεν ειναι καθορισμενες απο πουθενα οπως σε διαφορα προιοντα που τις καθοριζει καποιο υπουργειο ή καποια επισημη αντιπροσωποια, οτι θελουν ζητανε και εσυ δικαιωμα σου ειναι οτι θελεις να δωσεις ειτε παραπανω ειτε παρακατω.
αμ το αλλο που λες για τους αλλους που ειναι μπροστα, εισαι και ντροπαλος ε? τα θελεις ολα ετοιμα στο πιατο
Καμμία σχέση με τα παραδείγματα που δίνεις. Όταν πάω να πηδήξω δεν έχω όρεξη να κάνω παζάρια. Μου χαλάει η διάθεση. Το να παζαρεύω ένα παντελόνι δεν επηρεάζει τον τρόπο που θα το φορέσω μετά. Το να παζαρεύω ένα πήδημα εμένα προσωπικά μετά με επηρεάζει. Και ναί, να κάθομαι να παζαρεύω πόσα θα δώσω για να γαμήσω παρουσία τρίτων δεν είναι και το καλυτερό μου! Αν εσύ το θεωρείς ντροπή εκ μέρους μου, εξελαβέ το έτσι, ποσώς με ενδιαφέρει...
 
OP
OP
P

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
τελικα το post που ανοιξα εχει περασει.
το θεμα ειναι σοβαρο πρεπει να αλλαξουμε τις τιμες προς οφελος μας και οχι προς οφελος των στουντιο.
ευχαριστουμε και το στουντιο φ104 που ξεκινησε το 30 που ζηταμε και τις υψηλες υπερεσιες που προσφερει αν και ειναι φθηνοτερο απο τα αλλα στουντιο .
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
εχω την εντυπωση και αγ.αλεξανδρου στο γκαζι 30αρι ειναι
αν το ξερει κανεις στα συγουρα ας μας πει
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ούτε και εγώ γουστάρω διαπραγματευση τιμής. Είναι νομίζω ξεφτυλα να κάνεις παζάρια για δεκα ευρώ. Ομως πρέπει μερικά στούντιο να ρίξουν και λίγο τις τιμές, τουλάχιστον κατα δέκα-δεκαπέντε ευρώ και ειδικά εκείνα που η ποιότητα των υπηρεσιών τους είναι επιπέδου μπουρδέλου και απλά πληρώνεις τον πιο σένιο χώρο. Στο χέρι μας είναι να έχουμε τις υπηρεσίες που θέλουμε!
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
ούτε και εγώ γουστάρω διαπραγματευση τιμής. Είναι νομίζω ξεφτυλα να κάνεις παζάρια για δεκα ευρώ. Ομως πρέπει μερικά στούντιο να ρίξουν και λίγο τις τιμές, τουλάχιστον κατα δέκα-δεκαπέντε ευρώ και ειδικά εκείνα που η ποιότητα των υπηρεσιών τους είναι επιπέδου μπουρδέλου και απλά πληρώνεις τον πιο σένιο χώρο. Στο χέρι μας είναι να έχουμε τις υπηρεσίες που θέλουμε!
Στο χέρι μας είναι αλλά δεν βλέπω πολύ κίνηση σε αυτό το thread. 69 άτομα έχουν ψηφίσει πως πρέπει να αλλάξουν οι τιμές, αλλά εδώ έχουνε ποστάρει πολύ λιγότεροι για το θεμά και κυρίως για να κάνουμε κάτι οργανωμένο, όπως μαζική αποχή το ερχόμενο ΣΚ. Δεν βλέπω φώς...



 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω οτι υπαρχουν τροποι να βελτιωθει η τιμολογιακη πολιτικη με την εφαρμογη π.χ. των happy hours(βλεπε νταρια..) ή να συμπεριλαβουν στο 50αρι καποια extra οπως το 69..
υπαρχουν περιθωρια μην τρελαθουμε
και κατι αλλο προς ολους μας ας μην δινουμε τοσο ευκολα τα 100αρια ας ειμαστε πιο συγκρατημενοι με την τσεπη μας ετσι ωστε να δωσουμε μεγαλυτερη αξια στα προγραμματα των 50 ευρω...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
νομιζω οτι υπαρχουν τροποι να βελτιωθει η τιμολογιακη πολιτικη με την εφαρμογη π.χ. των happy hours(βλεπε νταρια..) ή να συμπεριλαβουν στο 50αρι καποια extra οπως το 69..
με 50 ευρώ 69?????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Μου κάνει εντύπωση που κάποιοι ντρέπονται να κάνουν παζάρια ! Μια διαπραγμάτευση στην τιμή -πάντα με ευγένεια- δεν προσβάλλει κανέναν.Τώρα αν σας περισσεύουν τόσο τα λεφτά ώστε το 10ευρω ή το 20ετρω να το έχετε για πέταμα..
Εξαρτάται και από το πόσο συχνά πας.Άμα πας 4 φορές το μήνα σε στούντιο και δίνεις 40 γλιτώνεις συνολικά 40 ευρώ , η δόση για τον Κωτσόβολο λόγου χάρη..
Λες "κάποια καλύτερη τιμή γίνεται?" ή "με 40 ευρώ γίνεται να περάσω?" και αν ναι έχει καλώς , αλλιώς φεύγεις σαν κύριος.Άσε που άμα δείχνεις ότι ψήνεσαι να μπεις αλλά είσαι και σκεπτικός υπάρχει πιθανότητα η τσατσά να σου το προτείνει από μόνη της.Και οι περισσότερες πουτάνες , άμα είσαι "καλός πελάτης" (ό,τι κι αν σημαίνει αυτό..) προτιμούν να σε έχουν σταθερό παρά να έρθεις μία φορά με 90 ευρώ και μετά μη τον είδατε.
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Εμένα με νοιάζει να πέσουν οι τιμές. Έστω και κατά 10ε γίνεται διαφορά. Τώρα απο τη στιγμή που στα στούντιο το 69 γίνεται με 60ε, αν το απλό γίνει 40ε δεν καταλαβαίνω που είναι το αστείο στο να δίνεις 50ε για 69? Ποιός καθορίζει πότε μια τιμή είναι παράλογη ή όχι? Μόνο ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Ας αρχίσει να αραιώνει ο κόσμος και θα δούμε αν θα είναι αστεία όλα αυτά. Ούτως ή άλλως τα στούντιο βάση των υπηρεσιών που προσφέρουν βγάζουν πολύ περισσότερα χρήματα απο όσο θα έπρεπε. Μην τρελαθούμε κιόλας. Ας αγοράσουν οι συμπαθέστατες κατα τα άλλα κοπέλες που δουλεύουν εκεί μερικούς μήνες αργότερα τη μερσεντές τους...
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει καταναλωτικό κίνημα και καταναλωτική συνείδηση γενικότερα...Υποτίθεται ότι στις "εκπτώσεις" πρέπει πάντα να ρωτάς ποια ήταν η αρχική τιμή , προ εκπτώσεως.Ποιος το κάνει ; Επίσης πόσοι κάνουν έρευνα αγοράς πριν αγοράσουν κάτι για να βρουν την καλύτερη τιμή ; Πόσοι μποϋκοτάρουν καφετέριες , κέντρα διασκέδασης , ταβέρνες , κινηματογράφους  κλπ που σου πιάνουν τον κώλο ; Για να μην πω για τις "ιερές" μας διακοπές που χρυσοπληρώνουμε ό,τι πιο ελεεινό και λέμε κι ευχαριστώ. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom