Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 6 5,2%
  • ναι

    Ψήφοι: 33 28,4%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,7%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,4%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 35,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    116

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
γενικα ματια μου οι τιμες μας ειναι περα απο καλες εινα θα έλεγα και λογικες ;)
πχ προγραμμα απλο 30ε

γιαυτο ακριβος ματια μου υπαρχουν οι υπηρεσίες, οι cameres στην εξώπορτα και οι 2πλες πόρτες για να φροντίζουν να μην πέφτει ποτέ η ποιότητα της πελατειας ;)
ΣΩΣΤΗ!!! Ετσι μπράβο κούκλα μου...
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Δεν το εχω επισκευτει ποτε.

Ευχασριστω για την πληροφορια.
Να πας φίλε!! Επίσης πολύ καθαρός χώρος και με ευγένεια προς τον πελάτη. Εξάλλου πρέπει να ανταμείβουν τα μαγαζάκια που προσφέρουν καλές υπηρεσίες σε λογική τιμή! Σωστά μάγκες???
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Δεν ειναι δυσκολο να οργανωθουμε και να κανουμε αποχη ενα Σαββατοκυριακο για αρχη για να στειλουμε το μηνυμα για μειωση τιμων....
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Και 40ε να το κάνουν σε πρώτη φάση καλά είναι. Όσο για το αν με τη μείωση τιμών επέλθει και μείωση υπηρεσιών για αυτό υπάρχει το μπουρδέλα, για να φάει όποιος το κάνει κράξιμο και να συνέλθει...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Δεν ειναι δυσκολο να οργανωθουμε και να κανουμε αποχη ενα Σαββατοκυριακο για αρχη για να στειλουμε το μηνυμα για μειωση τιμων....
Ωραία το επόμενο ΣΚ ας γίνει η κίνηση για 1η δοκιμαστική φορά. Αλλά δεν βλέπω πολύ συμμετοχή στο εν λόγω thread και προβληματίζομαι. Φαίνεται οι πιο πολλοί είναι κονομημένοι...
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Δεν ειναι δυσκολο να οργανωθουμε και να κανουμε αποχη ενα Σαββατοκυριακο για αρχη για να στειλουμε το μηνυμα για μειωση τιμων....
Γιατί αποχή και όχι αλλαξογραμμή??? Δηλαδή να πηγαίνουμε μόνο ΦΥΛΗΣ 104, ΑΧΑΡΝΩΝ 106 με 30 euro και ΑΓ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ 37 που έβγαλε και προσφορά!! Αυτό για κανά μήνα 2 το πολύ και μετά θα δείτε!!! Να φανταστείτε ότι έμαθα από γνωστό ότι στο μετάξι 2-3 το ρίξανε στο 10ευρω?!τα όχι τόσο ωραία μανούλια βέβαια...αλλά καταλαβαίνουν και αυτοί την κρίση στο πετσί τους σιγά-σιγά.ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ παίδες!!!Το άλλο που άκουσα στη φυλής?? Ηταν λέει ένα παλικαράκι από επαρχία και μόλις ρώτησε την τσατσά πόσο πάει...και πήγε να φύγει γυρίζει εκείνη και του λέει έελα με 15...τοχει ξανακούσει κανείς???
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Και να είστε σίγουροι ότι θα πετύχει  :grin: :grin: :grin: ... κάτι σαν το μποϊκοτάζ στις καφετέριες...και όλα άλλαξαν!!!  :S :S :S :S
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Γιατί αποχή και όχι αλλαξογραμμή??? Δηλαδή να πηγαίνουμε μόνο ΦΥΛΗΣ 104, ΑΧΑΡΝΩΝ 106 με 30 euro και ΑΓ. ΜΕΛΕΤΙΟΥ 37 που έβγαλε και προσφορά!! Αυτό για κανά μήνα 2 το πολύ και μετά θα δείτε!!! Να φανταστείτε ότι έμαθα από γνωστό ότι στο μετάξι 2-3 το ρίξανε στο 10ευρω?!τα όχι τόσο ωραία μανούλια βέβαια...αλλά καταλαβαίνουν και αυτοί την κρίση στο πετσί τους σιγά-σιγά.ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ για τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ παίδες!!!Το άλλο που άκουσα στη φυλής?? Ηταν λέει ένα παλικαράκι από επαρχία και μόλις ρώτησε την τσατσά πόσο πάει...και πήγε να φύγει γυρίζει εκείνη και του λέει έελα με 15...τοχει ξανακούσει κανείς???
Το ίδιο πράγμα είναι ουσιαστικά. Αφού δεν θα πηγαίνουμε σε αυτά που χτυπάνε το απλό πρόγραμμά με 50άρικο. Επίσης πιστεύω οτι αν μειωθεί το απλό, πρέπει να μειωθούν και τα άλλα προγράμματα για να μην υπάρχει άνιση μεταχείριση των πελατών...
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Με € 30 στα στούντιο υπάρχει κίνδυνος να συμβεί και το αντίστροφο- να μαζευτεί η μπίχλα της φυλής και η μπιχλάρα του μεταξιού από πελατειακής άποψης στα στούντιο...
Και τί να το κάνω το στούντιο αν μου θυμίζει μπουρδέλο;

σωστος!!! :thumbsup:
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Και να είστε σίγουροι ότι θα πετύχει  :grin: :grin: :grin: ... κάτι σαν το μποϊκοτάζ στις καφετέριες...και όλα άλλαξαν!!!  :S :S :S :S
Αν δεν αλλάξει, το μπουκοτάζ θα γίνει παρατεταμένη κατάσταση και θα αναγκαστούν...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αν δεν αλλάξει, το μπουκοτάζ θα γίνει παρατεταμένη κατάσταση και θα αναγκαστούν...
είδωμεν... μετά το καλοκαίρι, που θα φανεί η "κρίση",  αν είναι κάτι θα αλλαξει κατα τη γνώμη μου...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Εγώ είπα ας το κάνουν 40ε σε πρώτη φάση.Ακόμα και το να δίνεις 2 20άρικα απο ένα 50άρικο είναι ψυχολογική διαφορά. Και είπαμε όσοι δεν κρατήσουν επίπεδο στις υπηρεσίες και τους πελάτες που δέχονται, κράξιμο...
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Και 40ε να το κάνουν σε πρώτη φάση καλά είναι. Όσο για το αν με τη μείωση τιμών επέλθει και μείωση υπηρεσιών για αυτό υπάρχει το μπουρδέλα, για να φάει όποιος το κάνει κράξιμο και να συνέλθει...
Σωστά μην το παρακάνουμε και μεις βρε παίδες...40 ευρώ είναι μια χαρά...για να μην έχουμε μείωση υπηρεσιών. Οσο για το αν τα στούντιο θα γίνουν στουντιέλο...δεν το νομίζω καθώς βλέπω εξαιτίας της κρίσης να πηγαίνει στο 15 η φυλής και 10 το μετάξι(όχι όλα βέβαια).Πάντως για το άλλο που είπες σίγουρα αυτοί που πάνε στα στούντιο των 50+ είναι πιο κονομημενοί και δυστυχώς σ' αυτό το σπορ υπάρχουν μερικοί που θα πάνε όσο και ναχει γι' αυτό και το εκμεταλλεύονται οι στουνιάδες!Αρα θεωρώ καλύτερο όχι την αποχή αλλά το μπουκοτάζ στα ακριβά στούντιο ή και σ' αυτά που με 50 ευρώ δεν έχουν πιο όμορφες κοπέλες από φυλής και μετάξι ή μέσα δεν προσφέρουν τα αναμενόμενα.Πάντως ξαναλέω 40 ευρώ για το απλό δεν τους είναι και τίποτα σε κόστος για τα σπίτια αλλά ούτε και τις κοπέλες αφού δεν κάνουν και τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ τα άλλα extreme προγράμματα καταναλώνουν περισσότερο κόπο και χρόνο για την κοπέλα και είναι λογική η τιμή....χωράει πολύ συζήτηση νομίζω...
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Αυτό δεν πρόκειται να γίνει εφόσον διακρίνουμε μια τάση για 5 ευρώ λιγότερα σε φυλής και μετάξι.Διάβασε αν θες τι γράφω πιο πάνω...και ρώτα να μάθεις τι παίζεται!!Από 50 σε 40 γιατί να μαζευτεί η μπίχλα που λες??Απλώς αυτοί που πάνε στα στούντιο θα πηγαίνουν τακτικότερα αλλά και τις πιο "ΑΓΟΝΕΣ"-παυλίδης :-) ΩΡΕΣ
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Η λύση είναι απλή: ο καθένας ας πηγαίνει εκεί που γουστάρει, αναλογα με το βαλάντιο που έχει και το κέφι του...

και κάτι ακόμα: θεωρώ ηλίθιο να πάω κάπου να γαμήσω μόνο και μόνο επειδή θα δώσω 30 ευρώ... δεν μου καθορίζει μονο η τιμή που θα γαμήσω αλλά και η κοπέλα που θα δω!!!!!!
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Σωστά μην το παρακάνουμε και μεις βρε παίδες...40 ευρώ είναι μια χαρά...για να μην έχουμε μείωση υπηρεσιών. Οσο για το αν τα στούντιο θα γίνουν στουντιέλο...δεν το νομίζω καθώς βλέπω εξαιτίας της κρίσης να πηγαίνει στο 15 η φυλής και 10 το μετάξι(όχι όλα βέβαια).Πάντως για το άλλο που είπες σίγουρα αυτοί που πάνε στα στούντιο των 50+ είναι πιο κονομημενοί και δυστυχώς σ' αυτό το σπορ υπάρχουν μερικοί που θα πάνε όσο και ναχει γι' αυτό και το εκμεταλλεύονται οι στουνιάδες!Αρα θεωρώ καλύτερο όχι την αποχή αλλά το μπουκοτάζ στα ακριβά στούντιο ή και σ' αυτά που με 50 ευρώ δεν έχουν πιο όμορφες κοπέλες από φυλής και μετάξι ή μέσα δεν προσφέρουν τα αναμενόμενα.Πάντως ξαναλέω 40 ευρώ για το απλό δεν τους είναι και τίποτα σε κόστος για τα σπίτια αλλά ούτε και τις κοπέλες αφού δεν κάνουν και τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ τα άλλα extreme προγράμματα καταναλώνουν περισσότερο κόπο και χρόνο για την κοπέλα και είναι λογική η τιμή....χωράει πολύ συζήτηση νομίζω...
Ναι 40ε είναι μικρή μείωση για τα σούντιο και παράλληλα κάνει κάποια διαφορά στη τσέπη μας, χωρίς να κινδυνεύουμε για μείωση υπηρεσιών. Όσο για τους κονομημένους και τους "πάω όπως και νά 'χει" ας συγκρατήσουν τις καύλες τους και για τους άλλους. Δεν θα πάθουν τίποτα.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Η λύση είναι απλή: ο καθένας ας πηγαίνει εκεί που γουστάρει, αναλογα με το βαλάντιο που έχει και το κέφι του...

και κάτι ακόμα: θεωρώ ηλίθιο να πάω κάπου να γαμήσω μόνο και μόνο επειδή θα δώσω 30 ευρώ... δεν μου καθορίζει μονο η τιμή που θα γαμήσω αλλά και η κοπέλα που θα δω!!!!!!
Αυτό εννοείται μάγκα μου...αλλά πλέον υπάρχουν και οι οικονομικότερες λέμε επιλογές(δεν είναι και λίγες).
Για τους ΑΧΟΡΤΑΓΟΥΣ που είναι πιο τακτικοί :-)
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Εγώ είπα ας το κάνουν 40ε σε πρώτη φάση.Ακόμα και το να δίνεις 2 20άρικα απο ένα 50άρικο είναι ψυχολογική διαφορά. Και είπαμε όσοι δεν κρατήσουν επίπεδο στις υπηρεσίες και τους πελάτες που δέχονται, κράξιμο...

εννοειται,αυτο να λεγεται...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Η λύση είναι απλή: ο καθένας ας πηγαίνει εκεί που γουστάρει, αναλογα με το βαλάντιο που έχει και το κέφι του...

και κάτι ακόμα: θεωρώ ηλίθιο να πάω κάπου να γαμήσω μόνο και μόνο επειδή θα δώσω 30 ευρώ... δεν μου καθορίζει μονο η τιμή που θα γαμήσω αλλά και η κοπέλα που θα δω!!!!!!
Βεβαίως, αλλά απο τη στιγμή που μπορούμε να κάνουμε κάτι ώστε να πιέσουμε για γενικότερη μείωση των τιμών γιατί να είμαστε τόσο βολεψάκηδες? Δεν θα πέσουν έξω τα στούντιο με μια μείωση 10ε...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σωστά μην το παρακάνουμε και μεις βρε παίδες...40 ευρώ είναι μια χαρά...για να μην έχουμε μείωση υπηρεσιών. Οσο για το αν τα στούντιο θα γίνουν στουντιέλο...δεν το νομίζω καθώς βλέπω εξαιτίας της κρίσης να πηγαίνει στο 15 η φυλής και 10 το μετάξι(όχι όλα βέβαια).Πάντως για το άλλο που είπες σίγουρα αυτοί που πάνε στα στούντιο των 50+ είναι πιο κονομημενοί και δυστυχώς σ' αυτό το σπορ υπάρχουν μερικοί που θα πάνε όσο και ναχει γι' αυτό και το εκμεταλλεύονται οι στουνιάδες!Αρα θεωρώ καλύτερο όχι την αποχή αλλά το μπουκοτάζ στα ακριβά στούντιο ή και σ' αυτά που με 50 ευρώ δεν έχουν πιο όμορφες κοπέλες από φυλής και μετάξι ή μέσα δεν προσφέρουν τα αναμενόμενα.Πάντως ξαναλέω 40 ευρώ για το απλό δεν τους είναι και τίποτα σε κόστος για τα σπίτια αλλά ούτε και τις κοπέλες αφού δεν κάνουν και τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ τα άλλα extreme προγράμματα καταναλώνουν περισσότερο κόπο και χρόνο για την κοπέλα και είναι λογική η τιμή....χωράει πολύ συζήτηση νομίζω...

Άσε ρε φίλε!
Μόνο ό χώρος αλλάζει στ στούντιο προς το καλλίτεο.
Για το χωροχρόνος είναι σχετικό, έχουμε δεί πολλούς να κλαίνε τα 120+
Οι κοπέλες είναι ίδιες και εδώ και εκεί, για να το σκεφτούν κάποιες στουντιούδες να ρίξουν μόνο αυτές την τιμή τη δική τους στα 30 και όχι τα στούντιος και θα σούλεγα μετά...
΄
¨οσο για τους μερικούς που θα πάνε με τα περισσότερα είτε δεν εχουν υπ όψη τους κάποιο σιτε ενημέρωσης είτε ηλικιακά είναι 50+ που δεν τους νοιάζει για μια φορά τον μήνα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom