Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 6 5,2%
  • ναι

    Ψήφοι: 33 28,4%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,7%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,4%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 35,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    116
OP
OP
P

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
ξεφευγετε απο το θεμα
το θεμα ειναι να αλλαξουνε τιμες προς οφελος μας

 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Πάντως εγώ συμφωνώ με την ιδέα της μαζικής αποχής μπάς και ζοριστούν και πέσουν λίγο οι τιμές. Αλλά θα πρέπει να γίνει οργανωμένα, πράγμα που δεν πρόκειται...
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Τα 50 ευρω για το απλο προγραμμα στα studio ειναι παρα μα παρα πολλα.. παιδια μιλαμε για 17 χιλιαρικα σε δραχμουλες... Πρεπει οι τιμες να αλλαξουν..
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Αυτό λέμε. Πώς θα το οργανώσουμε όμως? Μέσω του Μπουρδέλα νομίζω οτι μπορεί να ασκηθεί πίεση να πέσουν οι τιμές αν όλοι όσοι είναι μέλη και τακτικοί πελάτες σε στούντιο κάνουν αποχή. Αλλά θα γίνει αυτό?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ:
Από Τρίτη 12/5 μέχρι και Παρασκευή 15/5 και τις ώρες 12:00-14:00 και 19:00-21:00 το απλό πρόγραμμα προσφέρεται με 30€!

Βλέπεις τελικά?
Η Ντάρια δεν είναι μόνο ωραία γκόμενα, είναι και επιχειρηματίας με μυαλό που ακούει τα μυνήματα απο τους πελάτες.
Μπράβο ρε Ντάρια. Respect!!! Εύχομαι πάντα τέτοια!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Βλέπεις τελικά?
Η Ντάρια δεν είναι μόνο ωραία γκόμενα, είναι και επιχειρηματίας με μυαλό που ακούει τα μυνήματα απο τους πελάτες.
Μπράβο ρε Ντάρια. Respect!!! Εύχομαι πάντα τέτοια!

Ναι, αλλά για σκέψου πόσος κόσμος θα πάει?
Άντε και πας και περιμένεις, όταν έρθει η σειρά σου και περάσει το χρονικό όριο της προσφοράς, τι κάνεις??
Προσφορές λες και είναι μαγαζί ρούχων....
όχι ρε φίλε... κάντο στάνταρ 30 ευρώ το απλό!!

Ρε σεις... ποιος ψήφισε όχι;;
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πολλά είναι και τα 35
από 29,90 πρέπει να ξεκινάνε
το θέμα τιμή είναι και ψυχολογικό...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το Φ104 έχει πολύ καλές τιμές και νομίζω οτι οι περισσότεροι πρεπει να ακολουθήσουν αυτήν την τιμολογιακή πολιτική του.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
ο λογοες που δεν εχω παει ποτε σ στουντιο ειναι οι τιμες.με 50 ευρω που εχει το απλο στα περισσοτερα πας 2ή και 3 φορες σε μπουρδελο.αν το πανε το απλο 30-35 ευρω τοτε θα κανω την κινηση να παω.και να ριξουν και τα αλλα προγραμματα.ας πουμε το φουλ απο 100 να το πανε 70-75.προς το παρον λογω μειωμενων οικονομικων μονο μπουρδελα.στο μελλον βλεπουμε.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ναι, αλλά για σκέψου πόσος κόσμος θα πάει?
Άντε και πας και περιμένεις, όταν έρθει η σειρά σου και περάσει το χρονικό όριο της προσφοράς, τι κάνεις??
Προσφορές λες και είναι μαγαζί ρούχων....
όχι ρε φίλε... κάντο στάνταρ 30 ευρώ το απλό!!

Ρε σεις... ποιος ψήφισε όχι;;

Εντάξει το έκανε δοκιμαστικά, μετά απο συζήτηση που υπήρξε εδώ.
Νομίζω σωστά το έκανε να δεί πως θα πάει αν και πιστευω ότι μόνο σε μια εβδομάδα δεν θα βγάλει συμπεράσματα. Νομίζω θα το σκεφτεί και θα το παγιώσει γι αυτές τις ώρες. Το λέω αυτό και πίστεψέ με φίλε δεν έχει τύχει να την συναντήσω ποτέ. Και επειδή είμαι αυτός που της το πρότεινα θα την επισκευτώ την άλλη εβδομάδα - την έχω κάνει με τις νέες της φωτό- αλλα όχι σε αυτές τις ώρες της μείωσης, απλά θέλω να της πώ και απο κοντά ότι είναι στο σωστό δρόμο με την μείωση αυτή.
Το θέμα είναι όμως ότι πρέπει να το σκεφτούν σοβαρά σε όλα τα στούντιο για το 30άρι, και να μπύν στο πνεύμα των καιρών. Για να δούμε μετά ποιός θα περνάει απο τη μπίχλα της φυλής και την μπιχλάρα του Μεταξιού?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Άμα γίνει μόνιμο το 30αρι(λεμε τωρα...) θα ρίξουν τις τιμές και τα μπουρδέλα.
Αλλά δε πρόκειται να γίνει αυτό, δε το θέλουν ούτε οι ίδιοι οι στουντιάκηδες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σαφως και καθε μειωση της τιμης ειναι προς ωφελος μας.
Το μονο studio που μεχρι τωρα εχει στανταρ τιμη εκινησης τα 30 ευρω ειναι το Φ104

Δεν θα ηθελα ομως σε τιποτα η μειωση της τιμης να επιφερει και μειωση των υπηρεσιων, αλλοιως δεν κανουμε τιποτα.

θα μιλαμε τοτε για πολυτελη μπουρδελα ουσιαστικα.

Το στουντιελλο  :grin: :grin: :grin: :grin:
οπως πολυ ευστοχα ειχε γραψει καποιος συναγωνιστης....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Για να δούμε μετά ποιός θα περνάει απο τη μπίχλα της φυλής και την μπιχλάρα του Μεταξιού?

Με € 30 στα στούντιο υπάρχει κίνδυνος να συμβεί και το αντίστροφο- να μαζευτεί η μπίχλα της φυλής και η μπιχλάρα του μεταξιού από πελατειακής άποψης στα στούντιο...
Και τί να το κάνω το στούντιο αν μου θυμίζει μπουρδέλο;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το Φ104 έχει πολύ καλές τιμές και νομίζω οτι οι περισσότεροι πρεπει να ακολουθήσουν αυτήν την τιμολογιακή πολιτική του.

γενικα ματια μου οι τιμες μας ειναι περα απο καλες εινα θα έλεγα και λογικες ;)
πχ προγραμμα απλο 30ε
τα 50ε για εμενα για ενα προγραμμα απλο ειναι περα απο υπερβολικα πολλα σαν ποσό ειναι και ασύμφορα και για τον πελάτη και για την κοπέλα ;)
για το πελατη ειναι ασυμφορα γιατι ετσι ειναι αναγκασμενος να εχει λιγες επισκεψεις (εκτος και αν του ανηκει καμια τράπεζα :cheesy:) αλλα και γιατι κοπέλα γιατι με χαμηλότερες τιμές αυξάνετε η πελατεια της και πιστεψε με φευγει στο τέλος της βάρδιας με πολύ περισσότερο μεροκάματο αλλα και με πολύ καλύτερη διαθεση και ψυχολογία.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Με € 30 στα στούντιο υπάρχει κίνδυνος να συμβεί και το αντίστροφο- να μαζευτεί η μπίχλα της φυλής και η μπιχλάρα του μεταξιού από πελατειακής άποψης στα στούντιο...
Και τί να το κάνω το στούντιο αν μου θυμίζει μπουρδέλο;

γιαυτο ακριβος ματια μου υπαρχουν οι υπηρεσίες, οι cameres στην εξώπορτα και οι 2πλες πόρτες για να φροντίζουν να μην πέφτει ποτέ η ποιότητα της πελατειας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
γιαυτο ακριβος ματια μου υπαρχουν οι υπηρεσίες, οι cameres στην εξώπορτα και οι 2πλες πόρτες για να φροντίζουν να μην πέφτει ποτέ η ποιότητα της πελατειας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Μόνο έτσι θα έχει τύχη το 30αρι.




Σαφως και καθε μειωση της τιμης ειναι προς ωφελος μας.
Το μονο studio που μεχρι τωρα εχει στανταρ τιμη εκινησης τα 30 ευρω ειναι το Φ104

Και το Αχαρνων 106
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
το Φ104 έχει πολύ καλές τιμές και νομίζω οτι οι περισσότεροι πρεπει να ακολουθήσουν αυτήν την τιμολογιακή πολιτική του.

Πολύ σωστά και έξυπνα πράτει το Φ104!!!
Γι αυτό και έχει πάντα δουλίτσα.... και ουσιαστικά κερδίζουν, και μπράβο τους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom