Νέα

Στριπτιτζούδες Θεσσαλονίκης/επαγγελματίες ιερόδουλες ναί ή όχι;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καταρχάς πολύ καλή η επιλογή του μαγαζιού. όσες φορές και αν έχω πάει έχω μείνει ευχαριστημένος διότι παίζουν κάτι πολύ δυνατά κομμάτια, κατα βάσει Ρωσία   :smitten:.

Παρατήρηση πρώτη. Καταλαβαίνω το απωθημένο σου να πάς με στριπτητζού, αλλά νομίζω πως έγκειται σε μια λάθος εντύπωση που έχεις σχηματίσει και γι'αυτό σε εξιτάρει κιόλας, ότι δηλαδή δεν είναι που@@νες. Ιερόδουλες με την στενή έννοια του όρου δεν είναι και αυτό ακριβώς σε ενθουσιάζει. ΛΑΘΟΣ. Που@@νες είναι που απλά το παίζουν κυριλέ και έχουν και μια ευχέρεια στο να επιλέγουν ορισμένους πελάτες. Επαγγελματίες Ιερόδουλες δεν είναι λοιπόν.

Παρατήρηση δεύτερη. Όλες έχουν κάποιον manager από πίσω που κανονίζει τις εξωτερικές δουλειές τους. Καμία δεν άφησε την πατρίδα της για να έρθει στην Ελλάδα μονάχη της. Κάποιον είχε από πίσω της να της κανονίσει άδειες παραμονής και εργασίας, σπίτι, τα πρώτα έξοδα αλλά και τα πρώτα τους έσοδα.

Παρατήρηση τρίτη. Από τη στιγμή που σε γνώρισε στο μαγαζί για εκείνη είσαι ένας απλός πελάτης και ποτέ δεν θα γίνεις τίποτα παραπάνω. Ακόμα και στην περίπτωση που δουλεύει εκτός μαγαζιού δεν θα σου το πεί ποτέ. Μην προτείνεις "βίζιτα" για έξω, γιατί ήδη ξέρει πως είσαι στο μαγαζί της, πόσα έχεις πάνω σου και πως σε διαφορετική περίπτωση θα ήσουν ήδη σε ξενοδοχειάκι με ct. Χρειάζεσαι κονέ με τον manager για κάτι τέτοιο και αυτά τα έχουν άνθρωποι που δεν πάνε στο μαγαζί ως πελάτες. Οι δε "τιμές" είναι τιμές υπενοικίασης πολύ πιο πάνω από ct.  Ούτε στο μαγαζί να επιχειρήσεις να κάνεις τέτοια  βολιδοσκόπηση. Δεν τους αφορά τι γίνεται εκτός μαγαζιού με τις κοπέλες όσο αυτές έχουν πελάτες να τους τα τρώνε μέσα στο μαγαζί, αλλά και δεν θα σου παράσχουν καμία τέτοιου είδους πληροφορία.

Συμπέρασμα αυτά δεν ψαρεύονται μες στο μαγαζί και μπορεί να αποδειχθούν επικίνδυνα. Ποιος τους λέει πως εσύ δεν είσαι μπάτσος? Ψάξε λοιπόν άλλο τρόπο να τις ρίξεις και σίγουρα όχι προτείνοντας βίζιτες ή κατ' οίκον στριπτήζ. Στο ανάλογο thread αναζήτησε πρώτα πληροφορίες και μετά ρώτα.

Πάντως συμφωνώ απόλυτα με Ric Flair. Μην το επιδεικνύεις έτσι απροκάλυπτα... θα σου τα φάνε σε χρόνους dt, το απωθημένο σου δεν θα πραγματοποιηθεί και τουναντίον θα σε κρατάει δέσμιο τους.

Υ.Γ. Η Αλεξάνδρα μελαχρινό Ρωσάκι κοντοπού@@νο που κάνει παρέα και χορεύει στο σόου που γίνεται με όλες τις κοπέλες στην πίστα με μια ξανθιά μου@@ρα με γυαλιά και κοκκάλινο σκελετό χορεύει ακόμα le cabaret?

λοιπον καταρχας σορρυ αν δν γραφω σωστα αλλα δεν ξερω να γραφω ελληνικα! κ κατα 2. εχω να σου πω οτι δν ειναι ολλες ι στριππερ ετσι το οτι ιπαρχουν καπιες που το κανουν δν συμενει οτι ολες ανικουνε στο ιδιο καζανι!!! κ 3. δν εχουν ολες μανατσερ!!


 

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Νριμς? που είναι αυτό? Αλεξάνδρα γνωρίζω πως τη λένε, bisexual και με τη φίλη της αυτή έπαιζε καλή φάση. ήταν εκεί σίγουρα (le cabaret) μέχρι και τον Ιούνιο του 2008.
Λέμε την ίδια? και αν ναι πες πάλι που δουλεύει

Το Dreams στο αεροδρομιο!  κεγο μιλαω οχι για την αλεξανδρα αλλα για τιν αλλη τιν κοπελα που ειπες με γιαλια! ρουμανα!μιλαμε για τιν ιδια ι ενοεις αλλη?
 

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ένα στριπτίζ κατοίκον πόσο περίπου κοστολογήται ανά ώρα;;; :think:
Σκέφτομαι,μπορεί να κάνω και λάθος οτί έτσι θα έχω μεγαλύτερες πιθανότητες να ψαρέψω και να έχω αποτελέσματα :knockinb:!!! :grin:


ι τιμη για ενα πριβε στο σπιτι ειναι σινι8ος 150Ε κ οχι για μια ωρα αλλα για 2 τραγουδια το πολυ! Αν τιν κλισισ μεσο μαγαζιου...εκτος αν το κανονισεις με καμια μονος σου! το αν πεχτει κατι παραπανο δν ξερω!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Το Dreams στο αεροδρομιο!  κεγο μιλαω οχι για την αλεξανδρα αλλα για τιν αλλη τιν κοπελα που ειπες με γιαλια! ρουμανα!μιλαμε για τιν ιδια ι ενοεις αλλη?
Dreams by Platinum στο Καζίνο. Τώρα συνεννοηθήκαμε. Ναι μιλάμε για τις ίδιες αλλά δεν ήξερα πως η ξανθιά είναι Ρουμάνα. Φοβερή πάντως και αυτή!!!!!!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μια Ελεάννα Λεττονή που τώρα είναι Αθήνα ξέρει κανείς?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον καταρχας σορρυ αν δν γραφω σωστα αλλα δεν ξερω να γραφω ελληνικα! κ κατα 2. εχω να σου πω οτι δν ειναι ολλες ι στριππερ ετσι το οτι ιπαρχουν καπιες που το κανουν δν συμενει οτι ολες ανικουνε στο ιδιο καζανι!!! κ 3. δν εχουν ολες μανατσερ!!
α) όλες οι strippers ίδιες είναι. Τα ίδια πράγματα θα σου πούν και θα κάνουν και την ίδια παραμύθα θα πουλήσουν μόλις δουν πως τους παίρνει να το κάνουν. Εκτος και αν εννοείς πως δεν είναι όλες που@@νες, γιατί εκεί πραγματικά θα γελάσω.
β) Και αν δεν έχουν manager όλες, τότε σίγουρα έχουν κάποιον γκόμενο/αφεντικό/μπράβο/μητέρα/αδελφή/ξάδερφο κτλ. που ή τους τα τρώει ή την πασάρουν ή την διαχειρίζονται.
Αυτές που δεν έχουν κάτι τέτοιο είναι σε μικρό ποσοστό και συνήθως μια κάποιας ηλικίας.
Μη το πάρεις προσωπικά, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τις υπερασπίζεσαι?
Αν και το nickname σου υποψιάζει... αδυνατώ να σε πιστέψω.
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια μια που μιλατε για στριπερ οι jenifer pου ειναι ειναι στο platinum σφαγεια δεν ξερω αν δουλευει ακομα εκει εχω να παω και 1 χρονο περιπου!!Τι λεει σαν ατομο αν την ξερετε σαν πελατες?
 

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
α) όλες οι strippers ίδιες είναι. Τα ίδια πράγματα θα σου πούν και θα κάνουν και την ίδια παραμύθα θα πουλήσουν μόλις δουν πως τους παίρνει να το κάνουν. Εκτος και αν εννοείς πως δεν είναι όλες που@@νες, γιατί εκεί πραγματικά θα γελάσω.
β) Και αν δεν έχουν manager όλες, τότε σίγουρα έχουν κάποιον γκόμενο/αφεντικό/μπράβο/μητέρα/αδελφή/ξάδερφο κτλ. που ή τους τα τρώει ή την πασάρουν ή την διαχειρίζονται.
Αυτές που δεν έχουν κάτι τέτοιο είναι σε μικρό ποσοστό και συνήθως μια κάποιας ηλικίας.
Μη το πάρεις προσωπικά, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τις υπερασπίζεσαι?
Αν και το nickname σου υποψιάζει... αδυνατώ να σε πιστέψω.

Ακου να σου πω γλυκε μου... το αν ολεςι στριπερ ειναι ιδιες δν μπορεις να το ξερεις πιστεψε με ξερω 5 πραγματα παραπανο!!!Οτι ιπαρχουν καποιες που ειναι ετσι συμφονω μαζι σου αλλα τιν δουλια τους κανουν,οσο αφορα τις μπουρδες που σας λενε! Κ να σου πω κ κατι, κεμενα οταν μου ερχετε καποιος κ συμπεριφερετε οπος νανε κ μοθ σπαει τα @ρχιδια κ γω  :jerking:  8α του πω! αλλα αν ειναι σωστος δν ιπαρχει λογος!
Και ι απορια που εχω ειναι... Αφου το βλεπετε ετσι, τι πατε σε τετια μαγαζια? πανε πλιροσε ενα 30 βγαλε το αχτι σου κ πιγενε σπιτακι σου για νανι.... πιο φ8ινα 8α σου βγει κ δν 8α σε εχουν πριξει τα κεφαλια!!!

Κ οσο αφορα το 2. γυνεκες ειναι ολο κ καποιο γκομενο 8α εχουν... ι μπραβι δν εχουν καμια δουλια με τισ κοπελες αυτες,μιν μπερδεβεις τους κλαδους!! κ οτι καπιες βοι8ανε ικονομικα τιν οικογενια τους δν ειναι κακο!
Κ για την απορια σου... σωστα καταλαβες οτι ειμαι στριπερ! απλα τοσο καιρο διαβαζα καπια πραγματα κ νεβριαζα οποτε ειπα να γραφτω κεγω, σας χαλαει? ;)
 

nikos_ele

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
2
Πόντοι
1
Ακου να σου πω γλυκε μου... το αν ολεςι στριπερ ειναι ιδιες δν μπορεις να το ξερεις πιστεψε με ξερω 5 πραγματα παραπανο!!!Οτι ιπαρχουν καποιες που ειναι ετσι συμφονω μαζι σου αλλα τιν δουλια τους κανουν,οσο αφορα τις μπουρδες που σας λενε! Κ να σου πω κ κατι, κεμενα οταν μου ερχετε καποιος κ συμπεριφερετε οπος νανε κ μοθ σπαει τα @ρχιδια κ γω  :jerking:  8α του πω! αλλα αν ειναι σωστος δν ιπαρχει λογος!
Και ι απορια που εχω ειναι... Αφου το βλεπετε ετσι, τι πατε σε τετια μαγαζια? πανε πλιροσε ενα 30 βγαλε το αχτι σου κ πιγενε σπιτακι σου για νανι.... πιο φ8ινα 8α σου βγει κ δν 8α σε εχουν πριξει τα κεφαλια!!!

Κ οσο αφορα το 2. γυνεκες ειναι ολο κ καποιο γκομενο 8α εχουν... ι μπραβι δν εχουν καμια δουλια με τισ κοπελες αυτες,μιν μπερδεβεις τους κλαδους!! κ οτι καπιες βοι8ανε ικονομικα τιν οικογενια τους δν ειναι κακο!
Κ για την απορια σου... σωστα καταλαβες οτι ειμαι στριπερ! απλα τοσο καιρο διαβαζα καπια πραγματα κ νεβριαζα οποτε ειπα να γραφτω κεγω, σας χαλαει? ;)
σωστο...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ακου να σου πω γλυκε μου... το αν ολεςι στριπερ ειναι ιδιες δν μπορεις να το ξερεις πιστεψε με ξερω 5 πραγματα παραπανο!!!Οτι ιπαρχουν καποιες που ειναι ετσι συμφονω μαζι σου αλλα τιν δουλια τους κανουν,οσο αφορα τις μπουρδες που σας λενε! Κ να σου πω κ κατι, κεμενα οταν μου ερχετε καποιος κ συμπεριφερετε οπος νανε κ μοθ σπαει τα @ρχιδια κ γω  :jerking:  8α του πω! αλλα αν ειναι σωστος δν ιπαρχει λογος!
Και ι απορια που εχω ειναι... Αφου το βλεπετε ετσι, τι πατε σε τετια μαγαζια? πανε πλιροσε ενα 30 βγαλε το αχτι σου κ πιγενε σπιτακι σου για νανι.... πιο φ8ινα 8α σου βγει κ δν 8α σε εχουν πριξει τα κεφαλια!!!

Κ οσο αφορα το 2. γυνεκες ειναι ολο κ καποιο γκομενο 8α εχουν... ι μπραβι δν εχουν καμια δουλια με τισ κοπελες αυτες,μιν μπερδεβεις τους κλαδους!! κ οτι καπιες βοι8ανε ικονομικα τιν οικογενια τους δν ειναι κακο!
Κ για την απορια σου... σωστα καταλαβες οτι ειμαι στριπερ! απλα τοσο καιρο διαβαζα καπια πραγματα κ νεβριαζα οποτε ειπα να γραφτω κεγω, σας χαλαει? ;)
Δε μας χαλάει καθόλου, ίσα ίσα μας φτιάχνει κιόλας! Καλωσόρισες λοιπόν στο site! Που δουλεύεις; Στείλε μου pm και πες μου.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ακου να σου πω γλυκε μου... το αν ολεςι στριπερ ειναι ιδιες δν μπορεις να το ξερεις πιστεψε με ξερω 5 πραγματα παραπανο!!!Οτι ιπαρχουν καποιες που ειναι ετσι συμφονω μαζι σου αλλα τιν δουλια τους κανουν,οσο αφορα τις μπουρδες που σας λενε! Κ να σου πω κ κατι, κεμενα οταν μου ερχετε καποιος κ συμπεριφερετε οπος νανε κ μοθ σπαει τα @ρχιδια κ γω  :jerking:  8α του πω! αλλα αν ειναι σωστος δν ιπαρχει λογος!
Και ι απορια που εχω ειναι... Αφου το βλεπετε ετσι, τι πατε σε τετια μαγαζια? πανε πλιροσε ενα 30 βγαλε το αχτι σου κ πιγενε σπιτακι σου για νανι.... πιο φ8ινα 8α σου βγει κ δν 8α σε εχουν πριξει τα κεφαλια!!!

Κ οσο αφορα το 2. γυνεκες ειναι ολο κ καποιο γκομενο 8α εχουν... ι μπραβι δν εχουν καμια δουλια με τισ κοπελες αυτες,μιν μπερδεβεις τους κλαδους!! κ οτι καπιες βοι8ανε ικονομικα τιν οικογενια τους δν ειναι κακο!
Κ για την απορια σου... σωστα καταλαβες οτι ειμαι στριπερ! απλα τοσο καιρο διαβαζα καπια πραγματα κ νεβριαζα οποτε ειπα να γραφτω κεγω, σας χαλαει? ;)

Άκουμε και μένα τώρα κούκλα μου...

Γιατί είμαι μεγαλύτερος από σένα σε ηλικία και όχι κανένας πιτσιρικάς που θα του πουλήσεις παραμύθια της χαλιμάς. Σε αυτή την καταραμένη χώρα πρέπει όταν λές κάτι για να συμπληρώνεις πάντα το "όχι όλοι/όλες"

Εννοείται πως εάν ο άλλος είναι εντάξει μαζί σου και όχι κανένας μα@@κας θα του φερθείς και εσύ σωστά και θα φροντίσεις να περάσετε καλά. Δεν φταίτε εσείς που η ψυχολογία των πελατών είναι πάντα να θέλουν να σας πηδήξουν και γι'αυτό τους πουλάτε παραμύθια. Αλλά εάν... λέω εάν κάποιος με τον οποίο συνδεθήκατε με τον οποιονδήποτε τρόπο σας εξομολογηθεί πως είναι ερωτευμένος μαζί σας και αυτά συμβάινουν το ξέρεις πολύ καλά, αναρωτιέμαι τι είδους αντιμετώπιση θα έχει. Έχει καμιά από σας τα κότσια να του πεί "Φύγε. Δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, σε βλέπω σαν πολύ καλό πελάτη"? Αμφιβάλλω. Οι περισσότερες (όχι όλες) θα τον παίξουν με τον πιο άσχημο τρόπο εκμεταλλευόμενες την ευάλωτη θέση του για να τον έχουν στην καψούρα και να του τα τρώνε με ευκολία. Ή μήπως θα του πείτε την αλήθεια για τον γκόμενο?
Το να βοηθάς την οικογένεια σου δεν είναι καθόλου κακό το να σε εκδίδει η οικογένεια σου όμως είναι...

Όσο το γιατί πάει κάποιος στα στρίπ να σου εξηγήσω
α)Για να πιάσει κάνα κώλο και κανένα βυζί στο τζάμπα
β)για να κάνει χαβαλέ με την παρέα του μαζί με τις κοπέλες
γ)για να φορτώσει στο σχόλασμα όποια του κάτσει
δ)γιατί δίνοντας το 30άρι ξέρει πως όποιος και να είναι και ό,τι πρόβλημα και να έχει η κοπέλα θα του κάτσει για τα λεφτά και αυτό τους ξενερώνει. Στα στριπ αντιθέτως θα πρέπει την κοπέλα να την ρίξεις και εκεί είναι η "μαγεία", αλλά και το επιστημονικό κόλπο των στρίπερ για να τα τρώνε από ανυποψίαστα θύματα.

Έχω περάσει από σχέση με στρίπερ μακροχρόνια ενώ ακόμα συνεχίζω να έχω παρτίδες φιλικές και σεξουαλικές με γυναίκες του κλάδου. Άρα επέτρεψε μου να θεωρώ πως έχω γνώση για αυτά που υποστηρίζω χωρίς να λέω πως είμαι παντογνώστης ή ο κριτής των πάντων.

Καθόλου δε με χαλάει το ότι είσαι στο site αρκεί όμως μιας και δεν έχεις manager να μην ψάχνεις να βρείς πελάτες προσποιούμενη την καλή κοπέλα για να πουλήσεις την γνωστή παραμύθα. Αντιθέτως αν όντως είσαι αυτό που δηλώνεις (κακώς το δήλωσες ετοιμάσου για πολλά pm) χαίρομαι γιατί είναι καλό να ακούγονται όλες οι απόψεις και να γίνεται κουβέντα (χωρίς φυσικά να χρειάζεται να σου πληρώσω το ποτό σου), αλλά η πρόθεση μου είναι κυρίως να ακουστούν κάποιες αλήθειες ακριβώς γιατί αν κάπου μπερδευτεί η αλήθεια με το ψέμα, οι στρίπερς δεν θα δείξουν έλεος (όχι όλες φυσικά)

ΥΓ. Ρουμάνα είσαι?
ΥΓ. Δεν είμαι γλυκός, είμαι κακός...
 

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Άκουμε και μένα τώρα κούκλα μου...

Γιατί είμαι μεγαλύτερος από σένα σε ηλικία και όχι κανένας πιτσιρικάς που θα του πουλήσεις παραμύθια της χαλιμάς. Σε αυτή την καταραμένη χώρα πρέπει όταν λές κάτι για να συμπληρώνεις πάντα το "όχι όλοι/όλες"

Εννοείται πως εάν ο άλλος είναι εντάξει μαζί σου και όχι κανένας μα@@κας θα του φερθείς και εσύ σωστά και θα φροντίσεις να περάσετε καλά. Δεν φταίτε εσείς που η ψυχολογία των πελατών είναι πάντα να θέλουν να σας πηδήξουν και γι'αυτό τους πουλάτε παραμύθια. Αλλά εάν... λέω εάν κάποιος με τον οποίο συνδεθήκατε με τον οποιονδήποτε τρόπο σας εξομολογηθεί πως είναι ερωτευμένος μαζί σας και αυτά συμβάινουν το ξέρεις πολύ καλά, αναρωτιέμαι τι είδους αντιμετώπιση θα έχει. Έχει καμιά από σας τα κότσια να του πεί "Φύγε. Δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, σε βλέπω σαν πολύ καλό πελάτη"? Αμφιβάλλω. Οι περισσότερες (όχι όλες) θα τον παίξουν με τον πιο άσχημο τρόπο εκμεταλλευόμενες την ευάλωτη θέση του για να τον έχουν στην καψούρα και να του τα τρώνε με ευκολία. Ή μήπως θα του πείτε την αλήθεια για τον γκόμενο?
Το να βοηθάς την οικογένεια σου δεν είναι καθόλου κακό το να σε εκδίδει η οικογένεια σου όμως είναι...

Όσο το γιατί πάει κάποιος στα στρίπ να σου εξηγήσω
α)Για να πιάσει κάνα κώλο και κανένα βυζί στο τζάμπα
β)για να κάνει χαβαλέ με την παρέα του μαζί με τις κοπέλες
γ)για να φορτώσει στο σχόλασμα όποια του κάτσει
δ)γιατί δίνοντας το 30άρι ξέρει πως όποιος και να είναι και ό,τι πρόβλημα και να έχει η κοπέλα θα του κάτσει για τα λεφτά και αυτό τους ξενερώνει. Στα στριπ αντιθέτως θα πρέπει την κοπέλα να την ρίξεις και εκεί είναι η "μαγεία", αλλά και το επιστημονικό κόλπο των στρίπερ για να τα τρώνε από ανυποψίαστα θύματα.

Έχω περάσει από σχέση με στρίπερ μακροχρόνια ενώ ακόμα συνεχίζω να έχω παρτίδες φιλικές και σεξουαλικές με γυναίκες του κλάδου. Άρα επέτρεψε μου να θεωρώ πως έχω γνώση για αυτά που υποστηρίζω χωρίς να λέω πως είμαι παντογνώστης ή ο κριτής των πάντων.

Καθόλου δε με χαλάει το ότι είσαι στο site αρκεί όμως μιας και δεν έχεις manager να μην ψάχνεις να βρείς πελάτες προσποιούμενη την καλή κοπέλα για να πουλήσεις την γνωστή παραμύθα. Αντιθέτως αν όντως είσαι αυτό που δηλώνεις (κακώς το δήλωσες ετοιμάσου για πολλά pm) χαίρομαι γιατί είναι καλό να ακούγονται όλες οι απόψεις και να γίνεται κουβέντα (χωρίς φυσικά να χρειάζεται να σου πληρώσω το ποτό σου), αλλά η πρόθεση μου είναι κυρίως να ακουστούν κάποιες αλήθειες ακριβώς γιατί αν κάπου μπερδευτεί η αλήθεια με το ψέμα, οι στρίπερς δεν θα δείξουν έλεος (όχι όλες φυσικά)

ΥΓ. Ρουμάνα είσαι?
ΥΓ. Δεν είμαι γλυκός, είμαι κακός...


:2funny: :2funny: :2funny:  δεν πεζεσε! οχι δν ειναι αυτος ο σκοπος μου γιαυτο κ δν λεω το ονωμα μου ι σε ποιο μαγαζι δουλευω!
Βασικα σιμφονω μαυτο που ειπες με το "οχι ολοι/ολες" οποτε το αν καψουρεφτι καποιος καποια στριπερ ειναι μπερδεμα! μπορι ι κοπελα στ'αλη8εια να τον γουσταρι κ να γινι κατι μου εχει τιχι κ εμενα...ι απλα να σινεχισι να τον δοθλεβει πσιλο γαζι αλλα πιστευω οτι αν ο αλος δν ειναι εντελος ιλι8ιος 8α το καταλαβει απο μονος του! δλδ δν γινετε να γουσταρο καποιον κ να 8ελω να σινεχισει να ερχετε στο μαγαζι κ να με κερναει!

ΥΓ. οχι δν ειμαι ρουμανα
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:  δεν πεζεσε! οχι δν ειναι αυτος ο σκοπος μου γιαυτο κ δν λεω το ονωμα μου ι σε ποιο μαγαζι δουλευω!
Βασικα σιμφονω μαυτο που ειπες με το "οχι ολοι/ολες" οποτε το αν καψουρεφτι καποιος καποια στριπερ ειναι μπερδεμα! μπορι ι κοπελα στ'αλη8εια να τον γουσταρι κ να γινι κατι μου εχει τιχι κ εμενα...ι απλα να σινεχισι να τον δοθλεβει πσιλο γαζι αλλα πιστευω οτι αν ο αλος δν ειναι εντελος ιλι8ιος 8α το καταλαβει απο μονος του! δλδ δν γινετε να γουσταρο καποιον κ να 8ελω να σινεχισει να ερχετε στο μαγαζι κ να με κερναει!

ΥΓ. οχι δν ειμαι ρουμανα

Μην το παίρνεις προσωπικά σαν κακός ινδιάνος είμαι και καχύποπτος.
Τότε να σε καλωσορίσω και εγώ στο site και να σου πω ότι πραγματικά χαίρομαι που υπάρχει και μια τέτοια φωνή.
έρχεσαι λοιπόν στα λόγια μου. Δεν φταίτε εσεις που μερικοί τυφλώνονται από έρωτα ή καύλα και δεν καταλαβαίνουν τι παιχνίδι παίζετε.
Και αν διαβάσεις αυτά που είπα πιο πάνω θα καταλάβεις πως συμφωνούμε ότι δηλαδή δεν γίνεται να αρέσεις σε μια στριπερ και να σε έχει να την κερνάς ποτά. Αντιθέτως μάλιστα νομίζω θα συμφωνήσεις πως προτιμάς να δουλεύεις με άτομα που ακόμα και αν δεν ξαναέρθουν στο μαγαζί δεν θα σε νοιάξει. Ακριβώς για να μην υποκύπτεις στον εκβιασμό του "Αν δεν βρεθούμε έξω, δεν θα ξαναέρθω στο μαγαζί σου" που το ακούτε αρκετά συχνά. Δεν πιστέυω να διαφωνείς ως εδώ?
Όσο για το να γίνει κάτι που λες το πολύ πολύ να δημιουργηθεί μια ελέυθερη σχέση και τίποτα παραπάνω, αν μιλάμε όμως για πραγματικά συναισθήματα και έρωτα γιατί συμβαίνουν και αυτά και πίστεψε με όχι μόνο από την μεριά του άντρα αλλά και από της κοπέλα, επέτρεψε μου να πιστέυω το αντίθετο για δύο λόγους
α)αν ο άντρας είναι όντως ερωτευμένος με την κοπέλα θα έχει πρόβλημα με την δουλειά της και κατ'επέκτασιν θα της δημιουργεί και πρόβλήματα
β)αν η κοπέλα όντως ερωτευτεί τον τύπο και το αποδεχτεί αυτό τότε δεν θα μπορεί να κάνει την δουλειά της και θα αναγκαστεί να δουλέψει σε άλλη δουλειά όπου τα μεροκάματα δεν θα πλησιάζουν καθόλου τις αποδοχές του στριπτήζ.

Η δε συμβουλή μου και στο παλληκάρι που άνοιξε το thread για το πως θα ικανοποιησει το απωθημένο με μια στρίπερ θα δεις πως δεν είναι διαφορετική από αυτή που θα του έλεγες και εσύ. Να είναι δηλαδή ο εαυτός του. Τίποτε παραπάνω και τίποτε λιγότερο.

ΥΓ. Θέλεις να πεις από που είσαι?
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Η δε συμβουλή μου και στο παλληκάρι που άνοιξε το thread για το πως θα ικανοποιησει το απωθημένο με μια στρίπερ θα δεις πως δεν είναι διαφορετική από αυτή που θα του έλεγες και εσύ. Να είναι δηλαδή ο εαυτός του. Τίποτε παραπάνω και τίποτε λιγότερο.
Με μία πρόταση τα είπες όλα,αν και περίμενα μεγαλύτερη έκταση κειμένου!!!! :grin:
Έχω όμως μία ένσταση:αυτή η συμβουλή νομίζω οτί ισχύει για τις καθημερινές κοπέλες!!! :rockon:
Όμως νομίζω οτί οι striper λόγω επαγγέλματος δεν λειτουργούν σαν τις καθημερινές κοπέλες.
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αν κατάλαβα καλά με αποτρέπεις από το να ψάξω αν κάποια δουλεύει και ως επαγγελματίς ιερόδουλη εκτός μαγαζιού και απλά να προσπαθήσω να ρίξω κάποια όπως θα έκανα με οποιδήποτε κοπέλα γούσταρα;;;;!!!! :huh: :huh:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν κατάλαβα καλά με αποτρέπεις από το να ψάξω αν κάποια δουλεύει και ως επαγγελματίς ιερόδουλη εκτός μαγαζιού και απλά να προσπαθήσω να ρίξω κάποια όπως θα έκανα με οποιδήποτε κοπέλα γούσταρα;;;;!!!! :huh: :huh:
όχι δεν σε αποτρέπω απλά σου λέω πως και αυτές γυναίκες είναι και η όποια προσέγγιση τους δεν θα διαφέρει από αυτή που θα έκανες σε μια "νορμάλ". Δηλαδή φέρσου της ωραία και ανθρώπινα και ζήτα ευθέως να βρεθείτε εκτός μαγαζιού. Πιθανότατα να αρνηθεί όπότε εκει ρίξε και εσύ τα δίχτυα σου για το αν το πρόβλημα της είναι τα χρήματα. ;) Είναι πάντα ένα επιπλέον κίνητρο. Αν της έχεις φερθεί σωστά και εμπνέεις εμπιστοσύνη γιατί να μην κάνει ο,τιδήποτε μαζί σου, με πληρωμή ή χωρίς.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Με μία πρόταση τα είπες όλα,αν και περίμενα μεγαλύτερη έκταση κειμένου!!!! :grin:
Έχω όμως μία ένσταση:αυτή η συμβουλή νομίζω οτί ισχύει για τις καθημερινές κοπέλες!!! :rockon:
Όμως νομίζω οτί οι striper λόγω επαγγέλματος δεν λειτουργούν σαν τις καθημερινές κοπέλες.
Κοπέλες είναι και αυτές με διαφορετικές που απλά λόγω δουλειάς συγχρωτίζονται καθημερινά με δεκάδες τύπους που θέλουν να τις πηδήξουν. Δεν σημαίνει πως δεν έχουν τις ανάγκες που έχουν όλες οι γυναίκες. Απλά έχουν μάθει να μην συγχέουν την σεξουαλική τους ζωή με τη συναισθηματική.
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
όχι δεν σε αποτρέπω απλά σου λέω πως και αυτές γυναίκες είναι και η όποια προσέγγιση τους δεν θα διαφέρει από αυτή που θα έκανες σε μια "νορμάλ". Δηλαδή φέρσου της ωραία και ανθρώπινα και ζήτα ευθέως να βρεθείτε εκτός μαγαζιού. Πιθανότατα να αρνηθεί όπότε εκει ρίξε και εσύ τα δίχτυα σου για το αν το πρόβλημα της είναι τα χρήματα. ;) Είναι πάντα ένα επιπλέον κίνητρο. Αν της έχεις φερθεί σωστά και εμπνέεις εμπιστοσύνη γιατί να μην κάνει ο,τιδήποτε μαζί σου, με πληρωμή ή χωρίς.
Κοπέλες είναι και αυτές με διαφορετικές που απλά λόγω δουλειάς συγχρωτίζονται καθημερινά με δεκάδες τύπους που θέλουν να τις πηδήξουν. Δεν σημαίνει πως δεν έχουν τις ανάγκες που έχουν όλες οι γυναίκες. Απλά έχουν μάθει να μην συγχέουν την σεξουαλική τους ζωή με τη συναισθηματική.
Συμφωνώ με τα όσα λες και θα τα δοκιμάσω!!! :rockon:
Υπάρχει περίπτωση αν πάρρω <<οκ>> για κάποια συνάντηση ή :knockinb: από κάποια να υπάρξει πρόβλημα με τον γκομενό της(αρκετά πιθανόν άνθρωπος της νύχτας) ή αν έρθει το <<οκ>> αναιρείται αυτή η εκδοχή;;; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom