Νέα

Στριπτιτζούδες Θεσσαλονίκης/επαγγελματίες ιερόδουλες ναί ή όχι;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Απλό είναι κερνάς , πέρνεις τηλεφώνο , βγαίνεις , κερνάς , γαμάς , φεύγεις...
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Μήπως γνωρίζει κανείς η έχει καμία ιστορία να μας πει?
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
122
Like
493
Πόντοι
21
πριν λίγα χρόνια είχα πάει με γκόμενα στο Καλιγούλα. Μου είχε αρέσει μια ουκρανέζα, η οποία δεν ήταν ιδιαίτερα όμορφη, αλλά είχε τσαχπινιά στο χορό και ένα γαλλικό στυλάκι... Είχα απωθημένο να δω την δικιά μου με άλλη, το είχαμε ψιλοσυζητήσει και δεν είχαμε σκοπό να επιδιώξουμε κάτι εκεί αλλά να που προέκυψε... Της είπα ότι μου αρέσει η τύπισσα και την κάλεσα στο τραπέζι. Κάθισε ανάμεσα μας, της κέρασα φυσικά ποτό και οδήγησα την κουβέντα εκεί που ήθελα. Μας πρότεινε να πάμε στον πριβέ χώρο. Η δικιά μου δέχτηκε. Πήγαμε και η ουκρανέζα την άρχισε με χάδια και μετά της άνοιξε τα πόδια, της έβγαλε το εσώρουχο και της έκανε ένα υπέροχο γλυφομούνι. Η δικιά μου έχυσε αλλά φαίνεται ότι άρεσε και στην ουκρανέζα. Επιστρέψαμε στο τραπέζι και η ίδια μου έδωσε το τηλέφωνο της και πρότεινε αν θέλαμε να βρεθούμε κάποια στιγμή οι τρεις μας εκτός. Δεν ξέρω αν ήταν τύχη ή όχι. Πάντως ήταν πολύ ευγενική και ξηγημένη.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Πολλά μαγαζιά είχαν βάλει photos/ανακοινώσεις ότι ανοίγουν 1/2 Ιουλίου ΠΡΙΝ τις επίσημες ανακοινώσεις της κυβέρνησης! Ενημερώνεστε τύποι ή έτσι τα γράφετε?
 

Leon4791

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για μενα η πιο ομορφη κοπελα που περασε απο το Platinum ηταν η Λολιτα. Γερμανιδα ελεγε οτι ειναι, και εμοιαζε και ολας. Πρεπει να εχει 6+ μηνες που εφυγε. Απιστευτο σωμα και προσωπο. 300 τα εδινα ανετα για αυτην.
Οπως λεει john μεγαλη ευρωρουφηχτρα. Δεν το κανε τοσο επιδεικτικα οσο η Αλεξανδρα και η Μαρια, αλλα σε καθαριζε γρηγορα.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Μπήκα στο thread για να δω τι παίζει, μιας και έχω καιρό πολύ να νυχτοπερπατήσω και διαβάζω ότι το μαγαζί έχει κλείσει... Όντως τώρα;;;
Και μη χειρότερα έχω να πω η κατάσταση σε αυτή την πόλη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom