Νέα

Στριπτιτζούδες Θεσσαλονίκης/επαγγελματίες ιερόδουλες ναί ή όχι;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Καινούργιος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Η τακτική του ψάχνω βίζιτα κορίτσια είναι απλή.
Ρωτάς στην ψύχρα έχοντας δημιουργήσει καλή κατάσταση ποτού ή χορού. Προτιμότερος ο χορός και κανονίζεις μέρος και τιμή. Κάποια θα κάτσει.
Αλεξάνδρα???????
Αν το κάνω αυτό η περίπτωση να φωνάξει το μπράβο και με μαυρίσει στο ξύλο δεν παίζει;;; :think:
Υ.Γ.Ρε γμτ. με αυτά τα θηρία κλάνω πατάτες!!! :grin:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Τι λέτε ρε...........

Για το όνομα το είπα ότι κάνω πλάκα. :knuppel: :knuppel:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν το κάνω αυτό η περίπτωση να φωνάξει το μπράβο και με μαυρίσει στο ξύλο δεν παίζει;;; :think:
Υ.Γ.Ρε γμτ. με αυτά τα θηρία κλάνω πατάτες!!! :grin:
Και όχι μόνο, θα φάς και μήνυση επί εξυβρίσει και αγωγή αποζημίωσης για ηθική βλάβη επειδή την προσέβαλες. Άκου εκεί βίζιτα? Μα για ποια την πέρασες? Μες στο μαγαζί φίλε αν δεν είσαι ξεχάρβαλο και μεθυσμένος δεν θα σου κάνουν τίποτα. Αν αρνηθεί, στραβώσει και τα τοιαύτα ζήτα ευγενικά συγγνώμη, πες ότι παρεξήγησες και τελείωσε το εκεί. Αν επιμείνεις θα έχεις άσχημα ξεμπερδέματα.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Εφαγες ξύλο καμμιά φορά?

Καμμιά περίπτωση ξέρεις?
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Και όχι μόνο, θα φάς και μήνυση επί εξυβρίσει και αγωγή αποζημίωσης για ηθική βλάβη επειδή την προσέβαλες. Άκου εκεί βίζιτα? Μα για ποια την πέρασες? Μες στο μαγαζί φίλε αν δεν είσαι ξεχάρβαλο και μεθυσμένος δεν θα σου κάνουν τίποτα. Αν αρνηθεί, στραβώσει και τα τοιαύτα ζήτα ευγενικά συγγνώμη, πες ότι παρεξήγησες και τελείωσε το εκεί. Αν επιμείνεις θα έχεις άσχημα ξεμπερδέματα.
Την έννοια ξεχάρβαλο δεν την έπιασα ο αμόρφωτος(νιάτο,άφραγκος,όχι παλιός πελάτης);;; :think:
Θα το πράξω και αν τα θηρία με στείλουν σε αναγκαστική αναπηρική σύνταξη θα αναλλάβεις να με συντηρείς κανόνισε!!! :grin:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εφαγες ξύλο καμμιά φορά?

Καμμιά περίπτωση ξέρεις?
Προσωπικά όχι ποτέ αλλά τις 2 φορές που ρωτήσα μετά είχα τις ανασφαλιές μου!!! :grin:
Περίπτωση δεν ξέρω αλλά αυτό μπορεί να συμβαίνει επειδή δεν είμαι και καθημερινός πελάτης!!! :cheesy:
Υ.Γ.Ρε γμτ αυτά τα θηρία οι μπράβοι δεν γίνεται να είναι κρυμμένα σε κανένα δωμάτιο ωστέ να μην τρομάζουν τον κόσμο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
οποιος φοβαται καθεται σπιτι του ...  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
οποιος φοβαται καθεται σπιτι του ...  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Καλά ντε δεν χρειάζεται να βαράς το κεφάλι σου στον τείχο!!! :grin:
Θα πάρρω ντόπα και θα αρχίσω γυμναστήριο για να είμαι στα κυβικά τους!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
10 φορές θα ρίξεις πετονιά, 1 φορά θα πιάσεις ψάρι.

Ετσι είναι

Το θέμα είναι να κυνηγάς όποτε σου δίνεται η ευκαιρία
 

Stripper

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Υ.Γ. Η Αλεξάνδρα μελαχρινό Ρωσάκι κοντοπού@@νο που κάνει παρέα και χορεύει στο σόου που γίνεται με όλες τις κοπέλες στην πίστα με μια ξανθιά μου@@ρα με γυαλιά και κοκκάλινο σκελετό χορεύει ακόμα le cabaret?
[/quote

Αν ενωεις την αλεσσια ειναι στο Νριμς
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Την έννοια ξεχάρβαλο δεν την έπιασα ο αμόρφωτος(νιάτο,άφραγκος,όχι παλιός πελάτης);;; :think:
Θα το πράξω και αν τα θηρία με στείλουν σε αναγκαστική αναπηρική σύνταξη θα αναλλάβεις να με συντηρείς κανόνισε!!! :grin:
Καμία σχέση εννοώ να συμπεριφέρεσαι στην κοπέλα λες και δουλεύει σε κανένα κωλόμπαρο της εθνικής οδού, να τη βρίζεις και να της φωνάζεις. Αυτό εννοώ. Αυτά που υπέθεσες δεν παίζουν κανένα ρόλο.
Λες να σε κάνουν τόπι στο ξύλο επειδή ρώτησες την στριπτιτζού για βίζιτα? Ακόμα και να θυμώσει σου λέω εγώ και να φωνάξει κανέναν ΑΡΝΗΣΟΥ ΤΟ. Αν όμως όποια περνάει απο το τραπέζι σου τη ρωτάς για βίζιτα εννοείται πως θα κυκλοφορήσει και θα έρθουν σε κάποια φάση να σου ζητήσουν "ευγενικά" να αποχωρήσεις. Χρυσός κανόνας ποτέ δεν πας μόνος σε αυτά τα μαγαζιά.
Αλεξάνδρα???????? δεν απαντάς...
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Δεν έχω ιδέα για την Αλεξάνδρα ένα μελαχρινό Ρωσιδάκι που μου καρφώθηκε ονομαζόταν Anastasia αλλά κοντή δεν την λες!!! :grin:
Κοντή μελαχρινή Ρωσίδα το μάτι μου δεν πήρε!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Υ.Γ. Η Αλεξάνδρα μελαχρινό Ρωσάκι κοντοπού@@νο που κάνει παρέα και χορεύει στο σόου που γίνεται με όλες τις κοπέλες στην πίστα με μια ξανθιά μου@@ρα με γυαλιά και κοκκάλινο σκελετό χορεύει ακόμα le cabaret?
[/quote

Αν ενωεις την αλεσσια ειναι στο Νριμς
Νριμς? που είναι αυτό? Αλεξάνδρα γνωρίζω πως τη λένε, bisexual και με τη φίλη της αυτή έπαιζε καλή φάση. ήταν εκεί σίγουρα (le cabaret) μέχρι και τον Ιούνιο του 2008.
Λέμε την ίδια? και αν ναι πες πάλι που δουλεύει
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ένα στριπτίζ κατοίκον πόσο περίπου κοστολογήται ανά ώρα;;; :think:
Σκέφτομαι,μπορεί να κάνω και λάθος οτί έτσι θα έχω μεγαλύτερες πιθανότητες να ψαρέψω και να έχω αποτελέσματα :knockinb:!!! :grin:
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Τo site πάντως παρουσιάζει ελλείψεις για Salonika!!! :rockon:
Υ.Γ.Ούτε το calligula είναι καταχορημένο!!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Ρε φίλε καινούργιε, πολύ το ψειρίζεις το θέμα.

Πήγαινε στα ιδρύματα που διαθέτει η πόλη μας, πιες μερικές μπυρίτσες, κέρνα και μερικά ποτά (δες το ως επένδυση που μπορεί να πέσει και έξω) και όλο και με κάποια θα γίνει παιγνίδι και θα σου κάτσει.

Φράγκα να έχεις και μη φοβάσαι τίποτε
 
OP
OP
Καινούργιος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ρε φίλε καινούργιε, πολύ το ψειρίζεις το θέμα.

Πήγαινε στα ιδρύματα που διαθέτει η πόλη μας, πιες μερικές μπυρίτσες, κέρνα και μερικά ποτά (δες το ως επένδυση που μπορεί να πέσει και έξω) και όλο και με κάποια θα γίνει παιγνίδι και θα σου κάτσει.

Φράγκα να έχεις και μη φοβάσαι τίποτε
Να μην έχω ρε γμτ. και την τύχη σου!!! :grin:
Να την κάνω την επένδυση αλλά μην χαλάσω 5000-10000E και τίποτα.
Βασικά αυτό που ήθελα να μάθω ήταν αν στα μαγαζιά αυτά δουλεύουν κοπέλες με διπλή δουλειά:Στριπτιτζούδες εντός/επαγγελματίες ιερόδουλες εκτός!!! :rockon:
Από τα όσα μου είπατε κατάλαβα οτί αυτό δεν συμβαίνει κατά κόρον(αν βρεις καμία εξαίρεση) και όταν συμβαίνει είναι μόνο για λίγους και εκλεκτούς γμτ!!! :headbang: :headbang:
Αν τα συμπεράσματά μου είναι λάθος διαψεύστε με!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Να μην έχω ρε γμτ. και την τύχη σου!!! :grin:
Να την κάνω την επένδυση αλλά μην χαλάσω 5000-10000E και τίποτα.
Βασικά αυτό που ήθελα να μάθω ήταν αν στα μαγαζιά αυτά δουλεύουν κοπέλες με διπλή δουλειά:Στριπτιτζούδες εντός/επαγγελματίες ιερόδουλες εκτός!!! :rockon:
Από τα όσα μου είπατε κατάλαβα οτί αυτό δεν συμβαίνει κατά κόρον(αν βρεις καμία εξαίρεση) και όταν συμβαίνει είναι μόνο για λίγους και εκλεκτούς γμτ!!! :headbang: :headbang:
Αν τα συμπεράσματά μου είναι λάθος διαψεύστε με!!!
Αύριο θα σου απαντήσω αναλυτικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom