Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Ανοιχτό το μαγαζί σήμερα?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Πολύς κόσμος χτες στο Oasis με ολα τα βαριά ονόματα παρόντα.....και η Ζανα επι της υποδοχής!
Καταλαβα ότι αυτές τις ημέρες πλην της αυριανής θα δουλεύουν όλες.
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Αυτή την περίοδο όλοι τρώμε τα δώρα μας, όσοι παίρνουμε, γι' αυτό και οι κοπέλες είναι εκεί...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
Πέρασμα πριν λίγες μέρες! Δεν έμεινα ικανοποιημένος από τις κοπέλες και αποχώρησα! Μόνο τη ζανα θα επέλεγα αλλά δε ρώτησα αν δέχεται  γιατί έχω επιλέξει τη Σοφία η οποία έλειπε και την Λια η οποία είναι άκρως θετική και καλή αλλά ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο! Από εκει και πέρα τίποτα τρομερο! Για να μην παρεξηγηθώ μιλάω σύμφωνα με τα γούστα μου και χωρίς να έχω δοκιμάσω κάτι άλλο!
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
496
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν λίγες μέρες! Δεν έμεινα ικανοποιημένος από τις κοπέλες και αποχώρησα! Μόνο τη ζανα θα επέλεγα αλλά δε ρώτησα αν δέχεται  γιατί έχω επιλέξει τη Σοφία η οποία έλειπε και την Λια η οποία είναι άκρως θετική και καλή αλλά ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο! Από εκει και πέρα τίποτα τρομερο! Για να μην παρεξηγηθώ μιλάω σύμφωνα με τα γούστα μου και χωρίς να έχω δοκιμάσω κάτι άλλο!
Θέλει ανανέωση το μαγαζί, γιατί αρχίζει και φθίνει. Τα μικρά καλά γκομενακια αλλά για στούντιο, στο μασάζ χρειάζονται βαριά χαρτιά.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Θέλει ανανέωση το μαγαζί, γιατί αρχίζει και φθίνει. Τα μικρά καλά γκομενακια αλλά για στούντιο, στο μασάζ χρειάζονται βαριά χαρτιά.
Δεν γίνετε και κάθε μέρα καινούργια κοπέλα αγαπητέ ! Υπάρχουν πολλές κοπέλες στο κατάστημα και αρκετές καινούργιες . Υπάρχουν πάνω από 7 κοπέλες που κάνουν πολύ καλό μασάζ και θεωρούνται βαριά χαρτιά ! Λια , Μονικα , Βερόνικα , Σοφή ,  Αλεξάνδρα , Άννα , Ελένη ! Εδώ λιώνεις αγαπητέ !!!
 

maroulias21

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα 08-01-2019.
Δεν θυμάμαι ονόματα (αλλά εμφανισιακά και για τα δικά μου γούστα μετά και την παρέλαση των κοριτσιών 2 άξιζαν. Τιμήθηκε Αντριάννα. Σύντομα θα γράχω κριτική. Καλή χρονιά σε όλους
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Επίσκεψη σήμερα 08-01-2019.
Δεν θυμάμαι ονόματα (αλλά εμφανισιακά και για τα δικά μου γούστα μετά και την παρέλαση των κοριτσιών 2 άξιζαν. Τιμήθηκε Αντριάννα. Σύντομα θα γράχω κριτική. Καλή χρονιά σε όλους
Καλή χρόνια αγαπητέ ! Ελπίζω να πέρασες καλά . Η Αντριάνα εμφανισιακά είναι πολύ καλή αυτό που λέμε τούμπανο . Προσέχει τελευταία παρά πολύ τους πελάτες , η Ζανα δουλεύει πολύ σε αυτό το κομμάτι !
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
μια περιγραφή της αντριαννας...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
να μην γκρινιάζουμε για το μαγαζί

Πραγματικά αυτές που ανέφερε ο Windows σε λειώνουν

Εγώ μόνο μια φορά στα 3 χρόνια που πηγαίνω έχω φύγει με γκρίνια. Μιλάμε ότι έχω κάνει πάνω από 30 συνεδρίες.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
η Αντριάνα δεν πήρε καλές γνώμες συναγωνιστών στην αρχή και είμαι επιφυλακτικός κάθε φορά που την βλέπω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom