Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Τίποτα το ιδιαίτερο στο ρόστερ πήρα Αλεξάνδρα για μια τα ο χώρος πολύ προσεγμένος στο μασάζ μέτρια πράγματα στα υπόλοιπα αρκετά καλή η Αλεξάνδρα
Αυτά είναι ! Είναι ευχάριστο για το κατάστημα και για τα κορίτσια όταν αναγνωρίζετε η καλή δουλειά  που κάνουν !
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.799
Πόντοι
456
Τίποτα το ιδιαίτερο στο ρόστερ πήρα Αλεξάνδρα για μια τα ο χώρος πολύ προσεγμένος στο μασάζ μέτρια πράγματα στα υπόλοιπα αρκετά καλή η Αλεξάνδρα

Έχω πάει με τις 11 από τις 13 που είναι αυτή τη στιγμή στο ρόστερ του μαγαζιού. Η συγκεκριμένη είχε με διαφορά τη χειρότερη συμπεριφορά. Μπορεί να έτυχε αλλά ξέροντας το επίπεδο του μαγαζιού ήταν όπως και να το κάνουμε μία αρνητική έκπληξη.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Καλημέρα σε όλους ! Κατά καιρούς ενημερώνουμε τους φίλους για τα κορίτσια που εργάζονται στο Όασις !
Μονικα
Λια
Αντριάνα
Αλεξάνδρα
Ειρήνη
Μαρία
Μπελά
Ξενια
Άννα
Ελένη
Ιζαμπέλα
Βερόνικα
Σοφή

Είναι όλες όμορφες και πολύ καλές κοπέλες , και τον κάθε έναν πελάτη τον περιποιούνται με τον καλύτερο τρόπο !
φωτό γιατί δε βάζετε;
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Το μαγαζί αποτελεί εγγύηση καλών υπηρεσιών...καμία όμως σχέση με την εποχή που η Ζάνα, Ελένη, Σόνια κτλ ήταν ενεργές...πλέον δεν τηρείται αυστηρά η ώρα των συνεδριών όπως τότε, ούτε ο τότε ενθουσιασμός...κατά τ άλλα είναι μια πολύ καλή και τίμια επιλογή με αρκετές κοπέλες και πολύ καλά επίπεδα συμπεριφοράς, κατάστασης του χώρου κτλ κτλ
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Το μαγαζί αποτελεί εγγύηση καλών υπηρεσιών...καμία όμως σχέση με την εποχή που η Ζάνα, Ελένη, Σόνια κτλ ήταν ενεργές...πλέον δεν τηρείται αυστηρά η ώρα των συνεδριών όπως τότε, ούτε ο τότε ενθουσιασμός...κατά τ άλλα είναι μια πολύ καλή και τίμια επιλογή με αρκετές κοπέλες και πολύ καλά επίπεδα συμπεριφοράς, κατάστασης του χώρου κτλ κτλ
Όσο για τον χρόνο πρέπει να πω ότι είχα πάρει για μια ώρα και στα 40 λεπτά κάναμε ότι κάναμε και πήγα να φύγω και μου λέει η κοπέλα έχουμε αλλά 20 λεπτά δεν πηγε να μου φαει το 20 λεπτο
 

abarth401

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Το μαγαζί όντως εγγύηση καλών υπηρεσιών.Το θυμάμαι ότι έτσι ήταν και πριν ανακαινιστεί...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Το μαγαζί όντως εγγύηση καλών υπηρεσιών.Το θυμάμαι ότι έτσι ήταν και πριν ανακαινιστεί...
Όχι απο όλες, μην τις βάζουμε όλες στο ίδιο βάθρο. Απο χρόνο οκ αλλα στις υπηρεσιες υπάρχουν μεγάλες διάφορες! Εγω έχω παει με 5, οι δυο ηταν απο τις καλύτερες στην αγορά (Λια & Μονικα) και τρεις που ήθελα να τις διώξω (Αντριάνα, Μαρία & Μονικα Ασιατισα). Θεωρώ ότι υπάρχουν και ενδιάμεσες επιλογές ανάλογα αν το βάρος παει στο μασαζ η το σεξ αλλα σιγουρα δεν υπαρχει εγγύηση για όλες. Και είναι και λογικό!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Όχι απο όλες, μην τις βάζουμε όλες στο ίδιο βάθρο. Απο χρόνο οκ αλλα στις υπηρεσιες υπάρχουν μεγάλες διάφορες! Εγω έχω παει με 5, οι δυο ηταν απο τις καλύτερες στην αγορά (Λια & Μονικα) και τρεις που ήθελα να τις διώξω (Αντριάνα, Μαρία & Μονικα Ασιατισα). Θεωρώ ότι υπάρχουν και ενδιάμεσες επιλογές ανάλογα αν το βάρος παει στο μασαζ η το σεξ αλλα σιγουρα δεν υπαρχει εγγύηση για όλες. Και είναι και λογικό!
καθε πέρυσι και καλύτερα...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.411
Πόντοι
4.446
Lia & Monica οι καλύτερες υπηρεσίες...

τρομερές και οι 2..η πρώτη και στα 2 κομμάτια και η δεύτερη κυρίως στο κομμάτι του μασάζ...επίσης η μαρία η ξανθούλα ιλλύρια είναι αρκετά καλή για το δεύτερο μέρος
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
σχετικά με το "κάθε πέρσι και καλύτερα" που αναφέρθηκε προηγούμενα

αν και δεν έχω εμπειρία ετών με το κατάστημα, μόνο 2 χρόνια , μπορώ να πω ότι κουράζουν το πελάτη τα ίδια και τα ίδια κορίτσια.

όπως και οι συνεχείς αλλαγές έχουν ρίσκο για το μαγαζί...

οι παλιές νίωθουν βασίλισες...

οι νέες όταν έρχονται δεν μπορούν να πλασαριστούν εύκολα...

έχει πολλές απόψεις το ζήτημα.

 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους !
Νέα κοπέλα στο κατάστημα . Την λένε Ναταλια , ωραίο σώμα , νέα περίπου 25 ετών , μελαχρινή !
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Χρόνια πολλά. Γνωρίζει κανένας αν αύριο Πέμπτη θα είναι ανοιχτά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom