Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
η Αντριάνα δεν πήρε καλές γνώμες συναγωνιστών στην αρχή και είμαι επιφυλακτικός κάθε φορά που την βλέπω...
Και καλά κανεις! Η δίκη μου εμπειρία μαζί της ηταν τραγική και με διαφορα η χειρότερη στο μαγαζι. Η αλήθεια είναι ότι εμφανισιακά είναι απο τις καλύτερες εκεί μέσα, είναι περιποιημένη και λίγο πιο κλασσατη. Και δεν βγαίνει με τον κολο εξω όπως κάποιες άλλες. Αλλα απο μασαζ το απόλυτο μηδέν και σεξουαλικα η δίκη μου εμπειρία είναι επισης μηδέν. Ειχα κλείσει προγραμμα μιας ωρας με δυο εκτονωσεις και την δευτερη την έκοψα...
Αν η Ζανα καταφέρει να την αλλάξει θα είναι πολυ καλο για το μαγαζι αλλα ποιος παίρνει το ρίσκο όταν εκεί είναι άλλες 10.....
 

Loxias35mk

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα... Σκέφτομαι να τιμήσω το μαγαζί σήμερα . Θα με κατατοπίσει κάποιος;
Είναι μασάζ η προσφέρουν και άλλα..
Κάποιο κοστολόγηση υπάρχει και με τι προγράμματα;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Και καλά κανεις! Η δίκη μου εμπειρία μαζί της ηταν τραγική και με διαφορα η χειρότερη στο μαγαζι. Η αλήθεια είναι ότι εμφανισιακά είναι απο τις καλύτερες εκεί μέσα, είναι περιποιημένη και λίγο πιο κλασσατη. Και δεν βγαίνει με τον κολο εξω όπως κάποιες άλλες. Αλλα απο μασαζ το απόλυτο μηδέν και σεξουαλικα η δίκη μου εμπειρία είναι επισης μηδέν. Ειχα κλείσει προγραμμα μιας ωρας με δυο εκτονωσεις και την δευτερη την έκοψα...
Αν η Ζανα καταφέρει να την αλλάξει θα είναι πολυ καλο για το μαγαζι αλλα ποιος παίρνει το ρίσκο όταν εκεί είναι άλλες 10.....

από εμφάνιση μ αρέσει...

ας κάτσει να κοιτάζει τις άλλες να παντελονιάζουν πενηντάρικα τότε.

Αγαπούλα θα ψάχνει το κορίτσι αν την αποκαταστήσει
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
2.799
Πόντοι
456
Και καλά κανεις! Η δίκη μου εμπειρία μαζί της ηταν τραγική και με διαφορα η χειρότερη στο μαγαζι. Η αλήθεια είναι ότι εμφανισιακά είναι απο τις καλύτερες εκεί μέσα, είναι περιποιημένη και λίγο πιο κλασσατη. Και δεν βγαίνει με τον κολο εξω όπως κάποιες άλλες. Αλλα απο μασαζ το απόλυτο μηδέν και σεξουαλικα η δίκη μου εμπειρία είναι επισης μηδέν. Ειχα κλείσει προγραμμα μιας ωρας με δυο εκτονωσεις και την δευτερη την έκοψα...
Αν η Ζανα καταφέρει να την αλλάξει θα είναι πολυ καλο για το μαγαζι αλλα ποιος παίρνει το ρίσκο όταν εκεί είναι άλλες 10.....

Καλό θα είναι τότε να αλλάξει όνομα γιατί οι συγκρίσεις με την προηγούμενη Ανδριάνα θα είναι συντριπτικές.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Καλό θα είναι τότε να αλλάξει όνομα γιατί οι συγκρίσεις με την προηγούμενη Ανδριάνα θα είναι συντριπτικές.
Ρε φιλε, γι αυτο δεν αλλάζει ονομα.....
Και εχει και ένα στυλακι...εγω δούλευα εξωτερικό γι αυτο ειμαι διαφορετική!!
Είναι όμορφη, είναι καλή στο σαλόνι και οποίος δεν ξερει.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Παίδες καλημέρα... Σκέφτομαι να τιμήσω το μαγαζί σήμερα . Θα με κατατοπίσει κάποιος;
Είναι μασάζ η προσφέρουν και άλλα..
Κάποιο κοστολόγηση υπάρχει και με τι προγράμματα;
Διάβασε στα δημοφιλή θέματα το σχετικό άρθρο για το τι πρέπει να ξερεις πριν πας. Τα υπόλοιπα θα σου τα πουν εκεί....
Καλή τύχη!
 

Loxias35mk

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασε στα δημοφιλή θέματα το σχετικό άρθρο για το τι πρέπει να ξερεις πριν πας. Τα υπόλοιπα θα σου τα πουν εκεί....
Καλή τύχη!
Δηλαδή; Σόρρυ αλλά δεν τα ξέρω καλά τα πράγματα εδώ μεσα
 

maroulias21

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Σχετικά με την Αντριάννα θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες. Από μασαζ ούτε καν.! Για να είμαι ειλικρινείς ακόμα πονάει η πλάτη μου σε κάθε κίνηση. Αλλά να μην γελιομαστε σε τέτοιο μαγαζί κανείς από μας δεν πάει για να του προσφέρουν ένα άψογο μασάζ. Όλοι πάμε για την φαντασίωση που δεν μπορούμε να πετύχουμε στα κανονικά μαγαζιά που προσφέρουν καθαρά υπηρεσίες μασάζ. Η αλήθεια είναι ότι θα πρέπει τουλάχιστον εφόσον προσφέρουν ερωτικές υπηρεσίες και μασάζ να εχουν και μια στοιχειώδη γνώση περί μασαζ.
 

maroulias21

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Επίσης θα ήθελα να προτείνω στο συγκεκριμένων μαγαζί και μια τιμολογιακή πολιτική σε αυτούς που θέλουν αποκλειστικά μασάζ και happy ending χωρίς sex. Και όταν ο πελάτης ζητάει κάτι τέτοιο να υπάρχει κ μια σωστή φαντασίας και από την ίδια την κοπέλα προς τον πελάτη. Αν το επιτύχει αυτό νομίζω πως θα είναι από τα καλύτερα μαγαζιά. Και μια ανανέωση του roster. Καλή συνέχεια σε ολους
 

maroulias21

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα... Σκέφτομαι να τιμήσω το μαγαζί σήμερα . Θα με κατατοπίσει κάποιος;
Είναι μασάζ η προσφέρουν και άλλα..
Κάποιο κοστολόγηση υπάρχει και με τι προγράμματα;
Ειναι πολύ απλό για το συγκεκριμένο κατάστημα. Ανεβαίνεις στον πρώτο οροφο
Χτυπάς κουδούνι oasis. Μπαίνεις μέσα και με διακριτικότητα δεν βλέπεις ούτε σε βλέπεις κανένας άλλος επισκέπτης. Κάθεσαι στον καναπέ , περνάνε οι κοπέλες όπου κάθε μία σου λέει το όνομα της. Διαλέγεις και σε πηγαίνει στο δωμάτιο. Κάνεις μπάνιο και περιμένεις να έρθει. Τα υπόλοιπα έρχονται μόνα τους
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Δηλαδή; Σόρρυ αλλά δεν τα ξέρω καλά τα πράγματα εδώ μεσα
Στην Βασική σελίδα του μασαζ εχει ένα άρθρο «Διάβασε το πριν αρχίσεις να ρωτάς και πας σε μασαζ» κάτω απο τον τίτλο δημοφιλή θέματα.
Συνέχεια, όταν πας εκεί θα σου πούνε την τιμολογιακή πολιτική.
Απο κοπέλες για ολα τα γούστα καθώς επισης και αν περισσότερο βάρος παει στο μασαζ η το σεξ που ακολουθεί η και προηγείται....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Σχετικά με την Αντριάννα θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες. Από μασαζ ούτε καν.! Για να είμαι ειλικρινείς ακόμα πονάει η πλάτη μου σε κάθε κίνηση. Αλλά να μην γελιομαστε σε τέτοιο μαγαζί κανείς από μας δεν πάει για να του προσφέρουν ένα άψογο μασάζ. Όλοι πάμε για την φαντασίωση που δεν μπορούμε να πετύχουμε στα κανονικά μαγαζιά που προσφέρουν καθαρά υπηρεσίες μασάζ. Η αλήθεια είναι ότι θα πρέπει τουλάχιστον εφόσον προσφέρουν ερωτικές υπηρεσίες και μασάζ να εχουν και μια στοιχειώδη γνώση περί μασαζ.
Θα συμφωνήσω στο περισσότερο κομμάτι, ΑΛΛΑ, Στο μαγαζι αυτο υπάρχουν δυο κοπέλες που ξέρουν πολυ κακά τι σημαίνει μασαζ, ίσως οι καλύτερες  δυο στην αγορά, η Μονικα κατα κύριο λόγο και η Λια.
Στο Β μέρος η Λια είναι σαφώς καλύτερη απο την Μονικα αλλα στο μασαζ, η Σερβα/Μοντε Νεγκρα είναι τοπ. Και το γράφω με αρκετή εμπειρια μασαζ απο επαγγελματίες σε σπα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Έχει πολλές καλές στο μασάζ το μαγαζί παιδιά, δεν είναι μόνο οι Λία & Μόνικα

Προσθέστε και τις Βίκυ, Βερόνικα, Ελένη, Ξένια...είναι πολύ καλές.

Αλήθεια η Βίκυ θα ξαναέρθει ?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.135
Κριτικές
27
Like
17.770
Πόντοι
7.415
Και καλά κανεις! Η δίκη μου εμπειρία μαζί της ηταν τραγική και με διαφορα η χειρότερη στο μαγαζι. Η αλήθεια είναι ότι εμφανισιακά είναι απο τις καλύτερες εκεί μέσα, είναι περιποιημένη και λίγο πιο κλασσατη. Και δεν βγαίνει με τον κολο εξω όπως κάποιες άλλες. Αλλα απο μασαζ το απόλυτο μηδέν και σεξουαλικα η δίκη μου εμπειρία είναι επισης μηδέν. Ειχα κλείσει προγραμμα μιας ωρας με δυο εκτονωσεις και την δευτερη την έκοψα...
Αν η Ζανα καταφέρει να την αλλάξει θα είναι πολυ καλο για το μαγαζι αλλα ποιος παίρνει το ρίσκο όταν εκεί είναι άλλες 10.....

ισχυει,εχω γραψει κριτικη γι'αυτην.το απολυτο μηδεν,ακομα κλαιω τα 80.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
από εμφάνιση μ αρέσει...

ας κάτσει να κοιτάζει τις άλλες να παντελονιάζουν πενηντάρικα τότε.
τι ωρα???
20 παντελονιαζουν οι λαδοκορες σ αυτα κ 25 στα κρυφα..
ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΔΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΣ Κ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥ ΕΤΣΙ..
ΝΑ ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ..
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Η Μονικα η Ασιάτισσα ξαναγύρισε στο κατάστημα !
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Πρωτη εμπειρία με Βερόνικα με πολυ θετικές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κριτικη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Επιβεβαιώνω και εγώ.

Τι επιβεβαιωνειs ρε τυπε το  "καταστημα " ? ξερειs που γραφειs ? χαχαχα !!! :2funny: :2funny: ρε τι διαβαζω εδω μεσα και οχι μονο σε αυτο το νημα  πλεον ....πολυ λιγοι μειναμε πια που ξερουμε τι παιζεται ....χαιρετω !!! :hi: :hi:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
67
Like
3.794
Πόντοι
4.130
Τι επιβεβαιωνειs ρε τυπε το  "καταστημα " ? ξερειs που γραφειs ? χαχαχα !!! :2funny: :2funny: ρε τι διαβαζω εδω μεσα και οχι μονο σε αυτο το νημα  πλεον ....πολυ λιγοι μειναμε πια που ξερουμε τι παιζεται ....χαιρετω !!! :hi: :hi:
Όπως και ναναι δεν κερδίσανε το πρώτο λαχείο με τη Φιλιππινέζα....
Όπως έχουν αναφέρει πολλοί συναγωνιστές πελάτες μπαίνοντας στη σειρα θα είναι αρκετα πίσω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom