Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω γλυκεία μου Άντζελα ένα έχω να πω. Το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται. Το ότι κάνετε αυτό το επάγγελμα/λειτούργημα δε σημαίνει ότι μπορείτε να "διαβάσετε" το μυαλό του άλλου...

θα διαφωνησω σε αυτο αλλα και ετσι οπως τα λες να ειναι κουκλί
οπως λεω και στο μυνημα μου........
''ο ψευτης και ο κλεφτης παντα τον πρωτο χρονο χαιροντε ;)''

παίδες...μία μικρή διακοπή, γιατί χάνεται λίγο η μπάλα

εάν έχω καταλάβει καλά, ή Άντζελα είναι trans

όταν διαβάζω από τρανς να μιλάει για τις κοπέλες σε πρώτο πρόσωπο πληθυντικού και να αναλύει πως βλέπουν τους άντρες κλπ κλπ κλπ, κάπου μπερδεύομαι, βραχυκυκλώνω πως να το πω

κάτι δεν πάει καλά

εάν έχω κάνει λάθος στην υπόθεσή μου, αγνοήστε το σχόλιό μου

γιατι μπερδευεσε ρε μαναρι?
υπαρχει κατι πανω μου απ τη κορφη ως τα νυχια που δεν ειναι γυναικειο? :huh:
υπαρχει κατι μεσα μου που παλι δεν ειναι γυναικειο? :huh:
(αν υπηρχε δεν θα εφτανα εδω που εφτασα :cheesy:)
κανω ερωτα με τροπο που δεν κανουμε ολες οι γυναικες :huh:
(και μη σου πω οτι μου βγαινει και καλυτερα :cheesy:)
ελκομαι ερωτικα απο κατι διαφορετικο απο αυτο που ελκοντε ολες οι γυναικες :huh:
(επομενως λογικο ειναι πανω στους αντρες να εχω τα ιδια θελω τις ιδιες απαιτησεις και τις ιδιες σκεψεις που εχουμε ολες οι γυναικες )
μπορει να μην εχω το δωρο της μητροτητας (το οποιο και αρκετες γυναικες δεν εχουν γιαυτο και θησαυριζουν οι διαφοροι γιατροι και κλινικες)
εχω το δωρο ομως του οπου παω να μαγνητιζω ολα τα αντρικα βλέματα πανω μου και να μπορω να κανω εναν αντρα να κανει τα παντα για μενανε ;)
η αληθεια παντως ειναι οτι ουτε γυναικα ειμαι αλλα ουτε και trans
ειμαι εξωγηινος και η NASA σας το κρυβει ;) :2funny:

Καλησπέρα στην ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ!!! με τα τρελλά πατουσάκια!  :humpleg:

αφου αγνοήσουμε όλοι το σχόλιο του Yorgos, θα συνεχείσουμε την συζήτηση μας.

Μπου-Μπου, σήμερα έκανα μια βολτίσα στην Νανούκα. Είναι η δευτερη φόρα που την επισκέπτομαι (πάντα με ποδολατρικό πρόγραμμα) και οφείλω να ομολογίσω οτι δεν ξετρελάθηκα. Η κοπελούδα ήταν πολύ γλυκεία, πολύ καλή και εξυπηρετική στο δωμάτιο
αλλα η Νάνσυ, η Ευα και η Κλαούντια (την μία φορά που την επισκευτηκα και φυσικά θα ακολουθήσει δευτερη και τρίτη κ.α.) έχουν ανεβάσει ψηλά τον πήχη της πατούσας. Την επόμενη φορά που θα την επισκευτώ μάλλον θα πάρω το απλό πρόγραμμα ή το 69, γιατι η κοπελούδα είναι για πολλά κόλπα!  :pipa1:

Αλήθεια, Τζένυ και Λίζα πότε επιστρέφουν. Ειδικά ενδιαφέρομαι για την Λίζα, γιατι μου έχει κάνει κλίκ στις φωτογραφίες, και επειδή μου είχες πεί (αν θυμάμαι καλά) οτι είναι του γούστου μου.

Αλήθεια η Φραντζέσκα δεν θα ξαναδουλέψει; Ρωτάω γιατι δεν υπάρχουν φώτος στο site.  :boobies:

φιλάκια!!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

καλησπερα κουκλί ;)
οι Λιζα-Τζενη επιστρεφουν τωρα μεσα Σεμπτεμβρη ;)
η Φρατζεσκα σημερα το βραδυ ειναι ;)
οι φωτογραφιες της εχουν αργησει το ξερω :P πιστευω αυτη την εβδομαδα να μπουνε ;)
Κυριακη βραδυ ξεκιναει και η Σουζανα απο την Πολωνια, πιστευω θα σου αρεσει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γιατι μπερδευεσε ρε μαναρι?
υπαρχει κατι πανω μου απ τη κορφη ως τα νυχια που δεν ειναι γυναικειο? :huh:
υπαρχει κατι μεσα μου που παλι δεν ειναι γυναικειο? :huh:
(αν υπηρχε δεν θα εφτανα εδω που εφτασα :cheesy:)
κανω ερωτα με τροπο που δεν κανουμε ολες οι γυναικες :huh:
(και μη σου πω οτι μου βγαινει και καλυτερα :cheesy:)
ελκομαι ερωτικα απο κατι διαφορετικο απο αυτο που ελκοντε ολες οι γυναικες :huh:
(επομενως λογικο ειναι πανω στους αντρες να εχω τα ιδια θελω τις ιδιες απαιτησεις και τις ιδιες σκεψεις που εχουμε ολες οι γυναικες )
μπορει να μην εχω το δωρο της μητροτητας (το οποιο και αρκετες γυναικες δεν εχουν γιαυτο και θησαυριζουν οι διαφοροι γιατροι και κλινικες)
εχω το δωρο ομως του οπου παω να μαγνητιζω ολα τα αντρικα βλέματα πανω μου και να μπορω να κανω εναν αντρα να κανει τα παντα για μενανε ;)
η αληθεια παντως ειναι οτι ουτε γυναικα ειμαι αλλα ουτε και trans
ειμαι εξωγηινος και η NASA σας το κρυβει ;) :2funny:


πάντως, με ενέχυρο το πουλί μου, βεβαιώνω ότι η παραπάνω εξωγήινος είναι από τα πιο γλυκά πλάσματα που γνωρίζω.
και με δεδομένο ότι δεν επιθυμώ καμία ερωτική σχέση μαζί της (και αυτή με μένα, δεν  το καταλαβαίνω, κανονικά έπρεπε να με ποθεί σα τρελλή)
θεωρώ τυχερό τον ευατό μου που με τίμησε με τη φιλία της.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
η Φρατζεσκα σημερα το βραδυ ειναι ;)
οι φωτογραφιες της εχουν αργησει το ξερω :P πιστευω αυτη την εβδομαδα να μπουνε ;)
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

η Φραντζεσκα ειναι και σε αλλο στουντιο με αλλο ονομα;;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Α μα τότε τις συγνώμες μου στην Φραντζέσκα!  :booty: και αναμένουμε για Σουζάνα που για να λές οτι θα με αρέσει κάτι θα ξέρεις εσύ (μιλάς απο πλευράς εμφάνισης ή για τα σεξουαλικά γούστα μας; :lheel:). Και επίσης Μπου-Μπού, μήν μασάς και δεν χρειάζεται να απαντάς στο κάθε πικρόχολο σχόλιο του καθένος. Είσαι γλυκήτατη, πανέξυπνη, πανέμορφη και πιστέυω οτι πολλές γυναίκες θα ζήλευαν τον τρόπο που σκεύτεσαι, το νάζι σου και το όμορφο μουτράκι σου  :kissass: :kissass: :kissass2:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δουλευει και αλλου σαν Τζεσσικα ματια μου ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ευχαριστω...κοριτσαρα με τα υπεροχα ματια σου...

μήν μασάς και δεν χρειάζεται να απαντάς στο κάθε πικρόχολο σχόλιο του καθένος. :kissass: :kissass: :kissass2:

συμφωνω, εισαι εξαιρετη επαγγελματιας και επιχειρηματιας και απο οτι εχω καταλαβει εισαι και ξεχωριστη ως προσωπικοτητα...ετσι κι αλλιως σου εχω πει την γνωμη μου...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α μα τότε τις συγνώμες μου στην Φραντζέσκα!  :booty: και αναμένουμε για Σουζάνα που για να λές οτι θα με αρέσει κάτι θα ξέρεις εσύ (μιλάς απο πλευράς εμφάνισης ή για τα σεξουαλικά γούστα μας; :lheel:). Και επίσης Μπου-Μπού, μήν μασάς και δεν χρειάζεται να απαντάς στο κάθε πικρόχολο σχόλιο του καθένος. Είσαι γλυκήτατη, πανέξυπνη, πανέμορφη και πιστέυω οτι πολλές γυναίκες θα ζήλευαν τον τρόπο που σκεύτεσαι, το νάζι σου και το όμορφο μουτράκι σου  :kissass: :kissass: :kissass2:

νασαι καλα ματια μου ;)
απο πλευρας εμαφνισης συγουρα θα σου αρεσει μιας και ειναι νεο και πολυ εμφανισιμο κοριτσι (κατι σε στυλ νικολ και σοφιας ;))
στο δωματιο δεν ξερω ακομα στα συγουρα , το πολυ θετικο ειναι οτι απ οτι θυμαμαι στη 1 βαρδια που ειχε κανει στο μαγαζι τον Ιουλιο οτι ηταν πολυ ανετη στο θεμα χρονου και πολυ υπομονετικη με τους πελατες ;)

ευχαριστω...κοριτσαρα με τα υπεροχα ματια σου...

συμφωνω, εισαι εξαιρετη επαγγελματιας και επιχειρηματιας και απο οτι εχω καταλαβει εισαι και ξεχωριστη ως προσωπικοτητα...ετσι κι αλλιως σου εχω πει την γνωμη μου...

τιποτα κουκλί μου ομορφο ;) :-*
ολοι βρε ειμαστε ξεχωριστες προσωπικοτητες με τα προτερηματα και τα μειονεκτηματα μας και αυτο ειναι και το πιο ενδιαφερον ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και μην ξεχνατε καθημερινα απο τις 12:00 μεχρι τις 14:00 για 2 ωρες μπορειτε να μιλησετε μαζι μου στο κινητο του μαγαζιου 6939077710 για οτιδηποτε σας απασχολει σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφαιρουμε, τις κοπέλες, τα προγραμματα, τι σας προτεινω ακομα και για καποιο ραντεβου σε συγκεκριμενη ωρα μεσα στο χώρο μας ;) 

ακομη να θυμαστε οτι το studio φυλης104 λειτουργει καθημερινα απο της 9 το πρωι ως της 6 τα χαραματα χωρις φως για πιο prive καταστασεις ;)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:




 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
τιποτα κουκλί μου ομορφο ;) :-*
ολοι βρε ειμαστε ξεχωριστες προσωπικοτητες με τα προτερηματα και τα μειονεκτηματα μας και αυτο ειναι και το πιο ενδιαφερον ;) :cheesy:
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

πιστευω οτι υπερισχυουν κατα κρατος τα προτερηματα... ;) ;) ;)
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
νομιζω ειναι λιγο στενομυαλο να επεμβαινουμε ο ενας στον αυτοπροσδιορισμο του αλλου...
η ατζελα μοιαζει γυναικα, νιωθει γυναικα, φερεται σα γυναικα και δηλωνει γυναικα... εμενα μου φτανει και μου περισσευει...
ο καθενας μας εχει διαφορετικη ιδεα για το τι ειναι αυτος και οι αλλοι...
ας μην επεμβαινουμε ο ενας στη ζωη του αλλου ...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
νομιζω ειναι λιγο στενομυαλο να επεμβαινουμε ο ενας στον αυτοπροσδιορισμο του αλλου...
η ατζελα μοιαζει γυναικα, νιωθει γυναικα, φερεται σα γυναικα και δηλωνει γυναικα... εμενα μου φτανει και μου περισσευει...
ο καθενας μας εχει διαφορετικη ιδεα για το τι ειναι αυτος και οι αλλοι...
ας μην επεμβαινουμε ο ενας στη ζωη του αλλου ...

μακαρι να ειχαν ολοι αυτη την αντιληψη...η οποια ομολογουμενως ειναι η σωστη...
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
το πραγματικα ενοχλητικο ειναι οτι υποτιθεται οτι εδω ερχομαστε γιατι γουσταρουμε... χαλαρωνουμε , λεμε καμια μλκια να περασει η ωρα...
ειναι ασκοπο να την πεφτεις πχ στην ατζελα που δεν την ξερω την κοπελα προσωπικα αλλα δεν κανει και τιποτα κακο ουτε ενοχλει κανεναν και
εξυπηρετικη για τη δουλεια της ειναι στην τελικη.
μου κανει περιεργο γιατι μας ενοχλει πιο πολυ το να δηλωνει η ατζελα γυναικα, απο το να δηλωνει γυναικα μια λεσβια που μοιαζει και φερεται σα
νταλικερης, και γουσταρει και γυναικες...
ειμαστε πολυ μυστηρια τρενα...

Υ.Γ. σαφως και δεν θεωρω οτι η ατζελα χρειαζεται δικηγορουσ. απλα μια γνωμη αμολησα που θα την παρει ο αερας σαν κλανια...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το πραγματικα ενοχλητικο ειναι οτι υποτιθεται οτι εδω ερχομαστε γιατι γουσταρουμε... χαλαρωνουμε , λεμε καμια μλκια να περασει η ωρα...
ειναι ασκοπο να την πεφτεις πχ στην ατζελα που δεν την ξερω την κοπελα προσωπικα αλλα δεν κανει και τιποτα κακο ουτε ενοχλει κανεναν και
εξυπηρετικη για τη δουλεια της ειναι στην τελικη.
μου κανει περιεργο γιατι μας ενοχλει πιο πολυ το να δηλωνει η ατζελα γυναικα, απο το να δηλωνει γυναικα μια λεσβια που μοιαζει και φερεται σα
νταλικερης, και γουσταρει και γυναικες...
ειμαστε πολυ μυστηρια τρενα...

Υ.Γ. σαφως και δεν θεωρω οτι η ατζελα χρειαζεται δικηγορουσ. απλα μια γνωμη αμολησα που θα την παρει ο αερας σαν κλανια...

ειναι πως θα βγαλει ο καθενας την αντιθεση του...ο χ θα στο πει ευγενικα ετσι οπως αρμοζει σε μια εξευγενισμενη κοινωνια, ο ψ θα στο πει εξω απο τα δοντια διχως να ξεπερνα την διαχωριστικη γραμμη της υβρις και της ευγενειας...μεση λυση...βεβαια υπαρχει και ο τριτος ο οποιος θα τα πει οχι μονο "τσεκουρατα" αλλα και προσβλητικα...δυστυχως πρεπει να αντιμετωπισουμε αυτους τους χαρακτηρες...

Αυτα απο μενα και σορι αν ειναι οφ τοπικ...
 

mayroskoufis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0



ακομη να θυμαστε οτι το studio φυλης104 λειτουργει καθημερινα απο της 9 το πρωι ως της 6 τα χαραματα χωρις φως για πιο prive καταστασεις ;)


ασε τα prive, χωρις φως μες στο σκοταδι θα σκονταψουμε εκεί στο στενό ή θα μας φάνε οι λύκοι. Αστειευομαι φυσικα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ασε τα prive, χωρις φως μες στο σκοταδι θα σκονταψουμε εκεί στο στενό ή θα μας φάνε οι λύκοι. Αστειευομαι φυσικα.

καλημερα :cheesy:
:2funny:
μην ανχωνεσε βρε, μολις σε πιασει ο προβολεας με το φωτοκυταρο 5-6 μετρα πριν την εισοδο αναβει αυτοματα και βλέπεις για να μπεις-αναιβεις τις σκαλες ;)
το ιδιο και οταν βγαινεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι προστάτης καμιάς εκδιδόμενης!! Απλούστατα λέω αυτό που νομίζω οτι συμβαίνει πίσω από τα παρασκήνια!!!
αγαπητε μαρουλια θα σου προτεινα τις αποροιες σου που ειναι ευλογες θα μπορουσε να στις λυσει η φιλη σου η νταρια που ειναι και χρονια στο χωρο και αξιοπρεπεστατη και πανω απο ολα καλη σου φιλη. γιατι καθεσαι και ασχολεισαι με την αντζελα αφου τις απαντησεις μπορεις να τις εχεις ευκολα και γρηγορα!!! ;)
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
για σου αντζελακι τι κανεισ ολλα καλα.το βραδι δουλευει η ιταλιδα τελικα :dancing: :dancing: :dancing:
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
οκ ευχαριστο.τα φιλακια θα μου τα δοσι το μωρακι το βραδι οκ . :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γεια σου Αντζελα αντε και παλια  :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom