Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
καλώς την Ευούλα!
:) :) :) :)
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Γεια σου κουκλα καλως ηρθες στην πορνοπαρεα μας

Συναγωνιστη η ευα πραγματικα κανει τη διαφορα στο μαγαζι και στα στουντιο γενικα και με διαφορα στηθους !!!!!!! χι χι χι
 

ευαlove

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου κουκλα καλως ηρθες στην πορνοπαρεα μας

Καλημερα στο κοριτσι το γλυκο καλως ήλθες στη παρεα μας

καλώς την Ευούλα!
:) :) :) :)

Συναγωνιστη η ευα πραγματικα κανει τη διαφορα στο μαγαζι και στα στουντιο γενικα και με διαφορα στηθους !!!!!!! χι χι χι

σας ευχαριστω πολυ ολους που με δεχτηκατε το ομορφα ;)

ευα :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αντζελα καλησπερα δεν σε ξεχασα  :-* :-* :-*
να υποδεχτουμε πρωτα την νεαρα εσυ σε λιγο 11 ποστ γινεσαι παλλιοΑΝΤΖΕΛΑ :grin: :grin: :grin:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σε αυτο που υπαρχει και στο προφιλ μου μαναρι 6939077710 ή ακομα μπορεις να μου στηλεις και μυνημα ;)

την επομενη εβδομαδα θαμαι ματια μου κυριακη απογευμα τελικα ;)

ματια μου γλυκά.........
αλλο η δουλεια μας και αλλο η προσωπικη μας ζωη ;)
μπορει να ειμαστε πολυ περισσοτερο καχυποπτες οσο αφορα εσας τους αντρες σε σχεση με μια κοπέλα που δεν κανει αυτη τη δουλεια (και πως να μην εισατε αλλωστε οταν μπροστα μας μεσα στο δωματιο μιλατε πχ σε εντονο υφος στην κοπέλα σας γυναικα σας στο κινητο λεγοντας ''κλεινω κλεινω δεν μπορω να μιλησω ειμαι σε βενζιναδικο :P'')
Αυτο ομως δεν σημαινει κουκλί οτι δεν εχουμε δικαιωμα στον ερωτα, οτι δεν ερωτευομαστε, οτι δεν ειμαστε ευτιχυσμενες με τον εκαστοτε συντροφο μας.
Εννοια σου κουκλί και εχουμε τον τροπο μας να διαχωριζουμε την δουλεια μας με την προσωπικη μας ζωη ;)
Απο την αλλη μωρο, πιστευω οτι γενικα στις εποχη μας ο κοσμος εχει συνεσθηματικα κενα και δυσκολευετε στο ερωτα, το βλεπω και απο μερικους πελατες μου αλλα και απο τις φιλες μου που καμια σχεση δεν εχουν με τη δουλεια μου επομενος λογικο ειναι να υπαρχουν και κοπέλες αυτης της δουλειας που να αντιμετωπιζουν αυτη τη κατασταση, η δουλεια τους ομως λιγη σημασια εχει, περισσοτερο μετραει ο ρυθμος της εποχης και της ζωης μας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

δεν ειπα οτι δεν εχετε ρε πουλακι μου δικαιομα στον ερωτα....απαπαπαπα τετοια ρατσιτικα και χονδροπρεπει λογια μακρια απο εμας
ειπα οτι (και το πιστευω ακομα αλλα διχως να ειμαι απολυτος) λογο δουλειας δεν μπορεις να εισαι τοσο εμπιστωσυνης απεναντι σε εναν συντροφο βλεποντας ολα αυτα που λες με κινητα και δωματια....
εγω την οποια σχεση ειχα στο παρελθον με κοπελα του χωρου την θεωρουσα φυσιολογικη λογο τις ηλικιας μου τοτε (19 χρονων ημουν η τεστοστρωνη εβγαινε απο τα αυτια) σημερα ομως θα το σκεφτομουν πολυ ποιο σοβαρα και εαν μου προεκυπτε,

να σε καλα και παντα κουκλα!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δεν ειπα οτι δεν εχετε ρε πουλακι μου δικαιομα στον ερωτα....απαπαπαπα τετοια ρατσιτικα και χονδροπρεπει λογια μακρια απο εμας
ειπα οτι (και το πιστευω ακομα αλλα διχως να ειμαι απολυτος) λογο δουλειας δεν μπορεις να εισαι τοσο εμπιστωσυνης απεναντι σε εναν συντροφο βλεποντας ολα αυτα που λες με κινητα και δωματια....
εγω την οποια σχεση ειχα στο παρελθον με κοπελα του χωρου την θεωρουσα φυσιολογικη λογο τις ηλικιας μου τοτε (19 χρονων ημουν η τεστοστρωνη εβγαινε απο τα αυτια) σημερα ομως θα το σκεφτομουν πολυ ποιο σοβαρα και εαν μου προεκυπτε,

να σε καλα και παντα κουκλα!


δικιο εχεις μωρο
απλα αυτα τα πραγματα δεν τα σκεφτεσε σου προκυπτουν χωρις να το περιμενεις ;)
το οτι ολες μας σχεδον ειμαστε εξαιρετικα δυσπιστες ως προς τους αντρες ειναι γεγονος (και οχι μονο για το λογο οτι οι αντρες κατακανονα ειναι απιστοι αλλα και γιατι εχουμε ενα εισοδημα που μπορει να δελεασει αρκετους κακοπροεραιτους)
αλλα και οι αντρες ειναι αρκετα δυσπιστοι προς εμας λογω του επαγγελματος μας
πιστευω ομως οτι σε καθε σχεση-επαφη (και αυτο ισχυει για ολες τις περιπτωσεις και οχι μονο για κοπέλες που κανουν την ιδια δουλεια με μας) η οποια απ την αρχη στηριζετε σε ειληκρινια και αμοιβαια εμπιστοσυνη το αποτελεσμα θα ειναι θετικο ;)
Ετσι κι αλλιως αυτο φαινετε κατευθειαν αν καποιος δεν ειναι σωστος (ο κλεφτης και ο ψευτης τον πρωτο χρονο χαιροντε ;))
δηλ.......
και εγω και η καθε κοπέλα αυτης της δουλειας εχουμε την εμπειρια να καταλαβουμε αν καποιος μας κοροιδευει ή οχι
αλλα και ενας εξυπνος αντρας που θα σχετιστει μαζι μας αργα ή γρηγορα θα καταλάβει κατα ποσο τον αγαπάμε ή οχι ;)
τωρα αν καποιος ή καποια ειναι τόσο ερωτευμενος ή τοσο χαζος ωστε δεν μπορει μεσα σε μια σχεση να <<διαβασει>> μικρα καθημερινα σημαδια που προδιδουν συμπερυφορες και τασεις τοτε αλλαζει το πραγμα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Εγω γλυκεία μου Άντζελα ένα έχω να πω. Το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται. Το ότι κάνετε αυτό το επάγγελμα/λειτούργημα δε σημαίνει ότι μπορείτε να "διαβάσετε" το μυαλό του άλλου...

Το ότι ο "απλός" κόσμος, ο πιεσμένος, αυτός ο οποίος πιέζεται και κάνει μηχανιστική εργασία, αυτός που "δουλεύει" και όχι "εργάζεται", αυτός που διατηρεί μία σχέση που δεν  τον γεμίζει γιατί απλώς μετά τον ανυσυχεί το τι θα βρει μετά και αν θα βρει, αυτός ο οποίος είναι χαλαρός και ο τρόπος ζωής του είναι "λίγο ποδόσφαιρο, λίγο σεξ, δουλίτσα, και καμιά εκδρομή" κλπ κλπ μπορεί άνετα να την "πατήσει" μπροστά σε μια έμπειρη κοπέλα. (κι αντιστοίχως ισχύει και για τις γυναίκες).

Πάντα θα του αρκεί αυτό που έχει, το μέτριο το απλό και θα επαναπαύεται... Θα βρίσκει εύκολες λύσεις για τον εαυτό του πχ σπίτια, θα λέει εύκολες διακαιολογίες και θα νομίζει ότι είναι πιστευτές και θα έχει μία  προβλέψιμη συμπεριφορά που δε θα χρειάζεται να έχεις την πείρα που αποκτάτε από τη δουλειά σας στο να "κόβετε φάτσες".

Ο πραγματικός "κίνδυνος", αυτός που θα σε κάνει να "την πατήσεις και να τα δώσεις όλα" είναι εκείνος που δεν του φαίνεται, δε το δείχνει, δεν έχει κάποιο δήθεν στυλ,ταμπέλα, τρόπο ζωής αλλά ένα και μόνο πράγμα.

Είναι απολύτως ενθουσιώδης, άστατος χαρακτήρας , ανήσυχο πνεύμα και γλυκός... Πολύ γλυκός άνθρωπος....

Δυστυχώς ένας τέτοιος θα ζει μαζί σου την κάθε μέρα, δε θα βαριέται ΠΟΤΕ κάθε μέρα θα επιδιώκει μία αλλαγή, δε θα ξέρεις από που θα σου έρθει, δε θα μπορείς να πιστέψεις ότι υπάρχει τέτοιο άτομο, δε θα πιστεύεις ότι σου "έκατσε" τέτοιο άτομο, και μετά θα αρχίσεις τα γνωστά γυναικεία...

Θα τον θες,θα τον αγαπήσεις, θα τον νοιάζεσαι,δε θα μπορείς να σκεφτείς τη ζωή σου χωρίς αυτόν κι εκεί εκείνος θα ΒΑΡΕΘΕΙ... θα πάει για άλλα κι αναλόγως του χαρακτήρα του είτε θα σου δώσει τη χαριστική βολή και θα μείνει λυπημένη και με μιά καλή ανάμνηση που θα εύχεσαι να μην την είχες, είτε θα σε ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, θα γίνονται τα πράγματα μέσα στα μάτια σου κι εσύ δε θα πιστεύεις ότι τα είδες...

Δε λέγεται ούτε βλακεία ούτε ηλιθιότητα αυτό. Έρωτας αγάπη λέγεται και δυστυχώς συμβαίνει και στον πιο ευφυή άνθρωπο.

Και δυστυχώς αυτά τα άτομα έχουν τόσα να ζήσουν μαζί σου, έχουν γεμίσει τόσο πολύ τη ζωή σου και μέχρι να σε βαρεθούν νομίζεις ότι δίνουν όλο τους τον εαυτό για σένα αλλά τελικά αυτό που γίνεται είναι να σε "ξεζουμίσουν" συναισθηματικά και μετά bye...

Δυστυχώς ή ευτυχώς ένας πιο απλός άνθρωπος, που αρκείται στο απλό στο εύκολο, αυτός που νομίζει ότι κοροιδεύει τους άλλους ενώ κοροιδεύει τον εαυτό του πιάνεται στα πράσσα, λέει δικαιολογίες για βενζινάδικα, μπαταρίες κινητού φίλους κλπ κλπ...

Ο "άλλος" δε λέει τίποτα. Του έχεις τυφλή εμπιστοσύνη και έχει πάρει καιρό να χτιστεί μέσα σου αυτή η εμπιστοσύνη... Και μόλις σε κάνει και "ανοίξεις όλα τα χαρτιά σου" και δείξεις αυτή την εμπιστοσύνη τότε απλά ΒΑΡΕΘΗΚΕ...

Και ούτε για τα λεφτά σου θα νοιαστεί, ούτε θα πάει να σε εκμεταλευτεί ποτέ γιατί κάποια στιγμή όταν θα πετύχει η συνταγή θα θέλεις εσύ να σε εκμεταλευτεί και δε θα το βλέπεις σαν εκμετάλευση...

Συγνώμη για το μέγεθος του κειμένου.

Απλώς για προσωπικούς λόγους θεωρώ τη δουλειά σας πολύ δύσκολη και σημαντική και τα λέω εντελώς καλοπροαίρετα και σε καμία περίπτωση δεν είμαι εγώ ο άντρας αυτός που περιγράφω. (μακάρι να ήμουν)!!!

Τα ίδια ισχύουν και για μια γυναίκα με τέτοι χαρακτήρα. Απλώς εμείς οι άντρες είμαστε πιο ευκολόπιστοι σε σχέση με εσάς τις γυναίκες που είστε σχεδόν πάντα "ένα βήμα μπροστα".

Αυτά από μένα, θα τα πούμε σύντομα γλυκειά μου Άντζελα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
παίδες...μία μικρή διακοπή, γιατί χάνεται λίγο η μπάλα

εάν έχω καταλάβει καλά, ή Άντζελα είναι trans

όταν διαβάζω από τρανς να μιλάει για τις κοπέλες σε πρώτο πρόσωπο πληθυντικού και να αναλύει πως βλέπουν τους άντρες κλπ κλπ κλπ, κάπου μπερδεύομαι, βραχυκυκλώνω πως να το πω

κάτι δεν πάει καλά

εάν έχω κάνει λάθος στην υπόθεσή μου, αγνοήστε το σχόλιό μου
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
παίδες...μία μικρή διακοπή, γιατί χάνεται λίγο η μπάλα

εάν έχω καταλάβει καλά, ή Άντζελα είναι trans

όταν διαβάζω από τρανς να μιλάει για τις κοπέλες σε πρώτο πρόσωπο πληθυντικού και να αναλύει πως βλέπουν τους άντρες κλπ κλπ κλπ, κάπου μπερδεύομαι, βραχυκυκλώνω πως να το πω

κάτι δεν πάει καλά

εάν έχω κάνει λάθος στην υπόθεσή μου, αγνοήστε το σχόλιό μου



το αγνοώ!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ε ποσα μηδενικα θες και εσυ;;;;
οριστε..παρε, να χουν και τα τρισεγγονα σου...
+100000000000000000000000000000000


έτσι πρέπει να είσαι κοπέλι μου με τους ανθρώπους και τα αισθήματα...large.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
έτσι πρέπει να είσαι κοπέλι μου με τους ανθρώπους και τα αισθήματα...large.

συντεκνε...μην ξεχνας..οι σχεσεις ειναι " δουναι και λαβειν "...
πλως αν ειναι μονο " δουναι " τοτε απλως σε εκμετταλευονται...
αν ειναι, ομως, μονο " λαβειν " τοτε δεν σου αξιζει αυτος ο ανθρωπος να σου μιλαει καν!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
καλημερα και απο μενα  :-* :-* :-* :-*

ειμαι πολυ χαρουμενη που η Αντζελα με βοηθησε να φτιαξω κωδικο και μου εδειξε καποια πραγματα ;)
ετσι θα μποριτε να τα λετε και μαζι μου και να βοηθαω και την Αντζελα και το μαγαζι οσο μπορω ;) ;)
πραγματικα χαιρομε που μπηκα στην παρεα σας :)

Ευα :-* :-*

Καλησπέρα στην ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ!!! με τα τρελλά πατουσάκια!  :humpleg:

αφου αγνοήσουμε όλοι το σχόλιο του Yorgos, θα συνεχείσουμε την συζήτηση μας.

Μπου-Μπου, σήμερα έκανα μια βολτίσα στην Νανούκα. Είναι η δευτερη φόρα που την επισκέπτομαι (πάντα με ποδολατρικό πρόγραμμα) και οφείλω να ομολογίσω οτι δεν ξετρελάθηκα. Η κοπελούδα ήταν πολύ γλυκεία, πολύ καλή και εξυπηρετική στο δωμάτιο
αλλα η Νάνσυ, η Ευα και η Κλαούντια (την μία φορά που την επισκευτηκα και φυσικά θα ακολουθήσει δευτερη και τρίτη κ.α.) έχουν ανεβάσει ψηλά τον πήχη της πατούσας. Την επόμενη φορά που θα την επισκευτώ μάλλον θα πάρω το απλό πρόγραμμα ή το 69, γιατι η κοπελούδα είναι για πολλά κόλπα!  :pipa1:

Αλήθεια, Τζένυ και Λίζα πότε επιστρέφουν. Ειδικά ενδιαφέρομαι για την Λίζα, γιατι μου έχει κάνει κλίκ στις φωτογραφίες, και επειδή μου είχες πεί (αν θυμάμαι καλά) οτι είναι του γούστου μου.

Αλήθεια η Φραντζέσκα δεν θα ξαναδουλέψει; Ρωτάω γιατι δεν υπάρχουν φώτος στο site.  :boobies:

φιλάκια!!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ο Ray ειπε μεγαλες αληθειες, μπραβο για το νοημα, την διατυπωση και το θαρρος του να κανει μια τετοια αναλυση μεσα στο σαιτ. Το διαβαζω ξανα και ξανα. Ειναι μονο συμπερασματα βιωματικα η εχει σπουδασει κατι σχετικο? Παλι μπραβο.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ο Ray ειπε μεγαλες αληθειες, μπραβο για το νοημα, την διατυπωση και το θαρρος του να κανει μια τετοια αναλυση μεσα στο σαιτ. Το διαβαζω ξανα και ξανα. Ειναι μονο συμπερασματα βιωματικα η εχει σπουδασει κατι σχετικο? Παλι μπραβο.
 

μπράβο του για τη κατάθεση τόσης σκέψης αν και σε 2-3 σήμεία, κατ΄εμέ, πάσχει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom