Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
αυτα που λες λυπαμαι αλλα δεν στεκουν και δεν συνδεοντε :-
οι κοπέλες που κανουμε νομιμα αυτη τη δουλεια το κανουμε υστερα απο δικη μας και μονο δικη μας επιλογη
το δικο μας χερι υπεγραψε το χαρακτηρισμο και κανενα αλλο
ειμαστε ελευθερες επαγγελματιες και μπορουμε να δουλευουμε σε οποιοδηποτε μαγαζι μας καλυπτει απο θεμα αξιοπρεπης στεγης ,πελατειας, διαφιμισης κτλ
οοποτε θελουμε δουλευουμε εδω, οποτε θελουμε δουλευουμε εκει οποτε θελουμε δεν δουλευουμε καθολου.
σκοπος της καθε κοπέλας που μπαινει σε αυτο το επαγγελμα οπως ηταν και ο δικος μου ειναι καποια στιγμη να ανοιξουμε το δικο μας μαγαζι, μακαρι να μπορεσουν να το καταφερουν και αλλες κοπέλες.
και εγω εχω δουλεψει σε παρα πολλα μαγαζια πολυ πριν ανοιξω το 104 και σε πληροφορω οτι οχι μονο δεν με εκμεταλευτηκαν αλλα μαλλον εγω το εκανα αφου οταν πια ανοιξα το μαγαζι ειχα παρει αρκετη απο την δικη μου πελατεια και την εφερα στο μαγαζι μου.
Μη συγκρινεις ενα μαγαζι σαν το δικο μου και ακραια φαινομενα του χωρου.........


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ποιά είναι τα ακραία φαινόμενα του χώρου Άντζελα; Εδώ με πιάνεις αδιάβαστο!!!
Καλό βράδυ και ελπίζω μια μέρα να σε γνωρίσω από κοντά.
 

Επισκέπτης
ρε μαρουλια εσυ που παριστανεις το προστατη αυτων των γυναικων εισαι ο καλυτερος τους πελατης :idiot: και τωρα σε βλεπω να βγαζεις επιθεση σε μια επαγγελματια που αν μη τη αλλο δεν κρυβει απολυτως τιποτα!!! εκτος ρε φιλαρακο αν εισαι ανταγωνιστης οποτε παω πασο ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ρε μαρουλια εσυ που παριστανεις το προστατη αυτων των γυναικων εισαι ο καλυτερος τους πελατης :idiot: και τωρα σε βλεπω να βγαζεις επιθεση σε μια επαγγελματια που αν μη τη αλλο δεν κρυβει απολυτως τιποτα!!! εκτος ρε φιλαρακο αν εισαι ανταγωνιστης οποτε παω πασο ;)

Δεν είμαι προστάτης καμιάς εκδιδόμενης!! Απλούστατα λέω αυτό που νομίζω οτι συμβαίνει πίσω από τα παρασκήνια!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ναι αλλα απο την αλλη αυτα που λες και κατηγορεις εσυ πρωτος τα κανεις  ;)

Δεν κατηγορώ καμία!! Εγώ δεν εκδίδομαι και ούτε συνιστώ σε καμία κοπέλα να κάνει αυτήν τη δουλειά. Απλούστατα είπα ότι οι εργαζόμενες σε μπουρδέλα είναι στυγνά εκμεταλλευόμενες γιατί πληρώνουν για να πηδηχτούν. Η Άντζελα ανέφερε οτι είναι δική τους επιλογή, αν και μερικές φορές ίσως να μην είναι, και ότι αυτές οι ίδιες αναλαμβάνουν το κόστος των επιλογών τους, όπως άλλωστε όλοι μας για τις επιλογές που κάνουμε. Εγώ διαφωνώ μαζί της, και έχω φυσικά κάθε δικαίωμα, σε ένα πράγμα, είναι διαφορετικό να σε εκμεταλλεύονται ως εργαζόμενη σε σούπερ μάρκετ και κάτι τελείως διαφορετικό ως εργαζόμενη σε μπουρδέλο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν κατηγορώ καμία!! Εγώ δεν εκδίδομαι και ούτε συνιστώ σε καμία κοπέλα να κάνει αυτήν τη δουλειά. Απλούστατα είπα ότι οι εργαζόμενες σε μπουρδέλα είναι στυγνά εκμεταλλευόμενες γιατί πληρώνουν για να πηδηχτούν. Η Άντζελα ανέφερε οτι είναι δική τους επιλογή, αν και μερικές φορές ίσως να μην είναι, και ότι αυτές οι ίδιες αναλαμβάνουν το κόστος των επιλογών τους, όπως άλλωστε όλοι μας για τις επιλογές που κάνουμε. Εγώ διαφωνώ μαζί της, και έχω φυσικά κάθε δικαίωμα, σε ένα πράγμα, είναι διαφορετικό να σε εκμεταλλεύονται ως εργαζόμενη σε σούπερ μάρκετ και κάτι τελείως διαφορετικό ως εργαζόμενη σε μπουρδέλο.

κατσε ρε αγαπη μου...........
ανοιγεις πχ το παρον σαιτ.......
εχει να διαβασεις-γραψεις για καθε λογης πορνεια.......
πορνεια μεσα σε μαγαζια που αποκλειστικα και μονο πρεπει να προσφαιρουν καλλιτεχνικο χορο στριπ τιζ
πορνεια μεσα σε υποτιθεμενα κεντρα αισθητικης μασαζ
πορνεια μεσα σε ξενοδοχεια πολυτελειας
πορνεια στο πεζοδρομιο
πορνεια με αγγελειες στο σπιτι σου
και απ ολες αυτες τις μορφες ΠΑΡΑΝΟΜΗΣ πορνειας οι ευαισθησιες σου αφορουν μονο τις κοπέλες που εργαζοντε σε στουντιο/μπουρδελα και ποσο μαλλον μεσα στο θρεντ του συγκεκριμενου στουντιου που αφενος ανηκει σε μενα και αφετερου λειτουργει και με το γραμμα του νομου?
αγαπη μου γλυκεια αμα ηθελα οχι σε super market θα δουλευα αλλα οπουδηποτε αλλου αλλα δεν ηθελα δεν θελω και δεν προκειτε να θελω οπως και η καθε κοπέλα που επέλεξε με τη θεληση της να κανει επαγγελμα τον αγοραιο ερωτα.
Τωρα για το ποιος πληρωνει ρε μωρο για να εκδιδετε, ξερεις πολυ καλα , δεν εισαι και κανας χαζος οτι η καθε κοπέλα ποσο μαλλον αν ειναι καλη στη δουλεια της εχει τεραστιες οικονομικες απολαβες και αυτες ειναι και ο λογος που κανει αυτη τη δουλεια.
Τα σπιτια βλέπεις μπορει να μην χτιζοντε σε μερικες μερες, χτιζοντε ομως σε μερικους μηνες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Δεν κατηγορώ καμία!! Εγώ δεν εκδίδομαι και ούτε συνιστώ σε καμία κοπέλα να κάνει αυτήν τη δουλειά. Απλούστατα είπα ότι οι εργαζόμενες σε μπουρδέλα είναι στυγνά εκμεταλλευόμενες γιατί πληρώνουν για να πηδηχτούν. Η Άντζελα ανέφερε οτι είναι δική τους επιλογή, αν και μερικές φορές ίσως να μην είναι, και ότι αυτές οι ίδιες αναλαμβάνουν το κόστος των επιλογών τους, όπως άλλωστε όλοι μας για τις επιλογές που κάνουμε. Εγώ διαφωνώ μαζί της, και έχω φυσικά κάθε δικαίωμα, σε ένα πράγμα, είναι διαφορετικό να σε εκμεταλλεύονται ως εργαζόμενη σε σούπερ μάρκετ και κάτι τελείως διαφορετικό ως εργαζόμενη σε μπουρδέλ
Δεν κατηγορώ καμία!! Εγώ δεν εκδίδομαι και ούτε συνιστώ σε καμία κοπέλα να κάνει αυτήν τη δουλειά. Απλούστατα είπα ότι οι εργαζόμενες σε μπουρδέλα είναι στυγνά εκμεταλλευόμενες γιατί πληρώνουν για να πηδηχτούν. Η Άντζελα ανέφερε οτι είναι δική τους επιλογή, αν και μερικές φορές ίσως να μην είναι, και ότι αυτές οι ίδιες αναλαμβάνουν το κόστος των επιλογών τους, όπως άλλωστε όλοι μας για τις επιλογές που κάνουμε. Εγώ διαφωνώ μαζί της, και έχω φυσικά κάθε δικαίωμα, σε ένα πράγμα, είναι διαφορετικό να σε εκμεταλλεύονται ως εργαζόμενη σε σούπερ μάρκετ και κάτι τελείως διαφορετικό ως εργαζόμενη σε μπουρδέλο.
ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ! ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΙΧΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ "ΝΟΜΙΖΕΙΣ"!! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙΣ, ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ!
ΟΙ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ! ΤΕΛΟΣ
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Ρε μαρούλια πιο αντρίκιο ειναι να παραδεχτείς οτι ειπες μαλακία
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
επιτελους βρηκα χρονο να γραψω..

Αντζελακι τι κανεις?περασα πολυ ωραια την παρασκευη..ησουν super,ειμαι το παιδι που μενω μενουμε κοντα,και σχολιαζαμε την κινηση λογω της πορειας..

πολλα φιλια θεα
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
1
ματια μου γλυκα.........
πανω απο μια απλη κοπέλα αυτης της δουλειας ειμαι επιχειρηματιας  ;)
και ο καθε επιχειρηματιας εχει σαν στοχο την μεγιστοποιηση του κερδους του
οποτε και 2 και 3 κοπέλες θα με συμφερε να εχω αλλα και οχι ενα (οπως το διαμορφωνω) αλλα θα μπορουσα να εχω 2 μαγαζια δηλ ισογειο οπως τωρα και 1ος οροφος με εισοδο απο το πλαι :cheesy:
αλλα............
αν δεις τον σχετικο νομο για το τι προβλεπετε για τους οικους ανοχης
θα δεις οτι..........
πανω απο 1 κοπέλα στη βαρδια δηλ 2 και 3 ή και 4 ειναι παρανομο
2 και 3 μαγαζια στο ιδιο οικημα δηλ πχ υπογειο,ισογειο, 1ος οροφος ειναι παλι εκτος των οριων του νόμου ;)
επομενως προτιμω να δραστηριποιουμε με λιγοτερο αφενος κερδος αλλα παντα κατω απο την ομπρελα του σχετικου νόμου ;)
Αν αλλαξει ο νομος να εισαι συγουρος οτι πριν καν το σκεφτεις θα εχω ηδη δρασει, ομως αυτη τη στιγμη τα χερια μου ειναι και θα ειναι δεμενα ;)
Για αλλο κοριτσι σαν και μενα δεν θα ειχα κανενα προβλημα να φερω στο μαγαζι αρκει η εμφανιση της και το επιπεδο των υπηρεσιων της να ταιριαζαν με το υφος του μαγαζιου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Παντως αν αλλαζαν τον νομο και γινοταν κατι σε αυτο που ισχυει Γερμανια η ΗΠΑ(Nevada) πιστευω οτι θα ηταν για το καλυτερο και του πελατη και των κοριτσιων. Αλλα στο Ελλαντα τη περιμενεις.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
επιτελους βρηκα χρονο να γραψω..

Αντζελακι τι κανεις?περασα πολυ ωραια την παρασκευη..ησουν super,ειμαι το παιδι που μενω μενουμε κοντα,και σχολιαζαμε την κινηση λογω της πορειας..

πολλα φιλια θεα

μια χαρα ειμαι μαναρακι μου ;)
χαιρομε που τα περασες ομορφα και πιστευω να τα ξαναπουμε απο κοντα :) ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μη μου πεις ότι κόβεις και... αποδείξεις παροχής υπηρεσιών   :2funny:

Φυσικα ;)
υποχρεωμενη ειμαι ;)
υπαρχει ταμειακη στο μαγαζι μη διστασεις να ζητησεις να παρεις το αποκομμα της αποδειξης ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Φυσικα ;)
υποχρεωμενη ειμαι ;)
υπαρχει ταμειακη στο μαγαζι μη διστασεις να ζητησεις να παρεις το αποκομμα της αποδειξης ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Μικρή σημασία έχει και περισσότερο για την πλάκα έκανα το σχόλιο. Άλλωστε ακόμη και αν έκανε δεκτές όλες τις αποδείξεις η εφορία, ποιος θα έβαζε στην δήλωσή του αποδείξεις από μπουρδέλα;  :2funny: Αλλά επειδή επικαλείσαι τον νόμο, αυτός λέει ότι είσαι υποχρεωμένη να δίνεις απόδειξη στον πελάτη και όχι να στη ζητάει αυτός. 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μικρή σημασία έχει και περισσότερο για την πλάκα έκανα το σχόλιο. Άλλωστε ακόμη και αν έκανε δεκτές όλες τις αποδείξεις η εφορία, ποιος θα έβαζε στην δήλωσή του αποδείξεις από μπουρδέλα;  :2funny: Αλλά επειδή επικαλείσαι τον νόμο, αυτός λέει ότι είσαι υποχρεωμένη να δίνεις απόδειξη στον πελάτη και όχι να στη ζητάει αυτός. 

ενας εργενης λογικα θα μπορουσε να της βαλει στη δηλωση του;)
οσες φορες εχουμε δωσει οχι μονο κανενας δεν τις παιρνει αλλα τις βρισκουμε σαν χαρτινα μπαλακια μεσα στα δωματια :-
κανονικα φορολογουμαστε, κανονικα πληρονουμε το φπα που μας αναλογει και ποτε δεν ειχαμε κανενα προβλημα απο τις οικονομικες υπηρεσιες ,απεναντιας τους κανει και εντυπωση που περα του οτι εχουμε κανει εναρξη στη εφορια τους προσκομιζουμε αποδηξεις και τα κλεισιματα της καθε ημερας πληρωνοντας το φορο που μας αναλογει, μιας και αν κανεις (ετσι για τη πλακα σου) μια ερευνα ζητοντας αποδηξεις σε αυτους τους χωρους ειμαι περιεργη μετα να μου πεις πόσες φορες θα πάρεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
ενας εργενης λογικα θα μπορουσε να της βαλει στη δηλωση του;)

ανεκδοτο ....

παει μια μερα ενας σε οικο ανοχης ... περναει μεσα ... του λεει η τσατσα ... ας σου παρουσιασουμε τις κοπελες μας .... βγαινει η πρωτη .... λεει απο εδω η ουρσουλα κανει το καλυτερο πρωκτικο της πολης .... το δωρακι της ειναι 100 + 19% φπα ... ομορφα λεει ο πελατης παρακατω τι αλλο εχουμε .... βγαινει η δευτερη .... λεει απο εδω η τζενη κανει το καλυτερο πηδημα της πολης ... ολες οι στασεις , ισπανικο και τρομερη συμμετοχη... το δωρακι της ειναι 100 + 19% φπα....
πολυ ομορφα δειξε μου και την τελευταια ....
ερχεται και η τριτη .... ξεκιναει η τσατσα λεει απο εδω η μαιρη κανει τα καλυτερα τσιμπουκια στην πολη !!! το δωρακι της ειναι 100 + 9% φπα....

απορρημενος ο πελατης λεει γιατι η μαιρη εχει μονο 9% φπα ενω οι αλλες εχουν 19% ?  :)







απανταει η τσατσα .... χαχαχα γιατι εχουμε μαγκα λογιστη και την περναει στα ροφηματα !!!  :grin: :2funny: :2funny: :2funny:


www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,68363.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,68363.0[/url]
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
ενας εργενης λογικα θα μπορουσε να της βαλει στη δηλωση του;)

Ξέρετε πολλές συζύγους που ασχολούνται με τα φορολογικά? Ας είχε μείωση του φορολογητέου από αποδείξεις τέτοιες και θα σου λεγα εγώ. Πάντως μάλλον θα έπρεπε να περνάν όπως περνάν και οι υπηρεσίες παροχής μασαζ, αισθητικής, γυμναστικής, αναψυχής ... άλλωστε τα περιλαμβάνει όλα μαζί.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

καλημερα σε ολους :smitten:

τωρα και μεχρι της 5 η Αλινα :smitten:

απογευμα και μεχρι της 11 το βραδυ η Σοφια :smitten:

βραδυ και μεχρι της 6 το πρωι η Νικολ :smitten:


πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:





 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom