Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kounelodioxtis

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
86
Πόντοι
0
Πέρασα κ εγώ μια επίσκεψη από Β.Σ.
Ακριβώς όπως τα γράφουν οι περισσότεροι. Καλό μασάζ, πολύ ευχάριστη κοπέλα, σε κάνει να νιώσεις αμέσως άνετα. Υπήρχαν όντως στιγμές που νόμιζες ότι έπαιζαν 3-4 χέρια πάνω σου. Ειδικά στον αυχένα έδωσε ρέστα. Ο χώρος πολύ καλός κ αυτός. Ωραιά μουσικούλα. Υπεράνετο πάρκινγκ. Και επιτέλους ένα vfm μασάζ στα βόρεια! Και φυσικά στο τελείωμα, πολύ μεγάλη τέχνη. Σίγουρα θα προτιμήσω ξανά για να φύγει η ένταση της μέρας.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.419
Like
16.882
Ποιο είναι το ωράριο σου?
από τις 10.30 το πρωί ως τις 11.30 τ βράδυ είναι διαθέσιμη ή τελευταία συνεδρία να ξεκινήσει.
Θερμή παράκληση:1) για πρωινά ραντεβού ειτε από την προηγούμενη μέρα ειτε 10.30 κ αργότερα..μην καλείτε 8 το πρωί!!!
2) οι συναντήσεις ρυθμίζονται 2-3 ώρες πριν ή όσο το δυνατόν νωρίτερα..της τελευταίας  θα κάνω ότι μπορώ ώστε ν εξυπηρέτησω αν είναι εφικτό!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.419
Like
16.882
Πέρασα κ εγώ μια επίσκεψη από Β.Σ.
Ακριβώς όπως τα γράφουν οι περισσότεροι. Καλό μασάζ, πολύ ευχάριστη κοπέλα, σε κάνει να νιώσεις αμέσως άνετα. Υπήρχαν όντως στιγμές που νόμιζες ότι έπαιζαν 3-4 χέρια πάνω σου. Ειδικά στον αυχένα έδωσε ρέστα. Ο χώρος πολύ καλός κ αυτός. Ωραιά μουσικούλα. Υπεράνετο πάρκινγκ. Και επιτέλους ένα vfm μασάζ στα βόρεια! Και φυσικά στο τελείωμα, πολύ μεγάλη τέχνη. Σίγουρα θα προτιμήσω ξανά για να φύγει η ένταση της μέρας.
καλημέρα στο αγαπητό παιδί! ευχαριστώ πολύ για την όμορφη κ πραγματικη περιγραφή! χαίρομαι ιδιαίτερα που μόλις ολοκληρώθηκε ή συνεδρία σε είδα χαμογελαστό κ ολοκαίνουργιο!!εις το επανειδιν :*
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
νταξει παιδια η στεφανια κανει πολυ καλο μασαζ και ειναι πολυ ζεστη κοπελα.οσο για το φραπε το εχει παει σε αλλο επιπεδο
 

steam

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
μπορει καποιος να στειλει τηλεφωνακι γιατι εστειλα pm αλλα δεν εχω παρει απαντηση ακομα?
αν μπορειτε να μου πειτε στο περιπου περιοχη και τιμουλεσ?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Καλά ρε στραβοί είστε το γράφει εδώ. Πάρτε ένα τηλέφωνο δεν δαγκώνει..
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.443
Like
3.648
Πόντοι
456
Προτείνω αλλαγή ονόματος σε Βίκυ-Στεφανια-6986201370
:rockon:
Βέβαια μετά θα ρωτάνε αν το τηλέφωνο είναι της Βίκυς ή της Στεφανίας
:think:
αλλά είναι μια αρχή.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.419
Like
16.882
Καλή ημερα να έχουμε!θα ήθελα να απαντήσω σε όλους όσους μου ζητάνε φωτογραφίες είτε πιο αποκαλυπτικες είτε κανονικές ότι ή φωτογένεια δεν είναι το δυνατό μου σημείο.δεν το έχω καθόλου δυστυχώς! οπότε τυπικά έχω εδώ μερικές φωτογραφίες ή στο viber,ωστε ν φαίνεται ότι είμαι νέα σε ηλικία καταρχάς κ όλα νορμαλ,αλλα από κοντά πιστεύω ότι βγάζει κάποιος ένα ασφαλές συμπέρασμα.. ή ομορφιά ή γλυκύτητα,ενα ζεστό βλέμμα ή χαμόγελο δεν φαίνονται από μία εικόνα..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Καλή ημερα να έχουμε!θα ήθελα να απαντήσω σε όλους όσους μου ζητάνε φωτογραφίες είτε πιο αποκαλυπτικες είτε κανονικές ότι ή φωτογένεια δεν είναι το δυνατό μου σημείο.δεν το έχω καθόλου δυστυχώς! οπότε τυπικά έχω εδώ μερικές φωτογραφίες ή στο viber,ωστε ν φαίνεται ότι είμαι νέα σε ηλικία καταρχάς κ όλα νορμαλ,αλλα από κοντά πιστεύω ότι βγάζει κάποιος ένα ασφαλές συμπέρασμα.. ή ομορφιά ή γλυκύτητα,ενα ζεστό βλέμμα ή χαμόγελο δεν φαίνονται από μία εικόνα..
καλησπερα,μαρι!....
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Καλή ημερα να έχουμε!θα ήθελα να απαντήσω σε όλους όσους μου ζητάνε φωτογραφίες είτε πιο αποκαλυπτικες είτε κανονικές ότι ή φωτογένεια δεν είναι το δυνατό μου σημείο.δεν το έχω καθόλου δυστυχώς! οπότε τυπικά έχω εδώ μερικές φωτογραφίες ή στο viber,ωστε ν φαίνεται ότι είμαι νέα σε ηλικία καταρχάς κ όλα νορμαλ,αλλα από κοντά πιστεύω ότι βγάζει κάποιος ένα ασφαλές συμπέρασμα.. ή ομορφιά ή γλυκύτητα,ενα ζεστό βλέμμα ή χαμόγελο δεν φαίνονται από μία εικόνα..

δεν ξέρω για φωτογένεια, από κοντά πάντως λάμπεις ολόκληρη
 

MonoPasok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
11
Like
405
Πόντοι
290
Καλή ημερα να έχουμε!θα ήθελα να απαντήσω σε όλους όσους μου ζητάνε φωτογραφίες είτε πιο αποκαλυπτικες είτε κανονικές ότι ή φωτογένεια δεν είναι το δυνατό μου σημείο.δεν το έχω καθόλου δυστυχώς! οπότε τυπικά έχω εδώ μερικές φωτογραφίες ή στο viber,ωστε ν φαίνεται ότι είμαι νέα σε ηλικία καταρχάς κ όλα νορμαλ,αλλα από κοντά πιστεύω ότι βγάζει κάποιος ένα ασφαλές συμπέρασμα.. ή ομορφιά ή γλυκύτητα,ενα ζεστό βλέμμα ή χαμόγελο δεν φαίνονται από μία εικόνα..

Ομορφια γλυκυτητα και ατελειωτη καυλα... τα υπολοιπα απο κοντα...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
6
Like
6.719
Πόντοι
1.336
γλυκύτητα,ενα ζεστό βλέμμα ή χαμόγελο δεν φαίνονται από μία εικόνα..

Απέχω αρκετά σε εμπειρίες από πολλούς εδώ μέσα, αλλά από αυτές που έχω αποκομίσει, ενώ τις θυμάμαι όλες, το χαμόγελο και το βλέμμα σου είναι σίγουρα στο top 3 !

Καλή σου μέρα Στεφανία
 

alexopoulo

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα το τηλέφωνο τής  Στεφανιας  που μπορώ να  βρώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom