Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.938
Απέχω αρκετά σε εμπειρίες από πολλούς εδώ μέσα, αλλά από αυτές που έχω αποκομίσει, ενώ τις θυμάμαι όλες, το χαμόγελο και το βλέμμα σου είναι σίγουρα στο top 3 !

Καλή σου μέρα Στεφανία
Ευχαριστώ πολύ αγαπητέ μου!!!!σε περιμένω με την πρώτη ευκαιρία ;)
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Καλησπέρα το τηλέφωνο τής  Στεφανιας  που μπορώ να  βρώ;

To ότι είσαι νέο μέλος δεν είναι δικαιολογία. Κοίτα λίγο καλύτερα. Μπροστά στα μάτια σου είναι. Κάτω από την φωτο της. Έλεος πια βρε παιδιά. Σε λίγο θα ζητάτε να κανονίζουν οι παλαιότεροι και τα ραντεβού σας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Manost

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
506
Κριτικές
13
Like
1.722
Πόντοι
1.196
Και πάλι εδώ....
Τέταρτη η Πέμπτη φορά ,δεν θυμάμαι, που κανονίζω τελευταια κιόλας στιγμή με την Στεφάνια για συνάντηση κάπου στα μέσα Μαρτίου.
Φυσικά στον χώρο της όπου έχει αναφερθεί πως είναι εξαιρετικός,  μπανάκι καθότι ήμουν μετά από δουλειά κ ξεκινάει η ώρα της χαλάρωσης κ ξεκούρασης!Δεν θα κουράσω να πω ξανά πως το μασάζ της εμένα προσωπικά μου φαίνεται εξαιρετικό!!
αξίζει όμως να αναφέρω πως κάθε μας συνάντηση γίνεται με θρησκευτική ευλάβεια σε όλη την διάρκεια του ραντεβού!! Κ πάλι ευχαριστώ!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.938
Και πάλι εδώ....
Τέταρτη η Πέμπτη φορά ,δεν θυμάμαι, που κανονίζω τελευταια κιόλας στιγμή με την Στεφάνια για συνάντηση κάπου στα μέσα Μαρτίου.
Φυσικά στον χώρο της όπου έχει αναφερθεί πως είναι εξαιρετικός,  μπανάκι καθότι ήμουν μετά από δουλειά κ ξεκινάει η ώρα της χαλάρωσης κ ξεκούρασης!Δεν θα κουράσω να πω ξανά πως το μασάζ της εμένα προσωπικά μου φαίνεται εξαιρετικό!!
αξίζει όμως να αναφέρω πως κάθε μας συνάντηση γίνεται με θρησκευτική ευλάβεια σε όλη την διάρκεια του ραντεβού!! Κ πάλι ευχαριστώ!
καλησπέρα ομορφιά,σε ευχαριστώ πολύ και χαίρομαι που εκτιμας το καλό άγγιγμα που πάντα είναι μεγάλη μου χαρά ν προσφέρω και να το απολαμβάνουν όσοι το χρειάζονται!
Καλό σκ κ ελπίζω να σε αναλάβω σύντομα έστω κ τελευταία στιγμή αν είμαστε πάλι τυχεροί!!
Φιλιά
 
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Στεφάνια θα μπορούσες να με ενημερώσεις  με pm για τις ώρες που δουλεύεις κ σε ποια περιοχή, αν γίνεται για να κλείσουμε ενα ραντεβού;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.938
Πολύ ωραία μέρα σήμερα επιτέλους!ιδανική για μασάζ :*
 

Jace

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες, διαβασα σε ενα ποστ του 2019 οτι η κοπελα ειναι αρκερα υπερβαρη. Ισχυει ή οχι?
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Τη Στεφανια την έχω επισκεφτεί δύο φορές και της έχω ακυρώσει 2 ραντεβού αμέσως μόλις τα έκλεισα για το οποίο δίκαια εκνευρίστηκε και της ζητάω συγγνώμη.
Έχω να πω τα καλύτερα για το άγγιγμα της, το μασάζ της και το λιώσιμο που μου έκανε σε όλο το σώμα και το μυαλό. Είναι υπέροχη πραγματικά και με το ζόρι προσπαθούσα να κρατηθώ και να εστιασω στη στιγμή.
Μεγάλο ατου η συλλογή της από παπούτσια.
Βάλε και καμιά φώτο εδώ μέσα από τη συλλογή αυτη
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.938
Έχω να πω τα καλύτερα για το άγγιγμα της, το μασάζ της και το λιώσιμο που μου έκανε σε όλο το σώμα και το μυαλό. Είναι υπέροχη πραγματικά και με το ζόρι προσπαθούσα να κρατηθώ και να εστιασω στη στιγμή.
Μεγάλο ατου η συλλογή της από παπούτσια.
Βάλε και καμιά φώτο εδώ μέσα από τη συλλογή αυτη
καλησπέρα ομορφιά!μου εβαλες καλή ιδεα,οποτε πιστεύω αυτή ή εικόνα είναι χάρμα οφθαλμών!
 

Συνημμένα

  • IMG_20190414_192241.jpg
    IMG_20190414_192241.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 678
  • 15552594031042033862298.jpg
    15552594031042033862298.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 343

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
Βαλε και κανενα ποδι μεσα  :S
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Χάρμα οφθαλμών εισαι εσύ.
Αλλά βάλε και το ποδαράκι σου μεσα
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπερα στεφανια μου μηπως εχεις πλατφορμες η χοντροσολα οξφορντ για το επομενο ραντεβου μας τον μαιο φιλακια
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.938
Καλησπερα στεφανια μου μηπως εχεις πλατφορμες για το επομενο ραντεβου μας τον μαιο φιλακια
καλημέρα χρυσό μου!Ναι κάτι θα βρω στο στυλ που ζητάς!σε περιμένω τον καλύτερο μήνα λοιπόν!το μαιο μαζί με τα λουλούδια μου!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom