Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Βικυ-στεφανια απο ποτε οταν ακουγονται αληθειες απο καποιους θεωρεις οτι υπαρχει αναστατωση;φυσικα δεν εχεις κανενα λογο να αναστατωνεσαι αφου εχεις μια σταθερη βαση σε πελατεια που εχει αυξητικες τασεις αρα απο την στιγμη που εγω ψευδομαι συμφωνα με τα λεγομενα μου δεν θα επρεπε να ανησυχεις; τι οχι; για να ζητησει καποιος συγνωμη θα πρεπει να ειναι λαθος;αρα σε τι να ζητησω εγω συγνωμη;για να χαιδεψω αυτακια!εντωμεταξυ ποτε δεν μου ειπες χαριτολογωντας οτι εξαφανιστηκα διοτι αν συνεβαινε ετσι,και το ξερεις πολυ καλα οτι δεν θα εβγαινα να γραψω εδω μεσα γιατι δεν θα ειχα κανεναν λογο.αρα ψευδεσαι δημοσιως και να μην εκτεθεις επειδη κατα βαθος ξερεις οτι υπαρχουν και σε αλλα μελη ενδειξεις και περιστατικα που ειναι παρομοια με το δικο μου.τελοσπαντως το ληγουμε εδω.
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Ο πελατης εχει ομως παντα δικιο
Audi21 επειδή είσαι τελείως βλαμμένος και συνεχίζεις,διάβασα. Τα σχόλια σου σε κάθε νημα είναι για το πόσο χρεώνει η κάθε κοπέλα. Οπότε μη μου λες να καταλάβω τι γράφεις. Το 10αρικο και το 20αρικο είναι το θέμα σου. Αυτά από μενα. Ψοφα τώρα.
τραβα γαμησου ρε νουμερο που θα με κραξεις αιντε γλυφτη της κακιας ωρας
 

greek_mon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
61
Κριτικές
9
Like
193
Πόντοι
280
Ο πελατης εχει ομως παντα δικιοτραβα γαμησου ρε νουμερο που θα με κραξεις αιντε γλυφτη της κακιας ωρας

Σου έστειλα και πιο πάνω τις ευχές μου για καλό ψοφο. Στις ξαναστελνω λοιπόν.  :spam: :spam:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
το λυγετε εδω,και οι δυο...
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
Σε δύο νήματα ταυτόχρονα , εδώ και aria σφαζεστε μεταξύ σας. Γαμω  τις ενημερώσεις  γίνονται. Μάλλον το έχουμε χάσει λίγο το θέμα γενικά
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Μαγκες εγω δεν το ξεκινησα παντως.εγραψα την αποψη μου και ηρθα σε αντιπαραθεση με την κοπελα δημοκρατικα.τωρα παντα θα υπαρχουν καποιοι γιδοβοσκοι αγαμητοι χωρις επιχειρηματα που εκφραζονται ασχημα για τους δικους τους λογους
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μαγκες εγω δεν το ξεκινησα παντως.εγραψα την αποψη μου και ηρθα σε αντιπαραθεση με την κοπελα δημοκρατικα.τωρα παντα θα υπαρχουν καποιοι γιδοβοσκοι αγαμητοι χωρις επιχειρηματα που εκφραζονται ασχημα για τους δικους τους λογους
audi21,επειδη μιλησαμε και με πμ,σου ειπα κατι.....οποτε το λυγουμε?...
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
γ επειδη κατα βαθος ξερεις οτι υπαρχουν και σε αλλα μελη ενδειξεις και περιστατικα που ειναι παρομοια με το δικο μου.

που ειναι τα αλλα μελη????? γιατι δεν γραφουν???ντρεπονται????

κ GURU θα παρακαλουσα το θεμα να ληγει απο αυτουσ που βριζουνε,παραφεροντε,κ ριχνουν το επιπεδο..
ο συναγωνιστησ audi  δεν νομιζω να παρεκτράπει ,καπου...

μην χαϊδευουμε αυτια σε παρακαλω..νομιζω δεν εισαι τετοιοσ τυποσ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
που ειναι τα αλλα μελη????? γιατι δεν γραφουν???ντρεπονται????

κ GURU θα παρακαλουσα το θεμα να ληγει απο αυτουσ που βριζουνε,παραφεροντε,κ ριχνουν το επιπεδο..
ο συναγωνιστησ audi  δεν νομιζω να παρεκτράπει ,καπου...

μην χαϊδευουμε αυτια σε παρακαλω..νομιζω δεν εισαι τετοιοσ τυποσ.
sport200,εχει ληξει το θεμα.πισω στην ενημερωση.
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Να λοιπόν που ήρθε και μένα η ώρα μου να γευθω της υπηρεσίες της Στεφανιας. Το ραντεβού έγινε εχθές το πρωί στης 11.
Στο τηλέφωνο δεν μιλήσαμε για υπηρεσίες και κόστη αλλά λίγο πολύ διαβάζωντας εδώ μέσα ήξερα λίγο πολύ τι παίζει. Ο χώρος της είναι υπέροχος, άνετος και καθαρός. Πήγα με σκοπό να απολαύσω το μασάζ με μια κρυφή ελπίδα και για κάτι παραπάνω αν αποφάσιζε ότι ήθελε. Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να θέλει μιας και ούτε κάνα ομορφοπαιδο είμαι αλλά έχω και τα χρονάκια μου...βέβαια δεν μπορώ να πω είμαι κύριος...τρομάρα μου. Και τελικά ευτυχώς διαψευτηκα αφού η κοπελα μου πρόσφερε και το πλήρες πρόγραμμα αν ήθελα,  και που δέχθηκα βεβαίως με μεγάλη μου χαρά.
Μπαίνοντας στο σπίτι ή αλήθεια είναι ότι δεν την είδα και πολυ χαμογελαστή (ψυχρή δεν ήταν σίγουρα) και φοβήθηκα λίγο για την συνέχεια, αλλά ευτυχώς τα πράγματα στην πορεία άλλαξαν προς το καλύτερο μεχρι που άγγιξαν το τέλειο. Στα του μασάζ η κοπελα είναι πολύ καλή και δειχνει να το κατέχει το άθλημα. Μάλιστα κατάλαβε πόσο καταπονημενο ήταν το σώμα μου και προσπάθησε να σπάει τους κομπους. Όπως της είπα και στο τέλος δεν κατάφερα να χαλαρώσω λόγω ''δύσκολου''σώματος αλλά σε αυτό σίγουρα δεν φταίει η κοπελα η οποία επαναλαμβάνω ήταν εξαιρετική. Στην διάρκεια του μασάζ άρχισε να γίνεται πολύ πιο ευδιαθετη και ομιλιτικη και έτσι άλλαξε την μάλλον λάθος εντύπωση που αποκομισα μπαίνοντας στο διαμέρισμα. Μιλούσε όσο χρειαζόταν, τόσο ώστε να μην χαλάει και την ηρεμία του μασάζ. Αφού είχε περάσει σχεδόν ώρα γύρισα ανάσκελα και εκεί άρχισε να ασχολείται λίγο με το κεφάλι ( το πάνω) και εκεί με εκανε να νιώσω πολύ ωραία. Στην συνέχεια και ενώ ήμουν ξαπλωμενος και είχα κλείσει τα μάτια ένοιωσα ξαφνικά δύο χείλη να ακουμπανε τα δικά μου και οι γλώσσες μας να ενώνονται ενώ ταυτόχρονα το χέρι της άρχισε να με χαιδευει χαμηλά στο επίμαχο σημείο με αποτέλεσμα να έχουμε ανορθωση σε δευτερόλεπτα. Αυτή της η πράξη ήταν η γέφυρα που θα με μετέφερε από το ένα κρεβάτι στο άλλο για τα παιρετερω( μεσολαβησε ωραίο χαμουρεμα στα όρθια)  και πρέπει να ομολογήσω ότι όλο αυτό έγινε με αριστοτεχνικο τρόπο. Στο κρεβάτι τώρα βιωσα μια πολύ όμορφη GFE εμπειρία, απλά καταπληκτική.
Οσον αφορά την εμφάνιση της κοπέλας να πω ότι είναι γλυκητατη, όμορφη και κορμαρα. Ναι έχει κάποια κιλά τα οποία όμως λόγω του σώματοτυπου που έχει είναι σωστά κατανεμημενα επάνω της. Για εμένα που μου αρέσουν οι γυναίκες να έχουν τα πιασιματακια τους ήταν απλά τέλεια. Για 70 ευρώ λοιπόν που κόστισε όλο αυτό την θεωρώ μια παραπάνω από εξαιρετική και τίμια περίπτωση. Αν και για να λέμε την αλήθεια ή κοπέλα παίζει μόνη της. Στεφάνια μου σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη εμπειρία και στην επόμενη επίσκεψη μου στην Αθήνα θα προσπαθήσω να ξαναβρεθουμε.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.854
Να λοιπόν που ήρθε και μένα η ώρα μου να γευθω της υπηρεσίες της Στεφανιας. Το ραντεβού έγινε εχθές το πρωί στης 11.
Στο τηλέφωνο δεν μιλήσαμε για υπηρεσίες και κόστη αλλά λίγο πολύ διαβάζωντας εδώ μέσα ήξερα λίγο πολύ τι παίζει. Ο χώρος της είναι υπέροχος, άνετος και καθαρός. Πήγα με σκοπό να απολαύσω το μασάζ με μια κρυφή ελπίδα και για κάτι παραπάνω αν αποφάσιζε ότι ήθελε. Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να θέλει μιας και ούτε κάνα ομορφοπαιδο είμαι αλλά έχω και τα χρονάκια μου...βέβαια δεν μπορώ να πω είμαι κύριος...τρομάρα μου. Και τελικά ευτυχώς διαψευτηκα αφού η κοπελα μου πρόσφερε και το πλήρες πρόγραμμα αν ήθελα,  και που δέχθηκα βεβαίως με μεγάλη μου χαρά.
Μπαίνοντας στο σπίτι ή αλήθεια είναι ότι δεν την είδα και πολυ χαμογελαστή (ψυχρή δεν ήταν σίγουρα) και φοβήθηκα λίγο για την συνέχεια, αλλά ευτυχώς τα πράγματα στην πορεία άλλαξαν προς το καλύτερο μεχρι που άγγιξαν το τέλειο. Στα του μασάζ η κοπελα είναι πολύ καλή και δειχνει να το κατέχει το άθλημα. Μάλιστα κατάλαβε πόσο καταπονημενο ήταν το σώμα μου και προσπάθησε να σπάει τους κομπους. Όπως της είπα και στο τέλος δεν κατάφερα να χαλαρώσω λόγω ''δύσκολου''σώματος αλλά σε αυτό σίγουρα δεν φταίει η κοπελα η οποία επαναλαμβάνω ήταν εξαιρετική. Στην διάρκεια του μασάζ άρχισε να γίνεται πολύ πιο ευδιαθετη και ομιλιτικη και έτσι άλλαξε την μάλλον λάθος εντύπωση που αποκομισα μπαίνοντας στο διαμέρισμα. Μιλούσε όσο χρειαζόταν, τόσο ώστε να μην χαλάει και την ηρεμία του μασάζ. Αφού είχε περάσει σχεδόν ώρα γύρισα ανάσκελα και εκεί άρχισε να ασχολείται λίγο με το κεφάλι ( το πάνω) και εκεί με εκανε να νιώσω πολύ ωραία. Στην συνέχεια και ενώ ήμουν ξαπλωμενος και είχα κλείσει τα μάτια ένοιωσα ξαφνικά δύο χείλη να ακουμπανε τα δικά μου και οι γλώσσες μας να ενώνονται ενώ ταυτόχρονα το χέρι της άρχισε να με χαιδευει χαμηλά στο επίμαχο σημείο με αποτέλεσμα να έχουμε ανορθωση σε δευτερόλεπτα. Αυτή της η πράξη ήταν η γέφυρα που θα με μετέφερε από το ένα κρεβάτι στο άλλο για τα παιρετερω( μεσολαβησε ωραίο χαμουρεμα στα όρθια)  και πρέπει να ομολογήσω ότι όλο αυτό έγινε με αριστοτεχνικο τρόπο. Στο κρεβάτι τώρα βιωσα μια πολύ όμορφη GFE εμπειρία, απλά καταπληκτική.
Οσον αφορά την εμφάνιση της κοπέλας να πω ότι είναι γλυκητατη, όμορφη και κορμαρα. Ναι έχει κάποια κιλά τα οποία όμως λόγω του σώματοτυπου που έχει είναι σωστά κατανεμημενα επάνω της. Για εμένα που μου αρέσουν οι γυναίκες να έχουν τα πιασιματακια τους ήταν απλά τέλεια. Για 70 ευρώ λοιπόν που κόστισε όλο αυτό την θεωρώ μια παραπάνω από εξαιρετική και τίμια περίπτωση. Αν και για να λέμε την αλήθεια ή κοπέλα παίζει μόνη της. Στεφάνια μου σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη εμπειρία και στην επόμενη επίσκεψη μου στην Αθήνα θα προσπαθήσω να ξαναβρεθουμε.
μια γλυκιά καλησπέρα κ απ εμένα! Σε ευχαριστώ ιδιαίτερα για την όμορφη αναφορά! Ελπίζω να σε δω με την πρώτη ευκαιρία ξανά!
Πολλά φιλιά
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Να πω και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω στη Στεφανια που με δεχτηκε πριν μερικες μερες αν και η ωρα ηταν αρκετα περασμενη, προς τιμην της δεχτηκε να βρεθουμε. Ειχαμε πολυ καιρο να τα πουμε απο κοντα και ειναι αληθεια οτι η εξελιξη της ειναι φανερη σε ολα τα επιπεδα. Ο χωρος ειναι φοβερος και σε προδιαθετει πολυ θετικα, μουσικη, ατμοσφαιρα κτλ. Η τεχνικη της ειναι ακομα καλυτερη απ οτι ηταν πιο παλια. στην αρχη εκανε πολυ καλο μασαζακι στο ταλαιπωρημενο μου κορμι, οτι επρεπε και μετα γυρισα απο την αλλη οπου με τελειωσε με τροπο χειρωνακτικο, απαραμιλλης επιδεξιοτητας, το εχει η κοπελα, τι να λεμε, ιδιαιτερη μνεια αξιζουν επισης οι ρωγες της  :tits: και εγενετο φως, χυθηκε απλετο φως, κοινως εχυσα σαν αγριογουρουνο :cum: :cum: :cum:, το ειχα τεραστια αναγκη εκεινο το βραδυ. Και μετα κοιμηθηκα σαν αρνακι, αν και δεν ειχαν μεινει πολλες ωρες ξεκουρασης. Εις το επανειδειν Στεφανια  :rose:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.854
Να πω και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω στη Στεφανια που με δεχτηκε πριν μερικες μερες αν και η ωρα ηταν αρκετα περασμενη, προς τιμην της δεχτηκε να βρεθουμε. Ειχαμε πολυ καιρο να τα πουμε απο κοντα και ειναι αληθεια οτι η εξελιξη της ειναι φανερη σε ολα τα επιπεδα. Ο χωρος ειναι φοβερος και σε προδιαθετει πολυ θετικα, μουσικη, ατμοσφαιρα κτλ. Η τεχνικη της ειναι ακομα καλυτερη απ οτι ηταν πιο παλια. στην αρχη εκανε πολυ καλο μασαζακι στο ταλαιπωρημενο μου κορμι, οτι επρεπε και μετα γυρισα απο την αλλη οπου με τελειωσε με τροπο χειρωνακτικο, απαραμιλλης επιδεξιοτητας, το εχει η κοπελα, τι να λεμε, ιδιαιτερη μνεια αξιζουν επισης οι ρωγες της  :tits: και εγενετο φως, χυθηκε απλετο φως, κοινως εχυσα σαν αγριογουρουνο :cum: :cum: :cum:, το ειχα τεραστια αναγκη εκεινο το βραδυ. Και μετα κοιμηθηκα σαν αρνακι, αν και δεν ειχαν μεινει πολλες ωρες ξεκουρασης. Εις το επανειδειν Στεφανια  :rose:
καλημέρα καλο μου παιδί!εγώ σε ευχαριστώ θερμά κ χάρηκα πολύ για την επανασύνδεση, όντως μετά από καιρό!να ξέρεις ότι για μένα είναι ο πιο πολύτιμος θησαυρός να διακρίνω την χαρά που ζωγραφίζεται στον πρόσωπο σου ως ένδειξη απόλαυσής κ απόλυτης ικανοποίησης. Φιλιά πολλά κ au revoir! :)))
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.036
Πόντοι
26.236
Συγνώμη παιδιά αλλα αυτη η Βίκη-Στεφάνια μιλάνε για τρελό μπαζο ...
Τι να το κάνω το καλο μασαζ αν δε με καυλωνει η γκομενα ?
Η Alexandra της 3 Σεπτεμβρίου ναι οκ δε ξερει τι θα πει μασαζ αλλα είναι ουκρανικό εργαλείο πολύ καλο .
Ούτε χαμηλοκωλα , ούτε περιφέρεια φάλαινας .
Μη χεσω τώρα που μου μιλάτε για καλο μασαζ κ παπάρια μάντολες ...
Για τον πουτσο πάμε όλοι αρκεί να αξίζει .
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Συγνώμη παιδιά αλλα αυτη η Βίκη-Στεφάνια μιλάνε για τρελό μπαζο ...
Τι να το κάνω το καλο μασαζ αν δε με καυλωνει η γκομενα ?
Η Alexandra της 3 Σεπτεμβρίου ναι οκ δε ξερει τι θα πει μασαζ αλλα είναι ουκρανικό εργαλείο πολύ καλο .
Ούτε χαμηλοκωλα , ούτε περιφέρεια φάλαινας .
Μη χεσω τώρα που μου μιλάτε για καλο μασαζ κ παπάρια μάντολες ...
Για τον πουτσο πάμε όλοι αρκεί να αξίζει .

Γιατι ειστε τοςο ΩΜΟΣ , κύριος ;
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
467
Κριτικές
13
Like
1.622
Πόντοι
1.191
Συγνώμη παιδιά αλλα αυτη η Βίκη-Στεφάνια μιλάνε για τρελό μπαζο ...
Τι να το κάνω το καλο μασαζ αν δε με καυλωνει η γκομενα ?
Η Alexandra της 3 Σεπτεμβρίου ναι οκ δε ξερει τι θα πει μασαζ αλλα είναι ουκρανικό εργαλείο πολύ καλο .
Ούτε χαμηλοκωλα , ούτε περιφέρεια φάλαινας .
Μη χεσω τώρα που μου μιλάτε για καλο μασαζ κ παπάρια μάντολες ...
Για τον πουτσο πάμε όλοι αρκεί να αξίζει .
Ντροπή μίστερ, υπάρχει κ ευγενικός τρόπος να εκφράσεις την δυσαρέσκεια σου.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.036
Πόντοι
26.236
Ε ας είναι και κάποιος  ωμός ...να ξεφύγουμε κ λίγο από το σαλιαρισμα.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.036
Πόντοι
26.236
Οκ μόνο εγώ είμαι ο τρελός του χωριού . Άντε γεια , χαιρετισμούς !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom