Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Αυτά είναι γνωστά στους παίκτες: θες σώμα με ολίγο από μασάζ, πας αλλού. Τράβα Μαρίνα, τράβα Ζωή, τράβα Φαίδρα, τράβα σε μασαζερί, τράβα όπου αλλού θες.

Ποια είναι η Μαρίνα;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η πλειοψηφία όλων όσοι έχουν γράψει για την κοπέλα, εκθειάζουν πρώτα από όλα το μασάζ της και ως επακόλουθο, ο καθένας ότι διαλέξει. Μάλιστα αρκετοί γράφουν πως δεν προτίμησαν την ολοκλήρωση δια κορμιού αλλά δια χειρός. Και γράφουν το λόγο. Η ίδια η κοπέλα με τα γραφόμενά της, ποτέ δεν ανέδειξε το σώμα της, την ομορφιά της ή ξέρω γω τι άλλο ως το δυνατό της σημείο, άλλα το μασάζ της με happy end. Και έχει ανεβάσει και φωτογραφία της.
Ε τώρα με συγχωρείς, πάει ο άλλος φτιαγμένος να δει μοντέλο και μόλις δεν του κάθεται η όψη, αρχίζει τα κοσμητικά. Ώπα ρε μεγάλε, δεν ήξερες, δε ρώταγες; που λέει και ο σοφός λαός.
Αυτά είναι γνωστά στους παίκτες: θες σώμα με ολίγο από μασάζ, πας αλλού. Τράβα Μαρίνα, τράβα Ζωή, τράβα Φαίδρα, τράβα σε μασαζερί, τράβα όπου αλλού θες. Άμα κάνεις τη μαλακία και δε διαβάσεις πρώτα ανάμεσα από τις γραμμές, τι μπινελικώνεις την κοπέλα και τους πελάτες που δε σε προειδοποίησαν;
Εγώ προσωπικά δεν βλέπω τίποτα ύπουλο. Και στην κριτική μου ήμουν πολύ συγκεκριμένος: σε αυτό που προσφέρει, είναι vfm.
συμφωνώ!!!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
99
Like
25.057
Πόντοι
26.236
Η αλήθεια λέγεται ωμή .  Α και προτιμώ να εμπιστεύομαι τα ματια μου ...

 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.890
Εντάξει βρε παλληκάρι,το καταλάβαμε!!! Η εμμονή σου όμως είναι παρεξηγήσημη....
καλημέρα! Αυτό ακριβώς το κόλλημα είναι ανεξήγητο! Πως γίνεται εφόσον δεν του αρέσει το μασάζ να με έχει επισκεφτεί? Τον έπιασα απ το λαιμό και του είπα να έρθει με το ζόρι? Κ αφού  όπως ο ίδιος αναφέρει σε στούντιο συχνάζει προφανώς δεν υπάρχει περίπτωση να με έχει συνάντησει από την στιγμή που ψάχνει μόνο για ερωτικες υπηρεσίες. Δεν έχει λοιπόν κανένα δικαίωμα το μέλος Ανατολίος να με συκοφαντεί κ να με διαβάλλει με το κατώτερο επίπεδο από την στιγμή που δεν με ξέρει κ μάλιστα να επιμείνει κιόλας. Η κάθε άποψη είναι δεκτή αρκεί να είναι αληθινή και όχι γεμάτη κακοπροαιρετη βούληση.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.890
Η κάθε περίπτωση παρουσίας που προσφέρει υπηρεσίες έχει ξεχωριστο νημα η καρτέλα. Δεν χρειάζεται λοιπόν να γίνεται συνολικη σύγκριση γιατί καμιά κοπέλα δεν είναι copy paste στο πως λειτουργεί. Οπότε harrygb κ soco  δεν νομίζω πως χρειάζεται συγκριτικη αναφορά στο τι προσφέρουν άλλες κ τι γράφουν οι ενδιαφερόμενοι για αυτές. 
Sοco δεν είπα για σένα..καλά κάνετε όπως είπα και εύγε για την ανδρεία και τη στήριξη σας

Κάποιοι όμως που παν αλλού και ενώ ζηταν σεβασμό εδώ, αλλού βρίζουν άλλες λαδοκορες και για τη δουλειά τους με απαξιωτικους χαρακτηρισμούς κ λεν ως και gay τους θαμώνες εκεί...χωρίς να τους ξέρουν..



ΥΓ ξέρουν ποιοι
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ψάχνεις τώρα να βρεις άκρη...μη χαλάς και πολύ τη ζαχαρένια σου!!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.890
Ψάχνεις τώρα να βρεις άκρη...μη χαλάς και πολύ τη ζαχαρένια σου!!!!
σωστά! Όχι βέβαια ηθικό ακμαιότατον, ζεστό χαμόγελο κ παμε παρακάτω! Τίποτα δεν μπορεί να χαλάσει την θετική μου διάθεση!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σωστά! Όχι βέβαια ηθικό ακμαιότατον, ζεστό χαμόγελο κ παμε παρακάτω! Τίποτα δεν μπορεί να χαλάσει την θετική μου διάθεση!!!
καλησπέρα κ σε εσένα χρυσό μου!
φτιάξε καφέ, και άσε τις χαιρετουρες....  :happy:
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
306
Η κάθε περίπτωση παρουσίας που προσφέρει υπηρεσίες έχει ξεχωριστο νημα η καρτέλα. Δεν χρειάζεται λοιπόν να γίνεται συνολικη σύγκριση γιατί καμιά κοπέλα δεν είναι copy paste στο πως λειτουργεί. Οπότε harrygb κ soco  δεν νομίζω πως χρειάζεται συγκριτικη αναφορά στο τι προσφέρουν άλλες κ τι γράφουν οι ενδιαφερόμενοι για αυτές. 


Μήπως όμως πρεπει να δούμε σα γενική παιδεία ότι όπως ζηταν εδώ ευπρέπεια έτσι και αυτοί πρέπει να την ασκούν σε αλλα μέρη... Καλό απόγευμα..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
η στεφι,προσφερει εκτος απο φραπε,και αλλα ωραια ροφηματα... :hi:

Ετσι πρέπει διότι:

Οποιος χορεύει και γλεντά
και τη ρακή τη πίνει
δε θέλει καρδιοτόνωση
δε θε πενικιλίνη!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.890
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!
Ετσι πρέπει διότι:

Οποιος χορεύει και γλεντά
και τη ρακή τη πίνει
δε θέλει καρδιοτόνωση
δε θε πενικιλίνη!
ή δοτικοτητα είναι ωραίο στοιχείο κ μου αρέσει ν προσφέρω φροντίδα! :)
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλημερα σας και καλη βδομαδα και απο εμενα.....Το κοριτσι ειναι απλα ΣΟΥΠΕΡ.....Θα ακολουθησει κριτικη με την πρωτη ευκαιρια......
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!ή δοτικοτητα είναι ωραίο στοιχείο κ μου αρέσει ν προσφέρω φροντίδα! :)

:rose:

Στοργή και προδερμ! που έλεγε και η διαφήμιση!  :2funny: :2funny:

Νομίζω οτι πρέπει να σας επισκεφτώ συντόμως!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom