Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Παιδιά καλησπέρα, η σημερινή ιστορία του φίλου Optimus είναι διδακτική. Το ιδανικό και το τέλειο απλά δεν υπάρχει, δεν θα το φτάσουμε ποτέ. Στον δρόμο προς την ευτυχία (ηδονή στην περίπτωσή μας) θα βρεθούμε αρκετές φορές παραπλανημένοι, είτε γιατί φταίξαμε εμείς, είτε κάποιοι άλλοι, δεν έχει πάντα σημασία το ποιος. Το μυστικό είναι να προχωράς μπροστά, να μην απογοητεύεσαι, να συνεχίζεις...

Ας μην ξοδεύουμε πολύτιμη ενέργεια με γιατί και πως. Εκτιμώ πως και η Στέφη και ο Optimus έχουν και οι δύο δίκιο. Η πράξη πρέπει να είναι συναινετική. Η Στέφη ας μυρίζει άλλα κορμιά, και ο Optimus ας τσιμπάει άλλα μαγουλάκια... Παρακάτω παιδιά...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.391
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Ας μην ξοδεύουμε πολύτιμη ενέργεια με γιατί και πως. Εκτιμώ πως και η Στέφη και ο Optimus έχουν και οι δύο δίκιο. Η πράξη πρέπει να είναι συναινετική.

αμα θα ηταν συναινετικη θα επρεπε ο οπτιμους να μην πληρωνει τυπε
:think:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Ίσως έτσι να ήταν καλύτερα... Αν και εγώ κατάλαβα ότι ο Optimus πλήρωσε από μόνος του, δεν του ζητήθηκε κάτι τέτοιο. Σε αντίστοιχη περίπτωση και εγώ μάλλον έτσι θα αντιδρούσα (υπάρχει και ένας εγωισμός / περηφάνεια στην μέση, αν και όχι απαραίτητος).
Αλλά πολλά ήδη είπαμε για το συμβάν. Παρακάτω παιδιά...
 

OPTIMUS1939

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Όντως αγαπητοι STING K ANDY51. .. το έχω γράψει αρκετές φορές ότι βασική προϋπόθεση για να προχωρήσω σε πιο ερωτικό και που θεωρώ  αυτονόητο  είναι η ανά μεταξύ μας χημεία.  Δεν θέλω  κάποιος να είναι ομορφος και ούτε με ενδιαφέρει γιατί εγώ δίνω βάρος στην προσωπικοτητα και στο μυαλό ενός συνανθρώπου.  Απλά να είναι καθαρός,  να έχει ευχάριστο χαρακτήρα και να έχει ωραία συμπεριφοράς συνανθρώπου.  Απλά να είναι καθαρός ν μυριζει ΟΜΟΡΦΑ το σωμα του..,  να έχει ευχάριστο χαρακτήρα και να έχει ωραία συμπεριφορά.το πιο βασικο ειναι ν τον ενδιαφερει το Μασάζ κ αυτος ν ειναι ο βασικος λογος συναντησης!τα εχω διαχωρισει αυτα!μηχανικα η καταπιεστικα εγω ΠΟΤΕ δν λειτουργω..παντως,απο μικρο κοριτσακι παντα μου τσιμπουσαν το μαγουλακι κ μου ελεγαν ποσο γλυκια κ χαρουμενη ειμαι!Τωρα αν ο optimus εχει αλλη αποψη πρωτη φορα ακουω κατι αντιθετο!

πάμε πάλι μπας και γίνω κατανοητός.

1.Δικαίωμα σου ειναι να Θέλεις ότι Θέλεις.Αλλα δεν είναι σωστό να κλείνεις ραντεβού ,για άλλα προγράμματα
πέρα των 40 ευρώ.

2.Στο πρόγραμμα των 40 ευρώ,αν μπορείς να είσαι λίγο ποίο ανθρωπινή,και όχι σαν ρομπότ,σαν παγοκολονα,αν για κάποιο λόγο δεν σου αρέσει ο άλλος,μην το δείχνεις τόσο έντονα.

Ευχαριστώ
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.860
πάμε πάλι μπας και γίνω κατανοητός.

1.Δικαίωμα σου ειναι να Θέλεις ότι Θέλεις.Αλλα δεν είναι σωστό να κλείνεις ραντεβού ,για άλλα προγράμματα
πέρα των 40 ευρώ.

2.Στο πρόγραμμα των 40 ευρώ,αν μπορείς να είσαι λίγο ποίο ανθρωπινή,και όχι σαν ρομπότ,σαν παγοκολονα,αν για κάποιο λόγο δεν σου αρέσει ο άλλος,μην το δείχνεις τόσο έντονα.

Ευχαριστώ
καλημερα!δεν χρειαζεται ν εισαι υπερβολικος...καταρχας θυμαμαι ξεκαθαρα την τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχαμε.Με ρωτησες τι αλλες επιλογες υπαρχουν περα απο το βασικο προγραμμα.Ανεφερα το κοστος για να ειμαι ενταξει απεναντι σου και να εισαι προετοιμασμενος με το να εχεις τα αντιστοιχα χρηματα πανω σου και για να μην θεωρησεις πως οτιδηποτε εξτρα σαν υπηρεσια ειναι στο ιδιο κοστος με την υπηρεσια του μασαζ..το αν ΕΣΥ θεωρησες οτι σονυ κ καλα κλεισαμε τηλεφωνικως προχωρημενο προγραμμα ειναι δικο σου προβλημα.εγω ποτε δεν κανω τετοιου ειδους συμφωνιες τηλεφωνικα,ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ ΟΤΙ αυτα τα πραγματα τα βρισκουμε απο κοντα.ΚΑΝΟΝΑΣ.!!!! οταν εσυ ερχεσαι με το υφος της απαιτησης οτι πρεπει να προχωρησουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,φυσικο ειναι να αισθανομαι οτι με πιεζεις,παρολαυτα και σου χαμογελουσα και σε κοιτουσα με ωραιο τροπο καθολη την διαρκεια..τωρα αν το μασαζ μου σου φανηκε ρομποτικο νομιζω οτι θα αποχωρουσες απο την πρωτη κιολας στιγμη οχι μετα απο μια ωρα που ειχε περασει..ετσι πρεπει να γινεται το ΣΩΣΤΟ ΜΑΣΑΖ και ΠΑΝΤΑ εχω κεφι να το προσφερω..οποτε σε παρακαλω ηρεμησε,δεξου οτι μαλλον σε ενδιεφερε κυριως μονο το 'επιδορπιο'.εαν  μου το ελεγες στο τηλεφωνο οτι για να κλεισεις την συναντηση μαζι μου εγω πρεπει να σου εγγυηθω ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ολοκληρωμενο μενου θα σου ελεγα και απο μονη μου οτι εφοσον δεν σε ενδιαφερει το μασαζ καλυτερα να ΜΗΝ ορισουμε την συναντηση,οπως τηλεφωνικα εχει συμβει ενιοτε και με καποιους ενδιαφερομενους που δεν αναζητουσαν μασαζ αλλα μου το ελεγαν εξαρχης και τουλαχιστον αναγνωριζαν οτι εχω μπεσσα στα λεγομενα μου οταν τους εξηγουσα πως λειτουργω.
 

OPTIMUS1939

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα!δεν χρειαζεται ν εισαι υπερβολικος...καταρχας θυμαμαι ξεκαθαρα την τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχαμε.Με ρωτησες τι αλλες επιλογες υπαρχουν περα απο το βασικο προγραμμα.Ανεφερα το κοστος για να ειμαι ενταξει απεναντι σου και να εισαι προετοιμασμενος με το να εχεις τα αντιστοιχα χρηματα πανω σου και για να μην θεωρησεις πως οτιδηποτε εξτρα σαν υπηρεσια ειναι στο ιδιο κοστος με την υπηρεσια του μασαζ..το αν ΕΣΥ θεωρησες οτι σονυ κ καλα κλεισαμε τηλεφωνικως προχωρημενο προγραμμα ειναι δικο σου προβλημα.εγω ποτε δεν κανω τετοιου ειδους συμφωνιες τηλεφωνικα,ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ ΟΤΙ αυτα τα πραγματα τα βρισκουμε απο κοντα.ΚΑΝΟΝΑΣ.!!!! οταν εσυ ερχεσαι με το υφος της απαιτησης οτι πρεπει να προχωρησουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ,φυσικο ειναι να αισθανομαι οτι με πιεζεις,παρολαυτα και σου χαμογελουσα και σε κοιτουσα με ωραιο τροπο καθολη την διαρκεια..τωρα αν το μασαζ μου σου φανηκε ρομποτικο νομιζω οτι θα αποχωρουσες απο την πρωτη κιολας στιγμη οχι μετα απο μια ωρα που ειχε περασει..ετσι πρεπει να γινεται το ΣΩΣΤΟ ΜΑΣΑΖ και ΠΑΝΤΑ εχω κεφι να το προσφερω..οποτε σε παρακαλω ηρεμησε,δεξου οτι μαλλον σε ενδιεφερε κυριως μονο το 'επιδορπιο'.εαν  μου το ελεγες στο τηλεφωνο οτι για να κλεισεις την συναντηση μαζι μου εγω πρεπει να σου εγγυηθω ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ολοκληρωμενο μενου θα σου ελεγα και απο μονη μου οτι εφοσον δεν σε ενδιαφερει το μασαζ καλυτερα να ΜΗΝ ορισουμε την συναντηση,οπως τηλεφωνικα εχει συμβει ενιοτε και με καποιους ενδιαφερομενους που δεν αναζητουσαν μασαζ αλλα μου το ελεγαν εξαρχης και τουλαχιστον αναγνωριζαν οτι εχω μπεσσα στα λεγομενα μου οταν τους εξηγουσα πως λειτουργω.

Στην τηλεφωνική μας επικοινωνία,η ερώτηση μου ήταν ακριβώς "Τι προγράμματα υπάρχουν" και μου είπες αυτό αυτό και αυτό...
Από τα γραφόμενα μου ,βγάζει κάποιος το συμπέρασμα,ότι αν μου είχαν διευκρινιστεί όλα αυτά που λες,ότι θα ερχόμουν???
Μάλλον θα πρέπει να αρχίσω να ηχογραφώ τις συνομιλες με κοπέλες,του χώρου,για να μην μου τα γυρνάνε μετά.

Τέλος πάντων άκρη δεν θα βγάλουμε,ας προσέξουν οι επόμενοι.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.258
Πόντοι
216
Η όλη ιστορία μεταξύ Στεφανίας και Optimus εμένα μου δείχνει οτι μάλλον έγινε κακή αρχική αλληλοπληροφόρηση.
Σε μια κακή αλληλοπληροφόρηση συνήθως φταίνε και τα δύο μέρη. Και όπως λέει ο νόμος του Μέρφι όταν κάτι ξεκινήσει στραβά θα πάει όσο πιο στραβά γίνεται μέχρι το τέλος.

:think: :think: :think:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ευκολη επικοινωνια και πολυ καλες υπηρεσιες.Σιγουρα υα ξαναπαρω!
Κοριτσι ευχαριστω!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.860
Ευκολη επικοινωνια και πολυ καλες υπηρεσιες.Σιγουρα υα ξαναπαρω!
Κοριτσι ευχαριστω!
Καλως το παιδι το γλυκο!απλος,λιττος,απερριτος κ ακρως περιεκτικος!εγω ευχαριστω για ολα,περασα κ εγω υπεροχα μαζι σου! Εισαι καταπληκτικος!!!!σε περιμενω ξανα με την πρωτη ευκαιρια!
 

greek_mon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
61
Κριτικές
9
Like
193
Πόντοι
280
2.Με ενόχλησε που μου συμπεριφέρθηκε λες και της είχα σκοτώσει την μάνα,σα να της είχα κάνει κακό...Δεν έχω ξαναισθανθει έτσι ποτέ κ σε κανένα μαγαζί ,και με καμία κοπέλα,του χώρου.Μιλάμε για πολύ ψυχρότητα.

Φιλικά

δεν σου εχει ξανατυχει ? Ελα ρε τύπε... εχω σκοτώσει εγώ μάνες...
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Δεν θελω να πω λεπτομερειες για το ''επιδορπιο'' που λεει και η Στεφανια  αλλα η επιλογη γινεται φυσικα και απο τους δυο ισως και σ ενα πελατη να μην αρεσει η κοπελα ΑΛΛΑ το κανει και το ευχαριστιεται.το εχω ξαναγραψει η πιο  GFE κατασταση που μου εχει τυχει ποτε....ουτε σχεση να ειχαμε.ΑΛΛΑ ειναι αυτονοητο η προσωπικη υγιενη του καθενος μας και η καλη συμπεριφορα......ισως και της εκανα και εγω το κλικ,τι να πω?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
πόσο έχει φτάσει το μαλλί?
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
Δεν θελω να πω λεπτομερειες για το ''επιδορπιο'' που λεει και η Στεφανια  αλλα η επιλογη γινεται φυσικα και απο τους δυο ισως και σ ενα πελατη να μην αρεσει η κοπελα ΑΛΛΑ το κανει και το ευχαριστιεται.το εχω ξαναγραψει η πιο  GFE κατασταση που μου εχει τυχει ποτε....ουτε σχεση να ειχαμε.ΑΛΛΑ ειναι αυτονοητο η προσωπικη υγιενη του καθενος μας και η καλη συμπεριφορα......ισως και της εκανα και εγω το κλικ,τι να πω?

ασε μας ρε φιλαρακι!!!!
δε μιλαμε για σενα που εισαι "ομορφοπαιδο"!!!!
για μας τους κοινους θνητους λεμε! :2funny: :2funny: :2funny: :hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.860
Καλησπέρα σε όλα τα καλά παιδιά! Η μόνη βασική προϋπόθεση για να προχωρήσω σε πιο ερωτικό επίπεδο είναι η ανά μεταξύ μας χημεία.  Δεν θέλω  κάποιος να είναι όμορφος και ούτε με ενδιαφέρει γιατί, όπως έχω γράψει και παλαιότερα, εγώ δίνω βάρος στην προσωπικότητα και στο μυαλό ενός ανθρώπου.  Απλά να είναι καθαρός,  να έχει ευχάριστο χαρακτήρα και να έχει ωραία συμπεριφορά.

Σας φιλώ γλυκά όλους
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Γεια σου ρε Στεφανια.παρελειψα να πω οτι εκτος των αλλων εισαι και μορφωμενη-καλλιεργημενη για την ηλικια σου
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
με τη χημεία πέφτει γαμήσι για φραπές?

γαμησάκι ή μάλλον επέκταση της ψυχικής και συναισθηματικής ευεξίας, προιόν της ενεργειακά φορτισμένης μάλαξης που προηγείτο..

Δες το 30αρι σαν φιτίλι που ανάβει τη φλόγα   :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom