Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
ευγενέστατη και άκρως αισθησιακή!

την έχω συναντήσει 3 φορές, κάθε φορά και καλύτερη!!!!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
από τη Βικυ και τη Στεφανία ρε τύπε.
Να τις πάρεις διπλό , μασαζ 4 χερια φαση, να γουστάρεις.

Όπως λέει κι ο Τσίπρας, το νησί της Λέσβου και το νησί της Μυτιλήνης, κάπως ετσι
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Επειδή διάβασα διάφορα εδώ μέσα απλά να παραθέσω την άποψή μου ... Ηρεμία, θετική ενέργεια, χαλάρωση, αισθησιασμός ... Μια γλυκειά, έξυπνη κοπέλα, με όμορφο χαμόγελο και ζουμερό αλλά σέξυ κορμάκι ... απόλυτα δοτική, αλλά και δεκτική αν δημιουργηθούν οι συνθήκες και προϋποθέσεις ... οι υπηρεσίες της είναι υψηλού επιπέδου, τίμιες, VFM κατά τη γνώμη μου, και εάν θελήσει να προχωρήσει σε φουλ πρόγραμμα είναι ξεκάθαρο ότι είναι δική της επιλογή και αυτό είναι δικαίωμά της !!! Ή δική μου προχθεσινή επίσκεψη ήταν μια πολύ ευχάριστη αποκάλυψη ... Στεφανία μου σ ευχαριστώ κι από εδώ για την όμορφη και δυνατή εμπειρία !!! Θα τα ξαναπούμε σύντομα !!! Φιλιά Bob_M (ναι εδώ είμαι με άλλο ψευδώνυμο :) :) )
μμμμ την καλησπερα μου στο γοητευτικο παιδι!!ευχαριστω παρα πολυ!! Ελπιζω να υπαρξει μια συντομη επαναληψη αυτης της απολαυστικης εμπειριας!γλυκα φιλακια :)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Να τις πάρεις διπλό , μασαζ 4 χερια φαση, να γουστάρεις.

Όπως λέει κι ο Τσίπρας, το νησί της Λέσβου και το νησί της Μυτιλήνης, κάπως ετσι
κ γιαυτο σε παω!τρομερη αισθηση χιουμορ ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
ευγενέστατη και άκρως αισθησιακή!

την έχω συναντήσει 3 φορές, κάθε φορά και καλύτερη!!!!!
καταρχας σε υπερευχαριστω!σου δινω τον λογο μου μωρο παντα θα σε εκπλησσω!αναμενω να κανονισουμε πολυ συντομα μια συναρπαστικη συναντηση! Φιλακια φιλακια!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Επικοινωνία αρίστη, άνετη, φιλική, χαλαρωτική που σε προδιαθέτει για ωραίες στιγμές που πιθανόν να οφείλεται και στην πανεπιστημιακή εκπαίδευση της Βίκυς-Στεφανίας!Και βεβαια στον χαρακτήρα της...
σε ευχαριστω θερμα Αντώνη μου για τα ομορφα λογια!!ολα υπεροχα χθες ;)
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΞΑΙΡΕΣΗ!!
Επικοινωνία αρίστη όπως γράφω σε προηγούμενη αναφορά μου έδωσε την δυνατότητα ανταλλαγής μηνυμάτων και μέσω κινητού λόγω απουσίας μου εκτός Αθηνών.Επιτέλους επιστροφή και επίσκεψη στον χώρο της μετά από ένα μικρό προβληματάκι που ξεπεράστηκε πολύ γρήγορα.Ο χώρος της μικρός,μαζεμένος και ζεστός όπως αναφέρουν και άλλοι φίλοι.Η Στεφανία με ένα στενό εφαρμοστό άσπρο φόρεμα που τόνισε το σώμα της και γόβες που την έκαναν ελκυστική.Χαιρετισμός και λίγο κουβέντα για εισαγωγή.Επίσκεψη μου στο μπάνιο για τα δέοντα και προετοιμασία της Στεφανίας για τα περαιτέρω...Μασάζ όπως είναι γνωστό πολύ καλό όπως είναι γνωστό και μετά από λίγο αλλαγή στο μασαζοκρέβατο.Έναρξη αισθησιακού μασάζ και περιπτύξεις και μετά από λίγο μεταφορά στο στρογγυλό κρεβατι-καναπέ.Ατμόσφαιρα χαλαρή και ερωτική!Αμφοτερόπλευρη περιποίηση και κάποια στιγμή ήρθε και το τέλος όπως απαιτείται μετά από το παιχνίδι.Σίγουρα είναι κάτι που πρέπει να επαναληφθεί για πιό εμπεριστατωμένη εμπειρία...Λεπτομέριες έχουν γράψει αρκετοί φίλοι που την συνάντησαν,ισχύουν.Σε ευχαριστώ Στεφανία για μία πολύ ωραία συνάντηση και θα τα ξαναπούμε σύντομα!! ;) ;)
Υ.Γ=Επειδή γράφονται αρκετές κριτικές θα ήταν καλό άν κάποιος που γνωρίζει το πώς,να την ενημερώσει με ποιόν τρόπο μπορεί να τις μαζέψει όλες θετικές και αρνητικές για να μήν χάνονται μέσα στις σελίδες.Βέβαια εάν το θέλει και η ίδια...Καλό Σαββατοκύριακο σε όλη την παρέα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
απο εμφανιση αν και δεν ειναι ο τυπος μου, αλλα απο χειροπρακτικη κορυφαία, και με πολυ καλο vfm, αψογη συνεννοηση, συμπεριφορα και αξιοπιστια
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
απο εμφανιση αν και δεν ειναι ο τυπος μου, αλλα απο χειροπρακτικη κορυφαία, και με πολυ καλο vfm, αψογη συνεννοηση, συμπεριφορα και αξιοπιστια
ευχαριστω πολυ για τ αληθινα κ καλα λογια!πιστευω να σε δω συντομα,φιλια
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΞΑΙΡΕΣΗ!!
Επικοινωνία αρίστη όπως γράφω σε προηγούμενη αναφορά μου έδωσε την δυνατότητα ανταλλαγής μηνυμάτων και μέσω κινητού λόγω απουσίας μου εκτός Αθηνών.Επιτέλους επιστροφή και επίσκεψη στον χώρο της μετά από ένα μικρό προβληματάκι που ξεπεράστηκε πολύ γρήγορα.Ο χώρος της μικρός,μαζεμένος και ζεστός όπως αναφέρουν και άλλοι φίλοι.Η Στεφανία με ένα στενό εφαρμοστό άσπρο φόρεμα που τόνισε το σώμα της και γόβες που την έκαναν ελκυστική.Χαιρετισμός και λίγο κουβέντα για εισαγωγή.Επίσκεψη μου στο μπάνιο για τα δέοντα και προετοιμασία της Στεφανίας για τα περαιτέρω...Μασάζ όπως είναι γνωστό πολύ καλό όπως είναι γνωστό και μετά από λίγο αλλαγή στο μασαζοκρέβατο.Έναρξη αισθησιακού μασάζ και περιπτύξεις και μετά από λίγο μεταφορά στο στρογγυλό κρεβατι-καναπέ.Ατμόσφαιρα χαλαρή και ερωτική!Αμφοτερόπλευρη περιποίηση και κάποια στιγμή ήρθε και το τέλος όπως απαιτείται μετά από το παιχνίδι.Σίγουρα είναι κάτι που πρέπει να επαναληφθεί για πιό εμπεριστατωμένη εμπειρία...Λεπτομέριες έχουν γράψει αρκετοί φίλοι που την συνάντησαν,ισχύουν.Σε ευχαριστώ Στεφανία για μία πολύ ωραία συνάντηση και θα τα ξαναπούμε σύντομα!! ;) ;)
Υ.Γ=Επειδή γράφονται αρκετές κριτικές θα ήταν καλό άν κάποιος που γνωρίζει το πώς,να την ενημερώσει με ποιόν τρόπο μπορεί να τις μαζέψει όλες θετικές και αρνητικές για να μήν χάνονται μέσα στις σελίδες.Βέβαια εάν το θέλει και η ίδια...Καλό Σαββατοκύριακο σε όλη την παρέα!
Καλημερα αγαπητε!καταρχας εγω ευχαριστω που με τιμησες με την παρουσια σου μολις ηρθες αθηνα κατευθειαν!αυτο το εκτιμω πραγματικα! Πολυ ωραιο κ το κλιμα γλυκιας προσμονης μεχρι ν ερθει αυτη η Στιγμή! Λοιπον ολα αψογα οπως πρεπει :) ελπιζω πριν αναχωρησεις να βρεθει αλλη μια ευκαιρια "αποδρασης" μαζι μου!μικρα φιλακια!
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Γειά σου ρε Στεφανια, το καλύτερο παιδί είσαι.....
 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Καλημερα  τρέλα  θα τα πούμε  σύντομα

       :headbaning1: :headbaning1: :headbaning2:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή πρωινή συνάντηση στον χώρο της. Αν και κατάφερα να χαθώ με αποτέλεσμα να καθυστερήσω και να επηρεάσω κάποια προγραμματισμένη υποχρέωση της, ήταν πολύ γλυκιά κ προσπάθησε να με αποφορτίσει από κάθε τύψη για αυτό. Ιδιαίτερα ευγενική! Το μασάζ της πραγματικά πολύ πάνω του μέσου όρου. Μια πολύ όμορφη εμπειρία που θα δοκιμαστεί κ μελλοντικά.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Σημερινή πρωινή συνάντηση στον χώρο της. Αν και κατάφερα να χαθώ με αποτέλεσμα να καθυστερήσω και να επηρεάσω κάποια προγραμματισμένη υποχρέωση της, ήταν πολύ γλυκιά κ προσπάθησε να με αποφορτίσει από κάθε τύψη για αυτό. Ιδιαίτερα ευγενική! Το μασάζ της πραγματικά πολύ πάνω του μέσου όρου. Μια πολύ όμορφη εμπειρία που θα δοκιμαστεί κ μελλοντικά.
καλημερα στο μωρο!στο υποσχομαι οτι καθε συναντηση θα ειναι γεματη απολυτη ευεξια και μαγικο αισθησιασμο!σε φιλω γλυκα,σε περιμενω πολυ συντομα!
 

zooweil

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα είμαι καινούριος και θα ήθελα να επικοινωνήσω με τη Βίκυ-Στεφανία.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.958
Κριτικές
34
Like
3.134
Πόντοι
4.365
Καλημέρα είμαι καινούριος και θα ήθελα να επικοινωνήσω με τη Βίκυ-Στεφανία.

Καλημέρα εγώ είμαι παλιός με 10 βαθμούς μυωπία αλλά συνεχίζω και βλέπω το τηλέφωνο κάτω από τη φωτογραφία της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom