Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

newbie82

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Like
100
Πόντοι
0
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για συμβάν σε μασάζ της Αθήνας...



Τελεια και τώρα που έχω την προσοχή σας μικρά μου μπουρδελακια ακούστε. ΣΤΕΦΑΝΙΑ και τα μυαλά στα κάγκελα. Η κοπέλα απλά δεν σε βλέπει σαν ένα χαρτονόμισμα η πολλά ανάλογος το πρόγραμμα που επιλέξεις. Καλή γλυκιά και ευχάριστη παρέα καθολη την διάρκεια.
Επίσκεψη σήμερα και επιλογή απλού προγράμματος με αυτό το ετζινγκ πως το λέει... Καλωσόρισμα σαν να πηγαίνεις σε σπίτι φίλης η κουμπάρας με ένα χαμόγελο σαν να σου λέει θα φας... ε θα περάσεις καλά μαζί μου.

Μετά τη δουλεια λοιπόν ένα καλό μασάζ ήταν ότι πρέπει και αυτό έγινε. Ξεπιαστηκα . Ξέρει να πιάνει και να σε σηκώνει σίγουρα ήταν σημαιοφόρος παλιότερα για τι το χειριζόταν καλα το κοντάρι....λέμε τώρα χαχα... Με έκανε να τελειώσω τόσο δυνατά και με τέτοια μαστορια που έφτασαν στα μάτια μου (παιδια τσουζει μην το κανετε στις κοπελες δεν ειναι ωραίο).
Σαν γυναίκα ότι και να πω είναι υποκειμενικό στα γούστα του καθενός. Εμένα μου άρεσε πολύ το σώμα της και σίγουρα θα ξαναπάω για περισσότερο σώμα και επαφή.

Υ.Γ προσοχή στη ρογα δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα. Χαράζει γυαλί.

Υ.Γ 2. Αν κάποιος πιστεύει ότι κάνω προμο και δεν με πιστεύει καλα να πάθει που δεν θα την επιλέξει.

Τα ξανα λέμε σύντομα @biky-stefania
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.414
Like
16.836
πολύ πρωτότυπη διατύπωση!μπραβοοο
σε εκτιμώ κ σ φιλώ γλυκά!
εις το επανιδειν :)))
Υ.Γ πέρα από το ευπρόσδεκτο χιούμορ, έχω βιωσει το δεος κ τν τιμή ως σημαιοφόρος καθότι πάντα κατάφερνα ν ειμαι αριστούχος!
οπότε είσαι εύστοχος απόλυτα ευγε :*
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.414
Like
16.836
Με το που ήρθα αθήνα έφερα το καλοκαίρι χαχα χα
 

Συνημμένα

  • 20240323_222650.jpg
    20240323_222650.jpg
    2 MB · Εμφανίσεις: 98
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.062
Πόντοι
2.046
Δν ισχύει αυτό.
Εσυ δεν μου έστειλες προχθές προσωπικό μήνυμα εδώ ότι θα είσαι αθήνα σύντομα και με ρωτήσες τις υπηρεσίες μου.. πώς ξαφνικά ξέρεις κάτι τέτοιο και μας το παίζεις και έγκυρος πληροφοριοδότης...?!

Να διευκρινίσω λοιπόν για μία ακόμη φόρα ότι υπηρεσίες μου είναι αμετάβλητες ,σταθαρές και ξεκάθαρες για όλους.

Απευθύνομαι σε όποιον θέλει να βιώσει την εμπειρία και να απολαύσει μοναδικό συνδυασμό μασάζ δηλαδή φροντίδας και αισθησιακης περιποίησης .

αν κολλάει στη λεπτομέρεια τότε ναι κ στο στοματικό χρησιμοποιώ προφυλακτικό για να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο είπαμε..
λυπάμαι αλλά δεν μπορώ να το αλλάξω ούτε να το ρισκάρω για κανέναν αυτό.
ισχύει και παραισχύει! απλά ζητάς ευγενικά να μην το λέμε παραέξω! προφανώς το κάνεις επιλεκτικά στα "μεγάλα" προγράμματα, δύο φορές
που έχουμε βρεθεί μου έχεις κάνει ελεύθερο στοματικό απλά θέλεις ο άλλος να είναι και ξυρισμένος-καθαρός... προσπαθείς να το κρατάς μυστικό προφανώς επειδή έχεις συναντήσει αρκετούς βρωμιάρηδες και δε θέλεις να το βάλεις στις στάνταρ υπηρεσίες σου όμως αυτό
που κάνεις είναι κοροιδία! θέσε την καθαριότητα σαν απαράβατο όρο και βάλτο στο πρόγραμμά σου αν θες να είσαι τίμια
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
ισχύει και παραισχύει! απλά ζητάς ευγενικά να μην το λέμε παραέξω! προφανώς το κάνεις επιλεκτικά στα "μεγάλα" προγράμματα, δύο φορές
που έχουμε βρεθεί μου έχεις κάνει ελεύθερο στοματικό απλά θέλεις ο άλλος να είναι και ξυρισμένος-καθαρός... προσπαθείς να το κρατάς μυστικό προφανώς επειδή έχεις συναντήσει αρκετούς βρωμιάρηδες και δε θέλεις να το βάλεις στις στάνταρ υπηρεσίες σου όμως αυτό
που κάνεις είναι κοροιδία! θέσε την καθαριότητα σαν απαράβατο όρο και βάλτο στο πρόγραμμά σου αν θες να είσαι τίμια
Φίλε, με όλο το σεβασμό νομίζω πως είσαι λάθος εδώ.

Μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά έχει κάθε δικαίωμα να βάζει εκείνη τα όρια στο τι θα περιέχει και τι όχι το πρόγραμμά της.

Αν τώρα, κατά δική της βούληση και εντελώς επιλεκτικά αποφασίζει να παρέχει κάτι παραπάνω σε ορισμένους, αυτό είναι δικό της θέμα και κανείς δεν μπορεί να την κατακρίνει γι αυτό. Επειδή θέτεις θέμα "τιμιότητας", να πω οτι δεν θα ήταν τίμια, αν το είχε στο πρόγραμμα αλλά το έκανε επιλεκτικά. Απ την στιγμή που δεν το έχει στο πρόγραμμα αλλά το προσφέρει εκεί που κρίνει αυτή, για μένα, δεν μπορεί κανείς να την κατακρίνει.
Απ την στιγμή που δεν είναι στο πρόγραμμα, κανείς δεν μπορεί να το ζητά, οπότε και η επιλογή στο να παρασχεθεί ή όχι η υπηρεσία είναι στην κοπέλα, όπως πρέπει.

Νομίζω σε βάθος χρόνου, όλοι λίγο ή πολύ, έχουμε πάρει από κοπέλες της δουλειάς κάτι περισσότερο απ αυτό που πρόσφεραν στους περισσότερους.

Αυτό που βλέπω εγώ, είναι μια αδυναμία εκ μέρους σου να εκτιμήσεις αυτό που λες πως σου έχει δώσει, κάτι για το οποίο δεν σου φταίει και κανένας.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.062
Πόντοι
2.046
Φίλε, με όλο το σεβασμό νομίζω πως είσαι λάθος εδώ.

Μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά έχει κάθε δικαίωμα να βάζει εκείνη τα όρια στο τι θα περιέχει και τι όχι το πρόγραμμά της.

Αν τώρα, κατά δική της βούληση και εντελώς επιλεκτικά αποφασίζει να παρέχει κάτι παραπάνω σε ορισμένους, αυτό είναι δικό της θέμα και κανείς δεν μπορεί να την κατακρίνει γι αυτό. Επειδή θέτεις θέμα "τιμιότητας", να πω οτι δεν θα ήταν τίμια, αν το είχε στο πρόγραμμα αλλά το έκανε επιλεκτικά. Απ την στιγμή που δεν το έχει στο πρόγραμμα αλλά το προσφέρει εκεί που κρίνει αυτή, για μένα, δεν μπορεί κανείς να την κατακρίνει.
Απ την στιγμή που δεν είναι στο πρόγραμμα, κανείς δεν μπορεί να το ζητά, οπότε και η επιλογή στο να παρασχεθεί ή όχι η υπηρεσία είναι στην κοπέλα, όπως πρέπει.

Νομίζω σε βάθος χρόνου, όλοι λίγο ή πολύ, έχουμε πάρει από κοπέλες της δουλειάς κάτι περισσότερο απ αυτό που πρόσφεραν στους περισσότερους.

Αυτό που βλέπω εγώ, είναι μια αδυναμία εκ μέρους σου να εκτιμήσεις αυτό που λες πως σου έχει δώσει, κάτι για το οποίο δεν σου φταίει και κανένας.
Διαφωνώ
επειδή
κάποιος μπορεί να την επιλέξει μόνο και μόνο επειδή
διατυμπανίζει με στόμφο οτι τα κάνει όλα
με προφυλακτικό!
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0
Διαφωνώ
επειδή
κάποιος μπορεί να την επιλέξει μόνο και μόνο επειδή
διατυμπανίζει με στόμφο οτι τα κάνει όλα
με προφυλακτικό!
Αν κάποιος την επιλέξει μόνο και μόνο επειδή διατυμπανίζει με στόμφο ότι τα κάνει όλα με προφυλακτικό, φαντάζομαι θα είναι κάποιος που ψάχνει για πρόγραμμα με προφύλαξη, γιατί αλλιώς δεν βγαίνει νόημα. Άρα αυτός, είναι ο μόνος που δεν θα βρεθεί εκτεθειμένος.

Εκτεθειμένοι βγαίνουν όσοι τελικά εισπράττουν τις "παραπάνω" του προγράμματος υπηρεσίες, αν τελικά θεωρούν τον εαυτό τους ως τον μόνο που το "καταφέρνει" αυτό, αν δηλαδή παίρνουν υπηρεσίες χωρίς προστασία, θεωρώντας πως είναι ασφαλείς ενώ δεν είναι.

Κάνω λάθος κάπου;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.414
Like
16.836
Διαφωνώ
επειδή
κάποιος μπορεί να την επιλέξει μόνο και μόνο επειδή
διατυμπανίζει με στόμφο οτι τα κάνει όλα
με προφυλακτικό!
ναι κ έτσι είναι. Κ ευτυχώς που με μένουν τα γραπτά ώστε ν σε αυτοαναιρεσουν..
όταν 5 Μαρτίου με ρωτάς τι εξτρα κανω αλλά κατά τα άλλα έχεις έρθει 2 φορές όταν ουσιαστικά έλειπα κιόλας τ μεγαλύτερο διάστημα του Μαρτίου!..
πέρα από την ξεκάθαρη διάψευση Κ μόνο μ αυτό ο σχεδόν επιθετικός τρόπος σ αποκλείει κάθε ενδεχόμενο.
εννοείται ότι κάθε ενδιαφερόμενος οφείλει ν είναι καθαρός γιατί έτσι είναι τ σωστό για ν γίνει το ραντεβού.
δεν σημαίνει ότι έχω συναντήσει κάτι αντίθετο, μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα..
όσον αφορά την αποτρίχωση το έχω απαραίτητο ώστε ν γίνει το body to body γτ με τρίχες δεν γίνεται.
επισημαίνω λοιπόν για μία ακόμη φορά ότι Κ το στοματικό το προσφέρω με προφύλαξη, καθώς έτσι θεωρώ πως είναι το σωστό Κ το διευκρινίζω Κ εξ αρχής αν κάποιοςδεν γνωρίζει,όλα ξεκάθαρα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240406_163246_Chrome.jpg
    Screenshot_20240406_163246_Chrome.jpg
    267,7 KB · Εμφανίσεις: 52
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.062
Πόντοι
2.046
ναι κ έτσι είναι. Κ ευτυχώς που με μένουν τα γραπτά ώστε ν σε αυτοαναιρεσουν..
όταν 5 Μαρτίου με ρωτάς τι εξτρα κανω αλλά κατά τα άλλα έχεις έρθει 2 φορές όταν ουσιαστικά έλειπα κιόλας τ μεγαλύτερο διάστημα του Μαρτίου!..
πέρα από την ξεκάθαρη διάψευση Κ μόνο μ αυτό ο σχεδόν επιθετικός τρόπος σ αποκλείει κάθε ενδεχόμενο.
εννοείται ότι κάθε ενδιαφερόμενος οφείλει ν είναι καθαρός γιατί έτσι είναι τ σωστό για ν γίνει το ραντεβού.
δεν σημαίνει ότι έχω συναντήσει κάτι αντίθετο, μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα..
όσον αφορά την αποτρίχωση το έχω απαραίτητο ώστε ν γίνει το body to body γτ με τρίχες δεν γίνεται.
είτε σου αρέσει είτε όχι έτσι προσφέρω τις υπηρεσίες μου.
έχω έρθει πριν το Μάρτιο
2 φορές το 2023! έλα στο τσατ να στο αποδείξω άμα θες! επειδή όμως
επισκέπτομαι ΠΑΡΑ πολλές σε ρώτησα τότε τι έξτρα κάνεις γιατί σκόπευα να σε επισκεφθώ και 3η φορά. απλά τα
πράγματα...
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.853
Like
27.310
Πόντοι
5.906
ισχύει και παραισχύει! απλά ζητάς ευγενικά να μην το λέμε παραέξω! προφανώς το κάνεις επιλεκτικά στα "μεγάλα" προγράμματα, δύο φορές
που έχουμε βρεθεί μου έχεις κάνει ελεύθερο στοματικό απλά θέλεις ο άλλος να είναι και ξυρισμένος-καθαρός... προσπαθείς να το κρατάς μυστικό προφανώς επειδή έχεις συναντήσει αρκετούς βρωμιάρηδες και δε θέλεις να το βάλεις στις στάνταρ υπηρεσίες σου όμως αυτό
που κάνεις είναι κοροιδία! θέσε την καθαριότητα σαν απαράβατο όρο και βάλτο στο πρόγραμμά σου αν θες να είσαι τίμια
Ο ορισμός του καραγκιόζη!
Ομως,μάλλον προσβάλλω τον ήρωα του θεάτρου σκιων.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.414
Like
16.836

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.633
Like
2.427
Πόντοι
216
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για συμβάν σε μασάζ της Αθήνας...



Τελεια και τώρα που έχω την προσοχή σας μικρά μου μπουρδελακια ακούστε. ΣΤΕΦΑΝΙΑ και τα μυαλά στα κάγκελα. Η κοπέλα απλά δεν σε βλέπει σαν ένα χαρτονόμισμα η πολλά ανάλογος το πρόγραμμα που επιλέξεις. Καλή γλυκιά και ευχάριστη παρέα καθολη την διάρκεια.
Επίσκεψη σήμερα και επιλογή απλού προγράμματος με αυτό το ετζινγκ πως το λέει... Καλωσόρισμα σαν να πηγαίνεις σε σπίτι φίλης η κουμπάρας με ένα χαμόγελο σαν να σου λέει θα φας... ε θα περάσεις καλά μαζί μου.

Μετά τη δουλεια λοιπόν ένα καλό μασάζ ήταν ότι πρέπει και αυτό έγινε. Ξεπιαστηκα . Ξέρει να πιάνει και να σε σηκώνει σίγουρα ήταν σημαιοφόρος παλιότερα για τι το χειριζόταν καλα το κοντάρι....λέμε τώρα χαχα... Με έκανε να τελειώσω τόσο δυνατά και με τέτοια μαστορια που έφτασαν στα μάτια μου (παιδια τσουζει μην το κανετε στις κοπελες δεν ειναι ωραίο).
Σαν γυναίκα ότι και να πω είναι υποκειμενικό στα γούστα του καθενός. Εμένα μου άρεσε πολύ το σώμα της και σίγουρα θα ξαναπάω για περισσότερο σώμα και επαφή.

Υ.Γ προσοχή στη ρογα δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα. Χαράζει γυαλί.

Υ.Γ 2. Αν κάποιος πιστεύει ότι κάνω προμο και δεν με πιστεύει καλα να πάθει που δεν θα την επιλέξει.

Τα ξανα λέμε σύντομα @biky-stefania


Μετράει άσχημα λοιπόν η κοριτσάρα μας εδώ, λες.

Το συγκρατώ για το μέλλον.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
35
Like
5.097
Πόντοι
5.595

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom