Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
Ναι σου έστειλα μήνυμα,σε έχω ξανασυναντήσει,είχα πάρει το πρόγραμμα των 140 ευρώ!Σε έχω συναντήσει και παλιότερα με 70 ευρώ και μια φορά σεξ.Δεν ήξερα ότι το έχεις μυστικό για τις πίπες χωρίς προφύλαξη,σόρρυ κιόλας αν και δεν το είπα για κακό,εγώ μίλησα βάση της δικιάς μου εμπειρίας!
καλο θα ειναι( εαν ειχες μια ξεχωριστη παροχη) απο την κοπελα να μην την εκθετεις ...απο την στιγμη που δεν το εχει στο προγραμμα της
 

Peaky17

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
καλο θα ειναι( εαν ειχες μια ξεχωριστη παροχη) απο την κοπελα να μην την εκθετεις ...απο την στιγμη που δεν το εχει στο προγραμμα της
Αδερφέ,δεν ήξερα ότι είναι μυστικό,αν μου το έλεγε δεν θα ασχολιομουν καν
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.630
Σε μία εβδομάδα κοντά σας στα αθηναϊκά εδαφηη
 

Συνημμένα

  • 20240323_220933.jpg
    20240323_220933.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 94

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.481
Κριτικές
2
Like
64.383
Πόντοι
12.056
Σε μία εβδομάδα κοντά σας στα αθηναϊκά εδαφηη
παντως δεν εχω δει πιο μεγαλη αλλαγη σε γυναικα ....εχεις αρχισει και ομορφαινεις επικυνδινα και φοβαμαι οτι στο νημα θα αρχισουν να συνωστιζονται δεκαδες υποψηφιοι γαμπροι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.432
Like
12.998
Πόντοι
3.506

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Τον τελευταίο καιρό με έχει πιάσει μια άρρωστοφοβία γενικότερα για αυτό και το μήνυμα μου.Το να μου λες ψέματα ενώ γνωρίζω πολύ καλά τι υπηρεσίες μου πρόσφερες αυτό λέει πολλά για σένα,δεν θα το συνεχίσω γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε.
Ολα τα εσκωρτ,μασαντζουδες κανουν πιπα ακα, ηΣτεφανια στον προηγουμενο χωρο της εκανε πιπα ακα!
 

Psahnosex111

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
22
Like
102
Πόντοι
0
Σημερινή συνάντηση με Βίκυ Στεφανία.

1. Επικοινωνία πολύ εύκολη με viber και τηλέφωνο.
2. Παίρνω την υπηρεσία που περιλαμβάνει και σεξ.
3. Πολύ ωραίος χώρος., Μπράβο για την επιλογή της. Πολύ κοντά στο Μακεδονία Παλάς.
4. Υποδοχή με ωραίο φόρεμα. Από κοντά η Στεφανία είναι ότι βλέπεις και στις φωτογραφίες εδώ. Μέσου ύψους , με ένα απλό καθημερινό σώμα και μικρομεσαία βυζιά με ωραίες ρώγες. Μου είπε ηλικία αλλά δε θυμάμαι. Μάλλον κοντά στα 30. Το πρόσωπό της είναι απλό καθημερινό. Με λίγα λόγια η γυναίκα της διπλανής πόρτας.
5. Αφού ο πάγος έσπασε εύκολα και γρήγορα περάσαμε στο δωμάτιο. Εκεί μου έκανε για αρκετή ώρα μασάζ σε πλάτη και πόδια μπρος πίσω. Όση ώρα μου έκανε μασάζ, ίσως κοντά στα 40 λεπτά, μιλούσαμε για διάφορα θέματα πολύ ευχάριστα. Δεν είμαι λάτρης των μασάζ, άρα δεν μπορώ να την κρίνω αποτελεσματικά. Μπορώ να πω όμως ότι με χαλάρωσε πολύ. Οι κινήσεις της δείχνουν ότι ξέρει τι κάνει. Μετά το μασάζ έκανα ένα ντουζ για να φύγουν τα λάδια και να έρθουν άλλα υγρά.
6. Γυρνώντας στο κρεβάτι υπήρξε αρκετό χαμούρεμα. Φιλάει υπέροχα, πολύ αισθησιακά. Αφού μου τον σήκωσε άρχισε να τον παίζει με έναν μοναδικό τρόπο που δεν μου έχει ξανασυμβεί. Και σε αυτό ήξερε τι έκανε. Δηλαδή και το μασάζ και μαλακία να πάρεις πάλι χαρούμενος θα φύγεις. Έπαιζε το κεφάλι με σάλιο και δάχτυλα με πολύ ωραίο τρόπο. Τη σταμάτησα εγώ γιατί θα έχυνα.
7. Στη πίπα δεν βάζει δόντι αλλά βάζει προφυλακτικό. Ξέρω ότι αρκετοί θα ξενερώσετε αλλά δείχνει ότι την υγεία και των 2 τη βάζει πάνω απ όλα και δε νομίζω πως πρέπει να την κατηγορήσουμε για αυτό. Η πίπα ήταν πολύ καλή. Και επίμονη και με προσπάθειες για deep throat.
8. Στο σεξ την έβαλα από κάτω. Δεν ανέβασα στροφές. Η φάση ήταν ξεκάθαρα gfe. Και το υπερ χάρηκα. Την πήρα στα όρθια στον καναπέ και μετά ανέβηκε από πάνω όπου και τελείωσα έντονα μέσα της (και μέσα στο προφυλακτικό εννοείται).

Διαπίστωσα πως το gfe μου έλλειπε. Ήταν το διαφορετικό από τις βρωμιές που κάνω συνήθως με τις σχέσεις μου. ήταν η 1η φορά φορά που στη διάρκεια τους σεξ σκέφτηκα πως πρέπει να την πάρω και αύριο. Φυσικά ήταν κάτι πολύ παρορμητικό, δε θα ξανα έδινα 100 ευρώ όχι γιατί δεν τα αξίζει αλλά γιατί δεν έχω κάποιο λεφτόδεντρο στην κατοχή μου. Συμπέρασμα : στην Στεφανία δεν πας για να πηδήξεις την υπερμουνάρα, ούτε την μουνάρα ούτε το τρομερό σώμα, ούτε το πιπίνι ούτε για να κάνεις πορνοσταρικά γαμήσια. ίσως να το πρσφέρει και αυτό αλλά δε μου φανηκέ έτσι. Στη Στεφανία πας για να σου κάνει μασάζ μια που ξέρει που και πως και μετά να κάνετε και σεξ με αργούς τρυφερούς ρυθμούς.

Αυτά τα λίγα. Ελπίζω να βοήθησα.
Έτσι ακριβώς είναι το πρόγραμμα της Στεφανίας. Έχω πάει δύο φορές στον χώρο της και δεν το έχω μετανιώσει
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.630

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom