Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.770
Κριτικές
2
Like
65.974
Πόντοι
12.056
Τι θα πουν δηλαδή ; Αν έχει έδρα κάπου κέντρο ... και από περιφερικά να πάει κανείς ...
πόσο είναι η μεγαλύτερη απόσταση ;;; από σίνδο , ωραιόκαστρα, λαγκαδά νέα μηχανιώνα ... είναι από πουθενά πάνω απόι 45' ;;;;
σε 45 λεπτα πας απο το κεντρο στην βεροια
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.770
Κριτικές
2
Like
65.974
Πόντοι
12.056

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.770
Κριτικές
2
Like
65.974
Πόντοι
12.056
Ετσιιιιι
Ερωτική πόλη εξάλλου
εχω ζησει 10 χρονια και ξερω τα παντα.... ειναι η πολη τον καλοφαγαδων με φοβερα κουτουκια και ωραια μεζεδοπωλεια ...ωραια κλαμπ -μπουζουκια και κανα 2 ωραιες ντισκο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.818
εχω ζησει 10 χρονια και ξερω τα παντα.... ειναι η πολη τον καλοφαγαδων με φοβερα κουτουκια και ωραια μεζεδοπωλεια ...ωραια κλαμπ -μπουζουκια και κανα 2 ωραιες ντισκο
Πολυταξιδεμένος και εσύ!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
εχω ζησει 10 χρονια και ξερω τα παντα.... ειναι η πολη τον καλοφαγαδων με φοβερα κουτουκια και ωραια μεζεδοπωλεια ...ωραια κλαμπ -μπουζουκια και κανα 2 ωραιες ντισκο
Για να λες ότι θέλεις 45 λεπτα απο το κέντρο στη Βέροια.....μαλλον έχεις μείνει 10 χρονια πριν......
Εκτος αν μιλάς 12 τη νύχτα με 6 το πρωί......
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Κι άλλες 4 ώρες με γρήγορο αμάξι και είσαι στην Αθήνα Στεφανία
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.818
:*
 

Συνημμένα

  • 20240303_002504.jpg
    20240303_002504.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 103
  • 20240303_002559.jpg
    20240303_002559.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 99

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Κριτικές
13
Like
1.619
Πόντοι
1.191
Για την στεφάνια έχω αναφερθεί στο παρελθόν εδώ στο νήμα , κακώς δεν έχει πίνακα κριτικών , το αξίζει .
Το κορίτσι το γνώρισα σχετικά από την αρχή της εγγραφής μου εδώ , είναι πάνω από 4 χρόνια ! Έχουμε βρεθεί μερικές φορές , όχι όσες θα ήθελα , και ποτέ δεν έφυγα παραπονεμένος !
Οποίος επιθυμεί χαλάρωση με τα χεράκια της να πάει τρέχοντας . Αυτό πουλάει κ το κάνει πολύ καλά, ότι παραπάνω σε παροχές , είναι μπόνους κ αν τα βρείτε προχωράτε !
@biky-stefania πεταχτηκα σα τη τσουτσουνα αλλά επειδή είναι μέρες τώρα που σκέφτομαι πως θέλω να ερθω , είπα να κάνω εισαγωγή από εδώ !
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.818
Για την στεφάνια έχω αναφερθεί στο παρελθόν εδώ στο νήμα , κακώς δεν έχει πίνακα κριτικών , το αξίζει .
Το κορίτσι το γνώρισα σχετικά από την αρχή της εγγραφής μου εδώ , είναι πάνω από 4 χρόνια ! Έχουμε βρεθεί μερικές φορές , όχι όσες θα ήθελα , και ποτέ δεν έφυγα παραπονεμένος !
Οποίος επιθυμεί χαλάρωση με τα χεράκια της να πάει τρέχοντας . Αυτό πουλάει κ το κάνει πολύ καλά, ότι παραπάνω σε παροχές , είναι μπόνους κ αν τα βρείτε προχωράτε !
@biky-stefania πεταχτηκα σα τη τσουτσουνα αλλά επειδή είναι μέρες τώρα που σκέφτομαι πως θέλω να ερθω , είπα να κάνω εισαγωγή από εδώ !
Είσαι πάντα ευπρόσδεκτος γλυκε μου!
 

C@rtm@n

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
20
Πόντοι
0
Αφου διαβασα αρκετες σελιδες στο συγκεκριμενο νήμα αποφάσισα να επισκεφτω τη Στεφανια και να γράψω μερικά λόγια κυρίως για όσους δεν έχουν παει και το σκέφτονται ...

Να σημειώσω πως ειναι η πρώτη φορα που δοκιμάζω κατι τέτοιο και ο λόγος ειναι πως αν δεν νοιωσω ανετα με κοπέλα δε λειτουργω.

Αρκεί ένα τηλέφωνο για να ενημερωθείς για τα παντα και να συνεννοηθείς .
Η περιοχή εχει πολυ άνετο παρκινγ .

Ο χώρος ειναι πεντακάθαρος και ζεστος (διαβασα κατι για κρυο κτλ ουτε καν )

Η Στεφανία απο οταν άνοιξε η πόρτα μεχρι την ωρα που έφυγα χαμογελούσε .
Είναι φιλόξενη και όσο περνάει η ώρα αισθανεσαι ολο και πιο έντονα πως θελει να σε περιποιηθει !
Εχει μια τρομερα ζεστη αλλα και αισθησιακη αύρα , εχει ενα βλέμμα μεταξυ πονηρου και σαγηνευτικου , εχει όμορφη γλυκια φωνη , εχει αυτο το χαμόγελο και ξερει να σε αγγιζει .
Δεν προλαβα να πω πολλα μαζι της γιατι ενω μιλούσα μου βουλιαξε απαλα το κεφαλι στο στρωμα τυπου "σσσσ μη μιλας χαλαρωνουμε τωρα" αλλα ειναι μια κοπέλα που αγαπα αυτο που κανει , ειναι συνειδητοποιημενη και ευαισθητη .
Είμαι σίγουρος πως ανετα πας για γαριδομακαρανοδες και κρασια μαζι της και περνας τελεια .

Στο κομμάτι του μασαζ με λίγα λόγια εχω δοκιμασει απο τα τυπου 15 ευρω μεχρι και σε ακριβα σπα ξενοδοχειων .
Εγω παιδες χαλαρωσα σε σημείο που πρεπει να ροχαλισα και ολας ...

Στα περαιτερω δεν θα πω λεπτομερειες γιατι σέβομαι το ήθος που υπαρχει σε ολο το νημα απλως θα πω πως εγω που σε τετοιες φάσεις δεν λειτουργω
με δική της επιμονη και τρομερη μαεστρια και λειτουργησα και περασα υπεροχα .

Φευγεις χαμογελαστος και κονιορδος και σίγουρα θες να ξαναπας !

Να εισαι καλα Στεφανια να ερχόμαστε να μας κανεις και εμας καλα :)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Καλησπερες.
Συναντηση με την ιερια του gfe οπως την ελεγα απ την πρωτη μας συναντηση τον αυγουστο του 15.
Μεχρι το 17 την ειχα συναντησει γυρω στις 10 φορες
Ειχα σχεδον 7 χρονια να την συναντησω!!.(μλκια μου)
Πρωτη φορα incall.
O χωρος της πολυ ωραιος κ καθαρος.
Παρκιν σχετικα ευκολο
Ανοιξε με ενα σεξι φορεμα κ το υπεροχο χαμογελο της.
Φανερα αδυνατισμενη.
Καναμε μαζι ντουζακιι(πεντακαθαρη παντα)..
Μασαζακι φορωντας ενα μπικινι που της ειχα ζητησει.
Πολυ καλο οπως παντα κ μιλωντας γενικα
Δευτερο μερος οπως παντα το απολυτο gfe!!!!
Περιμενα να χει αλλαξει αλλα με διεψυευσε.
Ξερει να σε χαλαρωσει ..
Ανθρωπινη σεξυ ερωτικη κ παντα χαμογελαστη.
Οποιος γουσταρει μια απλη καθημερινη κοπελα με καλο κ αισθησιακο μασαζ ας παει αφοβα.
Αυτα!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.818
Καλησπερες.
Συναντηση με την ιερια του gfe οπως την ελεγα απ την πρωτη μας συναντηση τον αυγουστο του 15.
Μεχρι το 17 την ειχα συναντησει γυρω στις 10 φορες
Ειχα σχεδον 7 χρονια να την συναντησω!!.(μλκια μου)
Πρωτη φορα incall.
O χωρος της πολυ ωραιος κ καθαρος.
Παρκιν σχετικα ευκολο
Ανοιξε με ενα σεξι φορεμα κ το υπεροχο χαμογελο της.
Φανερα αδυνατισμενη.
Καναμε μαζι ντουζακιι(πεντακαθαρη παντα)..
Μασαζακι φορωντας ενα μπικινι που της ειχα ζητησει.
Πολυ καλο οπως παντα κ μιλωντας γενικα
Δευτερο μερος οπως παντα το απολυτο gfe!!!!
Περιμενα να χει αλλαξει αλλα με διεψυευσε.
Ξερει να σε χαλαρωσει ..
Ανθρωπινη σεξυ ερωτικη κ παντα χαμογελαστη.
Οποιος γουσταρει μια απλη καθημερινη κοπελα με καλο κ αισθησιακο μασαζ ας παει αφοβα.
Αυτα!!
Το πιο επικό ριγιουνιον στα χρονικά!!
σαν να μην πέρασε μία μέρα ρε παιδί μου!
Άργησες να πάρεις την απόφαση να με επισκεφτείς στ χωρο μ αλλά ποτέ δεν θα απογοήτευα ένα τόσο καλό πλάσμα σαν εσένα!
Τώρα που έγινε λοιπόν θερμη επανασύνδεση ,ξέρεις ότι σε περιμένουν τα καλύτερα από εμένα να αναπληρώσεις το χαμένο χρόνο!! Σε φιλώ πολύ
 

Sisifos41

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Στεφανία απ' ότι είδα θα μας επισκεφτείς στη Θεσσαλονίκη. Σε περιμένουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom