Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836

Συνημμένα

  • 20231021_000122.jpg
    20231021_000122.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 180

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.577
Like
13.236
Πόντοι
2.256
σας ευχαριστώ θερμά
Κανένα δωράκι σου έστειλαν οι χύστες ή μόνο τζάμπα χρόνια πολλά όπως εγώ;;;
Εγώ όμως θέλω να λάβω δώρο από εσένα το γλειφομούνι!!!
Σόρρυ, το στοματικό από εμένα σε εσένα!!!
 

Peaky17

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Εννοείται και υπάρχουν πολύ πιο όμορφες στο χώρο. Η σχέση ποιότητας-τιμής και το όλο πακέτο που προσφέρει όμως, εξαιρετικά λίγες το προσφέρουν. Στη Θεσσαλονίκη δε, καμία απολύτως. Και το λέω ανεπιφύλακτα. Στην Αθήνα ναι, μπορεί και να υπάρχουν κάποιες. Απλά η Στεφανία το κάνει όλο αυτό με ένα ιδιαίτερο πάθος, με επαγγελματισμό και με ζεστασιά. Αυτό είναι που εισπράττουμε εμείς που την τιμούμε και τη σεβόμαστε.
Καμία φίλε ούτε στην Αθήνα,τουλάχιστον εγώ δεν έχω βρει κάποια,πέραν της Στεφανίας,που να συνδιάζει μασάζ και σεξ σε δικό της χώρο!!!
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Χρονια πολλα , παντα χαμογελα χαρες και υγεια!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
η αλήθεια ειναι οτι εδω στην Θεσσαλονικη ειμαστε απελπισια και η Στεφανία είναι τιμια στην δουλεια της αυτο οφειλω να το πω
Έχοντας στην ηλικία μου μπροστά το "4" κι έχοντας μία μεγάλη εμπειρία με γυναίκες στην προσωπική μου ζωή, ίσως να κάνω επιλογές κοντά σε "πραγματικές" γυναίκες κι όχι σε "μοντέλα". Η Στεφανία δεν είναι "μοντέλο" αλλά είναι "γυναικάρα" με όμορφες ατέλειες με εξαιρετικά υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που ΔΕΝ κοροιδεύει τον πελάτη-αποδέκτη των υπηρεσιών της. Την αναμένουμε "αναμμενοι" στη Θεσσαλονίκη....
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Να ζήσεις ρε Στεφι και χρόνια πολλά, μεγάλη να γίνεις, να μας παίρνεις τα μυαλά. Μασαζ να προσφέρεις, όπως ξέρεις εσύ, και όλοι να λένε, μα πόσο σεξι είσαι εσυ;;; χρόνια σου πολλά..
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.511
Πόντοι
1.056
Εννοείται και υπάρχουν πολύ πιο όμορφες στο χώρο. Η σχέση ποιότητας-τιμής και το όλο πακέτο που προσφέρει όμως, εξαιρετικά λίγες το προσφέρουν. Στη Θεσσαλονίκη δε, καμία απολύτως. Και το λέω ανεπιφύλακτα. Στην Αθήνα ναι, μπορεί και να υπάρχουν κάποιες. Απλά η Στεφανία το κάνει όλο αυτό με ένα ιδιαίτερο πάθος, με επαγγελματισμό και με ζεστασιά. Αυτό είναι που εισπράττουμε εμείς που την τιμούμε και τη σεβόμαστε.
Αν δεν κάνω λάθος η κοπέλα ζητάει 140 για φουλ ??!!καλώς ζητάει ότι νομίζει ως ελεύθερη επαγγελματίας αλλά 140 πολλά κατά την ταπεινή μου γνωμη
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
Αν δεν κάνω λάθος η κοπέλα ζητάει 140 για φουλ ??!!καλώς ζητάει ότι νομίζει ως ελεύθερη επαγγελματίας αλλά 140 πολλά κατά την ταπεινή μου γνωμη
αυτό π αναφέρεις ισχύει ως χρέωση για 2 ολόκληρες ώρες.
υπέδειξε μ άλλη επιλογή με το ίδιο κόστος κ καλό μασάζ κ εκπληκτικό χώρο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ζήσεις ρε Στεφι και χρόνια πολλά, μεγάλη να γίνεις, να μας παίρνεις τα μυαλά. Μασαζ να προσφέρεις, όπως ξέρεις εσύ, και όλοι να λένε, μα πόσο σεξι είσαι εσυ;;; χρόνια σου πολλά..
λατρεία μ μετράω αντίστροφα για ν ανεβωωωωω!!!
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
19
Like
895
Πόντοι
311
Χρόνια Πολλααααααααααααααα ομορφιά !!! Πάντα γερή, χαρούμενη και σέξυ να μας φροντίζεις και να σε φροντίζουμε !!!!! :wink::smiling-face-with-heart-eyes: Με μικρή καθυστέρηση αλλά απο καρδιάς ! Πρέπει να σε απολαύσω αδυνατισμένη πια, πάει καιρός ... απαπαπα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
35
Like
5.094
Πόντοι
5.595
Έστω και λίγο...καθυστερημένα, σου στέλνω τις πιο θερμές μου ευχές για Χρόνια Πολλά! Η Θεσσαλονίκη αδημονεί να σε...σφίξει στην αγκαλιά της και να αφεθεί στις υπηρεσίες σου...
05b0808a5cf2a31cb52e1210a54fd594.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom