Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Η κοπέλα έχει χάσει πάρα πολλά κιλά σε σχέση με πριν 2 χρόνια η μου φαίνεται??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης πόσο πάει το μαλλί αυτή τη περίοδο??
Είναι γεγονός ότι αξιοποίησα όλο τον χρόνο μέσα στα locked down κ βελτιώθηκα Οπότε συντηρω και συνεχίζω την ανανέωση.
Θα πρέπει να με καλέσεις να συνεννοηθούμε
Στεφανία να σου στείλω pm για να πάρω νουμεράκι/χαρτάκι για όταν έρθεις Θεσσαλονίκη ή είναι νωρίς ακόμη; Δε θέλω να χάσω τέτοια ευκαιρία!
εννοείται! Φυσικά και μπορείς να επικοινωνήσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε περιμένουμε να γνωρίσουμε εσένα και τις υπηρεσίες σου εδώ στο Βορρά
Θεσσαλονίκη εννοείς?
 

Wolf40

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2023
Μηνύματα
20
Like
38
Πόντοι
0
Είναι γεγονός ότι αξιοποίησα όλο τον χρόνο μέσα στα locked down κ βελτιώθηκα Οπότε συντηρω και συνεχίζω την ανανέωση.
Θα πρέπει να με καλέσεις να συνεννοηθούμε

εννοείται! Φυσικά και μπορείς να επικοινωνήσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θεσσαλονίκη εννοείς?
Εννοείται!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012

Συνημμένα

  • Screenshot_20231013_143613_Video Player.jpg
    Screenshot_20231013_143613_Video Player.jpg
    128,7 KB · Εμφανίσεις: 157

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.790
Like
14.368
Πόντοι
2.256
Jimmy άσε τα Αστειάκια και έλα μετά από έξι χρόνια+ που έχεις να με δεις να με βρεις στον υπέροχο χώρο μ!
Συγχαρητήρια για τη μνήμη!!! Μετά από 6 χρόνια και θυμάσαι το χρήστη και το νικνέιμ!!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Jimmy άσε τα Αστειάκια και έλα μετά από έξι χρόνια+ που έχεις να με δεις να με βρεις στον υπέροχο χώρο μ!
Πω περασαν κ.ολας 6 χρονια
Σαν χτες θυμαμαι τις υπεροχες συναντησεις μας!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπα....όπα όπα όπα !!!
Μια φορα μονο οταν την πρωτογνωρισα φιλε.
Μετα ποτε δεν με ξαναφησε!!!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Καθενας με τα γουστα του φιλε.
Η συγκεκριμενη για μενα ειναι top στο gfe!
Έτσι είναι!! Η αλήθεια είναι ότι η Στεφανία είναι top στο μασαζ κι έχει εξελιχθεί φανταστικά και στο κρεβάτι... Όταν βρεθήκαμε πρώτη φορά πριν χρόνια, της είχα πει ότι η εξέλιξή της στον ερωτικό τομέα θα είναι εντυπωσιακή γιατί έχει εξαιρετικές προδιαγραφές. Μάλλον κατά κάποιο τρόπο είχε δυσανασχετήσει μ αυτό που της είχα πει γιατί επέμενε κι επιμένει βεβαίως ότι δίνει έμφαση στο μασάζ. Της είπα ότι έχει όλο το πακέτο γιατί απλά αγαπάει τη δουλειά της και είναι άριστη επαγγελματίας. Οπότε, ως άριστη επαγγελματίας κι επειδή δίνει έμφαση στη μέγιστη ικανοποίηση του άλλου, η εξέλιξή της και ότι προσφέρει είναι αβίαστα και στα δύο τμήματα της παροχής υπηρεσιών της.... Ανυπομονώ να τη δω, όχι μόνο εγώ αλλά νομίζω και πάρα πολλοί ακόμη εδώ στην ωραία Θεσσαλονίκη... Θετική αύρα, όμορφη κοπέλα, εξαιρετική στη δουλειά της, VFM γι αυτό που προσφέρει. Μακάρι να ήταν κι άλλες κοπέλες στο χώρο του μασάζ σαν την Στεφανία!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Έτσι είναι!! Η αλήθεια είναι ότι η Στεφανία είναι top στο μασαζ κι έχει εξελιχθεί φανταστικά και στο κρεβάτι... Όταν βρεθήκαμε πρώτη φορά πριν χρόνια, της είχα πει ότι η εξέλιξή της στον ερωτικό τομέα θα είναι εντυπωσιακή γιατί έχει εξαιρετικές προδιαγραφές. Μάλλον κατά κάποιο τρόπο είχε δυσανασχετήσει μ αυτό που της είχα πει γιατί επέμενε κι επιμένει βεβαίως ότι δίνει έμφαση στο μασάζ. Της είπα ότι έχει όλο το πακέτο γιατί απλά αγαπάει τη δουλειά της και είναι άριστη επαγγελματίας. Οπότε, ως άριστη επαγγελματίας κι επειδή δίνει έμφαση στη μέγιστη ικανοποίηση του άλλου, η εξέλιξή της και ότι προσφέρει είναι αβίαστα και στα δύο τμήματα της παροχής υπηρεσιών της.... Ανυπομονώ να τη δω, όχι μόνο εγώ αλλά νομίζω και πάρα πολλοί ακόμη εδώ στην ωραία Θεσσαλονίκη... Θετική αύρα, όμορφη κοπέλα, εξαιρετική στη δουλειά της, VFM γι αυτό που προσφέρει. Μακάρι να ήταν κι άλλες κοπέλες στο χώρο του μασάζ σαν την Στεφανία!!!
Xa xa
Ακριβως οπως τα λες
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Έτσι είναι!! Η αλήθεια είναι ότι η Στεφανία είναι top στο μασαζ κι έχει εξελιχθεί φανταστικά και στο κρεβάτι... Όταν βρεθήκαμε πρώτη φορά πριν χρόνια, της είχα πει ότι η εξέλιξή της στον ερωτικό τομέα θα είναι εντυπωσιακή γιατί έχει εξαιρετικές προδιαγραφές. Μάλλον κατά κάποιο τρόπο είχε δυσανασχετήσει μ αυτό που της είχα πει γιατί επέμενε κι επιμένει βεβαίως ότι δίνει έμφαση στο μασάζ. Της είπα ότι έχει όλο το πακέτο γιατί απλά αγαπάει τη δουλειά της και είναι άριστη επαγγελματίας. Οπότε, ως άριστη επαγγελματίας κι επειδή δίνει έμφαση στη μέγιστη ικανοποίηση του άλλου, η εξέλιξή της και ότι προσφέρει είναι αβίαστα και στα δύο τμήματα της παροχής υπηρεσιών της.... Ανυπομονώ να τη δω, όχι μόνο εγώ αλλά νομίζω και πάρα πολλοί ακόμη εδώ στην ωραία Θεσσαλονίκη... Θετική αύρα, όμορφη κοπέλα, εξαιρετική στη δουλειά της, VFM γι αυτό που προσφέρει. Μακάρι να ήταν κι άλλες κοπέλες στο χώρο του μασάζ σαν την Στεφανία!!!
Θα με κάνεις να ερθω Θεσσαλονίκη τώρα χαχαχα
Σε εκτιμώ και εγώ πάρα πολύ Είναι Αμοιβαία τα αισθήματα :* ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις αναφορές που κάνεις για μένα και πραγματικά είσαι Εξαιρετικός κ πολύ μπροστά γιατί όντως ξέρεις να διακρίνεις και να διαβάζεις πίσω από το χαρακτήρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom