Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
καλησπερα!καλησπερα,καλως σας βρηκα!ο λογος που γραφω εδω ειναι επειδη θα ηθελα να ξεκαθαρισω την θεση μου!λοιπον,ο στοχος μου ειναι να προσφερω την απολυτη ευεξια μεσα απο ενα καταπληκτικο μασαζ..διοτι το μασαζ ειναι το παθος μου!το μερακι μου!αυτο σημαινει οτι απευθυνομαι στους λατρεις του μασαζ!
Γνωστό και το πάθος και το μεράκι σου Στεφανία!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
το χουμε ξαναπει
οποιος θελει κοπελα με πιασιματα κ καλο μασαζ παει
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
το χουμε ξαναπει
οποιος θελει κοπελα με πιασιματα κ καλο μασαζ παει

Σωστά. Αφού όμως αποφάσισε και έκανε το άνοιγμα στο μπου (προς μεγάλη μου έκπληξη) καλό είναι να τιμολογήσει και τις "προαιρετικές" υπηρεσίες της με μία τιμή για όλους..
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Η κοπέλα είναι γύρω στα 27-30, το δυνατό της όπλο είναι το μασάζ που το κατέχει άριστα.

Είναι Ελληνίδα μετρίου αναστήματος.

Εγώ όποτε είχα βρεθεί είχα happy ending με μεγάλη μαεστρία και τέχνη.
Οι τιμές της είναι νομίζω οι πιο ανταγωνιστικές που υπάρχουν, αλλά ας τα πει η ίδια.

Κανά αρνητικό, δεν μας είπες. ´Η δεν έχει...;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
Από τα καλά μασάζ αν όχι το καλύτερο.
Δεν έχω πάρει παραπάνω υπηρεσίες. Εκτός από το χάπι
Δεν ασχολούμαι με την εμφάνιση.
Συνίσταται στους μασσαζοπληκτους.
Η μια ώρα ΔΕΝ είναι αρκετή. 1,5 είναι ότι χρειάζεται για να ξελαμπικάρεις σαν άνθρωπος.
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Σωστά. Αφού όμως αποφάσισε και έκανε το άνοιγμα στο μπου (προς μεγάλη μου έκπληξη) καλό είναι να τιμολογήσει και τις "προαιρετικές" υπηρεσίες της με μία τιμή για όλους..

έλα ρε πάντα ήταν εδώ και μάλιστα με τρία  τεσερα προφίλ και δήθεν κάποιος  μίλαγε για  αυτήν και στην πραγματικοτητα έγραφε  η ίδια επειδή δεν έχει δουλειά είναι όντος κουτοπόνηρο  μεγάλο μπάζο κ.....λυφτησα και βρομιάρα μακριά μακριά.    100 φορες προτιμώ  την Δρακουμελ παρα αυτην ...
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
έλα ρε πάντα ήταν εδώ και μάλιστα με τρία  τεσερα προφίλ και δήθεν κάποιος  μίλαγε για  αυτήν και στην πραγματικοτητα έγραφε  η ίδια επειδή δεν έχει δουλειά είναι όντος κουτοπόνηρο  μεγάλο μπάζο κ.....λυφτησα και βρομιάρα μακριά μακριά.    100 φορες προτιμώ  την Δρακουμελ παρα αυτην ...
τριμπαζο...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.630
Νομίζω ότι το νήμα αυτό αναφέρεται σε προσωπικές κ συγκεκριμένες εμπειρίες που βασίζονται σε πραγματικα στοιχεία κ όχι σε αδικαιολογητο μίσος κ κακοπροαιρετη διαθεση
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
έλα ρε πάντα ήταν εδώ και μάλιστα με τρία  τεσερα προφίλ και δήθεν κάποιος  μίλαγε για  αυτήν και στην πραγματικοτητα έγραφε  η ίδια επειδή δεν έχει δουλειά είναι όντος κουτοπόνηρο  μεγάλο μπάζο κ.....λυφτησα και βρομιάρα μακριά μακριά.     100 φορες προτιμώ  την Δρακουμελ παρα αυτην ...

η εμφανιση ειναι στο γουστο του καθενος
το βρωμιαρα που στεκει?
οσε φορες την συναντησα ηταν πεντακαθαρη απο ολες τις αποψεις >:(
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Νομίζω ότι το νήμα αυτό αναφέρεται σε προσωπικές κ συγκεκριμένες εμπειρίες που βασίζονται σε πραγματικα στοιχεία κ όχι σε αδικαιολογητο μίσος κ κακοπροαιρετη διαθεση
καλα πως κανεις ετσι δοντι βγαζεις?γινε ποιο ξεκαθαρη
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Νομίζω ότι το νήμα αυτό αναφέρεται σε προσωπικές κ συγκεκριμένες εμπειρίες που βασίζονται σε πραγματικα στοιχεία κ όχι σε αδικαιολογητο μίσος κ κακοπροαιρετη διαθεση
το νημα αυτο εχει να κανει με μελη που εχουν δικαιωμα στη δικη τους γνωμη, αλλα οχι στα δικα τους δεδομενα....και το λεω αυτο για να ξερεις οτι η γνωμη του καθενος ειναι που μετραει εδω μεσα και τα δεδομενα τους μοιραζονται προς ολους εμας....εσυ μαλλον εχεις παρεξηγησει κατι...εδω μεσα λοιπον σε συμβουλευω να υπερασπιζεσαι 3 γνωμες...τη δικη μας, τη δικη μου και τη σωστη....ποια ειναι η σωστη? ας ερθουν να σε δουν και να μας πουν...παντως να ξερεις οτι εδω μεσα δεν ειναι μερος για αντιπαραθεσεις οπως συνηθως κανεις εσυ με αλλες κοπελες και μαλιστα σε εισοδους ξενοδοχειων....για αυτο σου λεω....να δεχεσαι και κριτικες....και ασε εμας που ξεεουμε ενα δυο πραγματα περισσοτερα για σενα να εχουμε τη δικη μας αποψη...παμε τωρα παρακατω και να εχεις καλη συνεχεια....

ΥΓ Να δωσεις και τιμες κρεβατοχαιδεματος, μασχαλοτσίμπουκου και full....ετσι για να ξερουμε τι λεφτα να κραταμε πανω μας οταν σε δουμε....γιατι ενα ειναι μονο σιγουρο...οτι δεν κανεις μονο μασαζ....αρα παμε να μας πεις να ξερουμε ολοι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom