Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
...η βικυ-στεφανία δεν έφτιαξε δικό της χώρο τώρα τελευταία? και εκεί πάλι μόνη της είναι? τότε γιατί ο χώρος? κανονικά πρέπει να είχε και άλλες...σωστά ρώτησε ένας παραπάνω...

ναι εχει χωρο δικο της
γλυτωνεις κ χοτελι ετσι
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Η κοπέλα είναι γύρω στα 27-30, το δυνατό της όπλο είναι το μασάζ που το κατέχει άριστα.

Είναι Ελληνίδα μετρίου αναστήματος.

Εγώ όποτε είχα βρεθεί είχα happy ending με μεγάλη μαεστρία και τέχνη.
Οι τιμές της είναι νομίζω οι πιο ανταγωνιστικές που υπάρχουν, αλλά ας τα πει η ίδια.

απο εμφανιση τι λεει?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.628
και προγραμμα....

εκει να δεις βαθυ ΠΑΣΟΚ!
καλησπερα!
Καλημέρα! Καταρχάς καλωσήρθες. Αφού είσαι η γνωστή και μη εξαιρετέα απάντησέ μου κάτι. Έχουμε βρεθεί στο παρελθόν αλλά σύμφωνα και με άλλους φίλους εδώ οι τιμές σου διαφέρουν. Θα ήθελες να κάνεις μια ενημέρωση σχετικά με κόστος ανά πρόγραμμα και διάρκεια;
καλησπερα,καλως σας βρηκα!ο λογος που γραφω εδω ειναι επειδη θα ηθελα να ξεκαθαρισω την θεση μου!λοιπον,ο στοχος μου ειναι να προσφερω την απολυτη ευεξια μεσα απο ενα καταπληκτικο μασαζ..διοτι το μασαζ ειναι το παθος μου!το μερακι μου!αυτο σημαινει οτι απευθυνομαι στους λατρεις του μασαζ!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
πολυ καλο μασαζ με εκτονωση :cum:
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Μπαμπατσικο ακουσα...Καμιά φωτο παίζει...?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.403
Like
16.628
Ειμαι Ελληνιδα, 25 ετων και οι παγιες τιμες μου για μια αναζωογονητικη εμπειρια μασαζ με happy ending ειναι 40 για μια ωρα, 50 για μιαμιση ωρα και 60 για δυο ωρες.

Σας παραθετω link της αγγελιας μου στην χρυση ευκαιρια και του επαγγελματικου προφιλ μου στο fb



 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Ειμαι Ελληνιδα, 25 ετων και οι παγιες τιμες μου για μια αναζωογονητικη εμπειρια μασαζ με happy ending ειναι 40 για μια ωρα, 50 για μιαμιση ωρα και 60 για δυο ωρες.

Σας παραθετω link της αγγελιας μου στην χρυση ευκαιρια και του επαγγελματικου προφιλ μου στο fb



Οκ, και τα αντίστοιχα προγράμματα με επαφή πόσο παει η τιμή;

Παιδιά απο την εμπειρία μου να πω κι εγώ οτι στο μασάζ ειναι πολυ καλή. Εχω γράψει παλαιότερα κριτική.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ειμαι Ελληνιδα, 25 ετων και οι παγιες τιμες μου για μια αναζωογονητικη εμπειρια μασαζ με happy ending ειναι 40 για μια ωρα, 50 για μιαμιση ωρα και 60 για δυο ωρες.

Σας παραθετω link της αγγελιας μου στην χρυση ευκαιρια και του επαγγελματικου προφιλ μου στο fb


60 ευρώ για 2ωρες και με πολύ καλό μασάζ και όχι μόνο όπως γράφουν φίλοι καλά ακούγεται !
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Ξαναζεσταμενο φαγητο..
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Tελικά έχει δικός της χώρο ή έρχεται κατ΄οίκον; Γιατί στη σελίδα στο facebook, γράφει μασάζ κατ΄οικον...όχι τίποτα άλλο, αλλά στο σπίτι έχω επισκέπτες αυτή την εποχή, οπότε.....
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Tελικά έχει δικός της χώρο ή έρχεται κατ΄οίκον; Γιατί στη σελίδα στο facebook, γράφει μασάζ κατ΄οικον...όχι τίποτα άλλο, αλλά στο σπίτι έχω επισκέπτες αυτή την εποχή, οπότε.....
στελνεις τους επισκεπτες στην Ακροπολη μια βολτα και κανεις τη δουλεια σου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom